>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Ekstraklasy (14-17.08.2015)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przed nami 5 kolejka Ekstraklasy.
Mistrz Polski pojedzie do Lubina, gdzie z tamtejszym Zagłębie będzie próbował zdobyc 3 punkty, które są niezwykle potrzebne ekipie z Poznania.
Inny ciekawy mecz w dole tabeli to mecz Termallici z Górnikiem Zabrze. Górnik póki co bardzo słaby. Porażka w meczu z beniaminkiem może być końcem pary trenerów.
No i 3 ciekawy mecz to mecz przyjaźni Wisła vs Lechia, przed tygodniem Lechia zdobyła punkt we Wrocławiu - dodam bardzo szczęśliwie tym razem zagra z Wisłą, każdy kolejny mecz sprawia, że coraz mniej mam wiary w umiejętności J. Brzęczka i jego dni będą policzone, jeśli drużyna nie będzie wygrywać.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ: obie drużyny strzelą - TAK
Kurs: 1.85
Buk: Betsson
5. kolejka zainauguruje nam w Kielcach. Przejdźmy od razu do samego Typu. Aa no wystarczy spojrzeć na statystyki spotkań obu klubów jak grały między sobą. Ostatnie cztery z nich kończyły się golami gospodarzy jak i gości.
Korona u siebie przez ostatnie pięć spotkań strzeliła rywalom 10 goli!, co daje średnią 2 gole na mecz. Cracovia wcale nie jest gorsza. Na pięć ostatnich spotkań na wyjeździe zaaplikowali swoim rywalom również 10 goli!. To tylko pokazuje, że warto zagrać ten Typ, dopóki kurs jest wysoki!.
Pomogłem?, Wygrałeś dzięki mnie? Podziękuj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wisła - Lechia 1 kurs 2,35 Ónibet

Uważam, że wielka promocja, bo Wisełka u siebie bardzo mocna, a szczególnie defensywa. Poza tym Lechia ze 2 strzały w meczu odda i cud będzie jak chociaż jeden trafi w tzw. światło bramki. Wiślacy gola u siebie bez trudu wcisną, a myślę , że nie jednego, a ze 3.
Czy facet zwany Brzęczkiem dalej prowadzi Lechię? Pytam, czy &quot;prowadzi&quot; bo z całą pewnością trener to nie jest, a raczej z koziej d... trąba. Jak można takiego leszcza dać do prowadzenia drużyny, która ponoć ma nas reprezentować w lidze mistrzów, się pytam!
Lechia ma prawdopodobnie większy potencjał piłkarski, ale i to może być błędna teza. A nawet jeśli to prawda, to trzeba umieć to wykorzystać, ale Gdańskie leszcze (niby-trener + osoby w zarządzie) nie mają pojęcia jak to zrobić.
Dla mnie typ kolejki i pefka co się zowie.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Wisła bardzo dobre zawody z Lechem, z rozpędzoną Legią na wyjeździe też zagrali przyzwoicie, choć błędów się nie wystrzegli, ale nie schowali głowy w piasek i podjęli rękawicę, a na początku urządzili niezły szturm na bramkę Kuciaka. Fajne zagrali pressingiem. Lechia to nie Legia i ofensywa z Gdańska aż tak groźna pod bramką Cierzniaka nie powinna być. Kursy wystawione na podstawie papierów Lechii, a nie aktualnej dyspozycji obu zespołów. Powinno być około @2 na Białą Gwiazdę, @2,5 faktycznie kusi do gry.
Drugi kurs, który kusi, to Piast. O Gliwicach pisałem przy okazji poprzedniej kolejki, że nie można ich lekceważyć i że dla Pasów to nie będzie łatwe spotkanie i stało się, Cracovia skończyła swoją bardzo dobrą passę bez przegranej. Legia czekał będzie wyjazd na Ukrainę i walka w decydującej fazie LE. Piast u siebie dużo groźniejszy niż na wyjazdach. Ofensywa z Gliwic niebezpieczna, może tu namieszać. Pytanie jakie będzie nastawienie Legii, wg mnie nie muszą tutaj rzucać wszystkich sił, bo to początek sezonu, a walka o fazę grupową to na chwilę obecną chyba jednak priorytet.
Przed rokiem Piast ograł u siebie Legię, teraz na sensacyjnego wicelidera extra kursy, okoliczności mogą sprzyjać, zatem chyba trzeba będzie pójść w stronę gospodarzy.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Przed rokiem Piast ograł u siebie Legię, teraz na sensacyjnego wicelidera extra kursy, okoliczności mogą sprzyjać, zatem chyba trzeba będzie pójść w stronę gospodarzy.
Na pewno kurs kusi, ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że dzisiaj Piast rozegrał 120 minut meczu w Pucharze i przegrał w karnych z dużo słabszą drużyną jaką jest Stal Stalowa Wola, co jak co, ale 3 mecze w przeciągu tygodnia dla takiej drużyny to bardzo dużo i zmęczenie da na pewno o sobie znać. Legia dzisiaj w dość eksperymentalnym składzie, dużo zawodników odpoczywa, mecz ligowy w sobotę, LE dopiero w czwartek, więc nie sądzę, że i również z Piastem zagrają rezerwą. Trzeba po prostu czekać na składy.
 
qbix101 20

qbix101

Użytkownik
Na pewno kurs kusi, ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że dzisiaj Piast rozegrał 120 minut meczu w Pucharze i przegrał w karnych z dużo słabszą drużyną jaką jest Stal Stalowa Wola, co jak co, ale 3 mecze w przeciągu tygodnia dla takiej drużyny to bardzo dużo i zmęczenie da na pewno o sobie znać. Legia dzisiaj w dość eksperymentalnym składzie, dużo zawodników odpoczywa, mecz ligowy w sobotę, LE dopiero w czwartek, więc nie sądzę, że i również z Piastem zagrają rezerwą. Trzeba po prostu czekać na składy.
Piast niby zagrał 120 minut w PP, ale grali totalnie rezerwowym składem i nie ma co na to patrzeć.
Skład Piasta ze Stalą:
Rusov – Długołęcki, Korun, Klepczyński, Mokwa – Kuzdra, Moskwik, Dytko, Badia – Angielski, Musiolik.

Jak widać pełna mobilizacja na Legię, gdzieś czytałem, że tak się nastawiają na ten sobotni mecz. Berg też dał odpocząć swoim &quot;gwiazdom&quot;, a mecz w el. LE dopiero w czwartek więc pewnie Legia zagra z Nikoliciem i mocnym składem.

Ja w tym meczu polecam lekko pograć na gola Nespora @4,00 ComeOn✅✅✅ (nie patrzyłem jak u innych bukmacherów układa się ten kurs) Według mnie powinien zdobyć sporo bramek w Ekstraklasie, jego druga bramka z Zabrzem to był majstersztyk. Jak Piast ma ukuć to powinien to zrobić Nespor.
Zastanawiam się jeszcze nad pograniem Nikolić strzeli @2,40 ComeOn✅✅✅ Zobaczymy czy strzeli coś w drugiej połowie z Łęczną.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Cracovia DNB @ 1.83 Pinnacle 0:3 izzi ✅✅✅
Świetnie wyniki pod wodzą Zielińskiego notuje Craxa. Ostatnio wpadka u siebie z Piastem, ale Gliwice grają na początku sezonu naprawdę fajną piłkę. Craxa tworzy sobie dużo sytuacji, obrona jest nareszcie solidna, a środek pola Covilo-Dąbrowski to jeden z lepszych w naszej lidze. W przodzie zawsze ktoś może ukuć, Rakels, Jendrisek, Kapustka, Dialiba są to grajki, które w pojedynkę mogą rozstrzygnąć mecz. Korona notuje świetne wyniki. Nie wiem, czy to zasługa Brosza, ale z takimi zawodnikami i z tak małą ilością czasu poukładał zespół. Wiecznie to trwać nie będzie i moim zdaniem Korona jest do spadku. Ostatnio remis na Lechu, gdzie zespół z Poznania przechodzi kryzys. Bardzo przyjemny kurs na ekipę Cracovii.
Piast - Legia over 2.5 @ 2.10 Marathon 2:1 ✅
Bardzo przyjemny kurs na over w tym meczu. Nespor, Zivec w formie, do tego dochodzi Barisić, który jak odpali, to też będzie ładował bramkę za bramką. Na pewno mankamentem podopiecznych Latala jest gra w defensywie. Tracą dużo bramek, do tego Szmatuła to też nie jest moim zdaniem bramkarz na ekstraklasę. W PP odpoczęli podstawowi zawodnicy, będą na sobotę wypoczęci. Legia mecz dopiero w czwartek w Lidze Europejskiej, dziś Nikolić ławka, dlatego też pewnie wybiegnie w pierwszym składzie w sobotę. Do tego w Łęcznej od początku nie zagrali Gui i Duda, więc ich też pewnie zobaczymy. Potencjał w ofensywie ogromny, powinni strzelić 2-3 bramki, a na dodatek zespół Piasta też coś pewnie dołoży. Bardzo fajny bet na sobotę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Czas na analizę spotkania w T-Mobile Ekstraklasie. W pierwszych kolejkach większy nacisk stawiałem na obserwację. Teraz po ocenianiu formy można już wgłębiać się w analizy spotkań. Zainteresowało mnie piątkowe spotkanie mistrza Polski. Typ, który proponuje na to spotkanie to over 10 RR.
Obie drużyny są pod formą. Lecha dopada coroczny falstart i gonitwa za Legią, a Zagłębie po dominacji w pierwszej lidze wygląda średnio, a nawet poniżej oczekiwań. Szanuje i doceniam strategie trenera Stokowca, ale początek sezonu w wykonaniu Zagłębia jest niemrawy. Obie ekipy w tym tygodniu przebrnęły przez rundę pucharu Polski z teoretycznie słabszymi ekipami i przystępują do ligi z wielkim optymizmem.
Przechodząc do piątkowego spotkania. Gospodarze w tej rundzie u siebie grając z Podbeskidziem wbili 7 rożnych, a z Koroną 5. Na wyjazdach w tym sezonie również nie schodzili poniżej 6 rogów w Białymstoku czy w Mielcu z Termalicą. Utrzymują równy poziom, który spowodowany jest gonieniem wyniku przez Zagłębie. „Miedziowi” w tym sezonie jeszcze nie prowadzili i zawsze tracili pierwsi bramkę. Ostatnie spotkanie z Termalicą pokazuje nam, że Zagłębie ma problem z wyprowadzaniem piłki i z przedostaniem się w pole karne przeciwnika. Zespół z Niecieczy dobrze zaprezentował się w obronie. Grali na własnej połowie bardzo agresywnie i kompaktowo, ale z czasem upływu spotkania Zagłębie miało więcej do pokazania. Wyglądali lepiej kondycyjnie, co może też zaowocować w spotkaniu z Lechem, który gra mecz w eliminacjach do ligi europejskiej. Termalica po bramce strzelonej ustawiła się bardzo defensywnie i liczyła na kontrataki, które prawie zamieniły się na bramkę. Spodziewam się podobnej sytuacji. Lech obejmuje prowadzenie, a Zagłębie dąży do zdobycia gola. Lechiści posiadają takich ofensywnych piłkarzy, że w kontrach czują się bardzo dobrze i też pewnie nabiją kilka rogów. Drużyna z Poznania w tym sezonie grała tylko jedno spotkanie na wyjeździe w Krakowie i nabili aż 13 rzutów rożnych. Może, też być odwrotna sytuacja kiedy to Zagłębie otworzy wynik spotkania, ale wtedy jestem przekonany że ofensywa „Kolejorza” tak jak w Krakowie może sama pokryć linie 10 rożnych. Możliwych jest kilka scenariuszy na te spotkanie, ale liczę jednak na pierwszą bramkę Lecha Poznań. Wybrałem takie spotkanie na rzuty rożne, ponieważ kilka scenariuszy zapewniają nam bet. W przypadku statystyk i gry innych drużyn wygląda inaczej. Wynik często zabija wbijanie rzutów rożnych, ale w tym spotkaniu nie sądzę, aby jedna z drużyn mogła zdominować spotkanie. Trzeba również dodać o absencjach gości, może nie zagrać nawet 6 piłkarzy. Nie powinno to zmienić jednak mojego scenariuszu pod rzuty rożne.

Typ:
Over 10,5 RR azjan @ 1.925 bet365 2/10 ⛔⛔⛔
 
R 47

rosso

Użytkownik
Zagłębie Lubin: Lech Poznań 1 DNB 2.17 Bah
Moim zdaniem warto zagrać taką opcje bo może być remis. Absolutnie nie widzę tutaj wygranej Kolejorza. Dlaczego?. Dwa powody. Mecz z Videotonem który już w najbliższy czwartek a także kontuzje czołowych graczy (Douglas,Hamalainen, Pawłowski, Jevtic oraz nie dawno Linetty) oraz absencja za czerwoną kartkę w poprzednim meczu Dudki. Tak naprawdę specjalnie nie ma komu grać w zespole gości a także powiedzmy sobie szczerze że ciśnienia o wynik u nich nie będzie bo ważniejszy dwumecz z Węgrami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ostatecznie odpuszczam Wisłę ,

Piast 1X 2.20 ✅ B 365
ewentualnie lżej można Piast 5.16 ✅ Pinnacle

Drugi kurs, który kusi, to Piast. O Gliwicach pisałem przy okazji poprzedniej kolejki, że nie można ich lekceważyć i że dla Pasów to nie będzie łatwe spotkanie i stało się, Cracovia skończyła swoją bardzo dobrą passę bez przegranej. Legia czekał będzie wyjazd na Ukrainę i walka w decydującej fazie LE. Piast u siebie dużo groźniejszy niż na wyjazdach. Ofensywa z Gliwic niebezpieczna, może tu namieszać. Pytanie jakie będzie nastawienie Legii, wg mnie nie muszą tutaj rzucać wszystkich sił, bo to początek sezonu, a walka o fazę grupową to na chwilę obecną chyba jednak priorytet.
Przed rokiem Piast ograł u siebie Legię, teraz na sensacyjnego wicelidera extra kursy, okoliczności mogą sprzyjać, zatem chyba trzeba będzie pójść w stronę gospodarzy.
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Zagłębie Lubin: Lech Poznań 1 DNB 2.17 Bah
Moim zdaniem warto zagrać taką opcje bo może być remis. Absolutnie nie widzę tutaj wygranej Kolejorza. Dlaczego?. Dwa powody. Mecz z Videotonem który już w najbliższy czwartek a także kontuzje czołowych graczy (Douglas,Hamalainen, Pawłowski, Jevtic oraz nie dawno Linetty) oraz absencja za czerwoną kartkę w poprzednim meczu Dudki. Tak naprawdę specjalnie nie ma komu grać w zespole gości a także powiedzmy sobie szczerze że ciśnienia o wynik u nich nie będzie bo ważniejszy dwumecz z Węgrami.
Dodatkowo dzisiaj w ataku zagrać ma Kownacki,chłopak ma 18 lat i wraca po kontuzji,spory potencjał ale przy tych okolicznościach raczej słaby wybór.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań @ Lech - 2.36 - 5/10 Pinnacle 2:1 ⛔
Kolejorz notuje słabe wyniki od początku rozgrywek jakby tego było mało zawodnicy łapią kontuzje i przez to w dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy Douglas, Jevtić, Hamalainen, Pawłowski, Arajuuri oraz Dudki który zawieszony za czerwona kartkę która otrzymał z Korona. Zagłębie również nie imponuje forma mimo zwycięstwa nad Jagiellonia 1:2 zespół spisuje sie fatalnie w zeszłej kolejce porażka w Mielcu z Niecieczą w tragicznym stylu i gdyby nie słaba skuteczność gospodarzy wynik byłby dużo wyższy. Zabraknie dzisiaj tylko Dąbrowskiego. Mimo kiepskiego startu Lech nie może pozwolić sobie na stratę punktów w tym pojedynku i trzeba zgarnąć komplet. Kursy na Lech rosną co mi osobiście sie podoba i co za tym idzie chętnie skorzystam z tego faktu grając na nich.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań - 1X @ 1,67 b365✅ miękko

Poznaniakom w tym sezonie sypie się wszystko, nie tylko kłody pod nogi. Po dwóch fajnych meczach z Sarajewem trafiają na europejskiego potentata. W zespole plaga kontuzji, brakuje ponad połowy jedenastki meczowej więc mimo szerokiej kadry ciężko zastąpić tych zawodników. Dwóch równych ekip Lech niestety nie ma. Dla przypomnienia dzisiaj zabraknie: Pawłowskiego, Douglasa, Jevtica, Hamalainena, Arajuuri i Dudki (czerwień). W lidze Kolejarzowi idzie bardzo źle, 2 porażki, remis i zwycięstwo to bardzo skromny dorobek jak na ten zespół. Zagłębie również nie weszło w sezon dobrze, mają identyczny bilas jak Lech. Mocną stroną Lubinian jest doświadczony zespół, wsparty młodzieżą. Wg mnie zdecydowanie na uwagę zasługuje kreatywny Słowak Ján Vlasko, może w końcu zagra dziś w pierwszej jedenastce.
Typ głownie przeciwko Lechowi, sądzę że nie stać ich na dobry mecz jeśli chcą myśleć o walce o LE z takimi brakami kadrowymi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Zagłębie - Lech

Kursy na Lecha rosną bo cała druga linia Kolejorza jest rozsypana.Jevtić,Hamalainen,Pawłowski,Linetty i Dudka,spore braki więc pole manewru już Skorża ma bardzo utrudnione.O ile obok Trałki może zagrać Tetteh to już w ofensywie,która i tak spisuje się ostatnio nie najlepiej istnieje spory problem.Lech potrzebuje punktów i myślę,że zawodnikiem,który powinien napędzać dzisiaj grę Kolejorza będzie Lovrencics.Mimo wszystko nawet tak osłabionego Lecha stać na strzelenie bramki bo Zagłębie w defensywie gra koszmarnie od początku sezonu.Nawet przy wygranej 4:2 z Błękitnymi stracili 2 bramki a mogli więcej bo gospodarze mieli poprzeczkę i parę dobrych okazji.W kadrze na to spotkanie już ma się znaleźć Dąbrowski ale jest po kontuzji i pewnie jeszcze nie wystąpi.Miedziowi grają w kratkę,jeszcze Stokowiec nie znalazł optymalnego ustawienia o czym sam mówił po meczu z Błękitnymi.Jednak mecz z Lechem paradoksalnie może być dobrą okazją aby ta gra zatrybiła bo Lech nie przyjedzie się tu bronić i powinien być otwarty mecz.Mają szybkich zawodników jak Janus czy Woźniak,którzy mogą namieszać trochę w obronie Lechitów.Olimpia potrafiła sobie stwarzać niezłe okazje i przy lepszej skuteczności mogła coś załadować więc i Zagłębie może spokojnie coś strzelić dzisiaj.

BTS @ 1,97 ✅
Ónibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
X2 @ 1.40
Remis nie ma zakładu - Lech Poznań @ 1.66

Kursy na Lecha idą w górę, wszystko przez braki kadrowe - dzisiejsi nie obecni to: Dudka, Jevtić, Douglas, Hamalainen i Pawłowski - czyli aż pięciu znaczących zawodników dla trenera Skorży.
Ale nie ma co tutaj przesadzać z graniem w stronę gospodarzy, którzy tak na prawdę oprócz zwycięstwa w Białymstoku jeszcze nic nie pokazali. Nie możemy zapomnieć że to Lech jest aktualnym mistrzem Polski, a do tej pory ma tylko 4 pkt i potrzebuje dziś zwycięstwa w Lubinie.
Pomimo wielu braków w kadrze, dzisiejsza kadra Lecha jest dużo mocniejsza od gospodarzy.
Prawdopodobnie tak będzie wyglądało dzisiejsze ustawienie aktualnego mistrza kraju:
Burić - Wilusz, Kamiński, Kędziora, Ceesay - Linetty, Trałka, Kownacki, Holman, Lovrencsics - Thomalla
Do tego na ławce z wartościowych zawodników jest jeszcze Marcin Robak, Formella, Tetteh oraz Kadar.
Więc pomimo tych kontuzji kadra Lecha wygląda na pewno dużo ciekawiej od gospodarzy.
kursy z b365
 
qbix101 20

qbix101

Użytkownik
Korona Kielce - Cracovia 2 [2,45] Pinnacle✅✅✅ izzi 0-3
ewentualnie Cracovia DNB [1,75] Betway✅✅✅
Odkąd Jacek Zieliński objął funkcję trenera Cracovii nie przegrał meczu w lidze, aż do poprzedniej kolejki. Jednak Piast ostatnio prezentuje niezłą formę i w tamtym meczu przewidywałem możliwość przegranej pasów. Trener Zieliński poukładał grę zespołu z Krakowa i prezentuje ona niezłą piłkę z przodu, szkoda, że nie mają strajkera, który gwarantowałby kilkanaście bramek w sezonie. W defensywie też zdarzają im się błędy, ale ogólnie grają lepiej niż poprawnie.
W tej kolejce zmierzą się z Koroną, którą wszyscy skazywali na spadek, a weszła w sezon z przytupem. Korona prezentuje się nieźle, ale bez większych fajerwerków. Zdecydowałem się na grę na czysty win Cracovii, ponieważ w Koronie prawie na pewno zabraknie kapitana Piotra Malarczyka, który trzyma im całą obronę, a także sieje zagrożenie w ataku przy stałych fragmentach gry. Dodatkowo możliwe, że nie zagra odkurzony i znajdujący się w dobrej Paweł Sobolewski.
W drużynie Cracovii wypadł Boubacar Dialiba, który potrafi namieszać z przodu i wprowadza trochę nieszablonowej gry w taktykę Cracovii, trochę jak kiedyś. Saidi Ntibazonkiza. Pasy są po wygranej w Pucharze Polski z nieźle grającym Dolcanem w Ząbkach, a ostatnie dni spędzili na mini zgrupowaniu pod Kilecami. Trener Zieliński jest zadowolony z przygotowań do meczu z Koroną i myślę, że mają duże szanse na wygraną, kurs bardzo zachęcający.
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Takim cudem, że trafiła kosa na kamień. Piast ich pozamiatał i całkowicie zasłużenie przegrali. Dla mnie to no bet, ewentualnie minimalne zwycięstwo Pasów.
Za to nie chcę mi się wierzyć w drugie zwycięstwo Termalici z rzędu w ekstraklasie. Górnik na swoje problemy, ale pachnie mi tam remisem.
Kurs na Lech już 2.60, a punktów potrzebują jak powietrza. Też remisowo, ewentualnie minimalne zwycięstwo Lecha.
Co do Wisły to odpuścili PP. Na Lechię wychodzą już nominalną obroną z Głowa i Guzmicsem na ŚO i Cierzniakiem na bramcę. Wisła lubi remisować, ale jak chcą grać o coś więcej to u siebie powinni zgarnąć 3 pkt.
Górnik x2 1.45 bet365
Lech x2 1.45 bet365
Wisła 1x 1.44 bet365
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
- Interesująco zapowiada się pojedynek w Lubinie. Zagłębie podejmie mocno osłabionego mistrza Polski. Czy gospodarze sprawią niespodziankę :?:
- Zagłębie ostatnio zapisało się w historii polskiej piłki dając pierwszy sukces Termalice z Niecieczy. W tygodniu natomiast, wyeliminowali Błękitnych z Pucharu Polski. Zagrali wbrew pozorom dobre spotkanie. Dzisiaj będą głodni kolejnego sukcesu.
- Lech również awansował do kolejnej rundy PP. Kłopotem w szeregach Kolejorza są braki kadrowe i to może być kluczem w dzisiejszym meczu. Brak takich postaci jak Douglas, Hamalainen czy Pawłowski to spore osłabienie i dzisiaj może dać się we znaki gościom.
- Miedziowi przed spadkiem potrafili zaskoczyć Lecha. Ostatnie dwie konfrontacje to dwa remisy między tymi zespołami.
Dzisiejsza konfrontacja nie będzie łatwa dla Skorży i jego zawodników. Oba zespoły mają coś do udowodnienia, ale to goście mają poważniejsze absencje i to właśnie w Lechu dojdzie do sporych roszad. Stąd nasze sugestie:
Zagłębie powyżej 0.5 gola, 1.36 Sportingbet ✅ 2:1
Zagłębie lub remis, 1.48 Sportingbet ✅ 2:1

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
#12
Korona Kielce - Cracovia Kraków 2 2,40 @ Betano
Tu Cracovia jak wedlug bukow tak samo dlamnie jest faworytem tego meczu.
Krakowianie wsumie przegrali mecz z Piastem ale gorsi niebyli i niepowinii tego przegrac , tak jak powedzial trener Zielinski niezawsze bedziemy wygrywac i przyszedl taki mecz z Gliwiczanami. Co do Korony to zremisowali z Lechem bedac slabszym mysle ze bede zjezdzac wdol chociaz 8 moga wtym roku zaliczyc. Nasza liga jest jaka jest tu moze byc kazdy wynik ale licze ze po orazce z Piastem Cracovia znowu wygra.
#13
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 2,76 @ Betano
Cieszy mnie ze rosnie kurs na Lecha. Niby graja oslabieni bez Dudki, Jevtica, Dauglasa, Hamelaina, Pawloskiego ale ich sklad na ten mecz powinien wygladac tak Burić - Wilusz, Kamiński, Kędziora, Ceesay(kadar) - Linetty, Trałka, Kownacki, Holman(Teteh), Lovrencsics - Robak(Thomalla). Mam nadzieje ze skorza wystawi w pierwszym Robaka niz Thomalle. W srodku bym widzial Teteha ktory zagral dobry mecz w pucharze i zamiast Ceseyya Kadara. I taki sklad powinien sobie poradzic ze Zaglebiem
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: X (REMIS)
Kurs: 3.2
Mecz na remis nie będę się rozpisywał o nieobecności obu zespołów, ale kadrowo lepiej wygląda Zagłębie w dodatku dzisiaj w 18 znalazł się Dąbrowski, a w Lechu Linetty dzisiaj zaczyna na ławce, bo jak sam mówi jest przemęczony i istnieje ryzyko urazu lub znów zerwania mięśnia 2 lub 4 co go wykluczy znowu, jak po Sarajewie na 2-3 tyg ????
Ale nie o tym patrząc i pamiętając zawsze mecze z Lechem (kiedyś zgoda) to zawsze graliśmy z Nimi jak potrzeba było, aby w tabeli zagrać, Skorża w wywiadzie sam mówi wprost, że tego wyjazdu najlepiej aby nie było więc będzie to gra typu zagrajmy byle wywieźć chociaż ten punkt, a Zagłębie jak to Zagłębie pewno pierwszą połowę będą się z Lechem badali byle nie stracić końcu pierwszego gola i może coś się ukuje, ale patrząc, że linia defensywy bardzo solidna i w sumie nie ruszona to ciężko będzie coś strzelić dzisiaj. Lech chcę remisu, to go dostanie, a remis z Lechem to będzie też dla Nas nie najgorszy wynik w końcu remis z Mistrzem Polski i każdy zadowolony, Skorża, że coś ukuli i obyło się bez kontuzji i My, bo ukuliśmy remis z Mistrzem Polski ???? &quot;Jeżeli pomogłem kliknij Dzięki&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom