>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

40 zł od dpeozytu Betclick

Status
Zamknięty.
J 11

jaco69

Użytkownik
Witam...
Zrozumiałem obrót bonusem tak.
Jeśli zagram zdarzenie pojedynczy to tylko spotkanie które ma 1 x 2 ( wygrane + remis ) np piłka nożna.A jeśli zagram na kuponie np 2 zdarzenia to może być siatka ? czy również zdarzenie gdzie jest 1x2 ????
pozdro !
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Witam...
Zrozumiałem obrót bonusem tak.

Jeśli zagram zdarzenie pojedynczy to tylko spotkanie które ma 1 x 2 ( wygrane + remis ) np piłka nożna.A jeśli zagram na kuponie np 2 zdarzenia to może być siatka ? czy również zdarzenie gdzie jest 1x2 ????
pozdro !
Grajac ako mozesz grac zdarzenia dwudrogowe (siatka, hokej ML, pilka nozna u/o).
 
K 3

krzysiu22

Użytkownik
A jesli bonus trzeba obrocic 3 razy czyli na kwote 120 zlotych to jak wplacam 40 zł , wiec mam w sumie 80 to moge postawic za 80 a potem za 40 i obrot jest wykonany czy musze postawic 40 potem 40 i znowu 40 ?
 
K 3

krzysiu22

Użytkownik
A jeszcze jedno pytanko . Czy moge wplacic przelewem z innego konta bankowego ? Bo zapomnialem hasla do swojego bo dawno nie uzywalem i niestety musze zamowic pakiet zeby miec znowu haslo .
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Tydzień temu (we wtorek) Zleciłęm wypłatę, od razu ją przyjęli i do dziś brak jej na koncie... :;/:
 
K 3

krzysiu22

Użytkownik
Problem w tym ze zapomnialem ostniej cyfry i wpisalem bledna trzy razy i musze teraz czekac na list zeby moc aktywowac . To bedzie trwalo z dobry tydzien i juz bedzie po promo. Dobra to inaczej , wplace z kumpla konta na moneya i z moneya ; )
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Alicja: Witamy na czacie BetClic!
Alicja: W czym moge pomóc?
Marcin: Witam, moja nazwa to xxx, dnia 16 lutego zleciłem wypłatę z serwisu betclick, do dziś nie mam jej na swoim koncie. Pierwszy raz w życiu mam taką sytuację że bukmacher tyle czasu nie potrafi wypłacić pieniędzy. Kiedy mogę się spodziewać ich na koncie ?
Alicja: prosze Pana informowalismy juz Pana iz maksymalny czas oczekiwania to 10 dni pracujacych.
Marcin: wczoraj uzyskałem informację na czacie że jest to termin od 3 do 7 dni.
Alicja: W chwili obecnej minelo 7 dni pracujacych. Prosze o cierpliwosc. Jesli nastapilo opoznienie ze strony banku, niestety nie mamy na to wplywu.
Alicja: Jesli srodki nie zostana zaksiegowane na Pana koncie do 10 dni, prosimy o ponowny kontakt z nami.
Marcin: Tylko że dnia 16 lutego moja wypłata została przyjęta i nie mogłem jej już cofnąć, naprawdę nie wiem przez co wysyłacie te pieniądze że to tak długo trwa.
Marcin: Wczoraj uzyskałem inną informację jak już wspomniałem, że od 3 do 7 dni roboczych. Gdy tylko pieniążki dojdą na moje konto, będę musiał niestety rozstać się z wami.
Marcin: Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Alicja: Prosze Pana prosze zrozumiec, iz nie odpowiadamy za opoznienia ze strony banku.
Alicja: Z naszej strony wyplata zostala zrealizowana. Mozemy zlozyc reklamacje w banku ale dopiero po uplywie wymaganych 10 dni.
Marcin: Dobrze, ja to rozumiem, ale nie potrafię zrozumieć że inne konkurencyjne firmy (expekt, betsson, tobet) potrafią zrealizować wypłatę w około 15 godzin po zleceniu jej z serwisu i nigdy nie spotkałem się z opóźnieniami. Dlaczego Betclic ma być inny ?
Marcin: Przyciągacie ludzi promocjami, które śmiało mogę powiedzieć, macie najlepsze na rynku, ale czas realizacji wypłaty pozostawię bez komentarza.
Marcin: Pozdrawiam, i życzę miłego dnia.
 
B 7

buklak

Użytkownik
Nie spinaj się tak, bo Ci jeszcze żyłka pęknie :grin:

Pieniądze dojdą, co jest kwestią czasu - cierpliwości. A jeżeli chodzi się o zarzekanie o zrezygnowaniu z tego buka to jestem pewien, że gdy zobaczysz na swoim koncie przysługujący bonus to bez wahania wpłacisz kolejny raz.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
nie wpłacę, bo co mi z 40 zł bonusa, jeżeli nawet coś wygram, to wypłacę dopiero za x dni.
 
kysu 8

kysu

Użytkownik
To jest u nich w banku, jakiś zastój... normalnie 2 dni i kasa na koncie. Jedysnie BAH szybciej mi wypłacał niż betclic. To jest solidna firma i spokojnie dalej i ja bede czekał na przelew.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Super ciesze się... ale nie wiem czy Ty byś się nie wpieniał jak by Ci pieniądze na ponad tydzień czasu zamrozili ...

Przyznam że nie rozumiem... sam czekam od nich na wypłatę 5ciu stów juz od paru dni, ale nie traktuje tego jako &quot;zamrożenie kasy&quot; , bo to co chciałem puścić dalej [ wolę Tobet po prostu...] wpłaciłem z tego co mam na koncie. No chyba że grasz za ostatnie pieniądze , ale to dość niezdrowo moim zdaniem:grin:

BTW : offtop na offtopie ... sugeruję temat zamknąć . Zresztą będzie pewnie wznowienie za miesiąc jak puszczą nowe promo ;)
 
B 7

buklak

Użytkownik
Uwierz mi, że skorzystasz z promocji, bo w Betclicu jest bardzo korzystna ????

Swoją drogą też zleciłem wypłatę 16 lutego i nie mam jej na koncie. Za ostatnie pieniądze gra jedynie desperat, więc myślę, że będziesz miał co jeść do momentu otrzymania owego przelewu ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom