>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 EURO w www.winunited.com

hali 3

hali

Użytkownik
Kolejne darmowe euro do gry. Jedynie co trzeba zrobić to sie zarejestrować u buka i wysłać im maila z &quot;ID&quot; o temacie &quot;bon 5euro&quot; na adres [email protected] . Kase otrzymałem przed chwilą. A maila wysłałem gdzies od 1-2 godziny temu. Więc jeśli są chętni to zapraszam do korzystania.

PS. Co do obrotu to jeszcze nie wiem. Ale napewno przed wypłatą trzeba wysłać skan dowodu lub paszportu.
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Stronka widać że na silniku takim jak &quot;starbet&quot; robiona więc chyba wypłacalni. Oby dali te 5 EURO :mrgreen:

PS ID to jest mój nick czy te numerki jak się zaloguje na swoje konto ??
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Kolejne darmowe euro do gry. Jedynie co trzeba zrobić to sie zarejestrować u buka i wysłać im maila z &quot;ID&quot; o temacie &quot;bon 5euro&quot; na adres [email protected] . Kase otrzymałem przed chwilą. A maila wysłałem gdzies od 1-2 godziny temu. Więc jeśli są chętni to zapraszam do korzystania.

PS. Co do obrotu to jeszcze nie wiem. Ale napewno przed wypłatą trzeba wysłać skan dowodu lub paszportu.

to przysłali Ci COUPON CODE? czy dodali kase do konta?
 
hali 3

hali

Użytkownik
dodali kase ????
Otrzymałes emaila ze dodali czy nic nie wysyłąją i trzeba sprawdzac sobie?
Proszę o to potwierdzenie jakie dostałem :


Dear Ms.Dawid,

Thank you very much for registering with WinUnited.

Your registration bonus has been credited to your betting account.

Should you have any further questions please do not hesitate to contact us again.

Kind regards,
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Ja jeszcze nie mam ale może zaraz przyjdzie :mrgreen: Wypłata na konto bankowe(od 30 EURO) i na Moneybookers ale chyba trzeba wcześniej dokonać depozytu.
 
Do góry Bottom