>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 kolejka Ekstraklasy 10.09 - 12.09.2010

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Faktycznie kursy na Jagę i Widzew prezentują się całkiem fajnie. Zarówno Arka jak i Wisła w tym sezonie póki co zawodzą. Znaczy może nie chodzi o zdobycz punktową ale o jakość gry. Widzew i Jagiellonia natomiast grają bardzo fajną i ładną piłkę dla oka. Widzew co prawda miał mecze czy to z Wisłą czy to z Lechem czy z Polonią i zdobył w nich aż albo i tylko 2 pkt ale pozostawił a po nich dobre wrażenie. Arki gra jest taka dość szarpana , czyhają na jedną okazję w meczu. Widzew jest nie wątpliwie dużo lepszym zespołem , z większymi ambicjami i w Gdyni to oni od początku powinni mieć inicjatywę. Co do meczu Wisły. Moim zdaniem 2 tygodnie Maaskanta to jeszcze za mało aby zrobić coś z drużyną. Debiut miał udany ale Wisła niczym się nie różniła od tej co prowadził ją Kulawik. Jedyne co może być na plus dla Maaskanta to fakt iż żaden Wiślak nie pojechał na zgrupowanie kadry i mógł sobie spokojnie popracować. Jaga natomiast od początku sezonu (i tego w LE ) gra cały czas równo i skutecznie. Już jeden mistrz wyjechał z Białegostoku bez pkt , ciekawe jak będzie z Wisłą. Dobry mecz się szykuje.
 
r0bert 0

r0bert

Użytkownik
Z ostatniej chwili: Piotr Brożek, Milan Jovanić, Łukasz Garguła i Wojciech Łobodziński – ci piłkarze z powodu urazów nie wystąpią w meczu z Jagiellonią Białystok.
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
dodam od siebie kilka zdań na jutrzejsze spotkania. Uważam, że podczas tych spotkań może się zdarzyć praktycznie wszystko. Każdy może wygrać z każdy. Zacznę od pierwszego spotkania Polonii z Zagłebiem.
Teoretycznie faworytami tego spotkania powinni być goście. Jednak grają w tym sezonie poniżej oczekiwań i mają na swoim koncie zaledwie cztery punkty. A w większą ilość punktów będzie bardzo trudno podczas tego spotkania bowiem Bytomianie muszą praktycznie wygrać te spotkanie. Bowiem graja jeżeli wierząc prasowym doniesienia o głowę trenera. Ostatnie spotkania z Zagłębiem na własnym obiekcie wygrali więc wynik stoi tutaj o otwarty
Podobnie się a sytuacja w spotkaniu Jagi z Wisłą. Co tutaj dużo mówić Jaga obok Polonii gra najlepiej w tym sezonie. Zawodnicy Jagi pokazali to w tym sezonie dwukrotnie wygrywając chociażby z Lechem a także bardzo dobrze zagrali w Lidze Europejskiej. Wisła zaś po gruntowej przemianie. Owszem wygrali w ostatnim czasie wyniki z drużynami o bodajże 4 klasy niżej grające 7-2. Jednak Jaga bardzo dobrze spisuję się w tym sezonie i jak w poprzednim sptokaniu raczej no bet. Chyba że którać z rużyn strzeli bramek typ ma szanse powodzenia
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Bytom - Zagłębie Lubin
Typ: under 1,5 gola
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jutro w polskiej ekstraklasie odbędą się dwa spotkania, o godzinie 17:45 mecz Polonia Bytom - Zagłębie Lubin, a o 20:00 dużo ciekawsze spotkanie Jagiellonia Białystok - Polonia Bytom. Ja postaram się was zachęcić do ciekawego typu w pieszym z tych meczy. Gospodarze spotkania to Polonia Bytom ,zespół ten w ligowej tabeli zajmuje miejsce 15 mając na swoim koncie zaledwie 1 punkt, stosunek bramkowy jaki osiągnęła ta drużyna po 4 meczach to 2:6. Kolejne mecze Polonii z Bytomia: porażka 0:2 w Bełchatowie, 1:1 w Bytomiu z Lechią, 0:1 w Bytomiu z Koroną Kielce oraz 1:2 w Krakowie (SS) z Wisła Kraków. Zagłębie Lubin to natomiast drużyna, która w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 11 mając na swoim koncie 4 punkty oraz stosunek bramkowy wynoszący 4:5. Kolejne mecze Zagłębia Lubin 1:1 w Kielcach z Koroną, porażka 1:2 w Lubinie z Górnikiem Zabrze, porażka 1:2 w Warszawie z Polonią oraz wygrana 1:0 u siebie z Arką Gdynia. Jak widzimy obie drużyny nie strzelają dużo bramek, jak do tej pory była to max. 1 bramka na spotkanie. Polonia Bytom ma problem ze strzelaniem 2 bramki w 4 meczach to słabo. Zagłębie Lubin nie lepiej 4 bramki w 4 spotkaniach, bez Micańskiego to już zupełnie inny atak. W poprzedniej kolejce na 8 spotkań, aż w 4 padł wynik under 1,5 gola, myślę, że w Bytomiu również jest to całkiem możliwe. Polonia Bytom u siebie nie gra za dobrze, ale za to nie traci dużo bramek, Zagłębie Lubin natomiast na wyjazdach gra słabo 1 punkt szczęśliwy w Kielcach to ich wyjazdowy dorobek. Spodziewam się typowego polskiego, nudnego spotkania i wynik 0:0 lub wygrana jedną bramką jednej ze stron (chodzi mi oczywiście o wynik 1:0 , bądź 0:1).
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Jagiellonia Białystok - Wisla Krakow (under/over 2.5)
Typ : over 2,5
Kurs: 2.2
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Jagiellonia gra bardzo ofensywny futbol. Grosicki i Frankowski to duet z którym ma problem cała ekstraklasa. Jagiellonia ostatni mecz wygrała 2-1 z Lechem, który od parunastu spotkań nie stracił więcej niż 2 bramki. Jaga na pewno się nie podda i postara się wykorzystać słabość Wisły - defensywe. Kontuzje + odejście Diaza i tak naprawdę Wisła w obronie to jeden wielki eksperyment. Czy Maaskant zdoła ich ustawić ?? Być może, ale wątpię, iż wystarczy to na Jagiellonie. W wywiadze Maaskant mówił, że skoro są problemy z obroną, a atak jest mocny to trzeba wykorzystać atak i wygrać mecz atakiem. Ponadto do 1wszego składu ma podobno wrócić głodny gry Paweł Brożek, który być może pod wpływem nowego trenera dostanie motywujący bodziec i ustrzeli coś. Wcześniejsze mecze Jagielloni i zapowiedzi Maaskanta wskazują - mam nadzieję - na ofensywny futbol. Myślę, że 3 bramki jak najbardziej realne w tym spotkaniu po dość wysokim kursie 2,2.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Karków
czy Wisła strzeli bramkę ?
Typ: nie
Kurs: 2,65
bwin:
Jutro w wieczornym pojedynku naszej Ekstraklasy dojdzie do pojedynku Wicemistrza Polski z Żółto-pomarańczowymi. Ja osobiście nie wieżę aby w tym spotkaniu drużyna „Białej gwiazdy” zdołała pokonać golkipera „Jagi”. Jest to papierowy Tygrys Ekstraklasy który swoją formę pokazał w Europejskich Pucharach gdzie to został brutalnie sprowadzony na ziemię przez Karabach rywal ten strzelił im aż cztery gole. Drużyna z Karkowa pozbyła się przed sezonem trzech filarów obrony czyli Głowackiego, Diaza i Marcelo. Robert Maaskant to nie jest trener który był by w stanie poukładać tę drużynę na tyle aby przynajmniej w połowie prezentować się tak jak w ubiegłym sezonie. Gdy by był to klasowy coach to nie dano by mu tak łatwo odejść z Holenderskiej Eredivisie gdzie prowadził NAC Breda. Zadebiutował dobrze bo wygraną z Polonią Bytom ale rywal nie był wymagający. Z kolei Jagiellonia to najlepiej grająca ekipa z naszej Ekstraklasy. W Białymstoku odetchnęli jak okazało się że Kamil Grosicki jednak zostaje w klubie. Mecz z Lechem Poznań pokazał że Jagiellonia w piłkę grać umie a Grosicki to jeden z czołowych graczy zespołu. Po faulu na nim wyleciał z boiska Arboleda. Gospodarze graja bardzo ofensywny futbol, duet Frankowski – Grosicki jest postrachem dla każdej drużyny naszej Ekstraklasy. Problemy defensywne Wisły zapewne w tym meczu będą na tyle zauważalne że Jaga zdoła ugrać zapewne punkt a Wiślacy nie usrzelą żadnej bramki.
 
tymexx 159

tymexx

Użytkownik
siemka
Moim zdaniem 5 kolejka ekstraklasy bedzie kolejką godpodarzy , ktorzy nie powinni przegrac u siebie, moze jedynie widzew to złamie. W tej kolejce pary meczowe dosyc wyrownane, ciezko jednoznacznie wskazac faworytów.
 
candida 45

candida

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków


Sporo o tym meczu zostało juz napisane i naprawde trudno nie zgodzic sie z argumentami na Jage, ktora w tym sezonie kontynuuje swietna gre z poprzedniego sezonu. Klocki w Białystoku zostały ciekawie poukładane, Frankowski klasa sama w sobie, Grosicki miał objawienie i został w Polsce co rowniez rzuca dobre swiatlo na atmosfere w klubie, gdzie jest cisnienie na wyniki i sukcesy. Po drugej stronie Wisła, zespol ktory stanowi spora zagadke, chyba tylko w Krakowie wierza ze nowe transfery zapelnia luki po Głowackim, czy Diazie a zespol zyska nowa jakosc. Dlaczego zatem stawiam na Wisle? Wisla na nasze rodzime warunki to zespol klasowy, w odrozineniu od chimerycznej Legii czy Lecha zyjacego od jakiegos czasu tylko pucharami. Piłkarze z gwiazda biała na sercu mobilizuja sie na takie mecze szczegolnie, znaja swoja wartosc i sa w stanie udowodnic ja na tak trudnym terenie jak ten w Białystoku. Pokonanie przez Jage Lecha nie jest dla mnie miarodajne w tym sensie, ze w rownym stopniu przejada sie po Wisle, tym bardziej ze mecz z Kolejarzem miał swoja historie i nie byl tak jednostronny jak wskazuje na to wynik. Nie ma sensu przerzucac sie w tym miejscu argumentami, doskonale sobie zdaje sprawe z tego ze Jaga jest faworytem, sugeruje ejdnak nie szalec ze stawka i sam tego robic nie bede, gramw strone Wisly i licze ze w starciu wyrownanych zespolow zadecyduje doswiadczenie i holenderska mysl szkoleniowa (;


Jaga - Wisła DBN 2
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Polonia Bytom - Zagłębie Lubin
5 kolejkę ekstraklasy otworzy spotkanie Polonii Bytom z Zagłębiem Lubin. Obie drużyny słabo rozpoczęły nowy sezon, podopieczni Szatałowa zgromadzili zaledwie jeden punkt remisując przed własną publicznością z Lechią Gdańsk, w pozostałych trzech starciach musieli uznać wyższość swoich rywali. Nieco lepsza choć również rozczarowująca jest forma Zagłębia, które z czterema oczkami zajmuje w tabeli 13 miejsce. Po odejściu Micańskiego &quot;Miedzowi&quot; mają spore trudności w strzelaniu bramek, Traore zawodzi, a Djokić jak do tej pory nie potrafi odnaleźć się w nowym klubie. Polonia Bytom to jeden z głównych kandydatów do spadku, mimo to piłkarze zapowiadają poprawę swojej gry, minimalna porażka z Wisłą Kraków może być tego dowodem. Zapowiada się wyrównany mecz, tak Polonia jak i Zagłębie zapowiadają walkę o pełną pulę, to może ich moim zdaniem nieco zgubić. Mecz powinien być ciekawy również z innego względu, posady obu trenerów wydają się zagrożone, porażka może być początkiem końca Szatałowa bądź Bajora. Uważam, że najbardziej prawdopodobny jest w tym pojedynku remis, podział punktów.
Moja propozycja: Remis - 3,15 Expekt
 
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Jagiellonia - Wisla K.
Ja osobiście daje troszkę złota na czystą dwójeczkę w tym meczu , do tego przekonał mnie wywiad z Maaskantem który powiedział o tym, że kiedy nie ma się obrony to gra się ofensywnie, a wisła ma ciężkie działa do wytoczenia ( żurawski, brożek pa. , boguski, rios, małecki, paljic, kirm ) jeśli taka taktya &#39;zaskoczy&#39; to Jaga na Wiśle popłynie, stąd moje ryzyko ;-) A w ramach ciekawych rozmyślań stawiam i polecam zakład na rzut karny, na expekcie 3.55 kurs, iż takowy się pojawi. Przy grze ofensywnej Wisły może być sporo tłoku i ciekawych wejść w pole karne Jagiellonii , a z drugiej strony jest przecież ta niedoświadczona, nie zgrana, złożona z młodych gorących głów, obrona wisły która przy szybkości grosickiego i kupisza czy cwaniactwa frankowskiego uciekać się będzie do dużej ilości fauli.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Widze ze większosc patrzy tez na ostani mecz Jagi z Lechem ale wezmy pod uwage ze wtedy Lech gral z Diepro pozniej z Jaga i wiadomo ze chłopaki mogli odpuscic (zmęczenie) ja typował bym tutaj x2 na Wisłe.
Ostatnim razem jak Lech gral z Jaga o Puchar tez wiadomo juz bylo ze Lech moze odpuscic bo byli po meczu ze Sparta a po co naciskac na zawodników Lecha by złapali kontuzję lub stracic sporo sił na nastepne spotkania w LM.
H2H tez mowi samo za siebie a kurs 2 dnb ok 2.20 dla mnie bomba daje 80% szans ze 2 dnb wejdzie.
PS. pamietajmy ze to gra zespołowa wiec jezeli brakuje 1 czy 3 osob to nic nie świadzczy ze druzyna przegra czasami z rezerwy lepiej zagra niz taka gwiazda druzyny.
 
raindropz 30

raindropz

Użytkownik
Jak widzę posty w stylu: Z ostatniej chwili w wiśle zabraknie Garguły to mnie pusty śmiech ogarnia przecież jego nie ma już bardzo długo, Jovanovica zastąpić może Pawełek, przecież i tak grają wymiennie, Łobodziński cień samego siebie, jedynie brak Piotra Brożka można nazwać osłabieniem, ale przecież wisła kupiła kilku obrońców, a po za tym nadal działa tzw &quot; nowa miotła&quot;.niewiem ale wydaje mi się że tego meczu nie ma co obstawiać, różnie może być, ale kilku graczy z Jagi grało na kadrach we wtorek a z wisły tylko dwóch.
Jak Wisła będzie dobrze zorganizowana to wyjedzie 3 punktami
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Oto składy druzyn:
Jagiellonia Białystok
Sandomierski
Kijanskas
Skerla
Cionek
Alexis
Kupisz
Hermes
Grzyb
Lato
Grosicki
Frankowski
Rezerwowi:
Słowik
Gogol
Kašćelan
Makuszewski
Burkhardt
Ncube
Hus


Wisła Kraków
Pawełek
Cikos
Cleber
Bunoza
Paljić
Sobolewski
Wilk
Boguski
Żurawski
Rios
Paweł Brożek
Rezerwowi:
Kurto
Chavez
Jirsak
Kirm
Małecki
Kowalski
Rado
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Jagiellonia - Wisla K.

Ja osobiście daje troszkę złota na czystą dwójeczkę w tym meczu , do tego przekonał mnie wywiad z Maaskantem który powiedział o tym, że kiedy nie ma się obrony to gra się ofensywnie, a wisła ma ciężkie działa do wytoczenia ( żurawski, brożek pa. , boguski, rios, małecki, paljic, kirm ) jeśli taka taktya &#39;zaskoczy&#39; to Jaga na Wiśle popłynie, stąd moje ryzyko ;-) A w ramach ciekawych rozmyślań stawiam i polecam zakład na rzut karny, na expekcie 3.55 kurs, iż takowy się pojawi. Przy grze ofensywnej Wisły może być sporo tłoku i ciekawych wejść w pole karne Jagiellonii , a z drugiej strony jest przecież ta niedoświadczona, nie zgrana, złożona z młodych gorących głów, obrona wisły która przy szybkości grosickiego i kupisza czy cwaniactwa frankowskiego uciekać się będzie do dużej ilości fauli.
gratuluje miałes kolego nosa:grin:
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie : Jagiellonia Białystok - Wisla Krakow (under/over 2.5) ✅✅✅
Typ : over 2,5
Kurs: 2.2
Buk : Bet-at-home
Analiza:

Jagiellonia gra bardzo ofensywny futbol. Grosicki i Frankowski to duet z którym ma problem cała ekstraklasa. Jagiellonia ostatni mecz wygrała 2-1 z Lechem, który od parunastu spotkań nie stracił więcej niż 2 bramki. Jaga na pewno się nie podda i postara się wykorzystać słabość Wisły - defensywe. Kontuzje + odejście Diaza i tak naprawdę Wisła w obronie to jeden wielki eksperyment. Czy Maaskant zdoła ich ustawić ?? Być może, ale wątpię, iż wystarczy to na Jagiellonie. W wywiadze Maaskant mówił, że skoro są problemy z obroną, a atak jest mocny to trzeba wykorzystać atak i wygrać mecz atakiem. Ponadto do 1wszego składu ma podobno wrócić głodny gry Paweł Brożek, który być może pod wpływem nowego trenera dostanie motywujący bodziec i ustrzeli coś. Wcześniejsze mecze Jagielloni i zapowiedzi Maaskanta wskazują - mam nadzieję - na ofensywny futbol. Myślę, że 3 bramki jak najbardziej realne w tym spotkaniu po dość wysokim kursie 2,2.
Coz, po 45 minutach juz 2-1. Mecz jak najbardziej ofensywny i mysle, ze jakies bramki moga jeszcze pasc. Strasznie zaluje, ze nie zagralem za wieksza kase tego typu. Widac, ze jednak Wisla w ataku poczynila postepy, ale takich dziur w obronie zalatac sie nie da...Paljic jest graczem ofensywnym a gra w obronie...Cleber dal sie wykiwac z tym karnym jak amator. Zobaczymy co przyniesie 2 polowa. Mysle, ze Wisla ruszy do ataku.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo fajny mecz miał miejsce w Białymstoku, wygrała drużyna lepsza czyli Jaga która grała bardzo dobrze, ale widać że Wisła też już gra nieźle. Podobał mi się z Jagi: Grosicki,Lato,Alexis. W Wiśle dobrze radzili sobie Rios i Małecki. Jaga naprawdę może być objawieniem sezonu, Probierz skomponował fajny zespół.

Polonia Bytom 2:0 po dwóch stałych fragmentach gry wykonywanych przez nowego zawodnika Kobylika(były piłkarz Strasburga, Arminii, Żyliny) widać że ma bardzo dobre dośrodkowanie, wrócił Ujek i bramka.

Jesli chodzi o dzień jutrzejszy to widzę to tak:

wierzę że wreszcie wygra Cracovia, grają z Górnikiem który mnie zupełnie nie przekonuje swoją grą, jeden Bonin który gra na wysokim poziomie to za mało. Cracovia musi wreszcie odpalić, przecież w meczach ze Śląskiem czy Legią grali fajną piłkę a przegrywali, do pierwszego składu ma wrócić Suvorow który w dwóch meczach w kadrze Mołdawii zdobył 2 bramki.

Cracovia - Górnik 1 2,20

Bełchatów u siebie gra bardzo dobrze, wysunięty Żewłakow, cofnięty Poźniak i skrzydłowi Małkowski i Wróbel tworzą ciekawą czwórkę ofensywną, w obronie też wyglądają nieźle, rolę defensywnego pomocnika bardzo dobrze pełni Janusz Gol, Bełchatów był skazywany ze będzie przegrywał a tymczasem prezentuję ciekawy futbol. Lechia w pierwszych spotkaniach grała słabo, ostatnio wygrała 2:0 ze Śląskiem ale Śląsk w tym meczu był bardzo bardzo słabo dysponowany.

Bełchatów - Lechia 1 2,05

W meczu Śląska z Lechem jakoś widzi mi się remis, zaś w meczu w Gdyni dałbym x2 na Widzew.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cracovia - Górnik Zabrze
Jak nie teraz to kiedy? Cracovia potrzebuje tych punktów jak ryba wody. Trener Ulatowski mówił, że po każdej burzy przychodzi słońce i chyba wszyscy czekają wreszcie, aż ta nawałnica będzie mieć swój kres. Górnik moim zdaniem może urywać punkty nawet tym lepszym, ale pod warunkiem że gra u siebie. Co prawda zanotowali już wygraną w Lubinie (co by nie mówić dosyć przypadkową), ale zostali sprowadzeni na ziemię przez Arkę przegrywając 0:2 w Gdyni. Po zwycięstwie nad Ruchem morale poszły pewnie w górę, ale determinacja i mobilizacja na pewno jest większa w Cracovii. Obie drużyny bramek strzelać na razie nie potrafią. W obronie fatalnie spisuje się Cracovia, która średnio traci prawie trzy gole na mecz (tak wysoka średnia jest głównie wynikiem treningu strzeleckiego Lecha, który wygrał 5:0). Myślę jednak, że dzisiaj będzie to bardziej mecz walki, niż pokaz ofensywnego futbolu. Dlatego stawiam na Under 2.5
Arka Gdynia - Widzew Łódź
Szykuje się ciekawe spotkanie w Gdyni. Widzew prezentuje się naprawdę solidnie i przy odrobinie szczęścia bilans punktowy powinien być o wiele wyższy. Sernas kapitalnie rozpoczął ten sezon, ale pamiętajmy, że ma w nogach także mecze reprezentacji Litwy. Na stadionie Rugby położona jest sztuczna murawa i nie sądzę, by miało to jakieś większe znaczenie dla losów spotkania. Arka na pewno nie ma z tego względu jakiejś przewagi, łodzianie ostatnio przez tydzień przygotowywali się na tego typu murawie właśnie pod kątem meczu z żółto-niebieskimi. Patrząc na skład - w zasadzie obaj trenerzy mają do dyspozycji wszystkich piłkarzy (w Widzewie zabraknie bodajże Duricia). Stawiam na remis
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Arka-Widzew, trener Pasieka wypracował styl gry drużyny Arki, która dużo potrafi biegać, przesuwać itp. itd. Przez co w meczach z udziałem tej drużyny pada mało bramek i nie jest to dziełem przypadku. Widzew ma Sernasa, ale sam kilku bramek nie strzeli. Wydaje się, że może to być spotkanie do &#39;jednej bramki&#39;.
@ under 2.5 - 1,50 w Tobet ✅

Cracovia pozostaje bez punktu, ale wydaje się, że tym razem nadarza się bardzo dobra okazja aby pierwsze oczka dopisać do swojego dorobku. Problemy w defensywie - absencja Polczaka i Wasiluka, ale do gry prawdopodobnie gotowy będzie Saidi, a także dobrze grajacy w reprezentacji Mołdawii Suvorov. Cracovia bardzo zdeterminowana aby zapunktować po raz pierwszy i powinno jej się to udać.
Cracovia 2,20 w Bet365 | 1x - 1,26 w Tobet ⛔ ⛔

GKS Bełchatów spisuje się nadspodziewanie dobrze i po tej kolejce może zadomowić się w ligowej czołówce. Lechia Gdańsk jak najbardziej jest drużyną do ogrania. Główny atut gospodarzy to gra skrzydłami + doświadczony Żewłakow i bramkarz Sapela. Lechia może urwać punkt, ale wygrać raczej w Bełchatowie nie wygra.
GKS Bełchatów - 1,90 w Unibet | 1x - 1,24 w Tobet ✅ ✅

 
huczek 14

huczek

Użytkownik
piłka nożna, Ekstraklasa , godz. 18.15
Spotkanie:Slask Wroclaw - KKS Lech Poznan (HT/FT)
Typ: 2/2
Kurs: 4,2
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Po tym co zobaczyłem przed 2 tygodniami w Gdansku i jeszcze wczesniej na Oporowskiej zdecdyowanie utwierdzilem sie do tego typu. Niestety gra Slaska wyglada fatalnie. Momentami przypomina jakas co najwyzej trzecio ligowa kopanine. Diaz wyglada jakby juz od pierwszej minuty byl zmeczony, Ćwielonga wogole nie widac na boisku. Sebastian Mila zatracil cala swoja walecznosc, w meczu z Lechia bylo go stac na zaledwie jedno celne dosrodkowanie. Nie bylem w stanie naliczyc ile razy w ostatnim pojedynku pilke stracil Przemysław Kaźmierczak. Nie ciekawie wygladaly takze bezuzyteczne rajdy Soboty. Chyba poywtywnie po ostatnich dwoch spotkaniach mozna ocenic tylko Spahića. On jako jedyny przyzwocie czytal gre i potrafil sie ustawiac na boisku. Wogole mam wrazenie,ze Tarasiewicz nie ma juz za bardzo pomyslu na nasza druzyne. Z reszta dzialacze chyba takze. Zamiast myslec nad poprawa jakosci gry druzyny mydla nam oczy jakimis promocjami na domowki. Doszlo juz do rozdawania rabatow na baseny i do kina. Z reszta cena biletu na odkyrta trybune z Lechem wynosi zaledwie 20zl. Trzeba jakos zachecic kibicow na ta mierne kopanine ich ulubiencow. Nie wiem kogo musialoby zabraknac w Lechu albo co by musialo sie wydarzyc w Slasku przez te 2 tygodnie przerwy aby Poznaniacy w sobte polegli we Wroclawiu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To co gra Cracovia w obronie to jest rozpacz...atak funkcjonuje dobrze. Napisałbym bardzo dobrze, ale na tyle akcji 2 bramki powinni miec strzelone. Jesli nie poprawia defensywy to beda przegrywac mecze, bo poprostu traca bramki po banalnych sytuacjach. Jesli nie wyjda w 2 polowie mocnym presingiem to jedyne co moga wywalczyc to X.
No i nawet bez X. Nie strzelony nawet karny. Slusarski jest naprawde dziwny. Zamiast oddac Matusiakowi, ktory strzelil 2 bramki w tym meczu. Wg mnie Ulatowski powinien pozegnac sie z ta druzyna. Nie trafia do mnie tlumaczenie, ze zespol gra ladnie. Zespol gra tragicznie, bo przegral 5 mecz z rzedu i w obronie gra tak, ze chlopcy spod bloku byliby w stanie strzelic im bramke. DNO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom