>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 Euro No Deposit - ToroPoker!!!

Status
Zamknięty.
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
zarejestrowlaem sie wlasnie i nie mam ????
no chyba ze po zalogowaniu sie w sofcie poka bedzie kasa, choc na stronie w kasjerze nic nie mam
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
czytam od paru dni Twoje posty i zawsze masz problem
chyba oczywiste ze emaila nie wysylasz do mnie tylko do supportu
Prolblem to ty masz, z tego co jest napisane w 1 poście wynika że maila trzeba wysłac do tego gościa, a nie do supportu. tylko jak to zrobic? adresu nie moge znaleźć.
 
S 0

samsung89

Użytkownik
dostałem e-mail od tego gościa
Hi there! Please login to toropoker.com and go to &quot;cashier&quot; then go to &quot;deposit&quot; and when you go to the left hand side, go to more options and you will see &quot;cash a code&quot; click on this and put in this code - **********



Trzeba wysłać username i kod enjoypoker na ten adres [email protected] koleś odpisuje w 2 minuty(przynajmniej u mnie tak było) i wysyła kod bonusowy , puzniej tzreba przejsc do cashier -&gt; deposit-&gt; more options i cash a code wpisac kod i kaska na koncie
 
kamikatze 12

kamikatze

Użytkownik
endriu możesz wysłać w temacie 5 Euro request a w treści swój username i Hello I would ask you for 5 Euro to toropoker. I have registered with code: enjoypoker
thank you

albo coś takiego
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ja wyslalem maila bez tematu i w tresci oba nicki i za 20 sekund mialem kod.I mozna od razu przelac pieniadze na zaklady,ale chyba pobawie sie w pokera ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom