>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 EURO w bets4all !!!

Status
Zamknięty.
hali 3

hali

Użytkownik
Nie jest to ta sama promocja co te 24 euro. Tu mamy standartowo 3x obrucić bonus. Żeby otrzymać voucher musimy sie zarejstrować się na http://www.oddsoddsodds.com/. Gdzieś po 30minutach przychodzi nam drugi mail z kodem (pierwszy mail to oczywiscie potwierdzenie rejstracji). Po wklepaniu kodu kase mialem gdzies po 25min. Jeśli ktoś chętny to proszę korzystać . Życze powodzenia ????
 
nieswiec77 0

nieswiec77

Użytkownik
Opłaty przy dokonaniu wypłaty
Przelewy bankowe do Austrii są bezpłatne. Wpłaty w krajach takich jak: Niemiec, Belgia, Dania, Finlandia, Francja,Giblartar, Gracja, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Portugalia, Szwecja, Hiszpania, Słowacja, Czechy są również bezpatne wtedy gdy posiadasz IBAN lub BIC. Koszty przy przelewach bankowych do Szwajcarji , Norwegji, Turcji bedą przejęte przez bets4all.com raz w miesiącu.

Przy wypłatach do innych krajów koszty bankowe ponosi klient. Najczęściej wynoszą one 26,50 Euro i będą bezpośrednio odciągnięte od sumy wypłaty.

W przypadku wypłaty czekiem koszty wynoszą 20,00 Euro. One zostaną również odciągnięte od sumy wypłaty.
 
porchmonkey 0

porchmonkey

Użytkownik
dokladnie ... moze ktos napisze maila do supportu z zapytaniem o przelew do Polski ... cos nie wydaje mi sie, zeby rzeczywiscie byl tak wysoki w przypadku gdy strona jest po Polsku, Polska ma IBAN no i jest w UE ???? moze jest to zwykle niedopatrzenie ...
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
moze mi ktos powiedziec gdzie wpisac ten kod szukam i nie umiem znalezsc zadnych wplat przez bon albo cos takiego prosze o napisanie gdzie i w co wejsc ???? ????
 
porchmonkey 0

porchmonkey

Użytkownik
no jezeli jest taki zapis to powinny byc bezplatne ... platne sa jedynie te do krajow typu Maczugoria ???? ale mozna upewnic sie jeszcze przez wyslanie maila ...

ehh dobra, najpierw cos ugrajmy dopiero bedziemy sie martwic o wyplate ????
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
moze mi ktos powiedziec gdzie wpisac ten kod szukam i nie umiem znalezsc zadnych wplat przez bon albo cos takiego prosze o napisanie gdzie i w co wejsc
po zalogowaniu sie do swojego konta wchodzisz do zakładki konto potem masz do wyboru - przegląd zakładów - przegląd konta - wpłata - wypłata - bony - dane uzytkownika -




PS
Ja wpisłem tam kody chyba 10minut temu i kasy dalej nie mam, ale pisało, ze bon został przyjęty do realizacji, a ktoś ma już kase ile na nia czekaliscie??? Moze ja źle wpisłem??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom