>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. i 6. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (7.09 - 14.09.2023)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje ME
Godzinna: 20:45
Spotkanie: FrancjaIrlandia
Typ: over 2 azjan bramki Francja
Kurs: 1.60
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Co tutaj dużo pisać każda formacja to ogromna różnica między tymi ekipami, Francuzi idą jak burza w eliminacjach komplet zwycięstw bez straconej bramki, może tych bramek wiele nie strzelali ale każdy mecze mieli pod ogromną kontrolą. Są w trakcie sezonu, zawodnicy się rozpędzają a grająca u siebie takiego odpuszczania nie będzie i dla mnie przynajmniej te dwie bramki dziś w ich wykonaniu zobaczymy. Irlandia chcąc jeszcze zawalczyć o drugie miejsce musi tutaj zdobyć punkty tak więc spodziewam się że będą się starali zagrać fragmentami bardziej otwartą piłkę.
 
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Wyspy Owcze typ (Handicap bramkowy -2.5 Polska) kurs 2.01 Betfan

Na same zwyciestwo Polaków kurs około 1.15, gdzie może nawet rok czy dwa lata temu te kursy oscylowaly by jako brak kursu na typ Polaków lub jakiś maksymalnie 1.01. Głównie wzrost kursów na Polaków na pewno tyczy się głównie ostatnim słabszej dyspozycji Polaków w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy. Sensacja na pewno była porażka z Moldawia, gdzie do przerwy prowadziliśmy z tym zespołem. Nasza Reprezentacja nie może pozwolić sobie już na żadne podchniecie w fazie grupowej i myślę, że dzisiaj na Stadionie Narodowym pewnie wygraja z Wyspami Owczymi. W naszym zespole nadal zawodnicy, którzy graja naprawdę w topowych Europejski klubach i wyrozniajacy się w naszej Ekstraklasie. Cały skład Reprezentacji Wysp Owczych plasuje się w granicach 3 mln, natomiast nasza Reprezentacja 235 mln. Według mnie mimo, iż nasza gra ostatnimi czasy nie układa się po naszej myśli to nadal mamy naprawdę solidny zespół, świetnego trenera doświadczonego i m, że to kwestia czasu jak będziemy grali po prostu lepsza piłkę. Wyspy Owcze potrafią się postawić ostatnio wygrali nawet z Reprezentacja Turcji, ale według mnie dzisiaj Polacy będą chcieli udowodnić, że skromne zwyciestwo nie wystarczy i pokuszą się o strzelenie kilka bramek i na pewne zwyciestwo. Pozdrawiam.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Polska - Wyspy Owcze
Typ: Polska (-3,5 handicap) + powyżej 6,5RR + 1.polowa zmiana NIE
@4.91 FORTUNA

Od Mistrzostw Świata występy Naszej kadry to praktycznie same blamaże, poza niezwykle szczęśliwie wygranym towarzyskim meczu z Niemcami (Polska stworzyła w nim 2 sytuacje bramkowe oddając 1 celny strzał, natomiast Niemcy mieli aż 27 sytuacji bramkowych!). W kwalifikacjach do ME Naszym również nie idzie. Po 3 kolejkach wyprzedzają tylko Wyspy Owcze i mają na koncie zaledwie 3 pkt po wygranej 1:0 z Albanią. Ostatnia porażka z Albanią 3:2 przelała już czarę goryczki chyba u nawet najbardziej zagorzałych kibiców. Polacy prowadzili do przerwy dwoma bramkami lecz i tak przegrali to spotkanie. Dziś pojedynek z outsiderem grupy, czyli Wyspami Owczymi. Stawiam, że Nasi będą gryzli przysłowiową murawę aby odnieść przekonujące zwycięstwo i podnieść trochę morale do góry. Polacy grali już dwa razy z Wyspami Owczymi lecz było to dość dawno bowiem w 2006 i 2004 roku. Były to spotkania towarzyskie i pierw Polacy wygrali 6:0 a potem 4:0. Dziś również spodziewam się podobnego rezultatu. Jeśli tak się nie stanie to pora naprawdę rozwiązać tą kadrę bo ich "chodzenie po boisku" zamiast biegania doprowadza mnie do szału. Dziś mają idealną okazję do przełamania i urządzenia sobie festiwalu bramkowego, mierząc się z zespołem o 3-4 klasy niższym!
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Irlandia
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fuksiarz
Dziś zostaną rozegrane mecze 5 kolejki eliminacji ME a jednym z pojedynków jest konfrontacja pomiędzy reprezentacjami Francji i Irlandii. Gospodarze zajmują fotel lidera z dorobkiem 12 punktów i bilansem bramkowym 9-0. Reprezentacja Francji ma serię 8 kolejnych meczy bez porażki z czego 7 spotkań to zwycięstwa. Dziś w reprezentacji Trójkolorowych nie zagrają tacy zawodnicy jak Mendy, Veretout, Nkunku, i Diaby, którzy są kontuzjowani. Goście reprezentacja Irlandii w tabeli tej grupy zajmują 3 miejsce z dorobkiem 3 punktów mając na koncie 1 zwycięstwo i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 4-3. Przyjezdni na 10 ostatnich meczy zanotowali 5 zwycięstw, 1 remis i 4 porażki. Dziś w drużynie gości zabraknie takich zawodników jak O’Dowda, Sykes , Coleman, Brady Parrott, Johnston, Obafemi, którzy są kontuzjowani. W meczu na wyspach padł wynik 1-0 dla Francji i dziś gospodarze są faworytem, a że goście przyjechali dość znacząco osłabieni to liczę na przynajmniej 3 bramki w tym meczu.
 
B 48K

benzik94

Użytkownik
Francja - Irlandia
Typ : Francja więcej celnych strzałów, Irlandia więcej popełnionych fauli.
Kurs : 1.70
Bukmacher: superbet

Analiza :
Hmm, nie sądzę żeby tu trzeba było skrzętnej analizy. Francja będzie grała piłką i kreowała okazję, Irlandia będzie czekała na szybki atak. Jak nie masz piłki przy nodze przez 60-70% meczu to ciężko nie zrobić więcej fauli niż rywal, tymbardziej biorąc pod uwagę że to wyspiarze, mają swój określony agresywny styl. Francja gra u siebie i powinna tam zrobić trochę show, mając takie a nie inne nazwiska.

W ostatnim meczu ten typ został pokryty, a przypominam że Francja grała na wyjeździe. Moim zdaniem bardzo pewny bet jak na taki kurs.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Polska vs Wyspy Owcze
Handicap rzuty różne: Wyspy Owcze +5.5 @1.60

Wyspiarze tylko raz w tych eliminacjach nie pokryli tej linii - w meczu z Czechami. Z Albania wykonali nawet wiecej tego typu stałych fragmentów gry od rywala, natomiast z Mołdawia na styk złapali się na ten rynek. W meczu z Polska pewnie nie będą tak zdominowani jak z Czechami, myślę że nie nawet jeśli zdobędziemy kilka bramek to nie będzie dużo okazji na rzuty różne. Jedynie w tym tragicznym meczu z Mołdawia wykonali dużo więcej RR niż rywale, ani Albania, ani Czechy nie dali się tak zdominować. Przy parciu na wynik i twardej grze wyspiarzy nie będziemy tak łatwego zadania na wejście w pole karne rywala. Rynek wydaje się dobra opcja na ten mecz.
 
chamberlain 451,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Wyspy Owcze
Wyspy Owcze over 1.5 celnych strzałów @ 2.10
Polska powyżej 4.5 celnych strzałów + powyżej 1.5 spalonych + powyżej 10.5 fauli @ 4.00
Betfan

Wielu na pewno ciekawi to spotkanie, jak Polska zagra po ostatnim blamażu z Mołdawią, ja niestety nie należę do optymistów, patrząc w przeszłość jak Polska słabo radzi sobie w pierwszych spotkaniach i boję się, że dzisiaj znowu obejrzymy męczarnie, choć mam nadzieję, że ostatecznie przez nas wygrane. W tym meczu zaproponuje dwa typy, pierwszy to przynajmniej 2 celne strzały Wysp Owczych. O naszych błędach w obronie nie trzeba dużo opowiadać, Czesi oddali na naszą bramkę 6 celnych strzałów z czego 3 zamienili na bramki, Albania 3 celne strzały i bardzo szczęśliwie bez bramki, Mołdawia 4 celne strzały i aż 3 bramki. Wyspy Owcze powinny mieć swoje okazje, nie zdziwię się jeśli z nami będą mieć najwięcej okazji bramkowych do tej pory, choć nie uważam, że ich strzały będą bardzo groźne, a do tej pory mimo, że Wyspiarze oddawali mało celnych strzałów, to i tak potrafili zdobyć bramki w dwóch z trzech spotkań. 1 spalony z Czechami, 14 fauli i 4 celne strzały, 1 spalony z Albanią, 21 fauli i 4 celne strzały, 0 spalonych z Mołdawią, 10 fauli i 5 celnych strzałów, tak prezentują się statystyki do tej pory w trzech rozegranych przez nas spotkaniach, sporo faulujemy i linia 10.5 fauli nie wydaje się być niemożliwa do przekroczenia, podobnie jak celne strzały, bo mimo, że linię do tej pory przekroczyliśmy raz, to trafia nam się najsłabszy przeciwnik, no i dochodzi chęć odkupienia. Najgorzej wyglądają spalone, bo jak widać o 2 spalone w naszym wykonaniu jest ciężko, ale rywale Wysp Owczych w kwalifikacjach notowali 3 spalone (Mołdawia), 4 spalone (Czechy) i 2 spalone (Albania), sądzę, że Wyspy dadzą nam dzisiaj pograć i spróbujemy zagrać odważniej prostopadłymi podaniami, a z naszym wyczuciem czasu, te wyjścia raczej nie zawsze będą w czas. Fajny zakład zbiorowy, według mnie wart ryzyka, choć z doświadczenia zawsze trafia się jeden aspekt, który psuje ostatecznie cały typ.
 
Ostatnia edycja:
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Francja - Irlandia
Typ : Francja więcej celnych strzałów, Irlandia więcej popełnionych fauli.
Kurs : 1.70
Bukmacher: superbet

Analiza :
Hmm, nie sądzę żeby tu trzeba było skrzętnej analizy. Francja będzie grała piłką i kreowała okazję, Irlandia będzie czekała na szybki atak. Jak nie masz piłki przy nodze przez 60-70% meczu to ciężko nie zrobić więcej fauli niż rywal, tymbardziej biorąc pod uwagę że to wyspiarze, mają swój określony agresywny styl. Francja gra u siebie i powinna tam zrobić trochę show, mając takie a nie inne nazwiska.

W ostatnim meczu ten typ został pokryty, a przypominam że Francja grała na wyjeździe. Moim zdaniem bardzo pewny bet jak na taki kurs.
Gdzie znaleźć ten zakład bo nie mogę namierzyć?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Wyspy Owcze
1X i obie nie strzelą
@1.60 Goplusbet

Postanowiłem skorzystać z tego typu gdyż jest to ewidentne przeoczenie bukmachera. Kurs na to zdarzenie powinien wynosić maksymalnie @1.55. Wprawdzie nie uznaję go za żadne value, ale myślę, że jak najbardziej ma on rację bytu. Zacznijmy od tego, że identyczny kurs bukmacher ten wystawia na zdarzenie: Polska wygra do zera: @1.60. A zatem już mamy przewagę w postaci ewentualnego remisu 0-0, który spowodowałby, że pierwszy typ wejdzie, zaś drugi nie. Po drugie, słowo klucz: rehabilitacja. Zdecydowanie należy się to kibicom za kiepską grę w ostatnich miesiącach i w rezultacie blamaż z Mołdawią, o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Trudno cokolwiek mówić na temat szans obu zespołów. Polska jest tu murowanym faworytem i myślę, że wyciągnęli lekcję z ostatniego spotkania i nawet w razie mocnej przewagi nie poluzują w drugiej odsłonie gry. Jak dla mnie będzie dziś 3-0. W bramce mocny punkt. Obrona jest do poprawy, ale był na to czas i dziś będziemy mieli okazję przekonać się, co uległo poprawie. Będziemy kontrolować przebieg spotkania od początku do końca i naszą rolą jest nie stracić bramki, ale też nie zadowolimy się niskim zwycięstwem. Kiepski start w eliminacjach spowodował, że trzeba szukać goli. I znowu rehabilitacja. Nie będzie żadnych pochwał za dowiezienie wyniku 1-0. To ma być mecz, w którym uwierzymy w to, że eliminacje się dla nas nie skończyły, i że Wyspy Owcze występują tu tylko i wyłącznie w roli dostarczyciela punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2301
neutralny 457,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Francja - Irlandia
Obie strzelą i powyżej 2,5 gola @2,90 Fuksiarz


Dziś spróbuję bardziej zaryzykować, jednak wydaje mi się, że kurs i zdarzenie są tego warte. Typuję BTS-a i over 2,5 gola w mecz kwalifikacji do ME pomiędzy Francją i Irlandią i kluczem w tym meczy będzie oczywiście strzelony gol gości, bo zdecydowanym faworytem tej rywalizacji są oczywiście gospodarze. Zadanie wydaje się być o tyle trudne, że Francuzi jeszcze w tych eliminacjach gola nie stracili. Pewne jest, że w końcu ktoś pokona Maignana i wydaje mi się, że dziś będzie ku temu dobra okazja, bo Irlandia trochę zmienia w ostatnich latach swój styl grania i już nie jest ekipą lagującą i czekającą na jakikolwiek stały fragment gry. Liczę tu najbardziej na Evana Fergusona, który znakomicie spisał się w ostatnim meczu Premier League. O gole przyjezdnych zadbać mają dziś Ogbene, napastnik Luton oraz Idah, który występuję w ataku Norwich. Ogromna szkoda, że kontuzji doznał Ferguson, jednak z nim w składzie kurs zapewne byłby znacznie mniejszy, a wydaje mi się, że dwójka którą wymieniłem powinna również napsuć krwi pewnym siebie Francuzom osłabionym brakiem kontuzjowanego Konate.
W pierwszym meczu między tymi drużynami lepsi okazali się goście, jednak wygrana przyszła im bardzo trudno, a zadecydowała o tym piękna bramka Pavarda. Dziś spodziewam się innego meczu i stawiam, że Francuzi zagrają ofensywniej, jak to zazwyczaj mają w zwyczaju w meczach w swoim kraju. Liczę więc na dość otwarty meczy i akcje z obu stron. Stawiam, że na jedno trafienie gości podopieczni Deschampsa odpowiedzą minimum dwoma trafieniami.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Polska - Wyspy Owcze
POLSKA - Liczba celnych strzałów na bramkę - powyżej 5.5
betfan 1.90

Mecz 5 kolejki grupy E, Polska zagra u siebie z Wyspami Owczymi. Stawiam tutaj na powyżej 5.5 celnych strzałów ze strony naszej reprezentacji. Choć wszyscy przekonywali się przed startem tych eliminacji, że nie można z tej grupy awansować, nasi piłkarze robią wszystko aby zaprzeczyć tym przewidywaniom. Wydaje się wręcz niemożliwe, żebyśmy na koniec nie znaleźli się w "2", ale obecnie sytuacja wygląda wręcz śmiesznie. Z 3 spotkań przegraliśmy 2, ledwo raz pokonując Albanię 1:0. Do tego atmosfera związana z PZPN i wywiadem Lewandowskiego - krótko mówiąc jeden wielki chaos. Czy z tego może wyłonić się dobra postawa w ataku i 6 uderzeń w światło bramki? Moim zdaniem tak. Wyspy Owcze mimo wszystko są jeszcze słabsze od nas, straciły po 3 gole w 2 ostatnich meczach. Liczę tutaj na małe przebudzenie i niezły mecz Polaków, choć oczywiście bez względu na wynik moim zdaniem nie będzie można nagle zapomnieć o wcześniejszych występach naszych graczy. Linia dość niska jak na takiego rywala a betfan ma niezłe kursy na te statystyki. Jak ktoś szuka niższego ryzyka, to over 4.5 tych strzałów jest po 1.5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1455
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
07.09.23 / godzina 18:00
EURO - kwalifikacje
* Litwa : Czarnogóra
* Czarnogóra powyżej 1.5 gola

* 2.10 / ETOTO

Myślę że goście powinni tutaj zdobyć komplet pkt , do tej pory po 3 kolejkach mają 4 oczka po wygranej z Bułgarią i to był wyjazd potem porazka u siebie z Serbią i remis u siebie z Wegrami , Litwini kompletnie nic ciekawego nie prezentują , mają zaledwie 1 pkt a stosunek bramek 1:5 co pokazuje że ani formacja obronna jak i offensywna w tym zespole jest na bardzo niskim poziomie , myślę ze goscie któzy na pewno mają swój cel aby uzyskać awans co nie będzie zapewne lekko łatwo i przyjemnie ale szansa jest , jest może jeden problem bo Czarnogóra do tej pory zaledwie z jednym golem ale liczę że dziś powinno być lepiej z celnością i po nie złym kursie na zaledwie 2 bramki idę w tę stronę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1920
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Serbia - Węgry
Typ: X2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Witam, mamy dziś czwartek 7 września, czas na mecze eliminacyjne do przyszłorocznego Euro. Z pewnością mecz naszej reprezentacji z Wyspami Owczymi budzi wiele emocji, ale mnie ciekawi również starcie Serbii z Węgrami. Jest to mecz z Grupy G, i podobnie jak mecz Polaków rozpocznie się o 20:45. Obie reprezentacje wydają się być w bardzo dobrej formie. Obie notują serię spotkań bez porażek, w przypadku Serbów jest to 5 meczy, Węgrzy nie przegrali od 6 meczy. Węgry od jakiegoś czasu notują naprawdę bardzo dobre wyniki, dlatego w tym spotkaniu typuję remis bądź wygraną gości. Sytuacja w tabeli prezentuje się następująco. Liderem są Węgry, w 3 spotkaniach zdobyli 7 oczek, pokonując 3:0 Bułgarię i 2:0 Litwę oraz bezbramkowo remisując z Czarnogórą. Węgry podczas tych eliminacji nie straciły gola, a ogólnie mają serię 4 spotkań z czystym kontem. Drugie miejsce w grupie należy do Serbii, która również ma 7 oczek, ale ma nieco gorszy bilans bramek: 5:1. Serbia wygrywała po 2:0 z Litwą i Czarnogórą, oraz zremisowała 1:1 z Bułgarią. Drużyna Węgier pokazała się z bardzo dobrej strony podczas ubiegłorocznej Ligi Narodów, wtedy to w grupie z Anglią, Włochami i Niemcami zajęli drugie miejsce mając 10 punktów. Warte przypomnienia są wyjazdowe wygraną z Anglią 4:0 czy 1:0 z Niemcami. Węgry zrobiły spory postęp, liczę że dziś również zagrają dobry mecz, typuję remis lub wygraną gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1657
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Słowenia vs Irlandia Północna: Benjamin Sesko strzeli gola @3.40 ETOTO✅

Sesko to spora nadzieja słoweńskiego futbolu. Już teraz w Niemczech porównuje się jego styl gry do Erlinga Haalanda i włodarze projektu RB mają nadzieję, że tym razem talent im tak szybko nie ucieknie, tak jak to było w przypadku Norwega.
Po przygodzie w Salzburgu wylądował w Borussii Dortmund. Benjamin jak na razie wchodzi z ławki w Lipsku, ale za chwilę będzie występował w 1. składzie. Z tym nie ma problemu w reprezentacji, gdzie grywa regularnie obok Andraza Sporara. Niestety jego kolega to trochę zmarnowany talent, dlatego spore nadzieje pokładane są w Sesko. W niedzielę popisał się Doppelpackiem w spotkaniu przeciwko Unionowi na trudnym terenie w Berlinie, grając jedynie 16 minut. Tym razem czeka go 90 minut walki z Irlandią Północną. W eliminacjach do EURO 2024 strzelił do tej pory tylko 1 bramkę, czas na poprawę tych statystyk. Sporo wskazuje na zwycięstwo Słoweńców, ale żeby tak sięstało potrzebny jest skuteczny atak. Liczę mocno na Sesko i na jego współpracę ze Sporarem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1496
stanley-63 789,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / EURO - kwalifikacje
Godzina 18:00
Sptkane : Gruzja : Hiszpania
Typ : suma kartek ( czerwona=2 ) - powyżej 4.5
Kurs : 2.72

Bukmacher : ETOTO

Biorę typ na kartki z jednego powodu a mianowicie sędzią jest pan Daniel Siebert , ten pan akurat w kwlifikacjach do ME potrafi wyciągać sporo karteczek i tak do tej pory kwlifikacje EURO sędziował jedynie 4 spotkania a bilans tych spotkań to 20 żółek i 3 czerwone , w ubiegłym roku np sędziował 2 mecze , pierwszy Dania : Finlandia i 4 żółtka za to drugie spotkanie Islandia : Portugalia 7 żółtek i czerwień , samo spotkanie bardzo ważne bo Hiszpanie do tej pory tylko 2 mecze ale punktów zaledwie 3 natomiast Gruziny z 4 punktami i meczem więcej , nie urywam że Hiszpanie awansują ale dzisiejszy mecz może być trudny i osobiście liczę na sporo fauli , więcej oczywiście ze strony Gruzji która zapewne będzie chcaiła urwać pkt Hiszpanom ale jak wspomniałem liczę mocno na pana Daniela a i sam kurs wydaje się bardzo wysoki .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1147
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:45 Polska - Wyspy Owcze
Typ: R. Lewandowski zostanie zmieniony podczas spotkania (zawodnik musi wyjść w podstawowym składzie) - TAK
Kurs: 1.83
Betfan
Wracamy do meczów eliminacyjnych mistrzostw Europy.. nasze orły jak narazie w tabeli na miejscu poniżej oczekiwań. Zwycięstwo jest dziś obowiązkiem, jak będzie ? Zobaczymy konflikt w kadrze, niewygodne wywiady Lewandowskiego.. jakieś nocne spacerowania Krychy z Cashem po Wawce w nocy. Oby na boisku wyglądało to tak jak powinno i wynik meczu zostanie rozstrzygnięty już w pierwszej połowie. Znalazłem ciekawy typ w Betfan że nasz kapitano zostanie zmieniony w trakcie meczu. Dlaczego tak sądzę? A to dlatego że po pierwsze wierzę w szybkie strzelenie jednej dwóch bramek naszej kadry i spokojne prowadzenie spotkania, po drugie w niedzielę mamy ciężki mega mecz w Albanii do których obecnie tracimy 3 pkt. I tam walka będzie jak to mówią na noże. Następny argument Lewy ma 35 lat rozegrał praktycznie w tym sezonie już 4 spotkania w pełnym wymiarze czasowym La ligii. I ostatni to takie że sytuacja przypomina mi rok 2021 październik, a dokładnie 9 dzień tego miesiąca mecz eliminacyjny Polska : San Marino, Lewy zmieniony przez Modera w 65 minucie przy stanie 3:0.. ostatecznie skończyło się 5:0. Co ciekawe Lewy został zmieniony przy bezpiecznym wyniku by więcej dychnąć przed meczem właśnie z Albańczykami trzy dni później gdzie 12 Października pokonujemy Albanię na wyjeździe 0:1. Myślę że Santos wymieni naszego asiora w trakcie spotkania.. i da pobiegać trochę innym naszym młodszym orłom. Oczywiście musi wyjść w pierwszym składzie :) Powodzenia.
 
R 655,9K

rjastrzab

Użytkownik
Polska- Wyspy Owcze
Typ powyżej 7,5 rożnego, goście poniżej 3,5 rożnego, Plska wygra
Kurs: 2,06
Fortuna Betbuilder

Na dzisisjeszy macz naszych orłów proponuja taka skąłdankę że w meczu padnie powyżej 7,5 rożnego, że goście będa mieli poniżej 3,5 rożnego i Polska wygra mecz.
Nasi musza zaatakować i mam nadzieje, że będą nabijać rogi. Gości skupią sie na obronie i nie będa miel zbuyt wielu okazji do przebywania na naszej połowie. Finalnie dzieki wielu sytuacjom będzie sporo rogów dla naszych oi na końcu wpadnie bramka, albo może kilka.
Tak to widzę. Statystyki w rogach wydają sie sprzyjać temu zakładowi, ale i tak wszystko zweryfikuje boisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom