>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Eredivisie / 7. Jupiler Pro League (11.09-13.09.2015)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Emocje związane ze spotkaniami reprezentacji za nami i pora wrócić na ligowe podwórka. W Belgii zapowiada się całkiem wyrównany weekend. Mecze typu Mouscron vs. Club Brugge, Zulte vs. Gent i Standard vs. Lokeren powinny należeć do tych najciekawszych. Ponadto Anderlecht nie musi mieć łatwo z Genkiem, choć po wynikach gości wiele wskazuje na triumf Fiołków. Również ciekawi dyspozycja rewelacji pierwszych kolejek, Oostende. Zespół ten zagra z Waasland Beverenem, który nie należy do ligowych tuzów.

W Holandii także nie powinno zabraknąć emocji. Dojdzie bowiem do konfrontacji Twente z Ajaxem, a i najciekawszym meczem będzie starcie Groningen z Heerenveen. PSV natomiast ma dość łatwego rywala, a i Portowcy liczą na sukces w nadchodzącej kolejce.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Oglądałem Zwolle w meczu z Herenven. Zwolle grajac na wyjezdzie zaliczyło słabą pierwsza połowę, dało się wyszumieć Herenven. Gola stracili w pierwszej akcji meczu, do przerwy przegrywali 1:0. Za to w drugiej polowie nie dosc ze wyrownali to mieli tez jedna poprzeczke. Widziałem jak grozna druzyna jest Zwolle, która ten mecz powinna wygrać wynikiem 2:1 albo 2:0. Bo ta pierwsza akcja meczu i stracona bramka to mozna zwalic na brak koncentracji defensywy, która pozwolila oddac pierwszy groźny i celny strzał. Skonczylo sie 1:1. Nie wiem nic o Excelsiorze niestety poza wynikami i statystykami.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mouscron-Peruwelz vs. Club Brugge Brugia (-1 AH), 1.88 Pinnacle 2/10 i/lub o2.5, 1.71 Unibet 3/10 ⛔ 2:1 i ✅
Czerwona latarnia ligi zagra z niezwykle chimerycznym Clubem Brugge. Gospodarze dokonali drastycznych zmian w kadrze i to ewidentnie odbija się na wynikach zespołu. Nie rozumiem polityki transferowej tej ekipy. Pozbyli się takich postaci jak Gano czy Langila, którzy trafili do Waasland Beveren i łącznie zdobyli 7 bramek w dotychczasowych meczach. Ponadto do Deinze - zespołu z zaplecza JPL - poszedł doświadczony Delacourt, który od lat grał w ekipie Mouscron. Również odejście do Oostende Vandendriessche to istny strzał w stopę. Przyszło całe mnóstwo zawodników czy to na wypożyczenie czy za darmo. I co dziwne, zdecydowana większość nawet nie zadebiutowała w oficjalnym meczu. Zespół jest w lekkiej rozsypce i tym samym są na dnie. Ostatni mecz gdzie mieli szansę wygrać przeciwko Waaslandowi zakończyło się wynikiem 3:3. Ich rywale grali w 10. a i tak potrafili strzelić kilka bramek, a ich autorami byli... zawodnicy wcześniej reprezentujący Mouscron. Club Brugge dzisiaj pojedzie mocno podbudowany rozbiciem Standardu Liege sprzed reprezentacyjnej przerwy. W Brugii padł wynik 7:1 :!: Istny popis ze strony wicemistrzów JPL. Dzisiaj są murowanym faworytem, aczkolwiek wolę zagrać delikatnie azjatycki handicap, ponieważ kursy 1.50 nie są zbyt atrakcyjne. Ponadto Club Brugge na wyjazdach sobie nie radzi, dlatego nie szaleję stawką w ich stronę.
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
No to ja napisze cos Ajaxie. Oglądałem 1,5 meczu ajaxu w eliminacjach do Ligi Europy z Jabłonec. Obydwa mecze wiemy jak sie skonczyly. Dla mnie ajax pierwszy mecz u siebie nie gral na 100 %, grali jakby oszczedzali sily, jakby nie byli zainteresowani w ogole liga europy. Drugi mecz oglądałem tylko pierwsza polowe, też bez rewelacji. Nie wiem o co im chodzi w tym sezonie, przeciez przez lige europy tez mozna sie dostac do ligi mistrzow, ale ich sprawa. Może grali tak zachowawczo, bo wszyscy wiemy, jak przegrali eliminacje do LM. Może te dzieciaki mysla, ze w tym roku zdobeda mistrza i sie bezposrednio zakwalifikuja do LM? Nawet Milik mnie troche zawiódł w tamtym momencie, bo gole z karnych to sie nie licza jak dla mnie. Kurs na Ajax wyglada kuszaco w tej kolejce, ale ja odpuszczam sobie ten mecz. Tyle o Ajaxie, moze komus sie to przyda zanim na nich postawi.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
SC Cambuur – PSV Eindhoven

O premierowe zwycięstwo w tym sezonie na wyjeździe powalczą mistrzowie Holandii, których rywalem będzie ekipa SC Cambuur. Gospodarze sobotniej potyczki zdołali zremisować tylko z FC Zwolle – kolejne trzy spotkania przegrali i to bardzo wyraźnie (Feyenoord 0-2, Heracles 1-6 i Vitesse 1-4). Nic, naprawdę nic nie wróży by po dwutygodniowej przerwie mogli się przełamać i to w starciu z PSV. Wszystko wskazuje na czwartą z rzędu porażkę. Co więcej, po stronie miejscowych zabraknie dwóch obrońców – Marvina Peersmana (4/0) i Marlona Pereiry (2/0), a przypomnę, że defensywa to w tej chwili największy problem trenera Henka de Jonga po odejściu dwóch stoperów – Etienne’a Reijnena (FC Groningen) i Lucasa Bijkera (SC Heerenveen). Godnych następców brak, a forma ta w poprzednim sezonie spisywała się całkiem poprawnie (tyle samo straconych bramek miało 3. w tabeli AZ). PSV po remisach w Hadze i Heerenveen, na Cambuurstadion powinien już wygrać. Zwłaszcza, że na koniec minionego miesiąca pokonał Feyenoord Rotterdam (3-1) i pewne ciśnienie chyba już zeszło. W sobotę co prawda nie wystąpią Jetro Willems (0/0) i Adam Maher (5/2), ale nieobecność tego drugiego nie stanowi większego problemu.
PSV Eindhoven @ 1.444 Sportingbet
PSV Eindhoven over 1,5 @ 1.444 Sportingbet

 
X 49

xxxx1234

Użytkownik
Jaworek1988 nie mogę się zgodzić z Twoją opinią Ajax w lidze i w pucharach to dwie różne drużyny. Oglądałem tylko pierwszy mecz z Jabłoncem, ale drużyna z Czech pokazała w tym spotkaniu &quot;anty football&quot; po prostu stanęli w 11 na swojej połowie i się bronili, wiadomo, że z tak ustawioną drużyną gra się bardzo ciężko, drugiego meczu nie widziałem ale po statystykach meczowych wnioskuję, że wyglądało to podobnie. Nie wierzę w to, że De Boer odpuści sobie LE on ma świadomość, że dysponuje bardzo młodą drużyną, która musi się ogrywać w europejskich pucharach, ale o LE i LM będziemy rozprawiać od poniedziałku.

Twente-Ajax

Twente rozpoczęło sezon bardzo źle po czterech meczach 1 punkt 9 bramek straconych raptem 3 strzelone, miałem okazję oglądać przegrany mecz ze Zwolle obrona Twente wyglądała fatalnie do tego bardzo dużo niepewnych podań do bramkarza, który z trudnością wybijał piłkę przed nabiegającymi zawodnikami Zwollle. Z drugiej strony Ajax na fali wznoszącej 12 punktów 12 bramek strzelonych 0 straconych, El Ghazi w formie 6 bramek w 4 meczach do tego Milik dwie. Jutro tak dziurawa obrona Twente nie będzie w stanie zatrzymać drużyny z Amsterdamu, oby tylko Ajax nie popełnił jakiś głupich błędów w obronie jak podczas rewanżu z Rapidem to będzie dobrze.

Kursy już pospadały, ale ciągle nie są złe
Ajax over 1,5 @ 1,72 bet365 ✅
Ajax win @ 1,75 bet365 ⛔
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Ok, tutaj musze sie zgodzic, z Tobą jeśli chodzi o ajax w lidze i w pucharach ???? ale ogolnie nie lubie stawiac na 2 bo doswiadczenie nauczylo mnie, ze gospodarze nigdy tanio skory nie sprzedadza, troche sie rozpedzilem z tymi pucharami, wiec wroce do tematu po weekendzie. GL ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Twente - Ajax
Ajax -0,75 AH ::: 2,05 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Ajax jest przeciwieństwem reprezentacji Holandii odnośnie wyników. Odkąd odpadli z Ligi Mistrzów w dwumeczu z Rapidem Wiedeń grają po prostu świetnie, a przynajmniej na swoim ligowym wysokim poziomie. Gram tak szczerze na nich od początku tego sezonu i jeszcze się ani razu nie zawiodłem. Pisanie tego samego i lanie wody na młyn też nie ma większego sensu. Komplet zwycięstw, w każdym meczu pokryty handicap, bilans bramkowy 12:0, to wszystko robi wrażenie.
Co o Twente można napisać? To, że są na przeciwległym biegunie, a ich jedyny teoretycznie atut to chyba tylko własne boisko. 16 miejsce, tylko 1 zdobyty punkt w pierwszej kolejce, 9 straconych bramek, a w klubowej kasie nie jest zbyt wesoło. Klub można powiedzieć, że powoli upada po sukcesach z przed kilku sezonów.
Wynik: 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Zgadzam się z dzisiejszym typem na Ajax. Gra jest całkiem niezła, ale co mnie najbardziej cieszy, to że zawodnicy zrozumieli, że gra zaczyna się od dobrej obrony. Ani jednej straconej bramki w 4 spotkaniach, bardzo dobra gra obrony Ajaksu. Jest fajna atmosfera w drużynie, EL Ghazi jest w gazie, Milik czy Klaassen fajnie zagrywają, zaczyna mi się to powoli podobać.

Twente z nowym trenerem dziś pierwsze spotkanie. O atmosferze w klubie z Enschede nie ma co pisać, jest bardzo źle.

Ajax win @ 1.74 ⛔
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
A propo gospodarzy, mam taki wpis młodego psychologa z facebooka, który interesuje się sportem (nie wiem gdzie to wstawic, ale wydaje mi sie, ze warto to miec na uwadze w przyszłości):
Cytat (nie potrzebne usunalem): &quot;Dziś parę słów o tym, czym się ostatnio zajmowałem, o zdrowym poczuciu własnej wartości w sporcie oraz dlaczego gospodarze notują statystycznie lepsze wyniki w sporcie od gości.
....
I tu dochodzimy do tego dlaczego gospodarze notują statystycznie lepsze wyniki. Ich sekretem jest właśnie bezwarunkowe wsparcie otrzymywane od kibiców. Kibice [najczęściej] kochają swoich pupili bez względu na wynik, doceniają walkę a nawet po przegranym meczu śpiewają: „nic się nie stało”. Takie warunki dostarczają zawodnikom ogromnego komfortu emocjonalnego i wypełniają ich tzw. zbiornik emocjonalny [emotional tank]. Drużyna gości jest z kolei nieustannie wygwizdywana i krytykowana. Takie podejście oczywiście nie sprzyja osiąganiu mistrzowskich wyników. Oczywiście to nie oznacza, że Odra Wodzisław pokona u siebie FC Barcelonę, ale w zawodowym sporcie przy wyrównanym poziomie liczą się małe różnice. To jest właśnie ta mała rzecz, która robi różnicę i rolą naszych najbliższych wg filozofii sportu pozytywnego jest zapewnienie takiego wsparcia jakie drużynom gospodarzy zapewniają najlepsi kibice.
...
M.in. z tego powodu zespoły grające u siebie notują statystycznie lepsze wyniki niż na wyjeździe. Wynika to z faktu iż gospodarze otrzymują (najczęściej) od kibiców bezwarunkowe wsparcie i pochwały dobrych zagrań.

Zachowania, które napełniają nasz „zbiornik emocjonalny” to m.in.: szczere pochwały, wyrażanie docenienia, pełne wsparcie bez względu na wyniki, uważne słuchanie, zachowania niewerbalne (uśmiechanie się, poklepywanie, przytulanie, potakiwanie, pokazywanie kciuka skierowanego w górę).

Z drugiej strony najgorszymi wampirami energetycznymi dla naszych emocji są krytyka, sarkazm, nieustanne poprawianie, ignorowanie oraz zachowania niewerbalne takie jak wzdychanie, marszczenie się czy przewracanie oczami.&quot;

dla zainteresowanych podaję źródło całego wpisu: https://www.facebook.com/lechrumski
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Nie ma za dużo czasu na rozpisywanie się. Feyenoord dziś zdobywa 3 punkty i Kramer strzela bramkę:

Feyenoord win @ 1.37
Feyenoord over 1,5 goals @ 1.43
Kramer to score @ 2.07
Over 2,5 goals @ 1.60
Over 9,5 corners @ 1.61

Można też spróbować:

Feyenoord -1 @ 1.91
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - Willem II Tillburg
Typ: Feyenoord
Kurs: 1,40
Bukmacher: bet365
Z natłoku dzisiejszych spotkań wybrałem mecz holenderskiej Eredivisie. Na 14:30 zaplanowano pierwszy gwizdek mecz Feyenoord z Willem II Tillburg. Nie będę tu zbyt oryginalny gdyż stawiam na gospodarzy. Wygrali oni trzy z czterech swoich ligowych potyczek. Jedyna porażka miała miejsce tydzień temu w Eindhoven kiedy to ulegli PSV jeden do trzech. W trzech pozostałych meczach pokonali FC Utrecht 3-2, SC Cambuur 2-0 i Vitesse Arnhem także 2-0. Podopieczni trenera Jurgena Streppela z kolei nie ugrali jeszcze w tym sezonie kompletu oczek. Ba mało tego strzelili zaledwie jednego gola w pierwszej kolejce kiedy to zremisowali 1-1 z Vitesse. Pozostałe spotkania to porażki NEC Nijmegen i Ajaksem Amsterdam i bezbramkowy remis z AZ Alkmaar. W ekipie gospodarzy kontuzjowani są Eric Botteghin oraz Rick Karsdorp. Natomiast Willem zagra bez Heerekensa, Ondaana i Brazylijczyka Bruno Andrade. Nie wydaje mi się by goście byli w stanie ugrać choć by oczko w tym pojedynku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom