>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

40 PLN - Darmowy zakład na żywo na mecz: Anglia v Włochy

Status
Zamknięty.
hypo21 0

hypo21

Użytkownik
Mozna sprobowac ???? a mozna np ten typ przed meczem, a na live cos z tego meczu i dolozyc cos z innego ?
ale i tak do promocji obowiazywac bedzie twoj PIERWSZY zaklad na live.
ja spróbuje under 5,5 za 1,01 albo brak kartki w pierwszych 10 minutach za 1,12, a na live 0-0 za 6,5 albo do przerwy, bardziej asekuracyjnie za 2,20
 
D 0

div

Użytkownik
Strona już wstała.
Na pewno to celowe nie było, choć trochę śmieszne, że tak duży buk tak łatwo zaliczył pada.
 
0 4

007donald

Użytkownik
Udało Ci się zalogować? Strona wstała ale zalogować się nie można...
Ciekawi mnie teraz, czy ten bukmacher ma profesjonale podejście do klienta i czy w jakiś sposób się zrehabilituje. Po ostatnich przeżyciach, jakoś zaczynam wątpić.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Strona bet365 jest obecnie niedostępna z powodu rutynowej aktualizacji strony. Normalne usługi będą wkrótce wznowione. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikłe z tego powodu.
Aby postawić zakład używając swojego obecnego konta bet365, zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta na 00800 12 365 365 (Polska) lub +44 1782 684 757 (reszta świata). \

hahahaa aktualizacja w czasie promocji ????.......
 
S 9

smakosz2

Użytkownik
Strona bet365 jest obecnie niedostępna z powodu rutynowej aktualizacji strony. Normalne usługi będą wkrótce wznowione. Przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikłe z tego powodu.
Aby postawić zakład używając swojego obecnego konta bet365, zadzwoń do naszego Biura Obsługi Klienta na 00800 12 365 365 (Polska) lub +44 1782 684 757 (reszta świata).
Tylko który ja mam urwa zakład na żywo podać jak nawet nie znam kursów?!!!
Wszystko do meczu działało płynnie. Nawet już kupon dodawałem na live i w tym momencie stronę zmuliło... Szlak by ich trafił. Zobaczymy czy będzie tak do końca meczu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom