>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

45 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Czemu taki kurs na Blackburn???
Przecież Aston Villa o nic nie gra. Druga sprawa taka że QPR gra w tej kolejce z Nottingham i ktoś tam punkty straci.
Trzecia sprawa Birmingham gra trudny mecz z Huddersfield.
Villa na wyjazdach 4/6/12.
Jak dla mnie to Blackburn bierze ten mecz.
Na 3 ostatnie spotkania zdobyli 5 punktów i myślę że jutro zagrają o 3 punkty bo ciągle jest realna szansa na to aby pozostać w lidze
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Wiadomo cos może jak do meczu podejdzie Newcsstle? Maja juz awans i jestem ciekaw czy moze daja komus odpaczac. Kursy na 1x sa bardzo fajne ale czy goście odpuszczą?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dzisiejszą kolejkę osobiście proponuję pograć na live ponieważ wciąż nie wiadomo jakimi składami wyjdzie większość zespołów, ostrzegam przed graniem Leeds Monka niestety muszą dwa ostatnie spotkania wygrać jednak warto spojrzeć że Kanarki w piłkę akurat grać potrafią. Osobiście przyglądał będę się spotkaniu na Craven Fulham. Brighton z Bristolem ma wyjść drugim garniturem i jest szansa na złapanie wysokiego kursu. Wobec tego apeluje o wstrzymanie się z Pre-Matchami.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Kocham te ostatnie kolejki i wszystkie spekulacje, kto z kim musi wygrać itd. ???? Doberman bardzo dobrze mówi żeby wstrzymać się z grą przedmeczówek. Z racji tego, że nie będę miał możliwości śledzenia meczów na żywo postanowiłem sobie zagrać dzisiaj wg mnie pewniaczka tej kolejki, a mianowicie Fulham. Świetna forma w ostatnim czasie, ładują bramki aż miło, ostatnie 4 mecze przecież nie grali z bylem kim: Hudder, Villa, Norwich a w każdym meczu zdołali wpakować min. 3 bramki - wielki szacunek. Goście przyjeżdżają dzisiaj bez osłabień, w Fulham nie zagra Martin, fakt dość znacząca strata - 10 bramek w tym sezonie, ale coach Jokanovic nie powinien mieć problemów z odpowiednim skompletowanie 11 tak jak to było w ostatnich meczach. Brentford nie gra już o nic, Fulham zajmuje ostatnie miejsce w grze o Premier League także nie może sobie pozwolić na wypadek przy pracy. Zakładając, że Leeds również dzisiaj wygra nie mają marginesu na błąd - trzeba to wygrać ! Jak dla mnie kurs na wygraną Fulham w dzisiejszym meczu to prezent od buka i z przyjemnością z niego skorzystam.
Fulham - Brentford
Typ: 1
Kurs: 1,55
Unibet

Chłopaki się nie popisali ... ???? ⛔ 1:1
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Widać ze zaczelo sie krecenie lodow. Najbardziej w meczu Birmingham - Hudd. Ewidentne podlozenie sie gosci. Fulahm.cisnelo ale nie wcisnelo. Chyba na koniec warto bedzie pograc dol tabeli, bo tam walka na calego.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
A spójrz na spotkanie Brighton o którym wspominałem ???? , Bristol także wygrał. Niestety tak jak wspominałem ostatnio lepiej było odpuścić tę kolejkę ponieważ było w niej zbyt wiele kontrowersji. Ostatnio kolejka będzie kluczowa dla losów mistrzostwa, baraży i utrzymania ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom