>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Ekstraklasy [18.08.2023 - 21.08.2023]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Witam!
Myślę że Lech po odpadnięciu z Pucharu Polski ze Śląskiem 1:3 w Poznaniu, i oddaniu w poprzednim sezonie 6 punktów Śląskowi 0-1 u siebie i 1-2 na wyjeździe będzie chciał się zrehabilitować. Porażka w Lidze Konferencji w gruncie rzeczy ułatwia im skupienie się na lidze polskiej. Myślę że będą chcieli pokazać kto zasługuje na wyższe miejsce w tabeli rodzimej ligi. Nie wiem jak pogoda we Wrocławiu, czy da się grać na maksa, ale ja wierzę w dniu dzisiejszym głęboko w Lecha.

Lech over 3,5 bramki kurs 8,70 w Efortunie.

W niedzielę, 20 sierpnia, o godzinie 17:30 w meczu 5. kolejki Ekstraklasy, Lech Poznań zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Przed Kolejorzem szansa na trzecią w historii wygraną na nowym stadionie rywala oraz na odzyskanie pozycji lidera. (to ze strony https://kkslech.com/2023/08/17/wypowiedzi-trenerow-po-meczu-372/)

A więc Lech wie że aby odzyskać pozycję lidera musi wygrać i to przekonywająco. Stąd też mój typ na over 3,5 bramki. Śląsk nie wygrał o 4 meczów, a ty sezonie na 3 mecze zdobył punkt.

W Poznaniu oczekiwania wobec Lecha są jasne i wyraźne. Przekonywujące zwycięstwo i tyle.

Pozdrawiam
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Cracovia - Piast
Typ: Poniżej 2.5 gola
@1.53 Fuksiarz

Widzę to spotkanie jako niespecjalnie obfitujące w bramki. W ubiegłym roku obydwie drużyny grały w Krakowie dwukrotnie i w obydwu przypadkach Piast wygrywał wyjazdowo 1:0. Przed trzema laty "Pasy" wygrały u siebie z Piastem, ponownie niskim stosunkiem bramek - było 1:0. Zarówno Cracovia, jak i Piast (co specjalnie nie dziwi) rozgrywają z reguły underowe mecze i sądzę, że przy bezpośrednim spotkaniu także kibice nie będą mieli zbyt wielu okazji do cieszenia się ze zdobytej bramki. Ostatnie dwa mecze z udziałem gliwiczan na wyjeździe kończyły się bezbramkowymi remisami. Niekoniecznie i dzisiaj musi paść bezbramkowy remis, ale typ na under 2.5 gola wydaje się być całkiem uzasadniony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +946
reeisik 12,1K

reeisik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Cracovia - Piast
Typ: remis
Kurs: 3,25
Bukmacher: Betclic
Analiza :
Jak ekstraklasa i poniedziałek - to remis :) Oczywiście śmieje się, ogólnie przeważnie w poniedziałki jakoś tak zwykle sie składa, że te mecze często są bezbarwne. Nie spodziewam się tutaj dużo goli. Obie drużyny wyglądają solidnie w tym sezonie. Odrobinę zaskoczyła mnie postawa Craxy na początku sezonu, ponieważ notują naprawdę dobre wyniki. w trzech ostatnich meczach zdobyli 7 punktów. Dziś grają u siebie z Piastem, który myślę, że jest zaliczany do top 5 naszej ligi na koniec sezonu. Obie drużyny mocne, spodziewam się raczej meczu walki. Bilans bezpośredni na korzyść Piasta ponieważ w 5 ostatnich meczach z Cracovią to Piast 4 razy wygrywał. Dziś spodziewam się jednak remisu. Jak będzie, przekonamy się już niedługo. Stawka raczej niska. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +1249
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Spotkanie: Craxa - Piast
Typ: Craxa i over 2,5
kurs: 5,60
bukmacher: Efortuna

Podział stawek w Efortunie jest następujący: Craxa - 42,3% Piast - 22,9% Remis 34,8%.

Cracovia w tym co prawda krótkim okresie sezonu bez porażki. Zakładam że dziś podopieczni trenera Jacka Zielińskiego także wygrają. Jacek Zieliński to mój ulubiony trenejro. Jak się podwinie noga trenerowi REPREZENTACJI mam nadzieję że Jacek Zieliński dostanie szansę. Pamiętam jak z Górnikiem Łęczną był liderem po 5 kolejkach z 13 punktami w premierowym sezonie w ekstraklasie GŁ. Cracovia to pewność, pieniędzy do gromu bo Comarch to potęga IT. Prezes profosorro Janusz Filipiak zawsze sypie dobrze groszem :_) Wiadomo że pieniądze to nie wszystko, ale spróbuj człowieku żyć bez pieniędzy, nie mówiąc o prowadzeniu klubu w Ekstraklasie.

Owszem, Cracovia ma ujemny bilans z Piastem, Piast ma ambitnego trenera, ale uważam że dziś wygra Cracovia.

https://www.oddsportal.com/football/poland/ekstraklasa/cracovia-piast-gliwice-KtBPWM5s/#1X2;2 tu podział stawek jest następujący: 5-6-6 czyli blisko po równo na każdą opcję.

Pozdrawiam
 
R 580,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Godzina: 19:00
Spotkanie: Cracovia - Piast
Typ: mecz/liczba goli: remis i poniżej 2,5
Kurs: 3,55
Bukmacher: fortuna
Analiza : obydwie drużyny dość dobrze zaczęły tegoroczny sezon, chociaż w wypadku Piasta była to porażka w Gliwicach z wtedy jeszcze bardzo mocnym Lechem. Piast wygrywał wszystkie mecze przed sezonem, stąd też dobre wyniki były kwestią czasu. Dwa wyjazdowe bezbramkowe remisy ze Stalą w Mielcu i Górnikiem w Zabrzu a potem wygrana w Gliwicach z mistrzowskim Rakowem. Jeszcze lepiej sezon rozpoczęła Cracovia- po remisie ze Stalą w Mielcu przyszły dwie wygrane z Radomiakiem w Radomiu i Zagłębiem w Krakowie. W bardzo dobrej dyspozycji jest napastnik Patryk Makuch, który z Lubinem strzelił dwie bramki. Dwa poprzednie pojedynki między tymi drużynami rozgrywane w Krakowie wygrywał po 1:0 Piast. W aktualnej dyspozycji obu drużyn najbardziej prawdopodobny jest jednak remis i kontynuacja po 0:0 z wyjazdów Piasta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1562
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom