>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5€ Juegaocho (NetEnt)

alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
dodatkowo za wykonanie 4 zadań można dostać dodatkowe 10$, trzeba je wykonać wszystkie i znajomy musi się zarejestrować, nie wystarczy go zaprosić (tu będzie popis multikontowców ???? )
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Polecam bardzo zagrac na Luck of the Irish
Za pierwszy strzalem wcisla mi sie stawka 9$ i trafilo 254$ , ale pozniej ladnie dawala i mam 436 $

Czyli tak jak mysle musze postawic na laczna kwote 500$ , aby moc wyplacic ???

Pozatym nie wiecie nie ma na 100% limitu wyplaty oraz trzeba robic depozyt?
 
S 24

snuz123

Użytkownik
Ty no ja to zrozumialem tak, ze w ogole nie ma obrotu tej kasy, przynajmniej ja tak mialem ale powiedzial, ze trzeba depo zrobic karta kredytowa, wiec podbij na czata i sie spytaj ladny hajs juz jest do wyplaty.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Z tego co mi powiedziala na live chacie to mam wplacic minimum depozyt 5 $ i moge calosc wyplacic , mam juz obrot w sumie 550$, tylko , ze ja tam widze minimalny depozyt 20 $ , a ona mi caly czas , ze jest 5 $
Trzeba im takze wyslac :
yes, you have to send us a message to: [email protected] with your full name, you number ID, your amount, bank account, name of the bank
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie jak dlugo czekaliscie na weryfikacje na swoj email , ja czekam i czeka, , a teraz jescze nie moge sie zalogować na konto
 
melamber 80

melamber

Użytkownik
???? chyba jest kicha.
właśnie się zarejestrowałem, dostałem maila z potwierdzeniem uzupełniłem dane, nagle mnie wylogowało i...... już nie mogłem się zalogować.
okey zresetowałem hasło 3x i guzik.
niedzielny peszek.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
chyba jest kicha.
właśnie się zarejestrowałem, dostałem maila z potwierdzeniem uzupełniłem dane, nagle mnie wylogowało i...... już nie mogłem się zalogować.
okey zresetowałem hasło 3x i guzik.
niedzielny peszek.
tak samo
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
spike761 37

spike761

Użytkownik
kurcze to widze , ze jaja sa ...w sumie ja sie moge logowac , ale moje 436$ przegralem bo zaczalem bawic sie na slotach , a raczej jak max wyplata 50E to nie zaluje....bo do tej pory plakalem ????
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
też czekam już 2 godziny na weryfikacje maila i nic. nie ma maksymalnej wypłaty więc żałuj że przegrałeś bo 436$ było całkiem sporo :razz:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja się zarejestrowałem i dostałem 10. Nie czekajcie na maila weryfikacyjnego, tylko po zarejestrowaniu zalogujcie się i tam obok waszego loginu jest coś typu &quot;update your account&quot; i tam jest z kolei &quot;send veryfication mail&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
laner 92

laner

Użytkownik
też czekam już 2 godziny na weryfikacje maila i nic. nie ma maksymalnej wypłaty więc żałuj że przegrałeś bo 436$ było całkiem sporo :razz:
A obrót w końcu jest? Bo mam trochę ugrane i zastanawiam się, czy jest sens w ogóle robić depozyt, żeby móc wypłacić. Livechat jest ciągle offline.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
zapewne tak jest ???? mi się udało dobić do 200 już i niestety teraz trza przeczekać atak ????
 
Do góry Bottom