>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. Grand Prix Hiszpanii [11-13.05.2012]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
a na 2.końcu stawki :
&quot;Decyzją sędziów Narain Karthikeyan zostanie dopuszczony do startu w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Hiszpanii, pomimo niespełnienia reguły 107% najlepszego czasu Q1.&quot;
http://www.f1wm.pl
Sędziowie postanowili wykluczyć Lewisa Hamiltona z wyników kwalifikacji. W niedzielę z pierwszego pola wystartuje zatem sensacyjnie Pastor Maldonado z Williamsa
http://www.sportowefakty.pl/formula-1/285373/hamilton-wykluczony-z-wynikow-kwalifikacji
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wilu 9

wilu

Użytkownik
Hamilton z ostatniego pola a tymczasem na Betsson jest on jeszcze na zakładach H2H.
Button-Hamilton Typ:1Kurs: 4,25
Alonso-Hamilton: Typ:1 Kurs; 2,75
Grzech nie próbować :d
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
ja bym zaryzykował typ, że Hamilton nie dojedzie do mety.
Otóż na tym torze ciężko o dobre miejsce do wyprzedzenia, a Lewis będzie miał do pokonania kilku maruderów.
I kto zwycięży? Czasy Maldonado w Q2 i Q3 były lepsze od Alonso i jeżeli Williams Wenezuelczyka dobrze wystartuje, to możemy mieć małą niespodziankę.

Moje typy:
Maldonado WIN,
Alonso 1-3
Perez 1-6
Button - Hamilton 1
Hamilton niesklasyfikowany.

Mam nadzieję, że jutro Fortuna wystawi jakąś lepszą ofertę na F1 i jak będą konkretne kursy to będzie można coś zagrać...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Interesuje mnie typ na start po wykluczeniu Hamiltona.. które bolidy sa najszybsze na starcie ? Willims, Lotus czy Ferrari? Zamierzam wejsc w glebiej w to ale moze ktos da odpowiedz juz na tacy ?
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Fernando Alonso - Romain Grosjean @ 1 @ 1.65
Ciekawy typ na dzisiejszy wyścig o Grand Prix Hiszpanii. Faworyt gospodarzy, kilkukrotny Mistrz Świata Fernando Alonso moim zdaniem będzie dzisiaj w wyścigu wyżej od Francuza Romaina Grosjeana. Fernando Alonso jeżdżący w Ferrari we wczorajszych kwalifikacjach zajął 3 miejsce, ale po dyskwalifikacji Lewisa Hamiltona przesunął się na 2 lokatę. Dzisiaj zatem wystartuje z pierwszej linii, obok sensacyjnego zwycięzcy Pastora Maldonado. Hiszpan jak mało kto zna ten to, poza tym na pewno kibice będą mu pomagać. Co prawda Francuz Romain Grosjean jest w drugiej linii (4 miejsce, a po dyskwalifikacji Brytyjczyka wskoczył na &quot;pudło&quot;), ale moim zdaniem Hiszpan na pewno nie da się mu wyprzedzić. Uważam, że Alonso jest w stanie nawet powalczyć o zwycięstwo w tym wyścigu, a nie, że będzie przegrywał bezpośrednią rywalizację z mało utytułowanym Francuzem. Stawiam, że Fernando Alonso po kursie 1.65 będzie dzisiaj wyżej w klasyfikacji ogólnej tego wyścigu niż Francuz Romain Grosjean. Typ ten oceniam na 90% i polecam Wam go zagrać. Hiszpan jest lepszy technicznie, a wydaje mi się, że dzisiaj technika na tym torze będzie kluczowa.
Robson// Może by tak napisać z jakiego buka ten typ ??
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Przyznam szczerze, że wczorajsze kwalifikacje mi się nie podobały. Szczególnie tyczy się to Q3 kiedy większość oszczędzała opony przed dzisiejszym wyścigiem i tylko paru kierowców walczyło o pole position, a nie o to chodzi przecież...
Fernando Alonso Wygra wyścig @ 4,50 Tobet⛔ ajj przez tego Pica!! ????
Maldonado wraz z Alonso z pierwszej linii ruszają. Ferrari podczas okresu przerwy między startami w Azji, a Europą nie próżnowało i poprawili bolid, który stał się obecnie konkurencyjny z reszta stawki. Podczas kwalifikacji Borowczyk przytoczył bardzo fajną statystyke. Otóż na 21 startów GP Hiszpanii 16 krotnie wygrywał kierowca z pole position, 4 razy ten z 2msc, a tylko raz kierowca ustawiony na 3 polu startowym. Więc tak sobie myślę, że Williams Pastora Maldonado z całym szacunkiem dla jego umiejętności, ale nie jest w stanie wygrać dzisiaj wyścigu. I bardziej skłaniam się, że zrobi to Alonso czym ucieszy kibiców zgromadzonych licznie na torze pod Barceloną ;)

Ciekaw jestem jak będzie przebiegało przedzieranie się z końca stawki Lewisa Hamiltona ? Ale nie planuję stawiania czegokolwiek w parze z Lewisem. Za to mam pomysł na brazylijski bratobójczy pojedynek ;)
Felipe Massa - Bruno Senna
Typ : Massa @ 1,85 Tobet
@ 2,00 w b365✅16 - nieskl
Ostatnio Massa nie wypadł źle podczas GP Bahrajnu bo zajął dobre 9msc. Ferrari jak pisałem wyżej poprawiło bolid, ale niestety Felipe słabo w kwalach i ruszy z P 16 do wyścigu. Senna z kolei z P 17. Ale Senna jest wg mnie gorszym kierowcą. Na 2 i 3 sesji treningowej Massa był dużo szybszy od rodaka. Z kolei w pierwszej Senne zastępowal Fin Bottas i co ciekawe wykręcił 5 rezultat. Kurs mi się podoba więc gram na Felipe.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Romain Grosjean vs Fernando Alonso @2.1 Tobet 2.30 Bwin ⛔
Jak dla mnie perełka, ale takiego kursu można było się spodziewać dlatego, że po prostu Hiszpan jedzie u siebie. Alonso ruszy z P2 a za nim Roman. Podczas poprzedniego GP Bahrajnu na torze Sakhir Francuz ruszał z P7 natomiast Nando z P9 z tym, że zaoszczędził kilka kółek w Q3 bo nie wyjechał na pomiarowe. W czasie wyścigu jednak to Alonso znalazł się przed podopiecznym Erica Boulliera, ale na krótką chwilę, gdyż Romain dysponując tak szybkim samochodem jakim niewątpliwie jest Lotus nie miał najmniejszego problemu żeby znaleźć się przed dwukrotnym Mistrzem F1 a różnica na mecie między nimi wynosiła aż 47 sekund na korzyść Romka. Tutaj też nie powinien mieć problemu z wyprzedzeniem Alonso, tym bardziej, że apetyty w Lotusie znacznie wzrosły po ostatnim GP gdzie zajęli 2 i 3 msc, ich tempo wyścigowe jest lepsze od Ferrari i nie ma co się oszukiwać, ale na ten moment Lotus &gt; Ferrari, a umiejętności kierowców w takim wypadku schodzą na dalszy plan (jeszcze miałem nadzieję, po 1 treningu, że w końcu coś w ekipie z Maranello ruszyło z poprawą bolidów, ale patrząc na pozycję Massy P17...) :cool:
Dodatkowo dużym handicapem dla Romaina jest fakt, że nie zaliczył pomiarowych okrążeń w najważnieszym 3 treningu - spadek ciśnienia paliwa (Alonso przejechał 15 okrążeń) co sprawiło, że zaoszczędził opony, które wiadomo jak ważne o ile nie najważniejsze są w tym sezonie w F1. Polecam typ chociaż sam niezbyt grubo go gram mając na uwadze, że to jest wyścig, który trwa ponad 305 km i nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Grosjean - Maldonado @ 1.60 Bwin, Expekt
O Francuzie napisał powyżej R75, dodam, że w dotychczasowych startach najpierw 2 razy nie ukończył, ale ostatnio już dużo lepiej, bo 6 i 3 miejsce.
Pastor błysnął w kwalifikacjach i po dyskwalifikacji Hamiltona wystartuje z Pole Position, jednak wcale nie zdziwię się, gdy już na 1.okrążeniu straci parę pozycji.
Nie ma co się oszukiwać Lotus &gt;&gt;&gt; Williams.
Wyniki Pastora w tym sezonie : 13,19,7,NS i jeśli Romain pojedzie czysty wyścig, to będzie przed Maldonado.
Ogólnie wróżę Pastorowi spory spadek poza TOP6 i w związku z tym :
Mercedes - Williams @ 1.95 Bwin
Niemcy wystartują z 6 i 8 pozycji, rywalizacja H2H to 4:0, Mercedes poprawił tempo wyścigowe, czego dowodem są 1 i 5 miejsce Rosberga w dwóch ostatnich wyścigach. Jakoś nie wierzę w wysoką pozycję Maldonado nawet mimo tego, że na tym torze 16 z 21 wyścigów wygrali kierowcy startujący z PP, 4 zwycięstwa zaliczyli kierowcy z 2.pozycji i raz wygrał Schumacher ruszający do wyścigu z 3.miejsca... Senna jest bez szans startuje z 17.pozycji, umiejętności słabsze...
Hamilton TOP 6 NIE @ 1.40 Expekt
No jeśli startując z końca stawki znajdzie się w TOP 6, to będzie na prawdę mega kozakiem.. Po drodze ma Naraina, Felipe, więc przebijanie do przodu może być z przygodami:razz: a na poważnie, to biorąc pod uwagę wyrównaną stawkę oraz brak awaryjności bolidów w tym sezonie będzie Hamiltonowi ciężko przebijać się do przodu. Tor dość trudny do wyprzedzania, co dodatkowo utrudni pościg...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
johny609 14

johny609

Użytkownik
Dodatkowo dużym handicapem dla Romaina jest fakt, że nie zaliczył pomiarowych okrążeń w najważnieszym 3 treningu - spadek ciśnienia paliwa (Alonso przejechał 15 okrążeń) co sprawiło, że zaoszczędził opony, które wiadomo jak ważne o ile nie najważniejsze są w tym sezonie w F1. Polecam typ chociaż sam niezbyt grubo go gram mając na uwadze, że to jest wyścig, który trwa ponad 305 km i nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć ;)
z całym szacunkiem, ale co mają opony z treningów do wyścigu? Na trening zespoły mają określoną ilość opon i na kwalifikacje + wyścig dostają nowe, również w określonej ilości.
Hamilton TOP 6 NIE @ 1.40 Expekt
No jeśli startując z końca stawki znajdzie się w TOP 6, to będzie na prawdę mega kozakiem.. Po drodze ma Naraina, Felipe, więc przebijanie do przodu może być z przygodami:razz: a na poważnie, to biorąc pod uwagę wyrównaną stawkę oraz brak awaryjności bolidów w tym sezonie będzie Hamiltonowi ciężko przebijać się do przodu. Tor dość trudny do wyprzedzania, co dodatkowo utrudni pościg...
Typ dobry, ale pamiętaj, że Hamilton jak jest &quot;zdenerwowany&quot; robi głupie rzeczy, a i zespół może wybrał taktykę, że ruszy na twardej mieszance opon i pod koniec wyścigu zmieni na miękką, chociaż znając styl jazdy Brytyjczyka, to prędzej skończy wyścig na poboczu niż na dwóch kompletach opon, a pamiętajmy jaka panuje temperatura w Hiszpanii i jak szybko zużywają się opony.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
W Toto-Mixie raczej widzę perełkę!
Maldonado - Hamilton 1 @1,6 ✅
Co tu dużo mówić? Maldonado startuje z PP, a jak dobrze wystartuje będzie miał przed sobą pusty tor, raczej będzie uciekał Hamiltonowi. Hamilton z 24 pozycji, raczej dużo nie zwojuje.
@Bardzo łatwo ;)
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Vettel - Grosjean - kto lepszy: 2 / kurs: 1.98 (Fortuna)

trochę wysoki kurs jak dla mnie na Romaina. Lotus w Hiszpanii jest bardzo szybki, w Q1 Francuz był lepszy od Niemca o 0.602s. w Q2 &quot;tylko&quot; o 0.217s. a w Q3 większość widziała co zrobił Vettel, a Grosjean poprawił swój czas z Q2 i uzyskał 1:22.424 co w porównaniu z wynikiem Sebastiana z Q2 daje 0.460s. przewagi. Ktoś powie, że Vettel może wybrać mieszankę, na której wystartuje. Ok, ale na twardszej stosunkowo wolniejszej, wolniej wystartuje, do tego z boku wystartuje Schumacher, a przed sobą będzie miał Rosberga, Pereza i Raikkonena i wątpię, żeby którykowlwiek z tych zawodników łatwo oddał pozycję młodemu Niemcowi. Kurs ładny, więc myślę, że warto skorzystać.


Hamilton - Rosberg - kto lepszy: 2 / kurs: 1.85 (Fortuna)

Lewis uzyskiwał niewątpliwie najlepsze czasy w kwalifikacjach będąc cały czas w czołówce. Nawet nie ma co porównywać czasów. Ale! No właśnie, Brytyjczyk musi przebijać się do przodu i pokonać m.in. takich zawodników jak: Webber, Button, Kobayashi, Schumacher, Vettel... i wielu wielu innych.
Tor będzie gorący, a do Niemca daleka droga. Opony także będą zużywały się na niekożyść Lewisa. Brytyjczyk musi jechać agresywnie i przebijać się do przodu, przy okazji w szybkim tempie zużywając opony. Wiemy jak Hamilton &quot;dba&quot; o opony. Fortuna trochę poszalała z kursami na dzisiejszy wyścig.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Interesuje mnie typ na start po wykluczeniu Hamiltona.. które bolidy sa najszybsze na starcie ? Willims, Lotus czy Ferrari? Zamierzam wejsc w glebiej w to ale moze ktos da odpowiedz juz na tacy ?
Każdy bolid ma takie same szanse. Decydują takie czynniki jak przełożenia biegów, refleks w reakcji na zgaszenie świateł startowych no i odpowiednie użycie procedury startowej.
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Vettel - Grosjean - kto lepszy: 2 / kurs: 1.98 (Fortuna) ✅


Hamilton - Rosberg - kto lepszy: 2 / kurs: 1.85 (Fortuna)✅
Wyniki:
4 - Romain Grosjean - Lotus-Renault +14.7 sek
6 - Sebastian Vettel - Red Bull Racing-Renault +67.5 sek
7 - Nico Rosberg - Mercedes +77.9 sek
8 - Lewis Hamilton - McLaren-Mercedes +78.1 sek

Hamilton był bardzo blisko, ale kto będzie pamiętał za 2 tygodnie w Monaco o ile przegrał z Rosbergiem (0.2sek)
Vettel dosyć pechowy wyścig, ale w końcówce poszalał i awansował na 6 miejsce.
Maldonado piękne zwycięstwo, a i kurs na niego był bardzo wysoki. Ciekawe, kto na niego zagrał? :razz:
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Pożar w garażu Williamsa!
około 90 minut po zwycięstwie Pastora Maldonado w GP Hiszpanii, w garażu zwycięskiej stajni doszło do potężnego pożaru. Według wstępnych ustaleń przyczyną pożaru była eksplozja systemu KERS w bolidzie Bruno Senny.
Kilku pracowników z różnych ekip (Williams, Force India, Caterham) zostało przewiezionych do centrum medycznego.
&quot;Czterech pracowników zespołu zostało rannych w wypadku, a następnie przewiezionych do centrum medycznego,&quot; powiedział w oświadczeniu zespół Williamsa.
&quot;Cztery osoby zostały zabrane do centrum medycznego w celu zbadania, jeden pracownik z niewielkim urazem ręki i trzech z problemami z oddychaniem &quot;, powiedział Caterham.
Force India powiedział, że jeden z członków zespołu został zabrany do centrum medycznego z powodu zatrucia dymem.
W garażu nie było rozległych uszkodzeń, w którym znajdował się samochód Bruno Senny, który w czasie wyścigu uczestniczył w wypadku z Mercedesem Michaela Schumachera. Williams, straż pożarna i policji pracują razem w celu ustalenia przyczyny pożaru.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP

Dotychczas rozegrane cztery Grand Prix to czterech różnych zwycięzców : Jenson Button, Fernando Alonso, Nico Rosberg i Sebastian Vettel oraz cztery 4.miejsca Marka Webbera. Pora więc na triumf Lewisa Hamiltona ? A może po testach w Mugello będziemy świadkami kolejnej zmiany/odrodzenia na szczycie a la Red Bull w Bahrajnie i powrót króla na tron, czyli zwycięstwa Michaela Schumachera, który swoją drogą zdobył raptem 2 punkty za dwa 10.miejsca w tym sezonie...
No i 5.zwycięzca w 5.wyścigu stał się faktem - Pastor Maldonado wygrał GP Hiszpanii i stał się 17.kierowcą z 22, którzy wywalczyli tu najpierw pole position, by następnie triumfować w wyścigu. A Schumacher ? Zaliczył kolejny nieudany wyścig i w Monako jest duża szanse na kontynuację czarnej serii, gdyż już na starcie jest 5 pozycji w plecy :
&quot;Michael Schumacher otrzymał karę przesunięcia do tyłu o pięć pozycji na starcie do Grand Prix Monako, za spowodowanie kolizji z Bruno Senną podczas dzisiejszego wyścigu.
W początkowej fazie wyścigu o Grand Prix Hiszpanii, Schumacher pod koniec prostej startowej wjechał w tył samochodu Senny, kończąc tym samym swój i jego udział w wyścigu. Sędziowie jednogłośnie stwierdzili, że w kolizji zawinił siedmiokrotny mistrz świata i postanowili go ukarać cofnięciem o pięć pozycji na starcie do Grand Prix Monako.&quot;
www.f1wm.pl
 
C 94

crock

Użytkownik
Drobna informacja, nie wiem czy było odnośnie tych zakładów z betssona za które początkowo były zwroty... jak ktoś nie korzysta na bieżąco niech sprawdzi konto, bo mnie dziś pozytywnie zaskoczyli i miałem dopisaną wygraną za tamten zakład ????
O(M) ; potwierdzam, kasa na koncie;) Jedynie Lewis-Button zwrot z niewiadomych powodów:razz:
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
No właśnie dziwne bo na niektórych zwrot na niektórych wygrana. Akurat poszczęściło mi się bo zwrot tam gdzie miałbym przegrany a wygrana tam gdzie wygrałem ???? ???? Lubie Betsson ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom