>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
ale jaja, widzieliście coś takiego?!?!
Z powodów bezpieczeństwa prosimy o dostarczenie kopii następujących dokumentów: informacja o prowadzeniu rachunku bankowego i jego właścicielu oraz rachunek za prąd, gaz, na którym widnieją Pańskie dane wraz z adresem zamieszkania. Prosimy przesłać wymagane dokumenty w jednym mailu wraz z przesłanymi wcześniej skanami dowodu tożsamości.
 
typper 2

typper

Użytkownik
ale jaja, widzieliście coś takiego?!?!

Z powodów bezpieczeństwa prosimy o dostarczenie kopii następujących dokumentów: informacja o prowadzeniu rachunku bankowego i jego właścicielu oraz rachunek za prąd, gaz, na którym widnieją Pańskie dane wraz z adresem zamieszkania. Prosimy przesłać wymagane dokumenty w jednym mailu wraz z przesłanymi wcześniej skanami dowodu tożsamości.
I co w tym dziwnego? Normalna rzecz weryfikująca Twoją tożsamość...
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
Rachunki za prąd i gaz?! Wysłałem im skan dowodu, mogę wysłać o koncie bankowym ale nie rachunki bo po pierwsze co ich to interesuje a po 2 nie są na mnie te rachunki!
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Rachunki za prąd i gaz?! Wysłałem im skan dowodu, mogę wysłać o koncie bankowym ale nie rachunki bo po pierwsze co ich to interesuje a po 2 nie są na mnie te rachunki!

Hehe to sa jakieś zarty ???? Przeciez mieszkanie w ktorym mieszkasz nie koniecznie musi byc Twoje, a zazwyczaj jest rodzicow wiec na rachunku nie zobaczysz swojego imienia i nazwiska ???? Wiec do konca tego nie rozumiem :p
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
no o to chodzi to jest jakaś kpina, nie maja się do czego u mnie przyczepić po prostu, a z tymi rachunkami to są jaja i tyle, bo one na mnie nie są, nigdzie w regulaminie nie piszę że muszę mieć swoje mieszkanie ????
 
typper 2

typper

Użytkownik
No ok, ale jak na Ciebie nie jest rachunek za prąd tylko na rodziców to co masz zrobic?sam dowod, i dowod z banku wystarczy&gt;?
Jak napiszesz do supportu i wyjaśnisz sprawę, że mieszkasz z rodzicami itp, to powinni uwzględnić dowód + rachunek bankowy na Twoje nazwisko i luzik.
 
szczepaniak 40

szczepaniak

Użytkownik
idziesz do pierwszego lepszego wiekszego sklepu , kupujesz kilka gwozdzi na fakture i masz rachunek , chwila zachodu a ile satysfakcji
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
mam neostradę nigdy tam konta nie miałem, z mojego kumptera nikt konta nie zakładał, mimo to zostałem zablokowany...
Mam ich gdzieś, jeszcze rachunki im będę wysyłał, no nie doczekanie...
moze grales w kasynie lub w pokera ?
 
baz 25

baz

Użytkownik
Ja też mam konto zablokowane (zadnych multikont wszystko legal) i własnie zastanawiałem się czy to nie dlatego że grałem w kasynie.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
na innym forum przeczytalem ze promo jest tylko dla krajów niemieckojęzycznych :-|
ja pisalem do suportu ze wykorzystalem taki voucher i mi odpisali warunki obrotu, jakby to byl voucher ktorego nie mialbym prawa wykorzystac to by chyba mi napisali ze to nie dla mnie itd. tym bardziej ze Polak odpisywal Polakowi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom