>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. i 6. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (7.09 - 14.09.2023)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Słowenia - Irlandia Północna
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betclic
Poszukam dziś bramkowej niespodzianki w meczu który rozegrany będzie w Ljubljanie. Goście to typowo defensywa druzyna co doskonale pokazują ich wyniki zarówno w tych kwalifikacjach jak i wcześniej, mimo to wciąż mają szansę na zagranie na Euro, choć gospodarze są od tego sporo bliżej. Słowenia ma 7 pkt, Irlandia północna 3 a na początku stawki jest Finlandia i Kazachstan z 9 pkt A za nimi Dania która dziś zagra z San Marino. Slowency doskonale wiedzą o tym że jeśli dziś nie wygrają to praktycznie odpadna z walki o awans. Liczę na szybką bramkę obojętne której drużyny i pokrycie overa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2090
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Polska - Wyspy Owcze - Polska over 1.5 gola w pierwszej i drugiej połowie - 5,50 - Superbet Obrzydliwy mecz kadry, koniec wiary w nią.

Nie widzę sensu stawiać kursów po około 2,30-2,50, że wygramy z handicapem. Jeśli mamy dziś nastrzelać, to myślę, że wbijemy 2, może nawet 3 gole do przerwy, a po przerwie już na luzie coś dołożymy, ambicja rezerwowych. Nie wykluczam też stracenia gola, bo przy 2-0 może wkraść się lekkie rozluźnienie. Drużyny z ligi Wysp Owczych co raz lepiej pokazywały się w eliminacjach europejskich pucharów, nie są już tacy anonimowi, więc z jakiegoś stałego fragmentu naszą marną obronę mogą spokojnie zaskoczyć (tyle, że na BTS jest "tylko 2,30). Mam nadzieję, że ogólne szambo, jakie się wylało na kadrę, potencjalne odczarowanie Narodowego przez Lewandowskiego spowoduje, że rzucimy się od pierwszej minuty i nie zwolnimy za szybko tempa...

Do powyższego kursu minimum dwa gole Francuzów (1,40). Tam jest mocny skład dziś, ławka też wygląda ciekawie.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Turcja - Armenia, gol Armenii, @1.97, Fuksiarz

Zapewne mało kto zakładał, że w 5. kolejce kwalifikacji do EURO - to Armenia i Turcja będą tak wysoko w tabeli. Sama rywalizacja w grupie jest dość nietypowa, bo np. Chorwacja jest za tymi drużynami... ale ma tylko dwa rozegrane mecze, tak więc można zakładać, że Chorwaci raczej pójdą w górę w tabeli, zatem rywalizacja o potencjalne drugie miejsce na imprezie to rywalizacja m. in. między takimi ekipami jak Walia, Turcja czy Armenia. Póki co z tego grona można wykreślić Łotyszy, którzy przegrali swoje trzy pierwsze mecze i niezwykle trudno będzie im wrócić do walki. Ormianie poczynili ogromny progres na przestrzeni ostatnich lat. Może nie jest to aż taki skok jakościowy jak np. w przypadku Gruzinów czy Węgrów, ale można mówić teraz o reprezentacji, która jest lepsza na tle ekip, które były do niedawna na porównywalnym poziomie, czyli np. Białoruś, Wyspy Owcze czy właśnie Łotwa. Turcy znowu prezentowali się fajnie w ostatnich kwalifikacjach do wielkich imprez, ale już w kluczowych momentach po prostu zawodzili. W tym meczu kursy nie dają większych szans Ormianom, ale myslę że stać ich jak najbardziej na przynajmniej jednego gola, tak jak to miało miejsce w pierwszej konfrontacji tych drużyn. Oczywiście trzeba tez brać poprawkę, że to mecze reprezentacyjne, które są często poprzedzone długimi przerwami i niezwykle trudno oszacować formę danego zespołu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1921
krzysiek74 98,6K

krzysiek74

Użytkownik
Gruzja - Hiszpania
Typ: handicap Hiszpania (-1,5)
Kurs: 2.00
Superbet

Hiszpanie po porażce w Szkocji swój margines błędu już wykorzystali.
Aby nie drżeć o awans do ostatnich kolejek, faworyci grupy A muszą dziś w Tbilisi wygrać.
Piłkarsko kadra Hiszpanii jest dużo mocniejsza od gospodarzy, co powinno być udokumentowane na boisku.
Największą gwiazdą Gruzinów jest oczywiście mistrz Italii z Neapolu Khvicha Kvaratskhelia, którego muszą pieczołowicie pilnować obrońcy La Roja.
Z drugiej strony tacy zaś gracze jak Gavi, Morata czy Asensio to fachowcy swojego fachu i zapewne to goście zdominują ten mecz i wydaje się, że spokojnie wygrają.
Mój typ to wygrana podopiecznych Luisa de la Fuente z handicapem -1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1921
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / EURO - kwalifikacje
Godzina 18:00
Sptkane : Gruzja : Hiszpania
Typ : Superbets: Gruzja powyżej 12.5 fauli i powyżej 2.5 kartki
Kurs : 4.00

Bukmacher : Superbet
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/thr...emcy-2024-7-09-14-09-2023.169224/post-7212369
Analiza:


Osoby sędziego nie będę analizował, bo nie chce powielać tego co pisał kolega kilka postów wyżej. W każdym razie na pewno jest to taki sędzia, który nie waha się z pokazaniem kartki.
Gruzja jest obecnie na drugim miejscu w tabeli . Za nimi Norwegia która rozegrała jedno spotkanie więcej od nich ( także to bardzo komfortowa sytuacja dla Gruzinów) i Hiszpania, która rozegrała spotkanie mniej od nich .
Moim zdaniem Gruzini będą tu chcieli jak najdłużej postawić opór . Biorąc pod uwagę klasę obu drużyn remis w tym meczu byłby dla Gruzji doskonałym rezultatem, który mocno przybliżyłby ich do awansu. Myślę, że za wszelką cenę będą dążyli do tego żeby nie stracić bramki, a to głównie Hiszpania będzie utrzymywała się przy piłce i atakowała. Jeśli trzeba ich będzie zatrzymać faulem to raczej nikt z Gruzinów się nie zawaha. Im dłużej w meczu będzie się utrzymywał rezultat remisowy tym większa szansa na powodzenie typu bo ataków Hiszpanii będzie coraz więcej i myślę że fauli Gruzji i kartek też. Gruzini powinni w tym spotkaniu zagrać naprawdę ostro . Dodatkowo sędzia też sprzyja a kurs jest bardzo przyjemny.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Anglia 1,44
Anglicy biorą wszystkie mecze z nieudawaną łatwością. Z Ukrainą nie jest powiedziane, że padnie wysoki wynik, no ale ekipa Harrego Kane'a powinna to spotkanie również wygrać. Według mnie to formalność. Przewiduję, że mecz zamknie się rezultatem 2-0. w reprezentacji Anglii 6 absencji przy tylko jednej w repre Ukrainy. Myślę jednak, że to za wiele nie zmieni w układzie na boisku i drużyna obecnie lepsza zwycięży. Ale widowisko może być nie najgorsze.
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Luksemburg - Islandia
Over 2.5 bramek @ 2.55 Fortuna

Luksemburg bardzo dobrze radzi sobie w kwalifikacjach do Euro, bilans 2-1-1 mówi sam za siebie, co prawda zaliczyli jedną porządną wpadkę z Portugalią przegrywając u siebie aż 0:6, ale to też były jedyne bramki, które stracili w czterech rozegranych meczach, a tak wysoka porażka z Portugalią to też żadna duża wpadka, bo ta drużyna do tej pory nie popełnia błędów, prowadząc w tabeli z kompletem punktów, trafiając 14 bramek przy tym żadnej nie tracąc w 4 spotkaniach. Luksemburg dodatkowo zremisował bezbramkowo ze Słowacją, wygrał 2:0 z Liechtensteinem i 0:2 z Bośnią i Hercegowiną. Islandia przed startem kwalifikacji wydawała się być drużyną, która może powalczyć nawet o awans, jednak po 4 spotkaniach tak kolorowo nie jest, bo zaliczyli do tej pory tylko 1 wygraną, 0:7 z Liechtensteinem, a poza tym przegrywali z Bośnią 3:0, Słowacją 1:2 i Portugalią 0:1 i co by nie mówić ciężko będzie im nawiązać walkę o awans. Dzisiaj bukmacherzy oferują nam bardzo wysoki kurs na over 2.5 bramek, co może trochę dziwić, owszem Luksemburg na ten moment nie jest zbyt overowy w tych kwalifikacjach, ale u siebie zawsze jest groźny, w meczach Islandii tylko raz nie padł over, we wspomnianej porażce z Portugalią, poza tym dużo dzieje się w ich meczach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1648
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Cypr - Szkocja
Typ: Szkocja wygra & over 1,5 gola w meczu
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, dziś jest piątek, jest to 8 dzień września. Tego dnia są rozgrywane kolejne mecze eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Mój kolejny typ dotyczy spotkania Cypru ze Szkocją. Jest to grupa A. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:45, a typuję w nim zwycięstwo Szkocji oraz że w meczu zobaczymy co najmniej 2 gole. Szkocja rozpoczęła eliminacje bardzo dobrze. Na rozegrane 4 spotkania wygrała wszystkie, oraz ma bardzo dobry bilans bramkowy 9 goli zdobytych do jednego straconego. W grupie oprócz Cypru są Gruzja, Norwegia oraz Hiszpania, więc nie jest to wcale łatwa grupa. Cypr jest najsłabszą ekipą w stawce, rozegrał 3 mecze i wszystkie przegrał. Zdobył tylko dwie bramki, a stracił ich 8. Obie drużyny mierzyły się ze sobą w pierwszej kolejce, wówczas Szkocja grając na własnym terenie wygrała 3:0. Oprócz tego meczu Szkocja pokonała 2:0 Hiszpanię u siebie, 2:1 Norwegię na wyjeździe oraz 2:0 Gruzję u siebie. Sytuacja Szkocji jest bardzo dobra, ale czekają ją jeszcze ciężkie wyjazdy dlatego bardzo ważne są dziś 3 punkty z outsiderem grupy. Szkocja podczas tych eliminacji zawsze strzelała co najmniej 2 bramki, a Cypr co najmniej 2 tracił. Myślę, że Szkocja nie powinna mieć większych problemów z odniesieniem wygranej, typuję jej wygraną oraz że w meczu padnie więcej niż 1,5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +954
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gruzja - Hiszpania
Typ: Hiszpania over 1,5 gola
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Prosty bet, bez kombinacji. Hiszpania zajmuje 4 miejsce w grupie ze stratą 9 pkt do Szkocji i rozgrywając o 2 mecze mniej. Wiadomo, że dwa zespoły awansują, ale strata punktów w Gruzji skomplikuje Hiszpanom sytuacje w grupie. Hiszpania jest kilka klas lepsza od Gruzji, ale mecze reprezentacyjne już wiele razy pokazały, że mamy tutaj sporo niespodzianek. Mimo to uważam, że Hiszpanie dzisiaj wygrają, ale przede wszystkim liczę, że strzelą dwie bramki. Obie ekipy spotkały się w eliminacjach 4 razy i wszystkie te mecze wygrali Hiszpanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +954
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Macedonia Północna - Włochy
Typ: Superbets: Włochy wygrają, wykonają powyżej 5.5 rzutów rożnych, Macedonia otrzyma powyżej 1.5 kartki
Kurs: 3.30
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...emcy-2024-7-09-14-09-2023.169224/post-7212488
Analiza:

Miałem 2 pomysły na ten mecz. Pierwszym było wysokie zwycięstwo Włochów z jakimś handicapem, ale ostatecznie wchodzę w taki zakład gdyż wydaje mi się bardziej opłacalny i mniej obarczony ryzykiem.
Włosi są na 3 miejscu w tabeli aktualnie, mają rozegrane tylko 2 mecze i można powiedzieć, że nic złego się nie dzieje, ale gdyby dziś stracili punkty to już nie byłoby tak kolorowo .
Ukraina jest przed nimi i spisuje się całkiem nieźle . Włosi przegrali z mocną Anglia i już pogubili punkty. Na kolejną wpadkę pozwolić sobie nie mogą.
Stąd właśnie mój typ. Myślę, że będą naciskać na rywali cały mecz, niezależnie od wyniku . Jeżeli tak właśnie będzie to 6 rogów nie powinno być raczej problemem. Te drużyny dzieli klasa jak nie dwie, więc i rogi i wygrana Włoch raczej będą formalnością . Kartki zaś gram bo Macedonia od dawien dawna kojarzy mi się z ostrą gra . Z Anglią tego nie potwierdzili, ale tam był wynik ustalony prawie że od początku, padała bramka za bramką Anglii, byli pogodzeni z porażka . Natomiast gdy wynik był bardziej na styku to już te kartki łapali : 4 z Ukrainą w tym czerwień i 4 z Malta .
Myślę, że w tym meczu linie kartek pokryją .
 
H 91K

hasbaart

Typer
Turcja - Armenia

Jak tylko spojrzałem na ten mecz to pomyślałem sobie o kartkach. I pomimo, że overy kartek w meczach międzypaństwowych nie są najpopularniejszym rozwiązaniem to wydaje tym lepsze kursy można złapać. Niestety nie tu...😅
Tu buki zakładają dużo kartek. Niespodziewanie spotykają się aktualnie pierwsza z drugą drużyną w grupie i o ile dla Turków to nie pierwszyzna to dla Armenii nie jest to standardowa sytuacja u to może być dla nich zgubne. Mecze w Turcji to zawsze ciężki wyjazd dla każdego zespołu nawet najpeszego a Armenia takim zespołem jeszcze nie jest. Myślę, na początku będą jeszcze próbowali ale później raczej skupią się na wywiezieniu do rego rezultatu. Co za tym idzie faule i kartki.
W pierwszym meczu w Armenii - 38 fauli (23-15) I 9żk (5-4)

Dziś sędziuje Daniele Orsato Włoch, który o dziwo lubi sobie porzucać kartkami w meczach międzypaństwowych...

Turcja - Armenia
Over 4,5żk - 1,45 ✅
Over 5,5żk - 1,85✅
Armenia over 2,5żk - 1,42✅
Czerwona Kartka - 4,00🤷‍♂️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +653
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Chorwacja - Łotwa
Liczba fauli gości (OPTA): Powyżej 11.5
betclic 1.80
Mecz grupy D, Chorwacja przed własną publicznością powalczy o zwycięstwo i odrobienie strat do prowadzącej Turcji. Przed gospodarzami najłatwiejszy rywal w grupie - Łotwa, która zajmuje ostatnie miejsce z bilansem 0-0-3 i wciąż czeka na pierwszy punkt w tych eliminacjach. Łotysze póki co nie przegrywali wysoko, ale czeka ich kolejny mecz, w którym ciężko będzie nawiązać im równorzędną walkę. Do tej pory goście w każdym meczu eliminacyjnym sporo faulowali - przekraczali linię 11.5 nawet z lekkim zapasem. Liczę tutaj na dominację Chorwatów i agresywną grę Łotwy, starającej się powstrzymać graczy gospodarzy.
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Luksemburg - Islandia
Luksemburg powyżej 1,5 gola @2,95 Fuksiarz


Absolutny typ dnia, jak dla mnie. Zastanawiałem się, czy zagrać w tym meczu over 2,5, czy bramki skierowane ku gospodarzom, bo kursy zachęcają. Ostatecznie zdecydowałem się na Luksemburg, bo według mnie to bezpieczniejsza opcja i do tego z lepszym kursem. Gospodarze zdobyli w tych eliminacjach cztery gola, po dwa razy pokonując golkiperów Liechtensteinu oraz Bośni.
Islandia to niestety nie ten sam zespół, co w ostatnich latach, gdzieś cały ten kolektyw się rozpadł i ciężko im się odbudować, a ostatni rok to dla nich absolutna sportowa klęska. W 2022 roku wygrali trzy mecze, dwa towarzyskie z Wenezuelą i San Marino oraz z Liechtensteinem w ramach eliminacji. W trwających kwalifikacjach stracili gole z każdym rywalem, a poza Portugalią są oni tacy sobie.
Luc Holtz mimo, iż nie jest bardzo znanym szkoleniowcem to stworzył ze średnich zawodników bardzo ciekawy kolektyw. Odwrotnie jest u gości. Age Hareide to doświadczony szkoleniowiec i posiada wydawałoby się lepszą kadrę, jednak nie idą za tym wyniki i wydaje się bardzo możliwym, że po kwalifikacjach Norweg zakończy pracę z reprezentacją.
Dzisiejsze starcie zapowiada się na dość wyrównane, mnie jednak dziwią wysokie kursy na bramki w tym pojedynku i zamierzam w tym kierunku pójść, bo szczególnie Islandczycy nie mają to na co czekać i muszą zagrać ofensywnie, co może ułatwić zadanie gospodarzom, którzy na pewno będą szukać swoich szans w kontrach, a pokazali już, że taki styl im pasuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3016
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje EURO
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bośnia i Hercegowina- Lichtenstein
Typ: poniżej 4.5 gola
Kurs: 1.81
Bukmacher: Betfan
Analiza: Bośniacy nie mają zbyt wiele argumentów po swojej stronie by zrobić tutaj wysoki over. Wiadomo że na tle drużyny gości będzie to dość jednostronne spotkanie, warto jednak zauważyć że drużyny pokroju Lichtenstainu, starają się grać defensywnie by wynik aż tak bardzo nie zdradzal różnicy klas. Osobiście uważam że 3 gole to Max co ugraja gospdparze, nie spodziewam się trafienia ze strony gości dlatego idę w under w całym spotkaniu. Kurs wysoki więc tylko grać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +954
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Luksemburg - Islandia
Luksemburg powyżej 1,5 gola @2,95 Fuksiarz


Absolutny typ dnia, jak dla mnie. Zastanawiałem się, czy zagrać w tym meczu over 2,5, czy bramki skierowane ku gospodarzom, bo kursy zachęcają. Ostatecznie zdecydowałem się na Luksemburg, bo według mnie to bezpieczniejsza opcja i do tego z lepszym kursem. Gospodarze zdobyli w tych eliminacjach cztery gola, po dwa razy pokonując golkiperów Liechtensteinu oraz Bośni.
Islandia to niestety nie ten sam zespół, co w ostatnich latach, gdzieś cały ten kolektyw się rozpadł i ciężko im się odbudować, a ostatni rok to dla nich absolutna sportowa klęska. W 2022 roku wygrali trzy mecze, dwa towarzyskie z Wenezuelą i San Marino oraz z Liechtensteinem w ramach eliminacji. W trwających kwalifikacjach stracili gole z każdym rywalem, a poza Portugalią są oni tacy sobie.
Luc Holtz mimo, iż nie jest bardzo znanym szkoleniowcem to stworzył ze średnich zawodników bardzo ciekawy kolektyw. Odwrotnie jest u gości. Age Hareide to doświadczony szkoleniowiec i posiada wydawałoby się lepszą kadrę, jednak nie idą za tym wyniki i wydaje się bardzo możliwym, że po kwalifikacjach Norweg zakończy pracę z reprezentacją.
Dzisiejsze starcie zapowiada się na dość wyrównane, mnie jednak dziwią wysokie kursy na bramki w tym pojedynku i zamierzam w tym kierunku pójść, bo szczególnie Islandczycy nie mają to na co czekać i muszą zagrać ofensywnie, co może ułatwić zadanie gospodarzom, którzy na pewno będą szukać swoich szans w kontrach, a pokazali już, że taki styl im pasuje.
Zazwyczaj jak ktos pisze „dziwia mnie duze jursy na …” to znaczy ze cos jest na rzeczy i buki to wiedza ;P wiec pewnie mecz sie skonczy 0:0 lub 1:0, taka moja teoria.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Macedonia Północna - Włochy
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: gol Macedonii
Kurs: 2.05


Włochy z kolejnymi nadziejami na awans do turnieju i późniejszym sukcesie na nim, ale póki co trudno podchodzić z wielkim optymizmem do tej reprezentacji. Włochy to w dalszym ciągu reprezentacja, która jest na etapie budowania i ostatnie mecze to sporo błędów w defensywie i pojedyncze przebłyski poszczególnych zawodników. Macedonia Północna to swego rodzaju koszar dla włoskiej reprezentacji, bo to właśnie na tym zespole zakończyły się marzenia Włochów o udziale na Mistrzostwach Świata, gdy to w barażach Macedończycy sensacyjnie wygrali 1 - 0, wcześniej ta sama Macedonia napsuła krwi Włochom w kwalifikacjach w 2016 roku. Można zatem powiedzieć, że waleczny zespół gospodarzy nie leży faworyzowanym gościom i niewykluczone, że czeka nas kolejna konfrontacja, która odbije się czkawką faworytom. Kursy na gospodarzy są bardzo wysokie, bo już same zwycięstwo to coś rzędu +10, warto zwrócic uwagę już na samego gola gospodarzy, którzy przed własną publicznością mogą po raz kolejny napsuć krwi reprezentacji Włoch, a każdy punkt waży tutaj bardzo wiele, bo o ile Anglia wydaje się być wręcz pewniakiem do 1. miejsca w grupie, tak drugie miejsce to sprawa otwarta dla każdej z reprezentacji, a w grupie są jeszcze m. in. Ukraińcy i w zasadzie Malta, która pełni role dostarczyciela punktów. Liczę że gospodarze po raz kolejny pokażą się z dobrej strony w rywalizacji z Włochami.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 327,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Andora - Białoruś [gospodarze powyżej 0.5 gola] 1.93 forbet
Cały mecz flaki z olejem

Spotkanie drużyn z dolnych rejonów tabeli grupy I. Andora mimo, że bez zwycięstwa, to porażki w ostatnich meczach nie były jakieś wyraźne. 1-2 w Izraelu, 1-2 z Helwetami, a z Kosowem nawet 1-1. Białorusini z kolei stracili przynajmniej gola w każdym z meczów: 5 z Helwetami, po 2 z Izraelem i Rumunią i 1 z Kosowem. Widać, że obrona nie jest u nich mocną stroną. Do tego teren na wysokości w Andorze, więc liczę, że i dzisiaj goście stracą gola na co mamy przyjemny kurs.
 
Ostatnia edycja:
act 8,6K

act

Użytkownik
Czechy - Albania

Powyżej 4.5 kartek @3.00 Totalbet


Moim zdaniem trochę przesadzili z kursami. Oczywiście w dotychczasowych spotkania obie ekipy praktycznie nie kartkowały , a na pewno nie pokrywały zaproponowanej linii, ale musi się to w końcu zmienić. Obie drużyny z dużymi szansami na awans do ME, po sensacyjnej wpadce naszej drużyny. Wygrana którejś z Reprezentacji da pewny spokój i pewne 1 miejsce w tabeli. Ja liczę na wyrównane spotkanie z dużą ilością fauli, a co za tym idzie kartkami. Sędzia, Anthony Taylor ze średnią z tego sezonu 5 ŻK na mecz, licząc występy ligowe i europejskie, arbiter, który często podejmuje kontrowersyjne decyzje, ale też potrafi napomnieć za pyskówki. Oby i tym razem worek z kartkami się otworzył, bo kurs bardzo atrakcyjny.
Ile w końcu było kartek? Różne serwisy różnie podają. Nawet na stronie UEFA w przebiegu meczu jest 5 kartek, a w statystykach 4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom