>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5£ free od Betfred Poker

kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Drzymek a robiles depozyt?????Jesli tak to ile????Ej i mam pytanie czy jesli ja na zdrapce zagralem bodaj 3 razy to juz mam po promo, bo we wczesniejszym poscie pisaliscie ze trzeba obrocic 5 razy.Prosze o odpowiedz.Pzdr
 
D 0

drzymek

Użytkownik
czytaj wczesniejsze posty.
musialem zrobic depozyt przez mb zeby moc skorzystac z opcji wyplaty przez mb, ale 1 funcik zalatwil sprawe (w sensie depozyt 1 funt). nic nie trzeba obracac , to co masz w &quot;current&quot; jest twoje
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
A mi się wydaje, że promocja ogólnie dla nowych użytkowników Betfred. Próbowałem się zalogować na bingo danymi do konta pokerowego to wyskakiwał jakiś błąd, założyłem więc nowe konto na bingo i owszem dostałem 5 funtów ale oprócz tego w prezencie blokade konta pokerowego ????
 
depee 0

depee

Użytkownik
A mi się wydaje, że promocja ogólnie dla nowych użytkowników Betfred. Próbowałem się zalogować na bingo danymi do konta pokerowego to wyskakiwał jakiś błąd, założyłem więc nowe konto na bingo i owszem dostałem 5 funtów ale oprócz tego w prezencie blokade konta pokerowego ????
mam dokładnie tak samo :

mam dokładnie tak samo :[
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
dla starych również , jeżeli nie otrzymalo się jeszcze nigdy tej promocji... trzeba tylko dobrze zagadać na live Chacie . Aha i jak ktos ma konto zalozone w innej walucie jak Funty to nie dostanie bonusaa
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Nom ja mam 4.40 funta już na zakładach. Tylko raz mi się poszczęściło w Bingo ale dobre i to! Mam nadzieję, że wygram parę groszy, a potem minimalny depozyt i wypłata!
 
Do góry Bottom