>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 Funtów na BET770 na Olimpiadę

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
przecież na głównej reklamują dalej ten freebet, więc chyba logiczne, że aktualne..
Póki nie zniknie ten news to miejcie pewność, że jest aktualny.
 
B 12

bookman

Użytkownik
buk jak przedmówcy na ✅✅✅, pieniążki przed chwilą otrzymałem, wypłata zlecona z Bet770 w piątek popołudniu, weryfikacja polegała na telefonie od nich + skan dowodu + rachunek, pozdrawiam
 
Z 0

zook

Użytkownik
Wczoraj postawiłem te 5 funciaków po kursie 3.6. udało sie wygrac i chciałbym wypłacić teraz te pieniądze. Moglibyście mi wytłumaczyć co mam zrobić po kolei i jak wypłacić sianko z tamtąd ale na konto w banku(bo nie obsługuję funtów) tylko gdzie indziej. Z góry dziekuję za pomoc.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Żeby wypłacić najpierw musisz wpłacić. Możesz wypłacać na konto bankowe - Funty przeliczą Ci na złotówki.
 
W 0

wolfus

Użytkownik
&quot;you wish us to remove your bonus funds please contact&quot; gram po kursie łącznym np. 3. albo 4 i wyskakuje mi taki komunikat, kto wie o co chodzi ? Proszę o pomoc i z góry dzięki ????
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
&quot;you wish us to remove your bonus funds please contact&quot; gram po kursie łącznym np. 3. albo 4 i wyskakuje mi taki komunikat, kto wie o co chodzi ? Proszę o pomoc i z góry dzięki ????
Możesz grać na kuponie tylko mecze z kursem 1,5 i wyższe.Jeśli zagrasz mecz z kursem 1,3+inny z kursem 1,6 to ci nie zaakceptuje.Wszystkie zdarzenia muszą mieć kurs 1,5 lub wyższy.Odnośnie tego komunikatu to daj sobie z nim spokój bo mimo zrobienia obrotu (x2 po kursie 1,5) odpisują,że bonus jest nie usuwalny i przy ew. wypłacie trzeba zlecić wygraną kwotę bez tych 5 darmowych funtów.
 
B 12

bookman

Użytkownik
Wczoraj postawiłem te 5 funciaków po kursie 3.6. udało sie wygrac i chciałbym wypłacić teraz te pieniądze. Moglibyście mi wytłumaczyć co mam zrobić po kolei i jak wypłacić sianko z tamtąd ale na konto w banku(bo nie obsługuję funtów) tylko gdzie indziej. Z góry dziekuję za pomoc.
proponuję przeczytać temat od początku, jedynie Francuzi mogą wypłacać na konto - info od icytower777, pozdro
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Buk rozsyła 10 £ za free na Olimpiade, zna ktoś może warunki bo nie dopisali.
pisze w mailu na dole:
Bonus Conditions:
- This bonus is reserved for players who received this offer by e-mail.
- To be able to cash winnings coming from your bonus, you need to bet a minimum 3 times the bonus amount.
Valid only once on bets with odds of a minimum of 1.50.
- This bonus runs out on 12 August
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Oni sa jacys nienormalni... Korzystalem z freebeta ktorego przegralem i teraz kaza mi obrocic 10e plus 140e z poprzedniego bonusu bo niby sie kumuluja... haha
 
J 17

jjflores

Użytkownik
Dostalem i 10 funtow bez depo i ja jak nie dziala wam kod(mi tez nie dzialal) to walcie na LC tam wpisza go rtecznie (mi wpisali) ponoc po obrocie(jedynie single) mozna wyplacic calosc wraz z freebetem
 
E 12

elanowiec

Użytkownik
Grałem kilka razy single przed meczem i live po kursie wyższym niż 1,5. Teraz chcę zagrać kombi z kursów 1,23 1,2 i 1,1 ako 1,62 i pojawia się komunikat &quot; Bonus funds can only be wagered at odds of 1.5 or greater. If you wish us to remove your bonus funds please contact us immediately via live chat.&quot;? Co mam zrobić żeby grać kombinacje?
 
Do góry Bottom