>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 euro na wyścigi

M 41

mrzoob

Użytkownik
Co oznacza przy rejestracji Date of birth is missing cos z data niewiem co jest nie tak chyba dobrze wpisuje.I jescze jedno Postal code does not make sense tez niewiem.
 
pieter89 0

pieter89

Użytkownik
no a jak ma sie obstawiac:jezora::jezora::jezora: nikt tego nie wie:-D wszystko na farta &lt;Endriu&gt; ja juz wyplacilem swoje 190 zl a moglem miec 300 ale sie pokusilem na kunika i postawilem ale byl 2????:jezora::jezora::jezora:
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Ja tez wypłacłiłem:p 9 Euro hehe, miałem dużo więcej ale cóż dobre i to. Powodzenia bo promo bardzo fajne.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
do tych co wyplacili ! wysylaliscie do nich skan albo cos i wyplate na cos zlecaliscie na mb czy na cos innego? i ile czekaliscie?
 
pieter89 0

pieter89

Użytkownik
do tych co wyplacili ! wysylaliscie do nich skan albo cos i wyplate na cos zlecaliscie na mb czy na cos innego? i ile czekaliscie?

nie trzeba skanu dowodu.....

a co do tamtych to na maila przyjdzie wam kod aktywacyjny jak juz zaaktywujeszy konto to czekasz 5 min i 5 ojro masz na koncie:-D
 
R 0

rafal86-86

Użytkownik
do tych co wyplacili ! wysylaliscie do nich skan albo cos i wyplate na cos zlecaliscie na mb czy na cos innego? i ile czekaliscie?
potwierdzam, nie trzeba. dzisiaj po 11. przyszła wypłata 73E na MB - zlecona wczoraj w nocy ok. 23.:spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom