>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 Euro bonus do Interwetten.com

Status
Zamknięty.
krzepas 0

krzepas

Użytkownik
Zarejestrowałem sie tam jakiś czas temu, ale nic nie wpłacałem, a dzisiaj dostałem takiego maila:

Jako klientem w Interwetten.com czujesz się nadzwyczajnie szczęśliwym! Jestesz zarejestrowany, jednak nie miałeś możliwości umieścić zakład? Nie ma sprawy! Zaloguj się po prostu z twoją nazwą użytkownika w interwetten.com. 5 Euro zostały już przelane na twoje konto Interwetten.com. Ale zagrać musisz samemu! Za pomocą tej premij możesz w ciągu 7 dni robić co chcesz!
Ogólne warunki bonusowe:

Ten bon jest ważny aż do maks. 7 dni po wysłaniu tego e-maila i nie może być wymieniony za gotówke. Jeżeli nie skorzystasz z tego bonu, to straci on wartość. Bon jest ważny tylko dla jednej osoby. Całkowita wartość bonu musi być umieszczona przynajmniej raz na zakłady sportowe z minimalnym kursem 2.0. Proszę zwróć uwagę na nasze kwoty minimalnych wypłat. Interwetten zachowuje sobie prawo tę akcję w każdej chwili zakończyć.

Jeśli zespoły graczy lub poszczególni gracze w wyniku wielokrotnego zameldowania się lub pozornego konta próbują te Bonusy wykorzystać, zachowujemy sobie prawo wycofać zapłaty bonusowe, wygrane uzyskane w wyniku tego stornować, zażądane wypłaty odmówić i konta zamknąć. Profesjonalnym graczom i kartelom gry żadne bony nie są przyznawane.


Kasa jest na koncie. Nie wiem komu przyznaja takie bony i za co :/
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
zalogowalem sie na swoje konto ktore zakladalem baaaaaaardzo dawno temu, pare minut minelo zanim haslo mi sie przypomnialo ale zalogowalem sie i kasy nie ma :;/:
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Szanowny Panie *****

ta akcja jest tylko ważna dla klientów, którzy kiedykolwiek już dokonali wpłate na nasz konto. Z wiązku z tym, proponujemy akcje następującą:
Teraz zainkasuj 30% Premii

Twoja pierwsza wpłata w Interwetten.com przyniesie ci 30% bonusów nowego klienta, aż do 120 PLN / 30 EUR / 50 CHF. Wpłać od poniedziałku 14 sierpnia 2006 14:00 CET do wtorku, 31 lipca 2007, 21:00 CET na swoje Konto w Interwetten i my automatycznie zabukujemy tobie na twoją pierwszą wpłatę w tym czasie, dodatkowo 30% Bonusu na twoje konto!
 
E 0

emkwa

Użytkownik
POTWIERDZAM!!

Zarejestrowałem się z jakiś tydzień temu - NIE ROBIŁEM ŻADNYCH DEPOZYTÓW, dzisiaj dostałem maila - że otrzymałem 5 euro !!

Cash na koncie!! :gool:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Pamiętam tę promocję, to była dawno temu. Nie ma dla nowych
Kolega dawno się nie logował teraz sobie przypomniał i dlatego pisze.
Temat moim zdaniem do zamknięcia ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Kasę otrzymały osoby mające konto już dawno u nich...kto otrzymał email od Interwetten.com ten miał 5 Euro.Reszta nie ma na co czekać.W temacie nic nowego się nie dzieje .Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom