>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka fazy grupowej - Legia Warszawa - Lazio Rzym 28.11.2013 - czwartek

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Legia Warszawa - Lazio Rzym


Pora najwyższa na pierwszą bramkę Legi, a jeszcze bardziej chciałoby się powiedzieć na pierwsze punkty. Szkoda, że dotychczas Legia nic nie zdziałała, historia pokazuje że można wyjść z trudniejszej grupy. A tym razem pozostaje tylko ostatnie miejsce, bo nie łudźmy się raczej nie wyprzedzimy Apollonu Limassol. Zresztą co by to dało. No właśnie.

Co oczywiste faworytem Włosi, ale ja bym przestrzegał przed myśleniem w kategoriach: „przyjadą, rozjadą, pojadą”. Faktycznie tak by mogli, są to jednak Włosi dla których Liga Europy jest drugorzędna, za rywalizacją w Seria A. W LE praktycznie mają już awans zapewniony, a i też Legia nie chciałaby pewnie być drużyną z 0 punktów i 0 goli do końca. Zwłaszcza kiedy grają na Łazienkowskiej.
Zapraszam do dyskusji. ________________
Edit Groven:
Dzisiaj Legię możemy oglądać o godz. 19:00 na:
  • Canal Plus Sport
  • TVN Turbo

 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Jakie są wyniki Legii w EL każdy widzi, ale nie należy zapominać o bardzo długiej liście kontuzjowanych. W kontekście najbliższego meczu z Lazio najważniejszy jest chyba powrót Kuciaka. Po mojemu gdyby nie jego kontuzja to Legia miałaby na koncie już jeden a może i dwa punkty (chociażby za remis z Apollonem u siebie, bramka dla Cypryjczyków padła po strzale, który Skaba powinien obronić - skoro był w stanie dotknąć piłkę dłonią to nie powinien jej przepuścić). Skoro bronić będzie Kuciak a nie Skaba to jeden ryzykowny element poniższego odpada. Druga sprawa to fakt, że Lazio raczej nie ma po co rzucać się do szaleńczych ataków bo ich na dobrą sprawę w tym meczu urządza i remis. Apollon w Turcji nie wygra, a to już w zasadzie gwarantuje włoskiej drużynie awans do następnej rundy. Lazio może i coś strzeli ale nie sądzę, żeby Kuciak puścił w tym meczu więcej niż jedną bramkę. O formacji ofensywnej Legii nie ma się co rozwodzić. Poza Radoviciem nie zagra żaden zawodnik robiący różnicę (Pinto będzie zdolny do gry, ale w LE jeszcze nic nie pokazał więc na niego chyba nie ma co liczyć). W tym meczu widzę 0:0 albo 1:1, ale na pewno nie over bramkowy, dlatego:
Legia Warszawa - Lazio Rzym
Poniżej 2.5
1.77@Pinnacle
Remis
3.55@Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Co tu dużo pisać, jutro mecz o honor, o pierwsze punkty, a przede wszystkim pierwszego gola dla Legii. Czy Legia jest w stanie zakończyć grupę bez punktu i gola? Na prawdę nie sądzę, jednak znajdzie się dużo osób, które zaprzeczą moje słowa, rzeczywiście drużyna ze Stolicy gra słabo, a co najgorsze jest strasznie nieskuteczna, bo sytuacji w meczu na strzelenie upragnionej bramki jest sporo. Jutro liczę na przełamanie polskiego zespołu, a przynajmniej o strzelenie bramki. Jednak trener Jan Urban ma kolejne kłopoty, ze składu po ostatnim spotkaniu z Pogonią wypadli kolejni zawodnicy, bo z Lazio nie zagrają: Dossa Junior oraz Michał Kucharczyk, ponadto kontuzjowany jest Jakub Kosecki, i od dłuższego czasu nie grają Łukasik, Saganowski, Żyro, Cichocki. Dobrą informacją dla zespołu jest powrót po dłuższej przerwie Miroslava Radovicia oraz Dusana Kuciaka, którzy nie wątpliwie będą jutro sporym wzmocnieniem dla zespołu. Serb już w ostatnim spotkaniu, był jednym z wyróżniających się piłkarzy Legii, był bardzo głodny gry, a Kuciak, mimo, iż nie miał wielu szans na pokazanie swoich umiejętności to wiadomo, jakiej klasy jest bramkarzem, często ratuję zespół w trudnych chwilach, a zastępujący go Skaba bronił po prostu źle i przez Niego Legia straciła kilka bramek. Lazio przyjechało do Warszawy bez Antonio Candrevy, oraz kontuzjowanych Miroslava Klose i Giuseppe Biavy. Niepewny występu jest Federico Marchetti, który narzeka na uraz po ostatnim meczu ligowym. Sytuacja w grupie wygląda następująco: Trabzonspor 10 pkt, Lazio 8 pkt, Apollon 4 pkt, więc musi zdarzyć się cud, żeby Lazio nie awansowało do kolejnej rundy. Cypryjczycy przy możliwej stracie pkt przez Lazio, musi wygrać 2 ostatnie spotkanie, jeżeli ostatnie spotkanie z Legią u siebie to nie będzie kłopot, to już jutro będzie o wiele wiele trudniej, Turcy bardzo poważnie podchodzą do tych rozgrywek, chcą wygrać grupę i nie sądzę, że pozwolą sobie na porażkę z dosyć przeciętnym zespołem z Cypru, których pokonali na ich terenie, więc jeśli Cypryjczycy nie wygrają, a na to się zanosi, to Lazio automatycznie uzyska awans do kolejnej rundy, niezależnie od wyniku ich spotkania z Legią. Trener Lazio zapewnia, że wystawi możliwie najmocniejszy skład, jednak myślę, że to tylko zasłona dymna, Wg Mnie trener wprowadzi kilka zmian w składzie, ponieważ w Lidze czeka ich bardzo trudny pojedynek z Napoli i szkoleniowiec będzie pewnie chciał oszczędzić kilku graczy. Ponadto Lazio ostatnio w słabej formie, w lidze dopiero 8 miejsce, i spora już strata do czołówki, nie wygrali od 4 spotkań, jedyna wygrana to w LE, jednak tylko 2:1 z Apollonem, co pokazuje, że forma do najwyższych nie należy. Należy też zwrócić uwagę, że zarówno w Lidze jak i LE Lazio nie wygrało jeszcze w tym sezonie na wyjeździe, do tego pogoda, która jutro nie będzie sprzyjać Włochom, którzy będą się zmagali z dosyć niską temperaturą, do której nie są przyzwyczajeni. Czy zanosi się jutro na pierwsze zwycięstwo wyjazdowe drużyny Lazio? Wg Mnie nie, Legia powinna jutro w końcu strzelić bramkę i zdobyć pierwsze pkt, a kurs na to, że Legia nie przegra dosyć fajny i skorzystam z Niego. Myślę, że jutro końcowym wynikiem będzie remis.

Legia +0.5 1.97 Bet365 ⛔ Wstyd i Hańba!!!
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Legia Warszawa - Lazio Rzym
Uda się obydwu drużynom strzelić gola?
Typ: Tak
Kurs: 1.87





W jutrzejszym meczu grupy J, warszawska Legia podejmie rzymskie Lazio, gdzie faworytem spotkania są goście. Podopieczni Jana Urbana stracili szansę na awans, a jedynie co im zostało, to walka o poprawę bilansu, bo jak na razie mają fatalny - 4 porażki i zero strzelonych bramek.
Przygodę zakończą raczej na ostatnim miejscu, ale Legia lider polskiej ligi musi w końcu się odblokować i zdobyć przynajmniej bramkę. Grają na własnym stadionie, więc ciśnienie na zdobycie bramki będzie.
Lazio na ostatnich 10 wyjazdowych meczów nie zdołali wygrać ani jednego spotkania, a jutro czeka ich mecz na obcym terenie.
Tutaj Legia powinna to wykorzystać, zdobyć bramkę, Rzymianie grają słabo na wyjazdach, w ogóle ich forma nie jest ustabilizowana, w lidze zajmują 8 miejsce.
Dla mnie mecz na remis 1:1.

Dodatkowo bez analizy za drobne:

Legia Warszawa - Lazio Rzym
Zakład na gole (czas reg.)
Typ: 1:1
Kurs: 6.25
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Przy 23 celnych strzałach na bramki rywali w 4ch meczach LE Legia nie potrafiła strzelić,żadnej bramki,chyba czas to zmienić,wraca Radovic.
Lazio z kolei bez wyjazdowej wygranej w tym sezonie i tylko w jednym meczu (z Apollonem) nie stracili bramki.Spokojnie mogą zagrać na luzie,awans już w zasadzie pewny,a remis to przyklepuje.
Dodatkowo w lidze ważny mecz z Napoli w poniedziałek.
Legia strzeli to około 1,5 a DC na Legie to około 1,8 myślę,że można spróbować,zwłaszcza tą pierwszą opcję.
E:hehehe nosz jednak z kalectwem nie wygrasz,ale brawa się należą - jeszcze tylko 90 minut z Apollonem bez strzelonej bramki i miejsce w historii piłki nożnej zapewnione po wsze czasy.
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Nie rozumiem tego optymizmu. Legia już pokazała na co ją stać w europejskich pucharach w tym sezonie, przypomnijmy - nie wygrywając żadnego meczu poza mizernym 1:0 z amatorami z TNS, a następnie nie zdobywając nawet bramki! w grupowej rundzie Ligi Europejskiej. No po prostu forma dziesięciolecia ????
Te kontuzje w Legii to mają ich jeszcze wzmocnić czy jak bo nie rozumiem ? Wraca Rado ok, jest Kuciak ok, ale pół zespołu dalej &quot;z krzyżykiem&quot;.
Lazio niby ma awans, niby nie. Niby grają ten mecz za 4 dni w lidze i co z tego? Tak wygląda terminarz w europejskiej piłce, każdy tak ma i nikogo to nie faworyzuje ( tym bardziej Legii ).
Lazio dzisiaj pewnie wygrywa, zapewnia sobie stuprocentowy awans i wraca do Włoch przygotować się do meczu ligowego.

Lazio @ 2 b365 ✅✅✅
Lazio wygra do zera @ 3,10 b365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 0

lalson

Użytkownik
Mi osobiście wydaje się, że Legia może strzelić w końcu tą bramkę aczkolwiek Lazio to dzisiejszy faworyt i do tego niepewny awansu. A może tak?
Lazio wygra i padnie więcej niż 2,5 gola @ 3,20 bwin
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Spotkanie: Legia Warszawa - Lazio Rzym
Typ: Pierwsza połowa - X ⛔ (0:1)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:


Wg. mnie najbardziej pewny zakład z tego meczu. Dla bardziej odważnych polecam 0:0 do przerwy za 2,70 na Unibecie.

Chłopaki już opisali co i jak ze składami. Ogólnie wygląda to tak, że w Legii dalej szpital, godnym napomnienia jest powrót Radovica a Lazio zapewne większe rezerwy i ogólnie wywalone na LE a, że w tabeli są tam gdzie są zawdzięczają tylko i wyłącznie słabości pozostałych ekip.

Dobrze wszyscy wiemy jak ten mecz będzie wyglądał. Legia będzie chciała zmazać plamę i pożegnać się godnie z pucharami, strzelić bramkę przed własną publiką a rezerwy Lazio zagrają na pewno nie na 100% ale, że to większy poziom to i spotkanie będzie wyrównane. Biorąc pod uwagę naszą skuteczność i zaangażowanie drużyny przyjezdnych widzę tu mało bramek w tym remis do przerwy, zapewne bezbramkowy co mnie wcale nie zdziwi. Powodzenia !
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - Lazio Rzym
Typ: Drużyna 1. strzeli gola
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Legia fatalnie radzi w tegorocznych rozgrywkach Ligi Europejskiej. Kiepska dyspozycja oraz brak szczęścia w kluczowych momentach sprawiły, że do tej pory stołeczny zespół nie trafił jeszcze ani razu do siatki rywali (no, Kucharczyk raz trafił, ale ze spalonego). Wydaje mi się, że to po prostu kwestia czasu kiedy Legioniści w końcu dopną swego i zdobędą upragnionego gola, a mecz na własnym stadionie z drużyną Lazio będzie po temu najlepszą okazją.
Trener przyjezdnych jeszcze przed startem gier zapewniał, że mecze wyjazdowe traktowane będą z nieco mniejszym zaangażowaniem niż potyczki na Stadio Olimpico. Upatruję w tym szansę dla Legii na powalczenie o korzystny rezultat, a żeby tak się stało to podopieczni Jana Urbana po prostu muszą strzelić przynajmniej jednego gola.
W moim odczuciu typ warty pogrania, jakkolwiek by nasi krajanie nie zawodzili w tym sezonie.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Legia Warszawa - : - Lazio Rzym

Moja analiza będzie krótka bo i nie ma zbytnio co się rozpisywać na temat tego spotkania, na Pepsi Arena przyjeżdża Lazio Rzym które ma już zapewniony awans do dalszej fazy rozgrywek fakt mogą jeszcze walczyć o pierwsze miejsce ale bardziej już chyba są myślami przed meczem w Serie A gdzie w weekend grają z Napoli więc dzisiaj aż tak walczyć nie powinni o każda piłkę dodatkowo w kadrze jest kilku nieobecnych graczy . W tym spotkaniu według mnie tylko jedna drużyna powinna walczyć na 100% i powinna to być drużyna Legii po której osobiście spodziewałem się lepszych meczów w tych rozgrywkach no ale też z drugiej strony trener nie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników z powodu kontuzji więc jak to mówią &quot;z pustego to i Tusk nie naleje&quot; dzisiaj na szczęście będzie już grał Kuciak który stanowi 50% obrony więc żadnych baboli już być nie powinno jak to było w wcześniejszych meczach gdzie w głównej mierze po błędach Skaby Legia traciła punkty do tego dochodzi Radović który powoli wraca do optymalnej formy. Jednak największym atutem powinna być publiczność która napewno będzie mocno zagrzewała piłkarzy i myślę że jeżeli Legia ma gdzieś zdobyć punkt albo bramkę to raczej to będzie dzisiaj, nie spodziewam się wprawdzie 3pkt dla Legii ale punkt to raczej napewno powinni zdobyć

Mój typ:
Legia Warszawa - Lazio Rzym
1X - 1,85
Remis
kurs: 3.45

(a idz pan w ch.. z taka grą Legii)⛔
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
Idziemy na całość !
Lazio ma wystawić rezerwy.Podobno zagrać może bramkarz który do tej pory tylko raz grał w Lazio.Legia bez bramki i punktu w tegoroczne Lidze Pocieszenia.
Czas wziąć się do roboty i dzisiejszym zwycięstwem nieco zmazać plamę po tegorocznej przygodzie w pucharach.
Ja stawiam tak :
Legia strzeli [1,50]
Legia strzeli 2 lub więcej [3,40]
Legia wygra a w meczu padnie powyżej 2,5 gola [6,50]
 
S 7

slapi1988

Użytkownik
Legia Warszawa - : - Lazio Rzym
Juz dzis poczytalem typy przy okazji meczu Karagandy - PAOK o jakims odpuszczaniu itp. Powiem Wam jedno, druzyna lepsza zazwyczaj wygrywa a Seria A to nie jest polska liga w ktorej jak jest mecz o nic wpuszcza sie juniorow. Lazio napewno da odpoczac kluczowym pilkarza ale tego meczu napewno nie odpuszcza a gracze ktorzy wejda na ich miejsce beda chcieli sie pokazac. Jedyne co martwi to skutecznosc Lazio wiec dam z podporka.

Legia Warszawa - Lazio Rzym 2X
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina -piłka nożna, Liga Europy
2013.11.28, godz. 19-00
Spotkanie: Trabzonspor - Apollon
Typ: Trabzonsper -1,5
Kurs: 2,05
buk: bet365
Analiza:
Trabzonspor dzisiaj powinien postawić kropkę nad &quot;i&quot; pieczętując zwyciestwem awans do fazy pucharowej Ligi Europy. Powinni, bo zdaniem bukmacherów są faworytem konfrontacji z Cypryjczykami z Limassol. Nie może to dziwić, bo Turcy w fazie grupowej grają bardzo dobrze. Po czterech meczach są liderami grupy z trzema zwycięstwami i remisem. Ale prawde mówiąc powinni miec komplet punktów, bo sami są sobie winni remisu z Lazio, z którym długo prowadzili 3-1, a gole stracili w odstępie minuty na pięć minut przed końcem meczu. Nie zmienia to faktu ze przed decydującymi meczami maja wyborną sytuacje i nawet juz dzis przy dobrym układzie mogą sobie zagwarantować pierwsze miejsce w grupie. A na tym powinno im zależeć, bo daje im to szanse na wylosowanie teoretycznie łatwiejszego rywala w fazie play-off i uniknięcie zespołów, które grały w Lidze Mistrzów i zajęły trzecie miejsce. Warunek pierwszy jest oczywisty, czyli wygrana z Apollonem. Drugim to brak zwycięstwa Lazio w Warszawie z Legią. Jak tak patrzę na tabele i analizuje co się może stać to uważam, ze zagwarantowanie pierwszego miejsca jest wielce prawdopodobne. Lazio do Warszawy przyjeżdza m.in. bez Klose i Candrevy, do tego Legia musi wkońcu zdobyć jakiegoś gola czy punkt. Natomiast nie wierze w to ze lider ligi cypryjskiej zdoła ugrać coś na gorącym terenie w Turcji. Apollon to nie jest zespół na miare APOELu z Ligi Mistrzów, to raczej conajwyżej europejski średniak. Wyżej oceniam umiejętności gospodarzy, wśród których bryluje m.in. Adrian Mierzejewski notujący jeden z najlepszych swoich sezonów w Turcji. W pierwszym meczu choć Apollon prowadził to i tak Trabzonspor ostatecznie wygrał 2-1, a przy zwycięstkiej bramce asystował właśnie Polak. U siebie powinni drugi raz zgarnąć komplet punktów. Tym bardziej ze u siebie nie zwykli tracic punktów. Ostatni raz u siebie przegrali z Fenerbahce i było to w lutym tego roku. Od tego czasu wygrali czternaście z osiemnastu meczy. Jak widać swój stadion to ich prawdziwa twierdza o czym przekonali sie m.in. piłkarze Legii, którzy przegrali tam 0-2. Uważam, ze Apollon nie osiągnie lepszego rezultatu niż warszawiacy i do domu wróca z bagażem kilku goli. Stawiam na pewne zwyciestwo gospodarzy, ktorzy powinni juz dzisiaj swietowac wygranie grupy
 
A 1

andn

Użytkownik
...
Przykro wczoraj się to oglądało. Brak pomysłu na grę Legii w każdej formacji. Chyba tylko Kuciak wiedział co ma robić. Reszta biegała bez sensu, jak Brzyski robiący kółeczka w polu karnym, zamiast dośrodkować do wbiegającego Radovica. Szkoda też utopionej kasy w Totomixie, ale pretensje mogę mieć tylko do siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom