>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 € w Interwetten za free :)

Status
Zamknięty.
R 0

rybka333

Użytkownik
daj znać jakie dokumenty im wysyłałeś i czy wpłacałeś wcześniej do nich coś i wypłacałeś czy była to pierwsza wypłata
Wysłałem skan prawka rachunek za telefon i wyciąg z banku.
Nie wpłacałem do nich nigdy skorzystałem tylko z tego vouchera.
 
M 0

magu666

Użytkownik
Nazwa banku: *
Ulica:
Kod pocztowy:
Miejsce: Kraków / Kraj: PL
Numer konta: Mój numer konta
Numer banku:
Kod IBAN: *
Kod BIC/SWIFT: *
Poza tym:
Powiedzcie mi co mam tu pouzupelniac..
Sorry, ze takie pytanie, ale pierwszy raz chce wyplacic kase na konto z internetowego buka.
 
E 0

everu42

Użytkownik
ja tylko nie wiem o co chodzi z tym numerem banku(mam w mbanku), ma to być numer rozliczeniowy banku???
Na jaki adres wysyłaliście skany dokumentów???
 
M 0

magu666

Użytkownik
ja w zasadzie nie wiem wciaz jaki kod banku mam dac... i ten adres.. ulica i kod.. to ma byc adres mojego oddzialu banku? tam gdzie zalozylem konto czy cos innego?
 
W 1

wojtek_88

Użytkownik
Z tego co wiem juz jest po promo, ja mam jeden bonik wlasnie tam wygenerowany, ale zapomnialem ze w ciagu 90 dni juz wykorzystalem 1 dlatego mi nie potrzebny, kto chetny: gg ;)
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
jeszcze jedno pytanie co do tego obrotu, 3 razy minimum 2,0 kurs ale może być ako czy nie, musi być to pojedynczy zakład?
 
S 0

strugo

Użytkownik
Z tego co wiem juz jest po promo, ja mam jeden bonik wlasnie tam wygenerowany, ale zapomnialem ze w ciagu 90 dni juz wykorzystalem 1 dlatego mi nie potrzebny, kto chetny: gg XXXXX ;)
jaki pajac z tego gościa, napisałem do niego o bon, gdyż dopiero wczoraj zauważyłem tą promocję, a on mi odpisał, że za 6zł na MB mi go da ;] ????
jakby tego było mało napisał, że również ma stałe łącze
ja mam jeden bonik wlasnie tam wygenerowany, ale zapomnialem ze w ciagu 90 dni juz wykorzystalem 1 dlatego mi nie potrzebny
skoro napisał, że ma już jeden to skąd mógł SOBIE WYGENEROWAĆ jeszcze jeden. ????
Naprawdę dla takich gości, mod powinien być bezlitosny.
Fucking neo kind!
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
ile trwa weryfikacja konta, żeby odblokowali mi opcje wypłaty? napisali mi ze wkrótce moja tożsamość będzie potwierdzona a ile u was to trwało?
 
gilberth 24

gilberth

Użytkownik
ile trwa weryfikacja konta, żeby odblokowali mi opcje wypłaty? napisali mi ze wkrótce moja tożsamość będzie potwierdzona a ile u was to trwało?
 
D 570

duff999

Użytkownik
mniej więcej 2 maile czyli ok . 2 dni ;-)
+ skan dowodu ,rachunku za prąd i wyciągu z konta bankowego ????

jednym zdaniem jak najszybciej uciekam z tego buka i nie wiem po co w ogole wplate tam zrobilem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom