>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

40 PLN - Darmowy zakład na żywo na mecz: Man Utd v Man City

dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Podobna promocja pojawia się w bet365 co jakiś czas.
Kopiuję zasady promocji z maila:

Postaw zakład przedmeczowy na derby Manchesteru, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo. Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).
Powodzenia:]
 
K 3

kubap

Użytkownik
Ale ten zaklad na live musi byc w tym meczu man utd - man city czy dowolnym meczu ktory bedzie sie odbywal w trakcie odbywania sie meczu man utd - man city ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
death89 84

death89

Użytkownik
nie wiem, czy mój tok myślenia jest poprawny, ale chodzi o to, że jeśli obstawie to zdarzenie przedmeczowo za np. te 40zł, potem live za tyle samo to ten pierwszy przedmeczowy jest jako freebet?
czy jest określona minimalna stawka zakładu przedmeczowego (bo max.wiem, że 40zł), albo zakładu live?
może pytania są trywialne, ale jestem chory i nieco otępiony przez antybiotyki..
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
nie wiem, czy mój tok myślenia jest poprawny, ale chodzi o to, że jeśli obstawie to zdarzenie przedmeczowo za np. te 40zł, potem live za tyle samo to ten pierwszy przedmeczowy jest jako freebet?
czy jest określona minimalna stawka zakładu przedmeczowego (bo max.wiem, że 40zł), albo zakładu live?
może pytania są trywialne, ale jestem chory i nieco otępiony przez antybiotyki..
Stawiasz przed meczem 40 zł , później na żywo 40 zł. Zwrot w razie czego dostajesz tylko za zakład postawiony na żywo.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Zakład zagrany na żywo jest freebetem, co wynika z tytułu promocji. Jeśli zakład na żywo będzie nietrafiony to stawka zostaje zwrócona. Jeśli zakład normalny zostanie nietrafiony to kasa przepada.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czy jak przed meczem postawi się na 1 a na żywo X2 to się przyczepią ?
Nie, przed meczem dajesz na United - na live musisz dołożyć na United - inaczej promocja Cie nie dotyczy :|
Ile to można głupkowatych pytań zadawać, ludzie...
Musicie mieć na koncie min 80 PLN, postawić jeden zakład przedmeczowy, załóżmy over a na live możecie sobie zagrać under. Jeśli będzie over wygrywacie zakład przedmeczowy i dostajecie zwrot live - a w przypadku underu przegrany pierwszy i wygrany live.
Nie zapominajcie o zasadzie - stawiacie przedmeczem dajmy na to 25 zł to obowiązuje Was zakład live tylko na 25 zł :!:
Max to oczywiście 40 zł.
Mam nadzieje ze wszystko wyjaśnione, bo to tylko niepotrzebne męczenie osób odpowiadających na pytania.
 
R 0

rafi1

Użytkownik
Nie jest to takie oczywiste jak Ci się wydaje, bo punkt 6 regulaminu promocji mówi:

&quot;Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.&quot;

O ten punkt mi chodziło w pytaniu (czy bet365 anulował komuś freebet przy zakładach przeciwnych). Na przyszłość radzę przeczytać regulamin promocji a potem pisać o głupkowatych pytaniach i męczeniu ludzi.
 
player1 5

player1

Użytkownik
Ludzie czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem?
Po pierwsze:
Postaw zakład przedmeczowy na derby Manchesteru, a otrzymasz od nas darmowy zakład na żywo z taką samą stawką na ten wielki mecz.
Czyli zakład na żywo możemy postawić tylko na ten mecz.
Po drugie:
Jeżeli Twój PIERWSZY zakład na żywo przegra, to zwrócimy Ci tą stawkę, aż do wartości Twojego największego zakładu przedmeczowego (maksimum 40 PLN).
Pierwszy zakład na żywo czyli zostanie zwrócona kwota którą postawiliśmy po rozpoczęciu meczu a nie przed.
Dodam że zakład przedmeczowy na ten mecz może być postawiony za dowolną stawkę jednak zwrot w przypadku przegranego zakładu na live jest do 40pln.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
jak widac niektorzy ze zrozumieniem czytac nie potrafia. Do gimnazjum sie cofnac!!!!
Stawiasz 40 przed meczem. Pozniej 40 po rozpoczeciu meczu. Jesli zaklad postawiony po rozpoczeciu meczu (na zywo) nie wejdzie to macie zwrot tego zakladu i tyle.
Mozecie sobie tak zagrac na 1 a pozniej x2. Nikt wam tego nie zabroni. Lub under over.
Absolutnie nigdzie nie jest napisane, ze trzeba jakies inne zaklady stawiac. Na zywo mozesz postawic dowolny zaklad z oferty....
&quot;Aby zakwalifikować się do otrzymania darmowego zakładu na żywo, po prostu postaw zakład przed rozpoczęciem meczu, a następnie kiedy mecz już się rozpocznie, postaw kolejny zakład na dowolny z rynków na żywo&quot;.
Osobiście ja już zagrałem 1 na United. Na żywo jak coś to będę kontrował na x2. Gwarancji zysku zadnej nie ma, ale wole zagrac United po 2.1 i pozniej x2 wrzucic na zywo. Over z underem tez ciekawy typ.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ale namieszałeś:

Przed meczem dajesz dowolną stawkę do kwoty max. 40zł i dostajesz freebeta od b365 w takiej samej kwocie, który możesz postawić na dowolny (inny) zakład na żywo.
Ile to można głupkowatych pytań zadawać, ludzie...

Nie wprowadzaj w błąd - zakład przedmeczowy jest na dowolną kwotę do 40zł, drugie tyle stawiamy na live.

Znowu źle - zwrot kasy dostajesz w przypadku przegranego zakładu przedmeczowego, zakład na live w przeypadku przegranej przepada. Czyli wg Twojego przykładu, przed meczem stawiam &quot;over&quot;, na live &quot;under&quot; - mecz kończy sie overem i wygrywam zakład przedmeczowy, przegrywam na live.
Nic tylko rzucić się do Wisły jak się Ciebie czyta...
Człowiecze, czy ta minka nie odzwierciedlała tak prostej ironii której użyłem przy odpowiedzi dla niego?
Następnie - przecież chyba napisałem, że jak postawimy 25 przed meczem to za 25 musimy na live. Jeśli wygramy przed a live przegramy, to tu wygrywamy a tam jest zwrot a nie przegrana :|
Napisałem ze trzeba mieć na koncie 80PLN, jeśli chce się wykorzystać MAX promocji - czy to takie trudne?
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Osobiście kminiłem na początku żeby zagrać następująco. Stawiamy za 40zł na 1X (kurs 1.22) a następnie na żywo za 40zł na Manchester City (kurs 4.00).
*Jeżeli wygra MU - wygrywamy 48,22 zł, a za zakład postawiony na żywo otrzymujemy zwrot (jesteśmy koło 8 zł do przodu)
*Jeżeli będzie remis - ta sama opcja
*Jeżeli wygra MC - wygrywamy 160 zł (jesteśmy 80 zł do przodu)
Wg regulaminu i rozmowy z konsultantem na LiveChat nie można zrobić czegoś takiego.


Ale jest jeszcze inny sposób na pewny zysk :
Stawiamy przed meczem na OVER 2,5 (kurs 1.72) za 40 zł, a następnie to samo na żywo za 40 zł. Na innym bukmacherze stawiamy za 40 zł na UNDER 2,5 (kurs 2.07)
* JEŻELI BĘDZIE OVER -&gt; 137, 6 zł
* JEŻELI BĘDZIE UNDER -&gt; 82,8 zł i zwrot za zakład na żywo na BET365, czyli razem 122,8 zł
Podsumowująć przy over2,5 jesteśmy 17,60zł do przodu natomiast przy under2,5 -&gt; 2,80zł
Wątpię jednak, że komuś będzie się chciało kombinować dla tak małego zysku ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
chwila chwila, jakiego regulaminu, gdzie to jest napisane ze nie mozna tak zrobic. Jest wyraznie napisane ze mozna postawic na dowolny zaklad na zywo.... Kto mi w takim razie zabroni postawic na x2 na city? Zadnego pewnego zysku nie ma w przypadku takiego zakladu.... Jezeli postawie na united i united wygra to zwyczajnie jestem do przodu. Jezeli zaś wygra city lub remis to jestem tak naprawde do tylu, wiec wg regulaminu zadnego pewnego zysku nie mam na tym zdarzeniu. Paniom z czatu to ja bym nie ufał w tym momencie, bo zielonego pojęcia nie mają o ofertach.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
chwila chwila, jakiego regulaminu, gdzie to jest napisane ze nie mozna tak zrobic. Jest wyraznie napisane ze mozna postawic na dowolny zaklad na zywo.... Kto mi w takim razie zabroni postawic na x2 na city? Zadnego pewnego zysku nie ma w przypadku takiego zakladu.... Jezeli postawie na united i united wygra to zwyczajnie jestem do przodu. Jezeli zaś wygra city lub remis to jestem tak naprawde do tylu, wiec wg regulaminu zadnego pewnego zysku nie mam na tym zdarzeniu. Paniom z czatu to ja bym nie ufał w tym momencie, bo zielonego pojęcia nie mają o ofertach.
Chodzi o to że nie można postawić przed meczem na X1, a na żywo na 2. Bo niezależnie od wyniku jesteś do przodu. Rozpisałem to wyżej.
I z regulaminu :
&quot;Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, Bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe&quot;
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Osobiście kminiłem na początku żeby zagrać następująco. Stawiamy za 40zł na 1X (kurs 1.22) a następnie na żywo za 40zł na Manchester City (kurs 4.00).
*Jeżeli wygra MU - wygrywamy 48,22 zł, a za zakład postawiony na żywo otrzymujemy zwrot (jesteśmy koło 8 zł do przodu)
*Jeżeli będzie remis - ta sama opcja
*Jeżeli wygra MC - wygrywamy 160 zł (jesteśmy 80 zł do przodu)
Wg regulaminu i rozmowy z konsultantem na LiveChat nie można zrobić czegoś takiego.


Ale jest jeszcze inny sposób na pewny zysk :
Stawiamy przed meczem na OVER 2,5 (kurs 1.72) za 40 zł, a następnie to samo na żywo za 40 zł. Na innym bukmacherze stawiamy za 40 zł na UNDER 2,5 (kurs 2.07)
* JEŻELI BĘDZIE OVER -&gt; 137, 6 zł
* JEŻELI BĘDZIE UNDER -&gt; 82,8 zł i zwrot za zakład na żywo na BET365, czyli razem 122,8 zł
Podsumowująć przy over2,5 jesteśmy 17,60zł do przodu natomiast przy under2,5 -&gt; 2,80zł
Wątpię jednak, że komuś będzie się chciało kombinować dla tak małego zysku ;)
Paniom z czatu nie ufaj, bo pewnie specjalnie tak mówią, żeby ludzie tak nie robili. Też rozmawiałem teraz z panią z czatu i mówiła, że moge postawic na dowolne zdarzenie z tego meczu i jezeli kupon okaze sie nieprawidlowy to stawka jest zwracana....
 
Do góry Bottom