>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 euro za free

rafalec 105

rafalec

Użytkownik
wszystk ok ja tez dostalem
wiemy ze wszystko jest ok bo już pełno ludzi pisało że dostało kase. po co ty sobie te posty nabijasz? lepiej się z tym czujesz czy rodzice ci dają złotówke za kazdego posta czy jak?
 
S 11

support75

Użytkownik
rafalec ostatnio mowil rowniez, ze przemyt ludzi jest w podobnej cenie co sprzedaz narkotykow. wiec warto i tego sprobowac.

ja juz swoje 5 euro dostałem, rozmnozyłem do 10 na ruletce ;D
 
wujekmarian 0

wujekmarian

Użytkownik
fajnie tam bawilem
prawie 7 euro mam dostaje strita na turnie all in kolo mnie sprawdza z AQ ,a już dwie pary i jak na złość river A;/
edit: klawiatura mi cos pada
 
risto44 0

risto44

Użytkownik
Wszystko fajnie, tylko ciekawe czy są wypłacalni.. My sie staramy, pomnażamy, a później sie może okazać że nici z wypłaty.. Czekam z niecierpliwością na posta, że ktoś dostał od nich kasę np na moneybookers...
 
M 0

mateusz88

Użytkownik
Do osób, które czekaja na kase i doczekać się nie mogą: nie można wpisywac w mailu nic poza swoim nickiem, ja za pierwszym razem sie troche rozpisałem i nic. Dzisiaj wysłałem im drugiego maila juz z samym nickiem i od raz dostałem potwierdzenie, że kase mi przeleją w ciagu 24h.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Do osób, które czekaja na kase i doczekać się nie mogą: nie można wpisywac w mailu nic poza swoim nickiem, ja za pierwszym razem sie troche rozpisałem i nic. Dzisiaj wysłałem im drugiego maila juz z samym nickiem i od raz dostałem potwierdzenie, że kase mi przeleją w ciagu 24h.
Ja wyslalem meila z nickiem i napisalem, ze rejestrowalem sie uzywajac kodu: ace5 i wreszcie dzis dostalem.

Co to za róznica jak napiszesz pare wyrazów wiecej. Ale najwazniejsze zeby kase dali ;)

Pójdzie dzis na BARCELONE w derbach Europy i sie podwoi :jezora:
 
M 0

mateusz88

Użytkownik
Wydawało mi się, że różnica jest, ponieważ dopiero za drugim razem przysłali mi maila. rpg kiedy sie rejstrowałeś? Ja czekam od wczoraj od 19.
 
Do góry Bottom