>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5€ FREE do Betfair

spike761 37

spike761

Użytkownik
Nie no z tego co ja wiem to jest promocja dla wszystkich tylko Niemiecki sponsor betfair oglosił to ???? tak mi kumpel tłumaczył ,

Tylko co dziwne mialem na koncie 0.30$ przed skorzystaniem z promo , a teraz sie loguje i 0.00$ ....Ciekawe czemu tak ????
 
cinekzs 1K

cinekzs

Użytkownik
bo najwidoczniej tyle danych im wystarcza do wlamania sie na Twoje konto... nie radze korzystac z takich promo gdzie tyle informacji trzeba podac:/
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
To nie jest majatek 0.3$ tylko dlaczego własnie znikneło/??? ???? ale trzeba czekac i zobaczymy co dalej .... ale Tym co maja wiecej na kontach to narazie odradzam ...
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
To nie jest majatek 0.3$ tylko dlaczego własnie znikneło/??? ???? ale trzeba czekac i zobaczymy co dalej .... ale Tym co maja wiecej na kontach to narazie odradzam ...
Jak zniknęło to chyba wszystko jasne, albo promocja nie dla nas , albo ktoś coś kombinuje, dlatego lepiej Ci co mają tam jakoś kasę niech nie ryzykują dla 5E.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Ok. Juz wszystko wiem , ze ubyło z konta to nie przez to promo lecz mieli jakas usterke chwilowa w systemie ???? Babka mnie przepraszała z supportu ????
Dziwny zbieg okolicznisci tylko ????

No pozostaje czekac na kase....

Kumpel ktory zna niemiecki mowi , iz to promo jest dla wszystkich !!!!

Co bedzie zobaczymy , moze dopisza kase... ????
 
G 0

garcia16

Użytkownik
Jaki jest mail do supportu?

Mam zablokowane konto, a jakoś nie mam ochoty dzwonić do Wielkiej Brytanii :-?

/ mam już adres, post do usunięcia /

Wlasnie , mi tez konto zablokowali , co sie dzieje ? trzeba skan dowodu wysyłać czy jak ?
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
tez juz zrobilem to co trzeba było aby dostac ten bonus i pozostaje mi czekac te 48h na 5 euro ;)
edit: a sa jakies warunki obrotu tych 5E ??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja na konto mogę normalnie wejść, a kase mają dawać dopiero po 48h to trzeba jeszcze poczekać, ale skoro nawet support potwierdza, że takie promo istnieje to raczej nikomu konta nie ukradną i nie wyzerują.
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Punkt 2 regulaminu (Sonderregelungen) mowi, ze jest ona skierowana tylko do aktualnych uzytkownikow Betfair, ktorzy otrzymali mail promocyjny od Betfair. Promocja ta jest zarzadzana przez Dzial Marketingu Niemcy i jesli ma Pan jakies pytania to powinien sie kontaktowac po niemiecku z adresem [email protected] .
 
Do góry Bottom