>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

40 zł od dpeozytu Betclick

Status
Zamknięty.
M 3

mistrzunio

Użytkownik
xxxx, wyjątkowa oferta czeka!

Liga Mistrzów powraca już dziś!

Mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Dokonując wpłaty na konto, otrzymasz bonus od depozytu do 40 zł.

Za każdy wygrany zakład postawiony na mecz piłkarski, otrzymasz los biorący udział w losowaniu wycieczki do Marakeszu, a za każdy wygrany zakład postawiony na żywo otrzymasz dwa losy!

Pozdrawiam,
Krzysztof

Promocja obowiązuje do godziny 23:59 28 lutego 2010. Warunki obrotu bonusem!

*
1. Zaloguj sie do BetClic.
2. Wpłać dowolną kwotę na swoje konto.
3. My natychmiast dodamy tyle samo aż do 40 zł! Wpłacając 40 zł, kolejne 40 zł otrzymasz za darmo.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
3x40 złotych czyli 120 złotych obrót
dla zakładów pojedynczych kurs minium 1.20 i zdarzenia trzydrogowe czyli 1x2
dla zakładów wielokrotnych kurs jaki sobie życzysz i zdarzenia tak samo(mogą być iloście goli,handicapy itd.)
 
fav91 0

fav91

Użytkownik
a ja dostałem coś takiego:
Mateusz, wyjątkowa oferta czeka!
Liga Mistrzów powraca już dziś!
Mamy dla Ciebie specjalną propozycję. Dokonując wpłaty na konto, otrzymasz bonus od depozytu do 80 zł.
Za każdy wygrany zakład postawiony na mecz piłkarski, otrzymasz los biorący udział w losowaniu wycieczki do Marakeszu, a za każdy wygrany zakład postawiony na żywo otrzymasz dwa losy!
Pozdrawiam,
Krzysztof

Promocja obowiązuje do godziny 23:59 28 lutego 2010. Warunki obrotu bonusem!
 
D 0

david011

Użytkownik
Zawsze wpłacałem przez MB i nie było żadnych problemów z otrzymaniem bonusu i wypłatą, także można spokojnie wpłacać.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Ja tak samo ???? , pograłem troche na spin win, i 300 zł leci na konto, a i jeszcze 40 zł mi bonusu zostało ????
 
M 0

mabrol

Użytkownik
Wplacilem 15 zl i automatycznie dopisali mi 15 zl. A co jesli nie chce tego bonusu? Bede mogł wyplacic pieniadze jesli obroce tylko te &quot;moje 15 zl&quot;?
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Taaak Mogłeś np wpłacić 40 zł, i od razu 40 zł wypłacić ???? a 40 by Ci zostało.
 
M 0

mabrol

Użytkownik
No tak ale dajmy na to postawie dzis te &quot;moje 15zl&quot; i wygram dajmy na to 77zl. Czy bede mogl wyplacic te 77 zl?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
nie bedziesz mogl wyplacic 77zl tylko 77-15 plus to co obrociles bonusem czyli tak 33% z 15zl czyli jakies 57 zl bedziesz mogl wyplacic z reszta bedziesz mial napisane ile mozesz wyplacic spoko bukmacher nie ma co ale wole ich bonusy do kasyna.........
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
nie bedziesz mogl wyplacic 77zl tylko 77-15 plus to co obrociles bonusem czyli tak 33% z 15zl czyli jakies 57 zl bedziesz mogl wyplacic z reszta bedziesz mial napisane ile mozesz wyplacic spoko bukmacher nie ma co ale wole ich bonusy do kasyna.........
źle napisałeś. Wpłacił 15, drugie 15 dostał w bonusie. Postawił kupon za 15 i jeżeli wygra będzie mógł wypłacić całość. Bo jeszcze 15 bonusowa zostaje ????

A swoją drogą mam niezłą passe na betclicku,
Z cashback wypłata 996.05
Później w dniu urodzin akurat dostałem darmowe spiny i wypłata 250 zł,
Dziś wypłata 300 ????
 
M 0

mariusz116

Użytkownik
tutaj sa szczegolowe warunki obrotu
Dziękujemy za email i uprzejmie informujemy, iż na Twoim koncie jest oczekujący bonus do 10,00 € przy następnej wpłacie.
Warunki obrotu bonusem, aby móc go wypłacić to:
- trzykrotny obrót wartością bonusu,
- kurs zdarzeń minimalnie 1,20 ,
- zakład, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np. 1 lub X lub 2),
- dowolny zakład wielokrotny.
Prosimy o ponowny kontakt w razie wszelkich dodatkowych pytań.
Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia,
Julia
Dział Obsługi Klienta.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
źle napisałeś. Wpłacił 15, drugie 15 dostał w bonusie. Postawił kupon za 15 i jeżeli wygra będzie mógł wypłacić całość. Bo jeszcze 15 bonusowa zostaje ????

A swoją drogą mam niezłą passe na betclicku,
Z cashback wypłata 996.05
Później w dniu urodzin akurat dostałem darmowe spiny i wypłata 250 zł,
Dziś wypłata 300 ????
stary pisze dobrze sam wiele razy wyplacam czesc obroconego bonusa i kase co wygralem jak wlicza to do obrotu to nie jest expekt czy inny bukmacher ktory kaze w pelni obrocic u nich mozna wyplacic czesc bonusa i kase co wygrales jak nie wieszysz to sprobuj zlecic wyplate to zobaczysz ile Ci wyskoczy!!!
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
stary pisze dobrze sam wiele razy wyplacam czesc obroconego bonusa i kase co wygralem jak wlicza to do obrotu to nie jest expekt czy inny bukmacher ktory kaze w pelni obrocic u nich mozna wyplacic czesc bonusa i kase co wygrales jak nie wieszysz to sprobuj zlecic wyplate to zobaczysz ile Ci wyskoczy!!!
Ja dobrze napisałem Ty mnie nie zrozumiałeś. Załóżmy, koleś wpłacił 15 zł. Dostał 15 Bonusu z automatu więc ma 30 zł. Postawił kupon za 15, do wygrania 77 zł. W przypadku wygranej będzie mógł wypłacić te 77 zł, bo 15 jeszcze mu zostanie w bonusie ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ja dobrze napisałem Ty mnie nie zrozumiałeś. Załóżmy, koleś wpłacił 15 zł. Dostał 15 Bonusu z automatu więc ma 30 zł. Postawił kupon za 15, do wygrania 77 zł. W przypadku wygranej będzie mógł wypłacić te 77 zł, bo 15 jeszcze mu zostanie w bonusie ????
Jesli zdarzenie 1x2 po kursie min 1,25 to nie bedzie mial zarezerowawane w bonusie 15 zl tylko 10zl bo uwalniaja bonusa po czesciach jak obracasz takie maja zasady jesli nie wierzysz to sprawdz a jesli kompletnie mi nie wierzysz to podaj mi swoj adres e-mail na priv to ci to udowodnie po zagraniu za 40zl meczu 1x2 zlecilem wyplate i zostalo mi bonusa tylko 26,67 dokladnie!!! Reszte moglem wyplacic!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom