>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 kolejka fazy grupowej - 2,3 grudnia 2009

Status
Zamknięty.
S 0

straszek06

Użytkownik
Spotkanie: RSC Anderlecht - NK Dinamo Zagreb
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: bet-at-home.com

Analiza:

Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy belgijskim RSC Anderlecht a chorwackim NK Dinamo Zagreb. Moją analizę zacznę standardowo od gospodarzy. Anderlecht jest liderem ligi belgijskiej i znajduje się ostatnio w fenomenalnej formie. Ma passę 7 zwycięstw z rzędu (bilans bramek: 15-2) i na pewno nie zanosi się na to, żeby miał ją przerwać . W LE spisuje się dość dobrze, zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 8 pkt. mając bilans 6-2. Dzisiejsza wygrana zapewni tej drużynie awans do kolejnej rundy LE, a także jest szansą na poprawienie swojego dotychczasowego bilansu. Jestem pewien, że Anderlecht będzie chciał wygrać to spotkanie strzelając przy tym jak najwięcej goli, ponieważ może to być bardzo potrzebne w walce o pierwszą lokatę, która stawia zespół w lepszej pozycji w następnej rundzie. Teraz przejdę do omówienia drużyny gości. W swojej lidze spisują się oni bardzo dobrze, zajmują pierwsze miejsce z przewagą 3 pkt. nad wiceliderem. Niestety to by było na tyle, ponieważ liga chorwacka a LE to dwa zupełnie inne światy, które rządzą się swoimi prawami. W LE nie idzie im już tak dobrze, ponieważ zajmują 3 miejsce z dorobkiem 3 pkt. (bilans bramek 4-6). Potrafili wygrać tylko z outsiderem tej grupy Timisoarą 3:0 na wyjeździe. Jak widać NK Dinamo Zagreb bardzo dobrze spisuje się w chorwackiej lidze, ale w LE nie mają na co liczyć, są na nią ewidentnie za słabi. W dzisiejszym wyjazdowym meczu w Brukseli nie będą mieli czego szukać, a zdobycie bramki będzie dla nich sukcesem. Teraz pokarzę ostatnie mecze obu ekip:

RSC Anderlecht:

27/11-09 Jupiler League RSC Anderlecht vs. Kortrijk 1:0
21/11-09 Jupiler League RSC Anderlecht vs. Roeselare 3:1
08/11-09 Jupiler League Racing Genk vs. RSC Anderlecht 0:2
05/11-09 Liga Europejska RSC Anderlecht vs. FC Timisoara 3:1
31/10-09 Jupiler League RSC Anderlecht vs. Lokeren 2:0

NK Dinamo Zagreb:

28/11-09 1. Liga HNL Istra 1961 vs. Dinamo Zagreb 0:0
25/11-09 Puchar NK Pomorac vs. Dinamo Zagreb 0:2
22/11-09 1. Liga HNL Karlovac vs. Dinamo Zagreb 1:3
08/11-09 1. Liga HNL Dinamo Zagreb vs. HNK Sibenik 5:0
05/11-09 Liga Europejska Dinamo Zagreb vs. Ajax 0:2

Podsumowując muszę się przyznać, że chciałem postawic na Anderlecht z handicapem, niestety u mojego bukmachera tylko w tym meczu nie ma takiej możliwości ( cóż za ironia losu ???? ). Zakładam, że Anderlecht wykorzysta atut własnego boiska co w połączeniu z obecną formą i dopingiem kibiców powinno przynieść im łatwą wygraną. Myślę że mecz ten skończy się wynikiem 2:0 lub 3:0 dla gospodarzy. Dla tych co mogą polecam typ z handicapem :spokodfhgfh:
 
nikczemnick 0

nikczemnick

Użytkownik
Spotkanie: PFC Levski Sofia - Villarreal CF
Typ: 1
Kurs: 7,50
Buk: EXPEKT
Analiza: Szanowni Państwo. Wracam do typowania. W dniu dzisiejszym moją uwagę przykuło spotkanie pomiędzy drużyną będącą outsiderem grupy G czyli Lewski Sofia a drużyną Villarreal, która zajmuje jeden szczebelek wyżej w tabeli. Lewski nie ma nic do stracenia a Villarreal będzie walczył z całych sił o to by wygrać i przy odrobinie szczęścia (czyt. przegranej lub remisowi Lazio) znaleźć się na drugim miejscu w tabeli grupy G. Lewski bardzo dobrze radzi sobie w lidze - na cztery mecze, wygrał trzy a jeden zremisował natomiast Villarreal w czterech ostatnich meczach zgromadził zero punktów i gra tragicznie. Wiadomo, można się przyczepić tezy że liga bułgarska to nie hiszpańska i nie ma co porównywać ale oglądałem ostatnie mecze Lewskiego i robią wrażenie. Przypomnę tylko, że w poprzednim meczu między tymi drużynami który odbył się w Hiszpanii, Villarreal odniósł słabiutkie zwycięstwo jednym golem strzelonym w drugiej połowie. Liczę na to, że dzisiaj się obudzą i jeśli nie wygrają to przynajmniej zremisują spotkanie.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Spotkanie: Slavia Praga - Genoa CFC
Typ: Genoa (-1,5)
Kurs: 3.70
Buk: Betgun

Już dziś w Pradze odbędzie się mecz LE, w którym miejscowa Slavia podejmie, ekipę z Włoch Genuę. Dla drużyny z Włoch jest to bardzo ważny mecz gdyż przy stracie punktów przez jednego z konkurentów do wyjścia z grupy, sytuacja Genui będzie bardzo dobra. Patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn, widać jedengo faworyta. W ostatniej kolejce Włosi pokonali w derbach miasta Sampdorię 3:0, natomiast Slavia w ostatnich kolejkach męczyła się w lidze Czeskiej. Czesi nie mają już praktycznie szans na awans, ito moim zdaniem zaważy na wyniku tego spotkania, większa determinacja zawodników z Włoch i większe umiejętności. Dlatego uważam, że wygrają oni przynajmniej dwoma bramkami.
Pozdro.
 
B 0

banande

Użytkownik
Spotkanie : Twente - Fenerbahce
Typ : 1
Kurs : 2.1
Buk: Expekt

Analiza :

Dziś o godzinie 19:00 w ramach 5 kolejki ligi europejskiej spotkają się drużyny: holenderskie Twente vs. tureckie Fenerbahce. Stawka meczu to pierwsze miejsce w grupie H i zapewnienie sobie miejsca w dalszej części rozgrywek. Drużyna holenderska bardzo dobrze radzi sobie w swojej lidze, lejąc wszystkich po kolei, zaś Fenerbahce również prowadzi w tureckiej Super Lig, ale czuje oddech goniących go rywali. W pierwszym meczu między tymi drużynami zwyciężyła drużyna holenderska 1:2, co wtedy można było uznać za sporą niespodziankę. Jednak teraz nikt nie może lekceważyć Twente. Fenerbahce w ostatnim meczu przegrało u siebie ze słabiutką Kasimpasa 1:3 i dostało cęgi na wyjeździe od Beskitasu (0:3). Twente w lidze holenderskiej wygrało 10 kolejnych meczów! Dlatego w dzisiejszym spotkaniu zdecydowanym faworytem będą gospodarze, którzy powinni przypieczętować awans do kolejnej rundy. Kurs na nich wydaje mi się nieco zawyżony, więc dlaczego nie skorzystać z takiej oferty ???? .
 
E 0

esl4

Użytkownik
Spotkanie: Hamburger SV - SK Rapid Wien
Typ: 1
Kurs: 1,50
Buk: bet-at-home
Analiza:
Dziś o godzinie 21:05 odbędzie się spotkanie pomiędzy Hamburger SV a SK Rapid Wien. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze. HSV jak dotąd zgromadziło 7 punktów na koncie.O 3 oczka mniej mają Austriacy,którzy wygrali tylko jeden mecz i to własnie z Niemcami pokonując ich przed własną publicznością aż 3-0. HSV będzie chciało się teraz zrewanżować za tamtą porażkę. W europejskich pucharach radzi sobie średnio. W meczu z Rapidem HSV powinno wykorzystać atut własnego boiska i silną ofensywę zwłaszcza , że Rapid gubi się w meczach wyjazdowych. Wygrana gospodarzy mocno zbliży ich do awansu.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: AEK Ateny - Everton FC ✅
Typ: 2
Kurs: 2,70 =&gt; Betfair
Bukmacher:


Przed nami kolejna kolejka Ligi Europejskiej, która dzięki zmienionej formule w porównaniu z Pucharem UEFA dostarcza o wiele więcej emocji i ciekawszych spotkań. Dziś na Stadionie Olimpijskim gracki AEK podejmie Everton. Oba zespoły w ostatnim czasie radzą sobie średnio, i o ile nie można się temu dziwić w przypadku anglików (ze względu na wysoki poziom całej ligi) o tyle AEK najzwyczajniej zawodzi.

Sytuacja w grupie z pozoru wydaje się klarowna, dwa zespoły : (przed rozpoczęciem zdecydowani faworyci) Benfica i Everton awansują i chyba inny scenariusz byłby wielką niespodzianką. AEK za wszelką cenę będzie chciało pomścić porażkę z pierwszego meczu, kiedy to na wyspach przegrali aż 4-0. Zdają sobie również sprawę z tego, że porażka w tym meczu całkowicie przekreśla ich szansę na awans do kolejnej rundy. Pomimo tego nie sądzę, aby zdołali się przeciwstawić „The Blues”. Wydaje się, że całkiem pogrzebali swoje szanse tylko remisując z Bate na własnym terenie.

Everton w tym sezonie nie zachwyca. Pomijając nawet ostatnią porażkę w derbowym meczu z „The reds”, którzy obecnie „chwytają się brzytwy” i wszystkimi siłami starają się uratować resztki honoru widać, że Everton sobie nie radzi. Jeśli chodzi o LE to Benfica wyraźnie pokazała klubem jakiego kalibru są wyspiarze na tym etapie, pokonując ich w dwu meczu aż 7-0. Mimo wszystko uważam, że greccy zawodnicy będą musieli po raz drugi uznać wyższość nad najeźdźcą z północy i oddać cenne trzy punkty. Myślę, że kurs jest bardzo zachęcający i warty ryzyka ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Hmm, to może kilka zdań ode mnie na temat dzisiejszych meczy LE :spokodfhgfh:
Zaczynam tak jak ostatnio, czyli od szukania niespodzianki :] Z pewnością jakieś dzisiaj będą :] Tyle że trzeba wyszukać :jezora: Moim zdaniem śmiało można nazwać czarnym koniem dzisiejszego dnia Rapid Wiedeń który swój dzisiejszy mecz zagra w Niemczech na Nordbank Arena. Hamburger świetnie zaczął sezon, był przez kilka kolejek liderem Bundesligi, jednak później stało się to czego obawia się każdy trener nie mający odpowiedniej kadry, czyli kontuzje, kartki oraz przemęczenie. HSV ma bardzo dobry skład, tyle że jest to 14,15 zawodników a taką ilością graczy nie można walczyć o najwyższe cele w sezonie... Dzisiaj Hamburger zagra w bardzo okrojonym składzie, nie zagra aż 10 zawodników z powodu kontuzji !!! Są Nimi: Petrić, Guerrero, Ze Roberto, Castelen, Benjamin, Reinhardt, Alex Silva, Stepanek, Pitroipa oraz Eljero Elia. To nie napawa optymizmem kibiców z Hamburga, dodatkowo HSV nie wygrało od 6 spotkań w lidze, oraz ostatnio w LE zremisowali z Celticiem 0:0. Rapid bardzo pewnie wygrywa spotkania w lidze Austriackiej, aktualnie lideruje w tabeli chociaż inne zespoły go naciskają ... Jednak mimo wszystko uważam że gra w następnej lidze LE jest dla nich bardzo ważna a dzisiaj nadarzy się okazja aby awansować na drugie miejsce w tabeli, zagrają Oni prawie optymalnym składem (w przeciwieństwie do HSV ). W pierwszym spotkaniu padłą mała niespodzianka, faworyci z Hamburgera przegra na stadionie Rapidu aż 3:0 i to Ci drudzy mają dzisiaj psychiczna przewagę prawe w każdym elemencie. Jak dla mnie to żal by było nie spróbować zagrać kursu w okolicach 6.50 na gości lub podpartych ich remisem po około 2.50 :spokodfhgfh:
Przewidywane składy:
HSV: Rost - Demel, Boateng, Mathijsen, Aogo - Jarolim, Tesche - Trochowski, Jansen - Berg, Torun
Rapid:
Payer - Kulovits, Jovanovic, Soma, Katzer - Heikkinen, Pehlivan - Trimmel, S. Hofmann, Kavlak - Jelavic
⛔ 2:0
Drugą niespodzianką, chociaż czy to można nazwać niespodzianką jeżeli drużyna liderująca w tabeli z 9 pkt. podejmuje ostatnią drużynę z 2 oczkami ?? Wg. bukmacherów na pewno tak, ponieważ kurs na Celtic jest dużo niższy niż na Hapoel. Goście mają fantastyczną serie siedmiu wygranych meczu z rzędu, Celtic po fatalnej passie 3 meczów ostatanio w końcu wygrali z St.Mirren 3:1, czy jest to jakieś przełamanie ? Z pewnością, jednak w tym sezonie Celtic w LE radzi sobie fatalnie.. nie dość że nie potrafi wygrać, tylko 2 remisy to jeszcze mają problem ze strzelaniem bramek, zdobyli bowiem tylko ... 2 bramki w 4 spotkaniach. Celtowie na dwa mecze przed zakończeniem rozgrywek grupowych mają matematyczne szanse na wyjście z grupy ( dwie wygrane oraz dwie pokażki HSV ), Hapoelowi wystarczy jeden punkt w tych dwóch meczach i będą już w gronie 32 drużyn walczących o trofeum, z pewnością będą chcieli zdobyć ten punkt już dziś, aby w ostatniej kolejce grać sobie na spokoju ???? Hapoel praktycznie w najmocniejszym składzie, W składzie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych: Scotta Browna i Shauna Maloney’a oraz nie zgłoszonego do rozgrywek Zheng Zhi.Do gry wraca Boruc który miesiąc temu poddał się operacji kolana, jednak raczej w bramce Celticu stanie inny Polak, Łukasz Załuska. W pierwszym meczu Celtic mógł wygrać jednak schodził do szatni bez żadnego punktu ... Drużyna Boruca i Załuski prowadziłą praktycznie przez cały mecz, jednak w końcówce zabrakło koncentracji i gospodarze strzelili 2 bramki, czy dziś będzie podobnie ? Ja uważam że Hapoel powalczy o remis a kurs w granicach 2.0 mnie zadowala :spokodfhgfh:
Celtic: Boruc, Załuska, Caldwell, Loovens, Daniel Fox, Hinkel, McGeady, McGinn, Robson, N&#39;Guemo, Crosas, Samaras, Fortune, McDonald, McManus, Cervi, Thompson, Carey, McCourt, Wilson.
Hapoel: niestety nie znalazłem :kwasny4565:

Sędzia:
Tony Asumaa (Finlandia)
⛔ 2:0
Gruba B jest bardzo wyrównana i teoretycznie wszystkie zespoły mają szanse na awans, jednak Genoa, Valencia i Lille mają największe, ponieważ posiadają odpowiednio 6,6 oraz 7 punktów. Dziś moim zdaniem zwycięsko z boiska będą schodzić zespoły Nietoperzy oraz Genui. Najpierw może opisze tych drugich, w lidze mimo że zajmują dopiero 6 miejsce to wg. mnie grają najpiękniejszą piłkę, ostatnio rozgromili odwiecznych rywali z Sampdorii 3:0 i widać że są w dobrej dyspozycji. Dziś zmierzą się ze Slavią która gra w kratkę, jednak aby Genoa mogła marzyć o występie w kolnej rundzie musi ten mecz wygrać, kurs w okolicach 2.0 zachęcający a prawdopodobieństwo wysokie. Mój typ to Genoa ! :spokodfhgfh:
Slavia: Romanovs – Krajcik, Suchy, Celustka, Hubacek, Grajciar, Ragued, Trapp, Skacel, Hlousek, Senkerik
Genoa: Amelia – Biava, Moretti, Bocchetti, Modesto, Zapater, Milanetto, Criscito, Palacio, Sculli, Palladino
⛔ 0:0
Jeszcze tylko na szybko dwa zdania o Valencii, tutaj typowo na czuja, Nietoperze są na swoim stadionie groźni, Lille na wyjazdach bez rewelacji ale też bez dramatu, Valencia w składzie z Villa powinna powalczyć o zwycięstwo, może kurs w granicach 1.6 nie jest aż tak bardzo zachęcający to ja stawiam na jedynkę, bo coś czuję że Lille przyjedzie tutaj po remis a co za tym idzie bardziej nastawieni będą defensywnie, jednak ofensywa z Valencii jest na tyle mocna że powinna coś strzelić, mój typ to Valencia oraz można lekko zagrać handicap 0:1 - X :spokodfhgfh:
✅ ✅✅ 3:1
ale co z tego skoro po namowie zagrałem X2 ;p
Tyle ode mnie, może jeszcze coś skrobnę jak wrócę z treningu a już na pewno na jutrzejsze spotkania :spokodfhgfh:
pozdROWienia ????
 
K 1

krasnalts

Użytkownik
Spotkanie : Timisoara - Ajax
Typ : Połowa z większą ilością goli - pierwsza połowa
Kurs : 3.10
Buk : Bet365
Analiza : W grupie A Ligi Europejskiej zmierzą się dzisiaj dwa zespoły - Ajax, zajmujący drugie miejsce w grupie z 8 punktami i Timisoara, mająca 2 punkty, z małą szansą, ale zawsze, na zdobycie 2 miejsca, premiowanego awansem. Jeżeli rumuńscy piłkarze będą chcieli zachować jeszcze jakieś szanse, nie mogą tego meczu zremisować. Klub po zatrudnieniu niedawno nowego trenera druzyny dał mu zadanie, aby w końcu Timisoara zaczęła grac ofensywnie (do tej pory był to zespół znany ze swojej znakomitej obrony). Wiem, że za tym typem nie przemawiają właściwie żadne statystyki, oprócz ostatniych meczów ligowych Ajaxu (w tych meczach pada masa bramek, w sporej części również w pierwszej połowie), ale Rumuni muszą ruszyć do przodu od razu po gwizdku. Ajax ma słabą obronę, najstarszy zawodnik w tej formacji ma 22 lata, za to świetny atak i Holendrzy prawdopodobnie będą wychodzić z zabójczymi kontrami.
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Lalo, Valencia ma spore problemy... &quot;Villa zawieszony, Silva kontuzjowany - Valencia na pewno nie wystąpi w swym standardowym ustawieniu. Czy zastąpią ich Zigic i Miku? Rezerwowi napastnicy dostają szansę w Lidze Europy i Pucharze Hiszpanii, ale mecz z Lillie może rozstrzygać o awansie z grupy...
Waga pojedynku z Francuzami może zadecydować o pozostawieniu Miku bądź Zigicia na ławce rezerwowych, choć obydwaj wydają się naturalnymi kandydatami do gry - obydwaj w drugorzędnych rozgrywkach mogli dotąd liczyć na swoje szanse. Być może Emery postawi na piłkarzy pierwszej jedenastki: pozycję wysuniętego napastnika zajmie Mata, jako media punto zagra Banega, a na skrzydłach wystąpią Joaquin i Pablo.
Niepewna sytuacja panuje także w formacji defensywnej. Za kartki pauzować będzie Mathieu, więc pozycję lewego obrońcy zajmą Bruno lub Alexis.&quot;

Jak dla mnie to spotkanie będzie owocowało w dużą liczbę bramek,,, ale mój typ to obie drużyny SN


Powołana ekipa Lille:
Aubameyang Pierre-Emerick
Balmont Florent
Béria Franck
Butelle Ludovic
Cabaye Yohan
Chedjou Aurélien
Debuchy Mathieu
De Melo Tulio
Emerson
Frau Pierre-Alain
Gervinho
Hazard Eden
Landreau Mickael
Mavuba Rio
Obraniak Ludovic
Rami Adil
Salibur Yannis
Souaré Pape
Souquet Arnaud
Vandam Jerry
Vittek Robert
 
maurizio1986 0

maurizio1986

Użytkownik
HSV -Rapid
DNB Rapid
4,7
Betfair
Dzisiaj wieczorem na Nordbank Arena spotkaja sie Hamburger SV i Rapid Wien. Jeszcze do dnia dzisiejszego bylbym przekonany ze mimo wielu kontuzji HSV sobie poradzi z Rapidem i zrewanzuje sie za porazke we Wiedniu...
Ciezko dzisiaj Hamburgerowi by bylo walczyc dzisiaj o komplet punktow ale na wlasnej murawie myslalem ze dadza sobie &#39;jakos&#39; rade...
Lecz teraz na treningu zabraklo kolejnych 4! zawodnikow...
Jarolim. Rozehnal jak i Demel nie mogli trenowac z powodu grypy. A Torun ktory strzelil w weekend bramke dla HSV ma jakis uraz lytki.
Na ten mecz sklad wyjsciowy HSv sie sam ustawia:
Rost - Rincon, Boateng, Mithijsen, Aogo - Tesche , Tavares, Behrens, Trochowski - Jansen, Berg
lawka: Hesl, Beister, Groß , Schulz
Sytuacja HSv wyglöada na mecz dzisiejszy fatalnie - pol skladu to mlodziki HSV. Zyczylbym HSV zeby wygrali ten mecz i awansowali i bede 3mal z nich kciuki ale przy takich warunkach to powoli trace najdzieje nawet na chocby jeden punkt. Rapid w tym roku gra nie najgorzej i na taki niezgrany, oslabiony sklad Hamburgera powinno styknac...
 
heroglif 0

heroglif

Użytkownik
Spotkanie: PFC Levski Sofia - Villarreal CF
Typ: 1
Kurs: 7,50
Buk: EXPEKT
Analiza: Szanowni Państwo. Wracam do typowania. W dniu dzisiejszym moją uwagę przykuło spotkanie pomiędzy drużyną będącą outsiderem grupy G czyli Lewski Sofia a drużyną Villarreal, która zajmuje jeden szczebelek wyżej w tabeli. Lewski nie ma nic do stracenia a Villarreal będzie walczył z całych sił o to by wygrać i przy odrobinie szczęścia (czyt. przegranej lub remisowi Lazio) znaleźć się na drugim miejscu w tabeli grupy G. Lewski bardzo dobrze radzi sobie w lidze - na cztery mecze, wygrał trzy a jeden zremisował natomiast Villarreal w czterech ostatnich meczach zgromadził zero punktów i gra tragicznie. Wiadomo, można się przyczepić tezy że liga bułgarska to nie hiszpańska i nie ma co porównywać ale oglądałem ostatnie mecze Lewskiego i robią wrażenie. Przypomnę tylko, że w poprzednim meczu między tymi drużynami który odbył się w Hiszpanii, Villarreal odniósł słabiutkie zwycięstwo jednym golem strzelonym w drugiej połowie. Liczę na to, że dzisiaj się obudzą i jeśli nie wygrają to przynajmniej zremisują spotkanie.
czlowieku co ty wypisujesz.Villareal nie zdobyl ani jednego punktu w czterech ostatnich meczach?Jezeli masz takie informacje to gratuluje i powodzenia.
2009-11-28 Sporting Gijón - Villarreal 1-0
2009-11-22 Villarreal - Valladolid 3-1
2009-11-08 Sevilla - Villarreal 3-2
2009-11-01 Villarreal - Tenerife 5-0
2009-10-25 Villarreal - Málaga 2-1
Oto ostatnie 5 meczy Villarreal
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FK Ventspils - Hertha Berlin ✅
Typ: 2
Kurs: 2.15
Bukmacher: unibet

Analiza: Jutro o 21.05 na Stadionie Olimpijskim w Windawie rozpocznie się jedno z czwartkowych spotkań 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej UEFA, w którym miejscowy FK Ventspils podejmować będzie berlińską Herthę, która stanowi obecnie jedynie cień drużyny z poprzedniego sezonu.
Na katastrofalną wręcz postawę ekipy z Olympiastadion z pewnością miało wpływ odejście ze stanowisko szkoleniowca Luciena Favre&#39;a, a także niezwykle ważnych piłkarzy pierwszego składu (bramkostrzelnych Marko Pantalicia i Andriy&#39;a Voronina, a także prawdziwej &quot;ostoi&quot; w defensywie - Josipa Simunicia), których nie zastąpiono żadnym wartościowym zawodnikiem, o czym świadczy kompletna impotencja w ataku i masa błędów popełnianych w defensywie...
Wydawać by się mogło, że drużynie, której już po 14. rozegranych kolejkach głęboko w oczy zagląda widmo spadku na zaplecze 1. Bundesligi, nie powinno zależeć na rogrywkach pucharowych, w których i tak nikt nie wróży im sukcesu. Ewentualny awans do kolejnej fazy turnieju i coraz cięższe mecze, jak również wiążące się z tym dalekie wyjazdy, mogą jedynie znacznie utrudnić Berlińczykom zadanie wydostania się ze strefy spadkowej.
Moim jednak zdaniem nastaną jeszcze w klubie ze stolicy Niemiec &quot;lepsze czasy&quot; w tym sezonie i uda się Wichniarkowi i spółce utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. By jednak ten sezon nie okazał się najgorszym w historii klubu, warto by było &quot;odkupić&quot; koszmarną grę w lidze, odnosząc jakiś sukces na arenie międzynarodowej, zwłaszcza że Hertha jest bliska awansu do kolejnej rundy.
Zespół z Łotwy również nie jest bez szans na wyjście z grupy, ale w jego przypadku zbyt dużo zależy także od rozsztrzygnięć w innych meczach. Natomiast jedyne, co muszą zrobić piłkarze Friedhelma Funkela, to wygrać, z bądź co bądź, nie wymagajacym rywalem z Windawy. Mimo, iż 3 punkty w jutrzejszym meczu awansu im jeszcze nie zapewnią, ale byliby juz tego celu naprawdę bardzo blisko.
Liczę, że Jaroslav Drobny, który, bądź co bądź, nadal jest bardzo dobrym bramkarzem, przy wsparciu kolegów z obrony, zachowa jutro czyste konto, a napastnicy z kolei wywiążą się w końcu ze swoich zadań. Najbardziej liczę na 22-letniego Kolumbijczyka Adriana Ramosa, który w dwóch ostatnich kolejkach ligowych 2-krotnie wpisał się na listę strzelców. Mam nadzieję, iż przedłuży swoją strzelecką serię i ustrzeli także coś także i tym razem. I może Raffael bądź Valeri Domovchiyski też coś &quot;dorzucą&quot;?. Typuję jednak minimalne, jednobramkowe zwycięstwo Herthy.

Spotkania w Lidze Europejskiej Ventspilsu:
05.11.2009 Sporting - Ventspils 1:1
22.10.2009 Ventspils - Sporting 1:2
01.10.2009 Ventspils - Heerenveen 0:0
17.09.2009 Hertha - Ventspils 1:1

Spotkania w Lidze Europejskiej Herthy:
05.11.2009 Heerenveen - Hertha 2:3
22.10.2009 Hertha - Heerenveen 0:1
01.10.2009 Sporting - Hertha 1:0
17.09.2009 Hertha - Ventspils 1:1
 
L 237

lookash

Użytkownik
Spotkanie: Hamburger SV vs Rapid Wiedeń
Typ: under 2,5
Kurs: 2,2
Bukmacher: expekt

Dziś o godzinie 21 na Nordbank Arena miejscowy HSV Hamburg podejmie Rapid Wiedeń w ramach piątej, przedostatniej kolejki spotkań Ligi Europejskiej. Po czterech rozegranych meczach HSV prawie pewne awansu, zaś zespół z Austrii w dzisiejszym meczu interesuje wyłącznie komplet punktów. Podopieczni Bruno Labbadii w tym sezonie, po lepszym początku, znacznie osłabli loty zarówno w LE jak i BL. Ostatnie zwycięstwo na krajowym podwórku odnieśli 2 miesiące temu ze słabiutką Herthą Berlin. W ostatnich czterech meczach przeciwko takim outsiderom jak Mainz, Bochum, H96 czy MGladbach wywalczyli zaledwie dwa punkty. Także widać że dyspozycja jak i forma ostatnio nie najwyższa. Zupełnie odmniennie radzi sobie Rapid w austriackiej BL, który przewodzi w tabeli, prezentując wysoką formę. Dziś spodziewam się że nie będą prowadzić tak otwartego pojedynku jak w pierwszym spotkaniu u siebie gdzie zwyciężwyli pewnie 3:0, lecz nastawieni będą na grę z kontry ze szczególną czujnośćią w obronie. Spodziewam się typowo underowego pojedynku z grą w środku pola.
 
dextermorgan 0

dextermorgan

Użytkownik
Spotkanie: Poli Timisoara - Ajax Amsterdam
Typ: under2.5
Kurs: 1.98
Buk: Betsson
Analiza:
5 kolejka spotkań Ligi Europejskiej. Grupa A. Zajmująca ostatnie miejsce rumuńska Timisoara podejmie holenderski Ajax. W pierwszym spotkania na ArenA padł bezbramkowy remis. Ajax mimo iż ostatnio w Eredivisie młóci każdego aplikując nie małą ilość bramek to zupełnie inaczej gra w europejskich pucharach. Przykład wspomnianego remisu. Po tej wpadce holendrom szło już troszkę lepiej. Remis w Brukseli z Anderlechtem 1-1 i dwie wygrane z Dinamo Zagreb 2-1 i 0-2. Timisoara strzeliła dotąd jedną bramkę w tych rozgrywkach. Było to w niedawnym meczu w Brukseli gdzie przegrali z Fiołkami 3-1. Wcześniej zdołali urwać im punkty remisując u siebie 0-0. Zanotowali też przegraną na własnym boisku 0-3 z Dinamo. Widać, że rumuni potrafią złapać się za jaja z lepszym przeciwnikiem i napsuć im nerwów. Myślę, że dziś także tanio skóry nie sprzedadzą. Ajax i Andelecht prowadzą w tabeli z 8 pkt. Trzecie Dinamo ma ich 3 i tylko matematyczne szanse na awans. Anderlecht gra dziś u siebie z Dinamo i powinien to spotkanie wygrać bo w ostatniej kolejce jadą do Amsterdamu i tam rostrzygnie się kto wyjdzie z 1 miejsca z grupy. Ajax więc nie musi się dziś spinać, na pewno nie będzie im łatwo ale powinni wygrać ten mecz lub najwyżej zremisować, może 0-0?
 
asashoriu 90

asashoriu

Użytkownik
Spotkanie: Slavia Praga - Genoa
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,80
Bukmacher: Betfair
Analiza:
Dzisiaj odbędzie sie mecz 5 kolejki Ligi Europejskiej,w którym Slavia Praga zmierzy się z Genuą. Myślę, że nie ma co przedstawiać statystyk dotyczących rozgrywek ligowych obu ekip,jak powszechnie wiadomo puchary rządzą się swoimi prawami. Dlatego skupię się tylko na ocenie sytuacji w grupie pucharowej.
W meczach z udziałem Slavii rozgrywanych w Pradze pada dużo bramek.Do tej pory w 2 meczach padło 10 bramek. Czesi przegrali z zespołem Lille aż 1:5 i zremisowali z Valencią 2:2. (średnia 5 bramek w meczu z ich udziałem)
Jeżeli chodzi o gości to w meczach rozgrywanych na wyjazdach jak do tej pory przegrali z Valencią 3:2 oraz z francuskim Lille 3:0 (średnia 4 bramki w meczu z ich udziałem).
Dodatkowym powodem,dla którego uważam że padnie wiele bramek jest fakt iż gospodarze nie mają nic do stracenia, muszą się otworzyć w tym meczu i powalczyć o pełna pulę.Tylko pełna determinacja i walka na boisku może podtrzymać ich nadzieje na awans. Przewiduję,że padnie wysoki wynik bramkowy.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Spotkanie: Hamburger SV - Rapid Wiedeń
Typ: X2
Kurs: 2.25
Buk: Bet365

Mecz przedostatniej kolejki Ligi Europejskiej. Hamburg jest na drugim miejscu z siedmioma punktami, Rapid trzeci z czterema. Myślę, że Rapid ma tutaj sporą szansę na wywiezienie co najmniej punktu. HSV nie wygrał w zadnym z ostatnich szesciu meczów w lidze, ostatnio u siebie notując 0:1 z Bochum czy 2:3 z Moenchengladbach.
Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się w Wiedniu wynikiem 3:0 dla Rapidu!
Petric, Castellen, Ze Roberto, Guerrero, Benjamin, Reinthard, Elja, Torun, Rozehnal, Jarolim - to lista nieobecnych w druzynie gospodarzy... wiekszosc szczegolnie pomocy i obrony stanowic będą rezerwowi. Rapid w miarę optymalnym składzie, czego o HSV nie mozna powiedziec. W ostatnim meczu Ligi Europejskiej HSV nie potrafił wygrac nawet z tragicznym na europejskich wyjazdach Celtikiem (0:0). Dzis stawiam na 0:1 lub 1:1.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Lalo, Valencia ma spore problemy... &quot;Villa zawieszony, Silva kontuzjowany - Valencia na pewno nie wystąpi w swym standardowym ustawieniu. Czy zastąpią ich Zigic i Miku? Rezerwowi napastnicy dostają szansę w Lidze Europy i Pucharze Hiszpanii, ale mecz z Lillie może rozstrzygać o awansie z grupy...
Waga pojedynku z Francuzami może zadecydować o pozostawieniu Miku bądź Zigicia na ławce rezerwowych, choć obydwaj wydają się naturalnymi kandydatami do gry - obydwaj w drugorzędnych rozgrywkach mogli dotąd liczyć na swoje szanse. Być może Emery postawi na piłkarzy pierwszej jedenastki: pozycję wysuniętego napastnika zajmie Mata, jako media punto zagra Banega, a na skrzydłach wystąpią Joaquin i Pablo.
Niepewna sytuacja panuje także w formacji defensywnej. Za kartki pauzować będzie Mathieu, więc pozycję lewego obrońcy zajmą Bruno lub Alexis.&quot;
Jak dla mnie to spotkanie będzie owocowało w dużą liczbę bramek,,, ale mój typ to obie drużyny SN

Powołana ekipa Lille:
Aubameyang Pierre-Emerick
Balmont Florent
Béria Franck
Butelle Ludovic
Cabaye Yohan
Chedjou Aurélien
Debuchy Mathieu
De Melo Tulio
Emerson
Frau Pierre-Alain
Gervinho
Hazard Eden
Landreau Mickael
Mavuba Rio
Obraniak Ludovic
Rami Adil
Salibur Yannis
Souaré Pape
Souquet Arnaud
Vandam Jerry
Vittek Robert
No widzisz Matejo, tak jak pisałem wyżej był to typ na czuja, bo nie miałem czasu za bardzo poczytać o tym meczu i podowiadywać się tego i tamtego :spokodfhgfh: Masz u mnie plusa za to ;) Takie informacje się ceni w tym temacie i tego oczekujemy od userów, po dłuższym zastanowienie się, zdecydowałem że zagram w tym meczu X2 po ciekawym kursie, wyżej pisałem również że Lille przyjedzie bardziej nastawiony na obrone niż na otwarty ofensywny football, bo to Oni mają jeden punkt więcej niż Valencia i to ich satysfakcjonuje tutaj remis. A że nie będzie tak ważnych graczy jak Villa oraz Silva ofensywa nietoperzy znaaaaaaacznie osłabła. X2 wydaje się być dobrym rozwiązaniem , przynajmniej jak dla mnie :spokodfhgfh: Ty mówisz że over ? Tutaj bym się kłócił ale nie ma sensu, każdy przedstawił swoje racje i zobaczymy jak to będzie :spokodfhgfh: Zapraszam do ponownego poprawiania mnie, wyjdzie Nam to obu na plus ????
P.S. Fajnie że ktoś czyta jeszcze te moje wypociny ????
pozdROWienia ????
 
6 1

666marcin

Użytkownik
FC Timisoara - Ajax Amsterdam
TYP: 2/2
KURS: 2.55
Bukmacher Expekt

Dzisiaj o godzinie 21:00 w fazie grupowej grupy A Ligi Europejskiej dojdzie do spotkania pomiedzy FC Timisoara - Ajax Amsterdam. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest Ajax. W ostatnich 6 spotkaniach radzi sobie swietnie. W 6 meczach wygrali 5 meczy i 1 przegrali. Dodatkowo sa to bardzo wysokie zwyciestwa m.in 5:1 z Vittese, 5:1 z Heerenven. Timisoara radzi sobie nieco gorzej dodatkowo w slabszej lidze. W 6 meczach wygrali 2 spotkania, 1 zremisowali i 3 przegrali. Co tu duzo pisac Holenderska liga jest mocniejsza od Rumnskiej. Dodatkowo Ajax to klasowa druzyna, ktora jest w znakomitej formie. Sadze, ze pewnie wygraja ten mecz obejmujac prowadzenie w 1 polowie meczu.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: FC Kopenhaga - CFR Cluj
Typ: 1
Kurs: 1,90 =&gt; Betfair

Przed nami czwartkowa seria spotkań piątej runu grupowej Legi Europejskiej. Mój dzisiejszy typ to starcie duńskiej siły z rumuńską fantazją czyli FC Kopenhaga kontra Cluj. Po pierwszych statystycznych oględzinach oba kluby w obecnym czasie zdają się prezentować podobny poziom. W swoich ligach dzielą i rządzą, należą do czołówki natomiast na arenie międzynarodowej nie jest już tak kolorowo.
W grupie K niewątpliwie najmocniejszą ekipą jest PSV, za jej plecami ciągle na awans mogą liczyć wszystkie trzy zespoły. Pozornie najlepszą sytuację ma Kopenhaga, która w ostatniej kolejce zmierzy się z w wyjazdowym spotkaniu z Spartą Praga. Zwycięstwo PSV w obecnej kolejce na Spartą wydaje się już niemal przesądzone, jeśli Duńczycy wygrają spotkanie z Cluj zrównają się punktami z czeską drużyną a o awansie przesądzi ostatnia kolejka. Oczywiście, aby ten scenariusz się spełnił konieczne jest zdobycie przez Byens Hold trzech punktów w dzisiejszym spotkaniu.
Jednego możemy być pewni, że Rumuni nie położą się bezczynnie na boisku tylko będą walczyć o honor i zakończenie rozgrywek z głową w górze, ale czy im się to uda? Moim zdaniem nie. Twardzi i mocni fizycznie Duńczycy już nie jednemu europejskiemu klubowi pokazali, że na ich terenie są naprawdę ciężkim rywalem. W tym sezonie w zarówno w kwalifikacjach jak i fazie grupowej Ligi Europejskiej jeszcze nie przegrali, a o tym jak trudny jest to teren przekonało się ostatnio PSV, które zremisowało na Parken 1-1.
W Rumuni Cluj ograło Kopenhagę 2-0, na wyjeździe już tak miło i przyjemnie nie będzie. Duńczycy kontrolę nad sprawą awansu mają we własnych rękach, nie są zależni od innych drużyn i myślę, że wykorzystają szansę jaką posiadają.
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Kadra Toulouse FC na dzisiajszy mecz z Partizanem:

Bramkarze: Loustallot, Blondel
Obrońcy: Nounkeu, Ebondo, M&#39;Bengue
Pomocnicy: Capoue, Tabanou, Didot, Sirieix, Machado, Berson, Sissoko,
Braaten, N&#39;Gadi, N&#39;Diaye
Napastnicy: Luan, Gignac, Soukouna.

Absencje: Cetto, Devaux, Mansaré, Pentecôte, Pelé, Fofana, Congré, Perrier Doumbe.

Tutaj pare info do meczu Romy:

Przypuszczalny skład Romy:
J.Sergio/Doni – Cassetti/Motta, Mexes, Andreolli, Burdisso - Pizarro, Brighi/De Rossi – Taddei/Guberti, Baptista, Vucinic/Menez – Totti/Okaka
Kontuzjowani: Tonetto
Zawieszeni: -
Poza kadrą: Greco, Artur, Lobont, Esposito, Pit, Antunes, Faty

Przypuszczalny skład Basel:
Wessels - Inkoom, Abraham, Atan, Safari - Carlitos, Cabral, Chipperfield, Stocker - Frei, Streller
Kontuzjowani: Costanzo, Da Silva
Zawieszeni: -

Wiem jeszcze iż w ekipie FC Kopenhagi nie wystąpi kontuzjowany César Santin

a to powołani zawodnicy &quot;Lwów&quot;

1. Jesper Christiansen
2. Zdenek Pospech
3. Niclas Jensen
4. Hjalte Nørregaard
5. Ulrik Laursen
7. Ailton Almeida
8. William Kvist
10. Jesper Grønkjær
12. Peter Larsson
13. Atiba Hutchinson
14. Dame N’Doye
15. Mikael Antonsson
16. Thomas Kristensen
17. Oscar Wendt
20. Martin Vingaard
21. Johan Wiland
24. Libor Sionko
25. Mathias Zanka
27. Thomas Delaney

Info odnośnie PSV:
Jan Kromkamp, Reimond Manco i Bas Roorda byłi nieobecne na szkoleniu,
trener oprócz trzech wymienionych będzie miał do dyspozycji pełny skład...


Jeszcze info do Fulham:

Andrew Johnson, Diomansy Kamara i Dickson Etuhu nie wystąpia z powodu kontuzji, niezdolni do gry są także: Erik Nevland, Jonathan Greening i Paul Konchesky, którzy zostali zawieszeni.
Do składu wraca rozgrywający Bobby Zamora i kapitan Danny Murphy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom