>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 Euro bonus do Interwetten.com - czesc 2

beau 1

beau

Forum VIP
Pisałem wyżej ale nie jestem pewien ale chyba jeśli na MB nie wpłacałeś pieniędzy to nie możesz wypłacać z neta na konto MB.Jeśli się mylę to poprawcie mnie.
 
Z 0

ziomol

Użytkownik
Szanowny(a) Panie/Pani -------- !

W kilku forumach było podane, że Interwetten.com oferuje 20 PLN dla wszystkich nowych klientów. To się nie zgadza! Ta akcja bonusowa dotarła tylko do klientów, którzy byli wybrani przez zasade przypadkową.

Mimo to, jako klientem w Interwetten.com czujesz się nadzwyczajnie szczęśliwym! Jestesz zarejestrowanym, jednak nie miałeś możliwości umieścić zakład? Nie ma sprawy! Zaloguj się po prostu z twoją nazwą użytkownika -------- w Interwetten.com, twoje konto jest czynne. Skasuj premie aż do 120 PLN. Ale zagrać musisz samemu! Za pomocą tej premij możesz w ciągu 30 dni zarobić dużą kase! Co to ma być:/??
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, chociaż pewnie tak. A mianowicie, loguje się na konto, patrze, a tam 3,00 euro ???? No to sobie myśle, fajnie, postawie, wygram, wypłace ???? (może). Ale jak już wybiore mecze i chce podać kwote za jaką gram, to wyskakuje takie coś (w miejscu gdzie jest kupon)

Błąd
Pewne stawki są poniżej ich limitu. Te zakłady zostały cofniętę na stawke 0. Proszę sprawdż twoje stawki.
Pewne stawki przekraczają ich limit. Te zakłady zostały obniżone na maksymalnie możliwą stawkę. Proszę sprawdż twoje stawki.
Aby umieścić zakład, zaloguj się.
Ta stawka jest bez pokrycia!

ktoś wie dlaczemu tak jest? ????
 
I 2

inko

Użytkownik
Wydaje mi sie że min. stawka to 4 zł ... bo gdy próbuje postawić mecz za 3 zł to dostaje taki sam komunikat jak DAMYAN
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
no ok, ale 3 euro to chyba więcej niż 4 zł ???? ) ...... chociaż może chodzi o tą minimalną stawkę, nie wiem ????
 
K 0

knypi

Użytkownik
Pisałem wyżej ale nie jestem pewien ale chyba jeśli na MB nie wpłacałeś pieniędzy to nie możesz wypłacać z neta na konto MB.Jeśli się mylę to poprawcie mnie.
pierwsza wypłata tylko na konto. Takie maja względy bezpieczeństwa.

Później mozna na MB, chyba że użyjesz karty kredytowej to w ogóle na MB nie będziesz mógł wypłacic
 
K 18

klakson

Użytkownik
Ja mam pytanie bo chce zlecic wyplate swojego Tysia z tego buka. Ale Dowiedzialem sie ze 1 wyplata jest tylko mozliwa na konto bankowe. Moje pytanie brzmi:
Czy musi byc konto na moje nazwisko czy np mojej mamy czy tam siostry ???? Plz Pomocy ????
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Ja mam pytanie bo chce zlecic wyplate swojego Tysia z tego buka. Ale Dowiedzialem sie ze 1 wyplata jest tylko mozliwa na konto bankowe. Moje pytanie brzmi:
Czy musi byc konto na moje nazwisko czy np mojej mamy czy tam siostry ???? Plz Pomocy ????
Nie po to pierwsza wyplata jest na konto (wzgledy bezpieczenstwa) zeby wyplacac na inne dane ???? to na pewno nie przejdzie, chociaz kto wie u nas wszystko jest mozliwe ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
A ja mam pytanko !! Wyplacalny jest z tego bonusa !! Bo mam spora sumke !!

ZAKŁADY SPORTOWE 2.540,11 PLN !! na drodze nie lezy ..
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
smieszni sa !!!! zalozylem konto w euro dali mi 5 euro bonusu ale ze chcialem zmienic na pln napisalem do suportu co zrobic ,odpisali ze zamkna stare i otworza nowe juz w pln. Nieuzywalem go az ktoregos dnia patrze znow bonusik 20 zl no to pogralem ,chcialem wyplacic a odpisuja mi ze zalozylem 2 konta dla bonusu :p i ze zamykaja mi je i zabieraja to co wygralem.Tez mi bukmacher ! ???? Najpierw sami otwieraja mi 2 konto , sami dodaja bonusa i w koncu sami zamykaja mi to konto
 
K 18

klakson

Użytkownik
Hmmm interwetten to znany buk na swiecie to nie rozumiem !! promo była dla nad !! przeciez oni sami przyznawali bonus
 
R 0

rafalgron1

Użytkownik
No raczej nei wierze w to żeby poprostu sami siebie wkopali w to. Może miałes 3 konto którego dawno nie używałes albo coś?
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
Mialem przez siebie tylko jedno konto otworzone ,
&quot;Szanowny Panie ...,

te konto zostało usunięte i otworzyłem dla Pana nowe konto
Serdeczne pozdrowienia
Konrad Iluszko&quot;
a wczoraj
&quot;Konto ... zostało otwarte przez Pana poprzednio i one jest dlatego te konto, które jest ważne. Pan na obych kontach otrzymał premie, do nie jest w porządku.

Niech Pan wybaczy, ale wielokrotne konta są nie dozwolone!
Serdeczne pozdrowienia
Konrad Iluszko&quot;
hehhe i badz tu madry :p udupil mnie facet ktory sam mi drugie otwieral :p
Support tylko pon - piatek wiec sobie dzis z nimi nie pogadam ????
 
osama88 0

osama88

Użytkownik
No i w koncu odpisali
&quot;zmiana waluty była zrealizowana, ażeby Pan mógł wpłacić w złotówkach, a nie żeby Pan zkasował podwójnego bonusa. Z tego powodu drugie otwarte konto zostało zamknięte.

Nawiązać do warunkach bonusowych, pierwsze otwarte konto jest ważne a inne konto zostaną usunięte. Proszę to zaakceptować. &quot;

wychodzi na to ze to moja wina ze dali mi 2 bonus :p
Ja sie o drugiego bonusa nie prosilem ,kazdy pewnie na moim miejscu by gral za niego .Daja to bierz :p
Dobrze ze pieniedzy niezdazylem wplacic bo by wszystko sobie przytulili.
 
Do góry Bottom