>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
A ja mam pytanie, czy zablokowali komus kto uzyskal tylko jeden kod,nie probowal wprowadzac nastepnych, gral tylko na zakladach sportowych, nie zakladal multikont?
 
J 0

justjordan

Użytkownik
kurde jak wcisnak ten kostenlos tippen ti wyskakuje mi cos takiego:
Hinweis:
Die maximale Anzahl an Tippern ist in dieser Tipprunde erreicht. Daher sind zurzeit keine weiteren Anmeldungen möglich.
zna ktos niemiecki?
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
kurde jak wcisnak ten kostenlos tippen ti wyskakuje mi cos takiego:
Hinweis:
Die maximale Anzahl an Tippern ist in dieser Tipprunde erreicht. Daher sind zurzeit keine weiteren Anmeldungen möglich.
zna ktos niemiecki?
Mniej więcej chodzi o to, że cała kasa jaką mieli na to promo została rozdana... (większość pewnie na polskie multikonta ????)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Na innym forum przeczytalem ze to promocja tylko dla krajów niemiecko jezycznych, nie wiem czy to prawda ale chyba Polacy sie nie zalapia na wyplaty:jezora:
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Po prostu jak sa takie problemy z tymi kontami w Interwetten zasilonymi bonusem to trudno wierzyc ze Buk bedzie wyplacac kase. Obym sie mylil:jezora:
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mi znowu zablokowali konto napisałem do nich i odp. ze to przez to ze miałem 2 konta na IP i korzystałem 2 razy z vochera ???? a tak w 100% nie było :/ Jednak tylko mozliwe , ze ktos za mnie w mojej sieci korzystał no nie wiem , ale juz zapewne nie odblkuja , bo miałem 180 Euro ????

Niby interwetten jest to firma w czołówce a takie numery robia ... a to tylko moze przez tych co zakładali po 1000 kont albo mieli vochery w duzych ilosciach... Szkoda ...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Mi znowu zablokowali konto napisałem do nich i odp. ze to przez to ze miałem 2 konta na IP i korzystałem 2 razy z vochera ???? a tak w 100% nie było :/ Jednak tylko mozliwe , ze ktos za mnie w mojej sieci korzystał no nie wiem , ale juz zapewne nie odblkuja , bo miałem 180 Euro ????
Niby interwetten jest to firma w czołówce a takie numery robia ... a to tylko moze przez tych co zakładali po 1000 kont albo mieli vochery w duzych ilosciach... Szkoda ...
ale zauwazcie ze nikomu nie zablokowali za to ze bonus nie byl dla nas, po prostu przeciez oni to wszystko widza ile na jedno Ip idzie vocherow ile powstalo nowych kont itp
 
F 0

fb_dean

Użytkownik
jakos ja nie mam zablokowanych dwóch kont... tzn ja mam jedno kotno i mój ojciec ma jedno konto ... gramy z jednego IP ... i jakoś mi nie blokneli i jemu tez... w czwartek wyslalem kopie dowodu do dzis jej jeszcze nie potwierdzili... wiec bedzie lipa?
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Wie ktoś moze do kiedy trzeba zrobić obrot 3 x 15 euro ? to jest do tego 15 czerwca ?? bo nigdzie nie widze zeby pisala taka informacja ?

Pozdrooo...
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Wie ktoś moze do kiedy trzeba zrobić obrot 3 x 15 euro ? to jest do tego 15 czerwca ?? bo nigdzie nie widze zeby pisala taka informacja ?
Pozdrooo...
ja tez nie wiedzialem i napisalem miło do suportu, czy jest sprecywana data do kiedy nalezy obrocic a o to odpowiedz
Witam,
Dziękuje za przesłanego maila. Nie ma sprecyzowanej daty wykonania obrotu. Należy obrócić bonus 3-krotnie po Kusie 2,0 lub wyższym
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
ja tez nie wiedzialem i napisalem miło do suportu, czy jest sprecywana data do kiedy nalezy obrocic a o to odpowiedz
Witam,
Dziękuje za przesłanego maila. Nie ma sprecyzowanej daty wykonania obrotu. Należy obrócić bonus 3-krotnie po Kusie 2,0 lub wyższym

Wielkie dzięki za info ???? Na forum wlasnie tego jeszcze nikt nie napisal wiec informacja sie napewno przyda ;) a z tego co co napisali wynika ze mozna obstawiac kurs 2.0 a nie jak ktos wczesniej pisale ze minimum 2.01 ;)
Jeszcze raz dzieki za info ;)
Pozdrowka.... ;)
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
spoko, mail ten takze dowodzi, ze voucher jest i dla Polakow, bo gdyby tak nie bylo to by mi napisali tym bardziej ze napisalem ze pytam o voucher ktory wykorzystalem na swoim koncie, licze ze Niemcy wygraja ostatnie spotkanie w grupie i od Interwetten wyplace najwieksza wygrana w zyciu :p ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom