>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 28 kwietnia + zaległe mecze (26-27 kwietnia)

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
.


Już w piątek zaczną się kolejne emocje z najlepszą żużlową ligą świata. W piątek zaległy mecz Unibaxu Toruń z Unią Tarnów. W niedziele ciekawe pojedynki Unii Tarnów ze Stalą Gorzów oraz hit, Falubaz Zielona Góra-Unibax Toruń. Będzie się działo!
W piątkowy wieczór, od godziny 20:00, rozpocznie się transmisja z Torunia. Miejscowy Unibax Toruń podejmie Mistrza Polski, Unię Tarnów. Jest to zaległy mecz pierwszej kolejki. Faworytami są gospodarze. &quot;Anioły&quot; jechały do tej pory dwa spotkania na własnym torze i z obu wychodziły zwycięsko. Szczególnie wartościowa jest wygrana 54:36 ze Stalą Gorzów. Dobrą formę prezentują zwłaszcza Adrian Miedziński i Darcy Ward. Z kolei Tarnowianie po pewnej wygranej z Unią Leszno, polegli niespodziewanie we Wrocławiu. Czy tym razem wygrają na trudnym terenie? Transmisja spotkania Unibaxu Toruń z Unią Tarnów, w piątek, 26 kwietnia, od godziny 20:15, w nSport HD. Od 20:00 rozpocznie się wstęp do meczu.
Z kolei w niedzielę czas na transmisje z czwartej serii spotkań. Na początek za pośrednictwem kanału nSport przeniesiemy się do Tarnowa. Miejscowa Unia Tarnów podejmie dołujący od początku zespół Stali Gorzów. Gospodarze są faworytami tej konfrontacji, siłę na własnym torze pokazali w wyżej wspomnianym meczu z Unią Leszno. Jednak aby myśleć o medalach, więcej punktów muszą przywozić Maciej Janowski i Martin Vaculik. Z kolei Stal Gorzów spisuje się fatalnie. Po porażce przed własną publicznością z ekipą z Rzeszowa, przyszedł kolejny zimny prysznic w postaci wysokiej porażki w Toruniu. Czy tym razem będzie inaczej? Wiele zależy od postawy Krzysztofa Kasprzaka i Bartosza Zmarzlika. Transmisja spotkania Unii Tarnów ze Stalą Gorzów, w niedzielę, 28 kwietnia, od godziny 16:00 w nSport HD. Od 15:45 będzie można śledzić wstęp do meczu.
Za to od godziny 18:15, rozpocznie się relacja z wielkiego hitu polskiej Ekstraligi. Stelmet Falubaz Zielona Góra podejmie Unibax Toruń. Starcia tych dwóch drużyn zawsze są pełne emocji i podtekstów. Także tym razem są one obecne. W ostatnich rozgrywkach, w walce o brązowy medal, na ostatnim łuku Ryan Sullivan dał medal torunianom, ostro atakując Andreasa Jonssona. Teraz zielonogórzanie będą chcieli się zrewanżować przybyszom z &quot;Grodu Kopernika&quot;. Jaki będzie wynik? Ciężko wyrokować. Transmisja hitu Enea Ekstraligi, w niedzielę, 28 kwietnia, od godziny 18:30 w nSport HD. Od 18:15 tradycyjny wstęp do meczu.​
Źródło
Pozostałe mecze:
Sobota:

Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno (18:30)
Niedziela:
składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz - Betard Sparta Wrocław (16:00)
Dospel Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (16:00)
Lechma Start Gniezno - PGE Marma Rzeszów (18:30)
Zapowiada się pasjonujący weekend z żużlem.
Zapraszam do dyskusji.​
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
nr69 napisane ????

Janusz Kołodziej - Maciek Janowski 1,50 milenium, tobet 1.72 (widghet)✅

Wydaje mi się to przysłowiową peffą. Koldi jedzie z juniorami wiec to już jest duży handi + 2 pierwsze wyścigi dość łatwe i minimum 4 oczka powinny wpaść. Myśle ze jako lidera Jaskółek dodatkowy start też go nie ominie. Maciek jedzie z Łagutą, który na razie się prezentuje az za dobrze w porównaniu do zeszłorocznych sezonów, wiec nie wykluczone że coś urwie koledze z pary.

Chris Holder- Maciej Janowski 1.60 betsafe✅ izzi jak to mówią
Rozumiem ze kangur pod formą, ale przegrać na własnym torze mając w parze Brzozowskiego z Mackiem, nie wierze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 407

cekaem

Użytkownik
T.Gollob - A.Miedziński 2 2.70 Betsafe
Pamiętam w pierwszej kolejce grałem na Golloba w tej parze. Zakład był trafny. Dzisiaj natomiast widzę tutaj ogromne value w stronę Miedziaka. Pierwszy występ owszem i słabszy ale w drugim meczu już bezbłędny na MotoArenie. A Gollob 12 i 11 pkt w meczach u siebie także dobrze ale nie był poza zasięgiem rywali . Miedziński jak wiemy na własnym torze co pokazał w ostatnim meczu może spokojnie oscylować wokół kompletu punktów , a wtedy zakład ma bardzo duże prawdopodobieństwo powodzenia. Rywal myślę o minimalnie większym potencjale niż Gorzów a przynajmniej w meczach wyjazdowych gdzie spokojnie każdego zawodnika Jaskółek może przywozić za swoimi plecami. Para może i z minimalnym wskazaniem na Golloba ale po takim kursie grzechem byłoby nie spróbować.
Unibax Toruń - Unia Tarnów +8 1 1.95 Tobet
Toruń pomimo słabszej jazdy Holdera przejechał się po gorzowskiej stali i bez przekonania pokonał Wrocław. W obu meczach jednak powyższy handicap został pokryty. Jaskółki w meczu wyjazdowym przegrały z głównym kandydatem do spadku Wrocławiem. Czym mają dzisiaj straszyć miejscowych? W zasadzie jest ciężko stwierdzić , że ktokolwiek jest pewny dzisiaj zdobyczy powyżej 10 oczek bo we Wrocławiu udało się to tylko Lagucie a dzisiaj o to może być zdecydowanie ciężej. Chciałem też zwrócić uwagę na to , że we Wrocławiu para juniorska Jaskółek zdobyła aż 11 pkt ( 0 po stronie gospodarzy) czy dzisiaj to powtórzą śmiem wątpić. U siebie w meczu z Lesznem zdobyli ledwie 2 punkty. Dzisiaj obstawiam wynik juniorów niewiele lepszy od tego ze spotkania z Lesznem. Do tego dodać , że w zasadzie każdy może zaskoczyć na minus po stronie gości wychodzi mi dość pewna wygrana miejscowych. Przy 8 pkt zwrot. Także chętnie pobieram ten bet bo widzę conajmniej 10 pkt wygraną gospodarzy.
C.Holder - A.Laguta 2 3.20 Betsafe
Za drobne dorzucam bet na Lagute. Za uzasadnienie podaje tylko to , że Holder jest o wiele słabszy w tym sezonie. Jak znowu pojedzie taki piach a Artem zaskoczy pozytywnie jak to ma dotychczas miejsce w tym sezonie to zakład ma szansę powodzenia. 11 pkt w meczu we Wrocławiu plus 7 pkt w 4 startach na własnym torze z Lesznem zachęca mnie do spróbowania tego zakładu. Holder 5 i 9 pkt zdobywał na Motoarenie. W życiu nie widzę możliwości zagrania tutaj na Holdera po takim kursie. Ale na Lagute po 3.20 jak najbardziej.
T.Gollob - K.Gomólski +6,5 1 1.85 Sportingbet
to chyba jakieś nieporozumienie ? Na moje oko bet dnia!! Gollob powyżej 10 oczek robi bez problemów. A Kacper? Pytanie czy on w ogóle jakieś punkty przywiezie.. Realnie go oceniam na maks 3-4 oczka. Więcej raczej nie ma szans , naprawdę nieprawdopodobna jego dyspozycja połączona ze szczęściem musiałaby sprawić , żeby przywiózł więcej. Tutaj nie będzie już tak słabych juniorów jakimi dysponuje Wrocław , więc za bardzo nie ma na kim punktów zrobić. Gollob do tej pory wysoka równa forma bez wpadek. Dzisiaj również nie przewiduje aby to miało się zmienić.
Pozdrawiam
 
widghet 13

widghet

Użytkownik
Jest ta para w Tobecie po 1.72 na Koldiego ale ja nie uważam tego za peffkę. Po 1 Maciek uwielbia być ciągle na walizkach i jak twierdzi pomaga mu to, wczoraj w Złotym Kasku pierwszy więc dzisiaj będzie na fali. Po 2 Maciek jest bardzo solidnym startowcem, inteligentnym na pierwszym łuku, Koldi zaś mocny na trasie, jeżeli dziś komisarz zrobi tor pod start i pierwszy łuk to według mnie Maciek ma większe szanse. Jedynie co może pomóc Kołodziejowi to fakt że jedzie z juniorami, ale i Toruńscy juniorzy mogą go objechać u siebie. Dla mnie ta para 50/50 czyli żadne value.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Mamy surebeta w tobet/betsafe na zakład Kolodziej - Janowski @1,72 i @2,50 chociaż trzeba sprawdzić kwestie rozliczania remisu w tobet zwrot, w betsafe nie wiem
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Janowski over 7pkt @ 1,72 bet365 ⛔
Janowski jedzie w parze z Łagutą, który co prawda w lepszej formie niż w poprzednich latach, ale jego występy na MA w 2011 - GP 2pkt / Liga 2 pkt w 2012 - 2pkt sugerują, że ten tor może mu nie pasować. Liczę, że 2-3 pkt zdobędzie na koledze z pary + 1-2 pkt na Brzozowskim i Pulczyńskim. Jeśli doda coś od siebie to myślę, że te 8 pkt powinien zrobić.
P.Przedpelski v A.Laguta P.Przedpelski(+5.5) @1,85 Sportingbet ✅
Trochę szalony typ, ale spodziewając się niskiej zdobyczy Łaguty moim zdaniem warty gry. Typ może wejść nawet przy 6-7pkt Artioma, więc widzę tutaj value.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Sportingbet

Brzozowski(-2,5) - Borowicz 1 1,85 [1-1]⛔

Kamil naprawdę bardzo dobrze spasowany na MotoArenie gdzie trenuje praktycznie codziennie. W ostatnim spotkaniu bardzo dobry występ 7oczek w tym bieg wygrany! Dzisiaj liczę na Jego 5-6oczek a Borowicz hmm może 1-2pkt zdobędzie napewno nie więcej bo juniorzy Toruńscy u siebie wyglądaja zdecydowanie lepiej.Nie ma co patrzeć na 6pkt Borowicza we Wrocławiu bo tam juniorzy wcale nie istnieli. Kamil do tej pory 4 i 7 pkt więc napa optymizmem przed kolejnymi meczami.

Sportingbet

Janowski(+3,5) - Holder 1 1,65 [5-14]⛔



Maciek czuje się bardzo dobrze na MotoArenie i zawsze kręci tu wyniki bardzo dobre,średnia biegowa 2pkt mówi bardzo dużo. Dzisiaj oczywiście już nie ma biegu juniorskiego jak poprzednimi laty ale i tak stać Go na zdobyć 8-10pkt a być może i bieg więcej? Crispi wiadomo początek sezonu dość przeciętny i sam mowi ze potrzebuje więcej jazdy.W tym roku Holder 9 i 5 pkt w lidze więc bez jakiegoś większego szału i dzisiaj nie zapowiada się aby wypadł lepiej myślę że 9-10pkt to będzie dobry występ. 4 seria startów i w parze razem z Darcym więc tu też może stracić przeciwko Kołodziejowi i Vaculikowi wcale łatwy bieg się nie zapowiada. Maciek pojedzie z Madsenem przeciwko Brzozowskiemu i Gollobowi wydaje mi się że ma łatwiejszy bieg. Linia trochę za wysoka więc gram.

Bet365

Janowski over7 1,72 [5]⛔

Maćka opisałem wyżej. Gdyby może to był inny tor to bym się zastanowił jednak w Toruniu naprawdę warto zaufać Janowskiemu.

Betsafe

Miedziński - Holder 1 1,185 [10-14]⛔

Adrian od początku sezonu dysponuje bardzo dobrą formą z super spasowanymi motocyklami na Toruńskim torze. Naprawdę Jego jazda w meczu z Gorzowem rewelacja wyprzedzał na trasie jak chciał.Wczoraj podczas Złotego Kasku też pokazał że na innym torze wygląda bardzo dobrze i jest bardzo szybki. Stawiam na Adriana bo na początku sezonu poprostu prezentuje wyższą i równiejszą formę.Do tego bieg 12 gdzie powinien być dla Adriana wygrany a Holder jak pisałem ma ciężki bieg.

Pozdrawiam RADULA

SZOK:;/:????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportingbet: Tomasz Gollob (-6,5) -Kacper Gomólski 1 @ 1,75 ✅ ✅

Kacper narazie 3,1,1* we Wrocławiu oraz 1,1,0 w Tarnowie. We Wrocławiu potrafił ograć tylko juniorów gospodarzy i to też w dziwnych okolicznościach, bo w biegu młodzieżowców Dolny zaliczył taśmę, a Bojarski został wykluczony. Na swoim torze w Tarnowie zdobył tylko 1 punkt na rywalu. Natomiast w zeszłym roku na Motoarenie 2,0,0 i 1,-,d w lidze oraz 13 msc. w Złotym Kasku (0,1,2,d,1) w dość słabej obsadzie. Gollob wiadomo, że min. 11-12 powinien zdobyć. Czy Kacper jest w stanie zdobyć 5-6 pkt.? Szczerze wątpię. Bo na kim te punkty miałby robić? Pulczyński i Przedpełski, ew. Brzozowski ale wszystkich ich cenię wyżej na swoim torze od rudzielaca z Tarnowa. Wcale nie jest powiedziane, że pojedzie więcej od tego Borowicza.
Do tego oczywiście para Brzozowski-Borowicz (+2,5) na tej samej zasadzie.
Edit: p odaje po kursie ak t u alnym, żeby nie było że z awyżam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Z oferty Bet365:
Unibax Toruń - Unia Tarnów (zakład na zwycięstwo - trzydrogowo)
Typ: 1
Kurs: 1,15
Wynik: 57:33

Unia w tym roku jest z pewnością słabsza. Janowski przeszedł na seniora (mniejsze pole manewru i brak silnego juniora na bieg młodzieżowy), odszedł Hancock, po którym lukę ma wypełnić Artiom Łaguta. Dodatkowo jeden z czołowych zawodników, Martin Vaculik, jeździ w cyklu Grand Prix i wydaje się, że wciąż szuka formy z ubiegłego roku. Zresztą często się zdarza, że zawodnicy, którym do kalendarza dochodzi SGP notują spadek formy. Toruń z kolei wjeżdża się w sezon. &quot;Kompletne&quot; zawody ze Spartą Wrocław dały nadzieję, na powrót Adriana Miedzińskiego do formy. Wczoraj potwierdził wysoką dyspozycję drugim miejscem w Złotym Kasku (zwyciężył Maciej Janowski, który dla mnie jest zawodnik świetnie odnajdującym się w zawodach indywidualnych, a tracącym blask w zawodach drużynowych). Jest zawsze świetny w Toruniu Tomasz Gollob, mocny Darcy Ward i wciąż szukający formy Chris Holder, który mimo wszystkich przeciwności losu zawsze kilka punktów gwarantuje. Do tego świetnie dopełniający (póki co - u siebie) parę Kamil Brzozowski i budzący się z zimowego snu Emil Pulczyński. Jest jeszcze Przedpełski, który powinien powalczyć z juniorami gości. Musiałby stać się kataklizm, żeby gospodarze meczu przegrali!
Emil Pulczyński - Kacper Gomólski
Typ: Emil Pulczyński (-1)
Kurs: 1,66
Wynik: Emil Pulczyński 7 (2,3,2,0) - Kacper Gomólski 0 (0,-,0)

Kacper Gomólski jest bardzo przereklamowanym juniorem, który po odejściu z Gniezna idzie w ślady starszego brata, Adriana (inną rzeczą jest przyczyna jego degradacji sportowej), tj. w kierunku seniora na poziomie 2 ligi. Emil co prawda również żadnym talentem nie jest i po przejściu w wiek seniora nie wróżę mu nic ponad jazdę w Orle Łódź. Tym niemniej na domowym torze potrafi kąsać nawet najlepszych w Ekstralidze. Liczę na jego udany występ. Zobaczymy jak pojedzie dzisiaj Kamil Brzozowski. W razie nieco słabszego występu może Emilowi dojść jeden bieg w ramach rezerwy. Bardzo możliwe, że Kacprowi dojrze bieg w ramach RT zamiast Borowicza, ale nie sądzę, żeby dał radę zdobyć punkty na seniora gospodarzy. Już po pierwszym biegu Emil powinien zniwelować z nawiązką handicap.
Janusz Kołodziej
Typ: Powyżej 9 pkt
Kurs: 2,00
Wynik: Janusz Kołodziej 9 (2,2,1,1,3)

Janek jedzie w tym roku nieźle. Do tego dochodzi argument w postaci prowadzenia pary z juniorem (3 biegi). Dodatkowo powinien pojechać z RT. 10 pkt w sześciu biegach, w tym 3 z urzędu.
Rok temu jechał w Toruniu dwa razy i za każdym razem pokrywał linię: 10+1 (3,3,1,1*,2) oraz 10+1 (3,0,2*,1,3,1).
Można być dobrej myśli.
To co zrobili ludzie w Sportingbecie to mistrzostwo świata! ???? Zakłady na Golloba i Brzozowskiego to kapitalna promocja!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Unibax Toruń - Unia Tarnów (0-8) 1 1,90 Tobet ✅
Darcy Ward - Chris Holder 1 1,75 Betsafe ⛔
Zaległy mecz Ekstraligi. W końcu Unibax w TV! ;) Holder pod formą to dzisiaj chyba Adrian Tomek i Ward będą ciągnęli wynik chociaż znowu wyniku na poziomie 5 punktów u Mistrza Świata jednak nie przywiduje. Na razie dwa spotkania w Toruniu i w każdym lepszy Ward. Ward znowu w parze z Miedzińskim a Holder z Brzozowskim więc tutaj handicap lekki po stronie Chrisa. Jeśli chodzi o cały mecz to Toruń na każdej pozycji jest po prostu lepszy. Juniorzy mimo wszystko lepsi po stronie gospodarzy a jak nie to 50/50 ale tor zrobi swoje. Jeśli chodzi o seniorów to ten Brzozowski niby jest słabszy ale to może być złudne co pokazał już ten sezon. Pozostała czwórka z Unibaxu to powinny być mocne punkty. Jeśli chodzi o gości to oni mają równą piątkę seniorów ale brakuje lidera jakim był rok temu Hancock. Dużo ta drużyna straciła po odejściu Amerykanina. Widać, że coś się u nich wypaliło i sam Cieślak już nawet nie pomoże. Stawiam dzisiaj na wysoką wygraną gospodarzy i na Warda w parze ze swoim przyjacielem.
 
R 67

route66

Użytkownik
Unibax - Unia / -8 Unibax
Buk Tobet
Z wielkim żalem ale nie widzę dzisiaj innej opcji a przegrana 10pkt to najmniejszy wymiar kary. ALe do rzeczy
Po tym co widziałem na własne oczy z Lesznem oraz okiem kamer tv we Wrocławiu brakuje nam kogs kto że tak powiem jest gwarantem na te 12-13 pkt! Artiom niby ma rakiety ale zero co np meczu z Lesznem przywiózł , Kółodziej również . Jedyna nadzieja w Janowskim bo lubi MotoArene ale znowu rok temu w rewanżu PO szału nie zrobił Juniorzy no coż zeby Borowicz mógł być brany pod uwagę jako solidny junior jeszcze wiele wody upłynie w Dunajcu , owszem 1 bieg mu wyszedł we Wrocławiu ale w meczu u siebie pokazał dno. A w Toruniu w mniejszym lub wiekszym gazie ale mamy 3 armaty które nikomu przedstawiać nie trzeba , jeszcze nie odpalane ale to dla mnie kwestia czasu , Wrocław był rozgrzewką i skończyło sie 10pkt wygraną
Mój typ do 52-38
P.S t.gogo w Tobecie masz 1,23
niestety ✅
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Jeśli ktoś ma konto w Unibet to piszcie o to, czy wystawią ofertę H2H. Jutro do usunięcia. Mam nadzieję, że wreszcie się złamią i zaczną wystawiać.

Toruń(-8) - Tarnów 1 @1.90 Tobet ✅

Jak dla mnie świetny bet na wieczorny pojedynek z 1 kolejki. W ekipie gości na początku sezonu jedzie świetnie Artiom Łaguta, ale dla mnie nie jest to wielkie zaskoczenie, bo pod dupą to zawsze miał rakiety. Był najlepszym zawodnikiem gości w meczu we Wrocławiu. Janowski po problemach na &#39;swoim&#39; torze, wczoraj wygrał w Rawiczu, ale wiadomo, że nie ma co porównywać zawodów ekstraligi, do startów w Rawiczu. Kołodziej najlepiej nie wszedł w sezon, a na wyjazdach będzie go Tarnów potrzebował. Madsen jedzie swoje, czyli druga linia, a Vaculik póki co tragedia. Na juniorce Gomólski i Borowicz nie mają szans z juniorami z Torunia. Jeśli zespół Cieślaka przegrywa we Wrocławiu, gdzie jedzie praktycznie tylko Tai, a juniorzy nie robią punktów, to dzisiaj zostaną zniszczeni przez Unibax. Miedziński kapitalna forma i powinien zakręcić się koło 12 punktów. Gollob również dobrze wszedł w sezon, więc powinniśmy się spodziewać podobnej zdobyczy punktowej co w niedzielę. Ward swoje powinien zrobić. Zagadką póki co jest Holder, który nie jest tym zawodnikiem, co w zeszłym sezonie, ale to właśnie dziś powinien się przebudzić. Na początku sezonu do pomysłu z Brzozowskim byłem sceptycznie nastawiony, ale chłopak robi swoje i jeśli co mecz będzie przywoził 7 punktów u siebie, to dla Torunia będzie super. Pulczyński i Przedpełski zdecydowanie lepiej wyglądają niż para juniorów gości. Jak dla mnie wynik będzie w okolicach -14 na korzyść Torunia. Nic, tylko pobierać i ładować kasę w Apator.


Vaculik under 8,5 @1.85 STS ✅

Vacul świetnie u siebie w spotkaniu, ale już we Wrocku cienizna. 2 punkty ujechane na Madsenie i Dolnym chluby mu nie przynoszą. Tym bardziej, że w Sparcie Tai zrobił komplet, a reszta? Długo, długo nic. W Grand Prix też słabiutko i tylko 4 punkty. Póki co Martin nie wszedł dobrze w sezon, a na MotoArenie będzie musiał walczyć o każdy punkt, bo nawet juniorzy mu go za darmo nie podarują. Jedzie w parze z Madsenem, więc Duńczyk powinien przyjeżdżać przed nim. Stawka lżejsza niż w przypadku Unibaxu. (Pograłem handi na Toruń i od razu kurs spadł :x)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
furman19 928

furman19

Użytkownik
Darcy Ward over 10 @ 2.05 Bet365

Młody szaleniec z Australii Darcy Ward według mnie to pewny typ na dzisiejszy mecz .On jest jak maszyna do zdobywania pkt. zawsze bardzo szybki na swoim torze ,on wręcz lata na nim mija rywali niczym tyczki .Jest w dość dobrej formie w pierwszym meczu zdobył 13pkt. w drugim 10pkt. .Rzadko schodzi poniżej 10.Kurs 2.05 jest według mnie świetną zachętą bo jak wiemy Ward to najwyższa półka w GP jest w czołówce ,będzie bił się o medale. W drużynie Unibax&#39;u lider zespołu .Jest to dla mnie pewniejsze niż postawienie na Miedzińskiego ,który już w zeszłym roku miał takie występy a kolejne mecze konczyły się mizernym dorobkiem .Ward jest bardziej stabilnym zawodnikiem jesli chodzi o formę i zdobycia punktowe .;)
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
Sportingbet:
L.Madsen (-1.5) - E.Pulczynski 1 1.85⛔ 8:7 :-(

moim zdaniem buki przesadzily wystawiajac taka pare i taki handicap. Emil w tym roku 2 pkt. z Wroclawiem i 6 z Gorzowem. Leon 10 u siebie z Lesznem i 7 we Wroclawiu. zapowiadaja sie dzisiaj wyrownane zawody i nie daje zbytnio wiekszych szans torunskiemu juniorowi na pokazny dorobek punktowy, a Madsen powinien zrobic spokojnie 2 pkt. wiecej.


Betsafe (Betsson ma taka sama oferte):
A.Łaguta - M.Janowski 1 2.70✅

tutaj mysle, ze value kursowe. co prawda Janowski wygral wczoraj Zloty Kask w Rawiczu, ale wystepy ligowe ma w kratke. wydaje sie, ze Artiom ciut lepiej wszedl w sezon.


Bet365:
A.Łaguta (+2.5) C.Holder 1 1.80⛔
stawka 3/10

Holder przecietny poczatek sezonu i handi +2.5 wyglada zachecajaco.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Tobet wystawił już kursy meczowe na 5 kolejke. Pierwsze co zauważyłem, to moim zdaniem zawyżone kursy na Toruń (3,95) oraz Rzeszów (2,55). Według mnie Rzeszów jak najbardziej stać na wygraną w Gnieźnie, w Zielonej Górze gospodarze są faworytem ale kurs 1,25 na nich zagrają chyba tylko desperaci.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Dlaczego desperaci? W Zielonej Górze Brzozowski, Pulczyński i Przedpełski razem zrobią max 3-5 punktów. Oznacza to, że do zwycięstwa zabraknie 43-41 punktów. Nawet z rezerwami taktycznymi czwórce: Gollob, Holder, Ward, Miedziński będzie cholernie trudno tyle zdobyć. Dodatkowo tor w Zielonej Górze nie leży jakoś specjalnie tym zawodnikom. W ostatnich latach tylko Gollob punktował tam bardzo wysoko. Miedziński przeplatał średnie występy ze słabymi, a Holder i Ward balansowali na granicy dwucyfrówek. Pytanie jak zareagują w/w zawodnicy na nieco inną nawierzchnię, którą będzie musiał zaakceptować komisarz toru. Z drugiej strony w zeszłorocznym meczu o brązowy medal ta nawierzchnia na pierwszy rzut oka była całkiem podobna do tej z zeszłotygodniowego meczu Falubazu z Polonią. Nie ma co liczyć na drugie tak słabe spotkanie Protasiewicza. Razem z Hampelem i Dudkiem zakręcą się pod 35 punktów. A przecież jest jeszcze Jabłoński, który powinien spokojnie neutralizować drugą linię (Brzozowski i juniorzy), Davidsson potrafiący czasami ukłuć nieco mocniej no i Zgardziński, który też powinien coś przywieźć chociaż w biegu juniorskim. Jeśli już koniecznie grać Toruń to sugerowałbym handicap, chociaż ten na poziomie 4-punktów raczej wielkim marginesem błędu nie jest...
Co do Gniezna to nieuniknione wydaje się przejście na nieco bardziej przyczepną nawierzchnie. Wobec instytucji komisarza toru kopy się nie spodziewam, choć Kędziora potrafi zrobić dziury po jaja. Nie ma innej opcji jeśli liczą na punkty Świderskiego, który na totalnym betonie znowu nic nie pojedzie, a Adamczaka raczej się nie spodziewam po ostatnim dobrym meczu Świdra w Lesznie. Postawa Rzeszowa to spora zagadka. Niby po Walasku i Pedersenie można spodziewać się 24+, ale jak wczoraj Nicki przegrał w Ostrowie ze Staszewskim, a w Czechach robią go jakieś Miliki... A skąd pozostałe punkty (~22)? Okoń niby startowiec, ale z Częstochową niespecjalnie mu te starty wychodziły. Zresztą wczoraj na sparingu w Ostrowie Okoń nie popisał się - 7+2 (5) i porażki z Filipem Marachem i Łukaszem Wielińskim, o których w życiu nie słyszałem! Pavlić nie wiem czy kiedykolwiek jeździł w Gnieźnie, a jest to cholernie specyficzny tor - szczególnie pierwszy łuk. Lampart i Sówka na chwilę obecną na wyjazdach nie gwarantują kompletnie nic, co nie oznacza, że przy korzystnych wiatrach nie dadzą rady wystrzelić i uzbierać w sumie nawet ośmiu oczek (trzeba liczyć szczególnie na ich rzekomo niezłe starty). Mimo wszystko skłaniałbym się w stronę Gniezna. 1,50 z jak mniemam z tendencją zwyżkową to wcale nienajgorszy kurs.
Z pozostałych meczw to spokojne zwycięstwa powinni zanotować gospodarze: Unia Tarnów nad Stalą Gorzów, Polonia Bydgoszcz nad Spartą Wrocław oraz Włókniarz Częstochowa nad Unią Leszno. Te trzy mecze na &quot;taśmę&quot; to jakieś 1,18. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Biorąc wyniki z jakiegoś meczu towarzyskiego, czy ligii czeskiej gdzie Nicki jeździ za grosze by lepiej poznać praską nawierzchnie przed GP, daleko zajedziesz. Co z tego, że przegrał ze Staszewskim czy Millikiem? Gdyby wziął furmanki na lige i to chłopaki by się nawet na szpryce nie załapali.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Nicki w tym sezonie wygląda dużo słabiej niż rok temu w barwach Wybrzeża. Niby w GP jedzie dobrze, w lidze póki co też bez większych wpadek, ale według mnie cały swój wynik robi na dobrych startach i świetnym dojeździe do 1 łuku. A później po prostu mądrze dobiera tor jazdy. Na trasie wcale nie odjeżdża, a z prześciganiem innych też jest gorzej niż lepiej. Gdyby Nicki był w świetnej formie i dysponował dobrym parkiem maszyn to nie pozwoliłby sobie na porażki z kelnerami typu Milik i Staszewski. Zresztą sam w ostatnim wywiadzie dla SportowychFaktów mówił, że musi pogadać ze swoim tunerem, bo sprzęt nie jedzie. Zabawne że ostatnio Włókniarz przed meczem ze Stalą w Rzeszowie pojechał do... Ostrowa na sparing. Tam kapitalnie spasował się Szombierski, który zasygnalizował niezłą formę. Wielu to zbagatelizowało (w tym ja), w końcu to tylko &quot;jakiś mecz towarzyski&quot;. Efekt? Szumina wygrał Czewie mecz na podkarpaciu zdobywając 8+2 (3,1*,3,1*,0).
 
funias 691

funias

Użytkownik
A co myślicie o dzisiejszym meczu Gorzów - Leszno? ???? Na milenium kursy równo podzielone po 1.85. Wydaje mi się, że kurs na Stal powinien być nieco niższy. Ekipa Piotra Palucha po porażce z Rzeszowem stanęła pod ścianą i na drugą porażkę raczej nie mogą sobie pozwolić. Tym bardziej, że przyjeżdża &quot;tylko&quot; Leszno. W składzie widnieje nazwisko młodego Szweda Sundstroema, który może wnieść nową jakość do drużyny. Pewny wydaje się być Iversen. Kasprzak musi w końcu zakręcić się koło 8-10 pkt, Zmarzlik również coś dorzuci. Po drugiej stronie dużo niewiadomych. Dobra juniorka, słabiutcy na początku Lindgren i Bjerre oraz nieobliczalni Zengota i Baliński. Wydaje mi się, że Ci dwaj ostatni będą to zawodnicy przede wszystkim własnego toru (chociaż Zengi bardzo dobrze pojechał w Tarnowie). Plusem po stronie Leszna jest fakt, że nie posiadają takiej dziury jak Stal w postaci Hliba. Uważam jednak, że Gorzowianie nie dadzą sobie odebrać 2 pkt. Po kursie 1.85 typ jak najbardziej wart ryzyka.
Moje propozycje:
Stal Gorzów - Unia Leszno 1 1.85 Milenium ⛔
N.K.Iversen powyżej 11,5 pkt 1.70 Milenium ✅

//Edit:
Kilkanaście minut po napisaniu mojego posta kurs na Stal poleciał w dół. Aktualnie jest 1.75 więc pobieram jak najszybciej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom