>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Bundesligi [19-20.09.2017]

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Niemcy
Godz: 20:30
Spotkanie Schalke-Bayern
Typ: over 3.5
Kurs 2.35
Buk Fortuna
Analiza: Ciekawie zapowiada nam się rywalizacja zespołów Schalke oraz Monachijskiego Bayernu, goście oczywiście są faworytem do zdobycia kompletu punktów, pomimo tego iż grać będą na wyjeździe , Bayern w poprzedniej kolejce pokonał na swoim stadionie Mainz, gospodarze natomiast wygrali z zespołem Werderu Brema na wyjeździe , Bayern w tym sezonie na wyjeździe już zanotował jedną wpadkę, tu na pewno nie będzie chciał poprawki i myślę że nie zlekceważy zespołu Schalke jak to zrobił w poprzedniej kolejce wyjazdowej z zespołem Hoffenheimu i będzie chciał od samego początku strzelić gola oraz kontrolować przebieg spotkania, ja myślę że Schalke na swoim stadionie bramkę strzelić powinno , bowiem ostatnio gospodarze nie strzelili ani jednej bramki ponad pół roku temu w spotkaniu z Hoffenheim. Bayern natomiast jest zespołem który niezwykle rzadko traci punkty i dalej jest faworytem do tytułu mistrza kraju w obecnym sezonie, dlatego stawiam na wygraną zespołu przyjezdnych, myślę że obejrzymy tutaj kilka bramek z obu stron, dlatego mój typ to wygrana zespołu przyjezdnych 1:3 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
F 5

fazi83

Użytkownik
Mimo,że Bayern w końcu zagrał dobry mecz z Mainz skłaniałbym się grać 1X Schalke. Od początku sezonu jedenastka z Gelsenkirchen spisuje się dobrze(poza meczem w Hanowerze), zaimponowali mi zwłaszcza meczem z Lipskiem i myślę że są w stanie wyszarpać pkt Bayernowi. Ten osłabiony, bez Neuera i prawdopodobnie chorego Robbena(b.dobre zawody z Mainz). Wcześniejsze mecze Bayernu to męczarnie i liczenie na indywidualne akcje którejś z gwiazd. Schalke to zdecydowanie wyższa pólka niż ostatni rywal Bawarczyków, zwłaszcza u siebie. Tak więc myslę, że Schalke tego nie przegra i biorę niezły kurs 2.3(forbet).
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Kusi grac na Schalke zwlaszcza ze Bayern gra mocno niemrawo i do tego teraz kontuzja Neuera. Kurs kosmos.
Myslicie ze w Wolfsburgu zadziala efekt nowej miotly?
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Kusi grac na Schalke zwlaszcza ze Bayern gra mocno niemrawo i do tego teraz kontuzja Neuera. Kurs kosmos.
Myslicie ze w Wolfsburgu zadziala efekt nowej miotly?
Może i zadziała, ale Wolfsburg dla mnie no bet ze względu na kontuzje. W zasadzie w oby dwu zespołach kontuzje napastników, więc ewentualnie under 2.5 ???? ?
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Bayern nadal mocny i na pewno nie można mówić, że w takim meczu nie są faworytem. Jednak po tym kursie chyba nie ma sensu brać ich zwycięstwa, tym bardziej, że Schalke może namieszać. Ja dzisiaj pójdę w stronę btts w tym meczu, kurs może nie powala, jednak do jakiegoś kuponu ako można dołączyć. Bayern przede wszystkim bez Neuera, który złamał kość w stopie (znowu), nadal też bez Alaby. Z przodu oczywiście ma kto straszyć - są Lewy, Muller, James, ale zabraknie w ofensywie Robbena, który jest chory. Schalke dobrze weszło w sezon, u siebie są mocni i myślę, że brak podstawowego bramkarza u gości wpłynie pozytywnie na ich psychikę. O gola dla Bayernu chyba nie ma co się martwić, a gol ze strony gospodarzy jest na pewno realny, tym bardziej na swoim obiekcie.
btts @1,67 LVBET
 
siarkozi1910 0

siarkozi1910

Użytkownik
Moim zdaniem efekt nowej miotły może wywołać dużo motywacji u zawodników,sam grałem w piłkę kilkanaście lat i nowy trener wywoływał niepokój a co za tym idzie człowiek się bardzo starał.Jednak jeśli miałbym coś brać w tym meczu to under 2.5,wydaje mi się ze żadna z drużyn nie pójdzie na otwarta wymianę ,a drużynie której uda się strzelić bramkę postawi na poszanowanie wyniku.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Werder strzeli 1,35
Augsburg-RB over 1,5 gola 1,25
Kursy nie powalaja ale dla mnie oba zdarzenia calkiem realne. Werder strzelil i w Berlinie i w meczu z Hoffe. Dodatkowo znakomicie czuje sie w Wolsburgu gdzie z 4 pojedynkow poprzedzajacych dzisiejszy wracal z bramka.
Sam Timo W. moze ogarnac ten over, Augsburg kreuje sytuacje strzela gole wiec mysle ze dzis tez cos wrzuca.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Schalke - Bayern 1
kurs 6,5 fortuna

Lubię takie mecze , bardzo wysoki value na zwycięstwo Schalke . grają pod wodzą nowego trenera naprawdę niezłą piłkę . Bayern co prawda wygrał ostatnio u siebie ze słabym Mainz , ale to tylko podbiło mi kurs w dzisiejszym meczu ,ponieważ swą obecną rzeczywistą słabość pokazał wcześniej w meczu wyjazdowym z wieśniakami , to już nie jest zespół monolit , wystarczy czytać newsu : wzajemne pretensje między zawodnikami , a piłka to gra zespołowa na Mainz to wystarczyło mimo to , ale stawiam na to ,że na Schalke już nie , Schalke to wygra , a ja na tym nieźle zarobię.
POZDRO
ELDO
 
luczyk 95

luczyk

Użytkownik
5. kolejka Bundesligi
20.09.2017 g. 20.30
Freiburg - Hannover
Under 2,5 @ 1,7 fortuna
W 5. Kolejce Bundesligi zmierzą się ekipy z Fryburga i Hanoweru. Obie drużyny są mocno underove i do tej pory ich bramkowy bilans prezentuje się następująco: Freiburg 1-8, Hannover 5-1. Jak widać gospodarze mają problemy ze strzelaniem bramek, w dużej mierze spowodowane jest kontuzją ich najlepszego strzelca, który przez jakiś czas jeszcze nie zagra. Natomiast goście w defensywie prezentują się znakomicie i widać tutaj rękę trenera, który z ekipy ofensywnej stworzył defensywnie, ale skutecznie grający kolektyw. To właśnie zmiana nastawienia przyczyniła się do bardzo dobrego początku sezonu gości i jestem przekonany, że styl gry się nie zmieni. Freiburg wszystkie 8 bramek stracił z ofensywnymi drużynami na wyjazdach (z Leverkusen i RB Lipsk), więc nie sądzę, żeby dali sobie strzelić więcej niż jednej bramki. W bezpośrednich pojedynkach wpadało zawsze dużo bramek i to chyba to jest powodem tak wysokiego kursu, ale należy pamiętać, że przez ten okres obie drużyny przeszły metamorfozę i nie kieruję się zbytnio statystykami H2H.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Idę dziś w stronę Frankfurtu, bo Kozły to jest kupa piachu pod 2 metrowym mułem. Kto tam ma strzelać bramki. Cordoba? Przecież ten gość jakby z łodki wypadł, to i tak by nie trafi do wody. Nie wiem po co oni takiego leszcza kupili, bo on strzela 4-5 bramek na sezon i to pewnie jako go pocelują piłką. Ani w Granadzie, ani w Mainz się nie sprawdził. Poa tym Koln nie ma obrony. Dla mnie to murowany spadkowicz.
We Frankfurcie sporo absencji, ale ja to zlewam, bo ta drużyna zawsze miała charakter.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Hertha vs Leverkusen. Leverkusen ilość goli : under 0.5 czyli,ze nie strzelą bramki. 3.30 Milenium
Typ ryzykowny ale czemu nie ? Hertha to solidna ekipa, tracą przeważnie 0 lub 1 bramkę na mecz. Rok temu narobili wstydu, przegrywajac 2:6 bodaj.. Ale mamy nowy sezon, Leverkusen u siebie nieźle sie prezentuje ale na wyjazdach graja o wiele gorzej. Myślę,ze tym razem gradu goli nie bedzie i Hertha sie zrewanzuje wygrywając 1:0 2:0. Ja tam w slabe Leverkusen nie wierze, a z tak solidną Herthą warto sprobowac.
84 minuta . Leverkusen strzela, bylo blisko. 2:1 Hertha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom