>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów (24.11.2015) - wtorek

Status
Zamknięty.
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Chelsea-Maccabi Tel Aviv
Typ: 1, handicap -1
@2.10
Betsson


Chelsea moim zdaniem powoli wychodzi z kryzysu. Ostatnie wyniki może nie są jakieś imponujące, ale jeśli chodzi o samą grę to widać znacząca poprawę i dobre prognozy. Z meczu na mecz powinni się rozkręcac. Chelsea nie może zlekcewazyc tego meczu, ponieważ wtedy będą mieć bardzo trudna sytuację w grupie, a tak to mogą powalczyć jeszcze o pierwsze miejsce. Do tego każdy wygrany mecz w tym momencie jest dla nich na wagę złota, ponieważ dodaje to pewności siebie. Teren na pewno gorący, ale póki co grałem przeciwko Maccabi kilka razy i jeszcze ani razu się nie zawiodłem. Nie ma się co oszukiwać. Nie jest to typowy zespół i brakuje im sporo jakości piłkarskiej do realnej walki z najlepszymi klubami świata. Nawet w przypadku analizy meczów przez ekspertów skupiają się za każdym razem na jednym pilkarzu Zahavim , który i tak póki co niczego wielkiego nie dokonał i nie robi jakiejś widocznej różnicy na boisku. Idealny mecz na podbudowanie się Chelsea i jeśli będą prowadzić w tym meczu to z całą pewnością się nie cofną tylko będą dążyli do trafienia następnych bramek.

BATE-Bayer Leverkusen
Typ: Javier Hernandez strzeli i Bayer wygra
@3.60
Betsson


Szczerze powiedziawszy jestem fanem talentu Groszka, który ma niezwykły instynkt dzięki, któremu strzela mnóstwo goli nie robiąc właściwie nic wielkiego, ale wykorzystując jakieś zamieszanie. W tym sezonie po dojściu do Leverkusen jego forma jest bardzo dobra. Jest czołowym strzelcem zespołu i dzisiaj idealna okazja na polepszenie swojej statystyki. Goście muszą ten mecz wygrać, nie mogą kalkulowac, ponieważ z całą pewnością liga mistrzów jest dla nich ważniejsza niż walka o Ligę Europy z BATE. Gospodarze zaskoczyli w tej edycji m.in. wygrywając z Roma, no ale ja bym się tutaj jakoś nie podniecal z tego powodu, że rzymianie stracili te bramki po fatalnych błędach np Wojtka Szczęsnego. Czuję, że goście ten mecz wygrają, bramek w meczu padnie sporo, a sam Chicharito coś ustrzeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
J 30

jakub87

Użytkownik
AKO: 8.16

Barcelona over 1.5 kartki - 2.20
Zenit Sankt Petersburg over 2.5 kartek - 2.25
FC Porto - Dynamo Kijów over 2.5 kartek - 1.65

Widzę tutaj olbrzymie value. W meczu Barcy i Zenitu muszą padać kartki, bowiem ekipy te posiadają graczy, którzy muszą się wyczyścić przed fazą pucharową. W Barcelonie jest to Dani Alves a w Zenicie Witsel, Hulk i Anyukov. 3 kartki Rosjanin dzisiaj to jest więc minimum. Barcę czeka mecz z Romą, która łatwo się nie podda. Myślę, że oprócz Brazylijczyka ktoś tutaj z tej ekipy zarobi jeszcze żółtko. W meczu Porto z Dynamem sędziował będzie natomiast Hiszpan, który daje sporo kartek. Jest to mecz bardzo istotny dla obu drużyn więc liczę na dużo kartek. W pierwszym meczu było ich bardzo dużo i dzisiaj 5 to jest minimum. Kurs piękny więc warto grać.
 
J 30

jakub87

Użytkownik
AKO: 8.16

Barcelona over 1.5 kartki - 2.20
Zenit Sankt Petersburg over 2.5 kartek - 2.25
FC Porto - Dynamo Kijów over 2.5 kartek - 1.65

Widzę tutaj olbrzymie value. W meczu Barcy i Zenitu muszą padać kartki, bowiem ekipy te posiadają graczy, którzy muszą się wyczyścić przed fazą pucharową. W Barcelonie jest to Dani Alves a w Zenicie Witsel, Hulk i Anyukov. 3 kartki Rosjanin dzisiaj to jest więc minimum. Barcę czeka mecz z Romą, która łatwo się nie podda. Myślę, że oprócz Brazylijczyka ktoś tutaj z tej ekipy zarobi jeszcze żółtko. W meczu Porto z Dynamem sędziował będzie natomiast Hiszpan, który daje sporo kartek. Jest to mecz bardzo istotny dla obu drużyn więc liczę na dużo kartek. W pierwszym meczu było ich bardzo dużo i dzisiaj 5 to jest minimum. Kurs piękny więc warto grać.
FC Porto - Dynamo Kijów over 4.5 kartek - 1.65
 
epic 166

epic

Użytkownik
Müller strzeli bramkę i Bayern Monachium wygra @1,90 ✅

Ciekawy zakład oferuje Rivalo. Argumentów za Bayernem chyba nie muszę przedstawiać. Dziś wyjdą pierwszym składem i po prostu ograją Greków.
Wygrana pozwoli im jechać na luzie do Zagrzebia, zapewne drugim garniturem.
Dlaczego wybrałem akurat Müllera? Może to prozaiczny powód, ale pomiędzy Lewym a Robbenem są jakieś napięcia. Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Kto jak kto ale Müller ze skutecznością nie ma problemów. Gdzieś po głowie chodzi mi jeszcze Douglas Costa &#39;chodzący&#39; po 2,75, jednak na razie go odpuszczam.
Barcelona-Roma over 3.5 @1,950 ✅

Barcelona po wysokiej wygranej z Realem zostawiła za sobą gorszą dyspozycję z początku sezonu. Dodatkowo dziś pewnie od pierwszej minuty zagra Messi.
Obrona Romy w tym sezonie nie wygląda najlepiej. Podczas fazy grupowej, w 4 spotkaniach stracili już 10 bramek Barca(1), Bate(3), Leverkusen(4 i 2). Stracili więcej goli niż strzeliła Barcelona dotychczas.
W lidze, spośród drużyn z czołówki (biorę pod uwagę 6 pierwszych miejsc-do Juventusu) stracili najwięcej bramek- 15 w 13 spotkaniach.
Z drugiej strony ofensywa nie zawodzi, w rozgrywkach europejskich Rzymianie strzelili 10 bramek, czyli więcej niż Barcelona :cool: W Seria A są najskuteczniejszą drużyną ligi (29 trafień).
Jeżeli Leverkusen o 18.00 wygra z Bate, przeskoczy Romę w tabeli. Wtedy Rzymianie nie będą mogli przegrać, ponieważ przy takim układzie pewna awansu Barca pojedzie do Leverkusen, gdzie może być różnie a Roma będzie podejmować u siebie Bate nadal mające szanse na Ligę Europejską, z którym już raz przecież przegrała. Oczywiście to tylko teoria, jeśli jednak ona się potwierdzi na Camp Nou zobaczymy ciekawe widowisko. Bet trzysześćpieć.
Arsenal @1,22+Barcelona @1,28+ Chelsea @1,40 ako@2,20 ✅

Wiem do czego zdolny jest Arsenal, wiem też jak gra Czelsi w tym sezonie, jednak postanowiłem publicznie dać szanse tego wieczora angolom. Być może wyjdę na tym jak Zabłocki na mydle. Mimo wszystko coś mi mówi, że w obliczu takich gigantów jakimi są Dinamo Zagrzeb oraz Maccabi pokażą dziś, gdzie jest miejsce wyspiarzy w wielkiej piłce :razz:
Dokładam do tego Barcelonę, która w przypadku wygranej u siebie zapewni sobie awans i tak samo jak Bayern będzie mogła zachować pełen czilałcik na ostatnią kolejkę w Leverkusen. O tym co działo się na Santiago nie muszę przypominać. Zagrane w bet trzysześćpięć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
.joker. 204

.joker.

Użytkownik
Róbcie co chcecie, ale moim zdaniem stawianie na Zenit i Barce po żałosnym kursie kompletnie mija się z celem. Zenit ma już pewny awans i nie ma potrzeby się spinac tym bardziej, że w lidze mają nieciekawa sytuację. Valencia to nie są jakieś.ogórki. Z pewnością będą gryźć trawe w tym meczu i robić wszystko, żeby ugrać jakieś punkty. Jedyna rzeczą jaką gospodarze będą za wszelką cenę chcieli zrobić to kartki Hulka i Witsela. Valencia grała z beniaminkiem w ten weekend i nie wygrala tego meczu. Moim zdaniem nie dlatego, że są w takiej beznadziejnej formie, ale dlatego, że mieli w głowach dzisiejszy mecz. Barca zmęczona po meczu z Madrytem, dla Romy póki co nie ma jakiejś komfortowej sytuacji w grupie, więc też muszą zrobić wszystko, żeby coś ugrać. W ekipie gości niestety brak Salaha, Gervinho, Tottiego, ale granie na gospodarzy po kursie 1.30 w &quot;towarzystkim meczu&quot; jak dla mnie jest bezsensowne. Powodzonka ;)
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Zna ktoś jakiegoś buka, gdzie jest jeszcze oferta na żółtą kartkę dla hulk, witsel, alves, perreira (porto)?
Edit: Znalazłem tylko żk w drugiej połowie zenit over 1.5 za 2.2 w bwin
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
ja dziś widzę dwa typy
Lyon 1 bet365 1.83
Wszystkie typy na X x2 i 2.....
a drugi to
Bate LEverkusen
gdzie typy są na Niemców i over nawet 3,5.
Under 2.5 i 1x na Bate.Tak będzie
Sam w to nie wierzę do końca ale wydaje się to dość prawdopodobne że tu nie będzie 2 bo mecz o 18 pierwsze kupony padną i trzeba będzie dołożyć kilka,taki scenariusz widzę,a i Petersburg też nie rozumiem że ma dużo goli paść ,tu będzie 1 lub 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Maccabi - Chelsea
Typ: Chelsea @ 1,361
✅0:4
Barcelona - Roma
Typ : Barcelona@ 1,257
✅6:1
Arsenal - Dinamo Zagrzeb
Typ; Arsenal @ 1,200
✅3:0
AKO @ 2,06 Pinnacl


Trochę po najmniejszej linii oporu powiecie, ale czy najprostsze rozwiązania nie okazują się najlepsze?

Chelsea zwyżkuje forma. Wygrali z Norwich, ale zagrali na zupełnie innym poziomie niż wcześniejsze mecze. Hazard latał niesamowicie, kiwał wszystkich, znowu wrócił mu luz, dynamika, błysk, do tego Willian nadal przebojowy. Diego Costa się przełamał i zdobył gola, Fabregas się przełamał i zaliczył asystę przy golu. Ciekawie spisał się Kenedy na lewej obronie, ale pewnie dziś i tak Azpi zagra coś czuję. Chelsea biegała i pressingiem dobrze grała, ja widzę znaczącą poprawę w ich grze i zamierzam na nich grać w najbliższym czasie.
Maccabi dostarczyciel pkt w grupie, sam Zahavi to zbyt mało wg mnie.


Barcelona w formie po El Clasico gdzie rozwaliła Real, Messi wraca.
Roma ma problemy w defensywie, dziś Maicon i Rudiger mają grać w tyłach, no to trochę ich Neymar i Suarez pokręcą coś czuję...
W sierpniu Barca w chodzonego wygrała z Romą u siebie 3:0 towarzysko, oglądałem i tam powinno być z 7:0/8:0 ale Szczęsny w 1poł bronił świetnie.
Wierzę w Romę bo ich lubię, ale no nie widzę ich na Camp Nou jakoś dzis wcale.


Arsenal ostatni dzwonek, wygrywają i mają jeszcze szansę bo muszą liczyć na Bayern, który wygra z Olympiakosem i Arsneal mooooże psim swędem jeszcze uda się przedrzeć do fazy pucharowej. Wiem, że Coquelin wypadl, ale będzie Flamini w sumie. Ważne, że będzie grał Ozil + Alexis + Giroud. Choicaż francuskiego napastnika nie lubię za bardzo to jednak potrafi on wykańczać te akcje.
Dinamo teraz nikt nie zlekceważy już.

Taki tripel dziś, może jutro będą bardziej wysublimowane typy :p No, ale liczy się efekt nieprawdaż?
Ten poznamy około 22:40...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
K 25

kwas28

Użytkownik
AKO: 8.16
Barcelona over 1.5 kartki - 2.20
Zenit Sankt Petersburg over 2.5 kartek - 2.25
FC Porto - Dynamo Kijów over 2.5 kartek - 1.65
Widzę tutaj olbrzymie value. W meczu Barcy i Zenitu muszą padać kartki, bowiem ekipy te posiadają graczy, którzy muszą się wyczyścić przed fazą pucharową. W Barcelonie jest to Dani Alves a w Zenicie Witsel, Hulk i Anyukov. 3 kartki Rosjanin dzisiaj to jest więc minimum. Barcę czeka mecz z Romą, która łatwo się nie podda. Myślę, że oprócz Brazylijczyka ktoś tutaj z tej ekipy zarobi jeszcze żółtko. W meczu Porto z Dynamem sędziował będzie natomiast Hiszpan, który daje sporo kartek. Jest to mecz bardzo istotny dla obu drużyn więc liczę na dużo kartek. W pierwszym meczu było ich bardzo dużo i dzisiaj 5 to jest minimum. Kurs piękny więc warto grać.
Anyukov nie gra. Dostał 2 żółte i w konsekwencji czerwoną , co w pucharach oznacza pauze ,a w rejestr kartek jest wpisywana 1 żółta. To nie jest polska ekstraklasa ????
 
R 75

richi

Użytkownik
Zgadzam się całkowicie z Twoimi typami robson,tylko jest jedno ale,Arsenal ileż to oni niby pewnych meczy zawalili,że wspomnę tylko zeszłoroczne 3-3 z Anderlechtem,gdzie mieli już 3-0.Masakra.Tu jest większy ciężar gatunkowy,niż wtedy ale czy to lepiej dla nich?Wątpię.
A co do Barcy to proponuję 1/+2.5 @ 1.55
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Barca zmęczona po meczu z Madrytem, dla Romy póki co nie ma jakiejś komfortowej sytuacji w grupie, więc też muszą zrobić wszystko, żeby coś ugrać. W ekipie gości niestety brak Salaha, Gervinho, Tottiego, ale granie na gospodarzy po kursie 1.30 w &quot;towarzystkim meczu&quot; jak dla mnie jest bezsensowne. Powodzonka ;)
Faktycznie Real postawił tak ciężkie warunki, że Barcelona ledwo ten mecz dograła do końca. Z resztą widać było to po zawodnikach, którzy niemalże musieli być znoszeni z boiska ;)

A tak na poważnie to ja rozumiem, że granie Barcelony po 1,28 może nie być opłacalne ale jaki kurs mógł być wystawiony na to spotkanie? Barcelona w ostatnich tygodniach wygląda bardzo dobrze, grając w dodatku bez Messiego. Fakt, że początek sezonu mieli niemrawy i męczyli bułę zwłaszcza w pierwszej połowie, ale odkąd Messi doznał kontuzji, a grę na swoje barki wziął Neymar i Suarez to gra wygląda bardzo obiecująco. W dodatku jak wiemy Leo wraca dziś do gry więc powinno to wyglądać jeszcze lepiej. Lanie jakie Barca sprawiła Realowi pokazuje, że drużyna jest w bardzo dobrym momencie sezonu. Oczywiście, &quot;Los Blancos&quot; nie pokazali pełni swoich możliwości, z resztą taktyka jaką obrał Benitez była bardzo nietrafiony, ale nie można deprecjonować tego wyniku. Ogranie Realu 4:0 na ich stadionie to naprawdę świetny wynik i czapki z głów nie tylko za rezultat, ale również samą grę.
Za to Roma w tym sezonie nie spisuje się jakoś rewelacyjnie. Owszem gra dobrze ale trochę im jeszcze brakuje do optymalnej formy. W dodatku zabraknie kilku kluczowych zawodników i nie zdziwię się, jak ograniczą się oni do bronienia dostępu do własnej bramki. Bo w sumie co innego można zrobić przyjeżdżając na Camp Nou?
Moim zdaniem Barcelona wygra dziś bardzo pewnie, 3:0 spokojnie jest przez nich do ugrania i taki wynik dzisiaj widzę.

Barcelona wygra &amp; over 2,5 @ 1,55 ✅
Barcelona zdobędzie gola w obydwu połowach @ 1,66 ✅

Uni
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
jacio 456

jacio

Użytkownik
FC Barcelona - AS Roma
Rozpędzona Barca potrzebuje remisu do awansu do fazy pucharowej LM. Jednak, chyba mało kto oczekuje tutaj nudnego meczu i gry na remis. Barcelona pozytywnie naładowana po wygranej w El Clasico zapewne szybko będzie starała się objąć prowadzenie i spokojnie kontrolować dalej mecz. Może być tak, że po strzeleniu jednej, bądź dwóch bramek mecz nam trochę &quot;śiądzie&quot; ze względu na duże obciążenie piłkarzy Barcelony, którzy często muszą grać co 3 dni i mogą trochę odpuścić końcówkę tego meczu w celu uniknięcia niepotrzebnych kontuzji. Chociaż z drugiej strony wcale nie musi to tak wyglądać, ponieważ głodni gry są Messi i Rakitić, którzy powinni dzisiaj zagrać od pierwszej do ostatniej minuty. Nie spodziewam się wielu zmian w składzie Blaugrany, aczkolwiek trener może dać odpocząć np. Suarezowi, co trochę zmieniejszyłoby siłę ognia Katalończyków. Zabraknie na pewno Mascherano. Niemniej jednak, piłkarze Barcy pokazali, że znakomicie radzą sobie nawet bez Messiego. Dlatego nie obawiam się dzisiaj o postawę gospodarzy, nawet jeżeli dzisiaj miałoby zabraknąć, któregoś z podstawowych graczy. Przyjrzyjmy się teraz temu, co słychać w ekipie gości. Trener Rudi Garcia zapowiada, że remis ich tutaj nie zadowala, dlatego będą walczyć o zwycięstwo. Według mnie jest to co najmniej mało prawdopodobne. Jeżeli piłkarze Romy faktycznie będą starali się za wszelką cenę wygrać, to może się to źle dla nich skończyć. Wiele też zależy od tego jak potoczy się spotkanie na Białorusi, które zaczęło się o 18. Ale zostawmy te mało istotne dywagacje i zobaczmy kogo zabraknie dzisiaj wśród Gialorossich. Najprawdopodobniej ofensywa Romy sporo ucierpi, bowiem kontuzje leczą Salah, Gervinho i Totti. Do tego dochodzi również zmęczenie po meczu w niezwykle trudnych warunkach jaki musieli stoczyć piłkarze Romy w Bolonii (grali w wodzie po kostki). Co również nie napawa optymizmem po tym meczu to postawa obrony, która pozostawiała wiele do życzenia. Podsumowując, pomimo tego, że w pierwszym spotkaniu udało się Romie nie popełnić błędów i zremisować, to myślę, że dzisiaj nie będą mieli wiele do powiedzenia. Spodziewam się od początku dużej dominacji Barcelony i sądzę, że już do przerwy może być po meczu. Chociaż, jeżeli uda się Romie przetrwać nawałnicę i nie stracić więcej niż jednej bramki, to w drugiej połowie Katalończycy mogą spuścić trochę z tonu, a wtedy otworzy się szansa dla Pjanicia i spółki. Dlatego ja tutaj wybieram zakład na zwycięstwo gospodarzy do przerwy. Kurs zachęca do gry. Szczególnie, że w betsafe na win Barcy HT/FT jest on dużo niższy - 1,44.
Podaję jeszcze osiemnastkę Barcy na dziś:
Ter Stegen, Bravo, Piqué, Rakitic, Sergio, Alves, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar, Bartra, Munir, Jordi Alba, Sergi Roberto, Adriano, Vermaelen, Mathieu and Samper.

Mój typ:

Barcelona HT @ 1.70 betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
ARSENAL - DINAMO LICZBA RR w pierwszej połowie arsenal over 3,5 1.9 bwin✅
over 0,5 ŻK DINAMO W PIERWSZEJ POŁOWIE bwin 1.57⛔

Od początku meczu arsenal rzuci się na dinamo, znany jest z dużej liczby kornerów, w pierwszej połowie przynajmniej 4 rr arsenalu to bardzo ciekawy typ po dobrym kursie, można również to samo w II połowie po 1.7 jednak może do przerwy być po meczu i arsenal nie będzie dalej forsować tempa w związku z czym rożnych może być mniej niż w I połowie.
Ogólnie w bwin bardzo bogata oferta na rzuty rożne.

Przynajmniej jedna żółta kartka w I połowie dla dinama bardzo możliwa, według mnie będą tylko się bronić. Polecam również podobne typy na bayern i barcelonę
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Arsenal ma nóż na gardle, zagrają niemal pełnym i nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo gospodarzy na Emirate Stadium. Kurs nie jest powalający, ale wydaje się dość pewny. Wenger i jego zawodnicy już się postarają o to, żeby ograć europejskiego średniaka. Dinamo nie zachwyca na ostatnie 7 meczy przegrało 4. Na 4 mecze wyjazdowe przegrali 3 w lidze chorwackiej oraz lidze mistrzów. Wątpię, żeby Arsenal sam siebie wyeliminował z Europejskich pucharów.
Nie będę oryginalny i swoje siano stawiam na Barce. Katalończycy zdominują swoich dzisiejszych rywali i to nie podlega dyskusji. Sami mogą coś stracić, ale czuję że wbiją Romie 3-4 gole i będzie po sprawie. Barca w bieżącym sezonie wygrała wszystkie mecze u siebie, a Rzymianie na wyjazdach trzykrotnie przegrywali i dwukrotnie remisowali oraz odnieśli kilka zwycięstw.
Na Stadio Do Dragao zawita Dynamo Kijów. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip. Przy ewentualnej porażce goście mogą raczej się pożegnać z dalszą fazą rozgrywek. Zwycięstwo natomiast niebezpiecznie przybliży ich do Porto, które z drugiej strony nie może na to pozwolić. Porto w tym sezonie na własnych śmieciach wygrało 6 spotkań i 1 tylko zakończyło się remisem. Kijowianie natomiast w delegacji w lidze Ukraińskiej wygrali wszystkie mecze, ponieśli tylko jedną porażkę z Chelsea w Londynie. Wydaje się, że to goście powinni ruszyć od samego początku do ataku, gdyż to oni potrzebują koniecznie punktów. Portugalska ekipa raczej nie powinna forsować tempa i wszystkie siły skupi na kontratakach w których są zabójczy. Za gospodarzami stoją nieco większe umiejętności, kibice i atmosfera, którą stworzą na stadionie i to że bardzo rzadko tracą punkty u siebie...

AKO=&gt; Arsenal x Barcelona x Porto (remis nie ma zakładu) =&gt; 1,92
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Lyon - Gent
Dziś zbytnio się nie wysilę ale właśnie tak to czuję. Jeżeli Lyon chce grać dalej w LM to muszą dwa ostatnie spotkania wygrać. Dziś muszą postawić pierwszy krok. Ja nie przypominam sobie jakiegoś spektakularnego sukcesu na wyjeździe ekipy z Belgii. Lyon ma dziś przeciwnika jak najbardziej w swoim zasięgu.Nie poszło w lidze, lecz może pójdzie w Lidze Mistrzów. Kursy na gospodarzy rosną a ja lubię takie sytuacje...
Lyon + Arsenal kurs łączny 2,15 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
No Bate X i trza kupony robić od nowa,diabeł nie śpi, ciekawe czy teraz Barca X Bayern Arsenal czy Chelsea?? daje na Barce,po 4-0 z Realem ludzie się podniecą ,Roma dla odmiany tylko 2-2 a dziś X2.....Bwin kurs 4
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Decydująca walka o awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów

We wtorek i środę kibice poznają kolejne rozstrzygnięcia w Lidze Mistrzów UEFA. Rywalizacja o miejsca zapewniające awans do 1/8 finału wkracza w decydującą fazę. Wszystkie mecze UEFA Champions League można śledzić na platformie LIVE Betano.
Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy sekcję 0% oraz ponad 150 rynków marży tak aby jeszcze bardziej uprzyjemnić oglądanie tej uczty piłkarskiej.
W 5. serii gier najciekawiej zapowiadają się spotkania: FC Barcelona - AS Roma (wtorek, 20:45), Manchester United – PSV (środa, 20:45) oraz Juventus – Manchester City (środa, 20:45).
Grupa E
W tej kolejce Ligi Mistrzów awans z pierwszego miejsca może sobie zapewnić „Duma Katalonii”. Aby tak się stało, podopiecznym Luisa Enrique wystarczy remis w dzisiejszym starciu z ekipą z Rzymu – kurs jak na faworyta wysoki @ 1.30 Bayer natomiast uda się na Białorusi, aby powalczyć o punkty w Borysowie.
Grupa F
Któraś z ekip w grupie F we wtorkowy wieczór zapewni sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Spotkanie w Bawarii zapowiada się imponująco. Być może będzie to mecz, który pozostanie w naszej pamięci przez długi czas.
Grupa G
W poprzedniej kolejce Dynamo Kijów wypadło z miejsca gwarantującego awans do 1/8 finału. Porażka z Chelsea przed rozpoczęciem tego sezonu była prawdopodobnie wliczana w kalkulacje trenera Rebrowa. Trzeba jednak przyznać, że w obecnej sytuacji mistrza Anglii Ukraińcy mogli pokusić się o wywiezienie minimum jednego punktu z Londynu. Tak się jednak nie stało. Dynamo rozegra więc w Portugalii mecz ostatniej szansy z FC Porto@1.80. Ukraińcy nie liczą raczej na potknięcie Chelsea w meczu z outsiderem grupy. Dlatego też Dynamo musi zdobyć komplet punktów, aby pozostać w grze. Zespół ten nie ma raczej problemów na podwórku krajowym – wygrana w trzech ostatnich meczach i współdzielenie fotelu lidera z Szachtarem z dużą przewagą nad resztą stawki pozwoli im na spokojne przygotowanie się do ważnego pojedynku w Lidze Mistrzów.
Grupa H
Podopieczni Andre Villasa-Boasa odnieśli kolejne zwycięstwo w Premier Lidze. Tym razem ich ofiarą padł FK Urał Jakaterynburg. Zenit nie odstaje od czołówki tabeli. Lokomotiw Moskwa i FK Rostów mogą się czuć zagrożeni. Do lidera CSKA droga jest dłuższa, ale z czasem ekipa „Sinie-Bieło-Gołubyje” powinna dogonić wicemistrza Rosji.
W Valencii@3.55 humor nie dopisywał. W ligowym starciu z Las Palmas podopieczni Nuno Espirito Santo mogli przegrać. Skończyło się na podziale punktów, ale gospodarze tego spotkania wykazywali dużo mniejsze zaangażowanie w zwycięstwo niż ich rywale. Być może to celowa zagrywka, mająca przygotować „Los Che” do obrony drugiej pozycji w tabeli grupy H.

Odbierz bonus w Betano
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
No Bate X i trza kupony robić od nowa,diabeł nie śpi, ciekawe czy teraz Barca X Bayern Arsenal czy Chelsea?? daje na Barce,po 4-0 z Realem ludzie się podniecą ,Roma dla odmiany tylko 2-2 a dziś X2.....Bwin kurs 4
Co ma Bate do Barcelony? Leverkusen w grupie gra średnio 1 zwycięstwo teraz 2 remisy i 2 porażki więc X z Bate nie jest specjalną niespodzianką, tym bardziej że Białoruska ekipa wygrała u siebie z Roma. W tym spotkaniu nie zdziwiłaby mnie porażka Aptekarzy.
Bayern pewnie wciągnie nosem Oly, ale po takim kursie to już należy odpuścić. Kurs na Barce jeszcze względny i do pobrania, Arsenal 3:0 ,4:0 z Dinamo, a Chelsea pewnie pomęczy się w Tela Vivie i wygra z drużyna która ma bilans bramkowy 1:11...
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Arsenal-Dynamo Z.
Arsenal wygra do zera @ 1.95 bet365✅

Mecz pod dyktando Kanonierów. Od początku Arsenal przyciśnie, aż w końcu strzeli i będzie kontrolować spotkanie. Po stronie Dynamo jakoś nie widzę argumentów na to aby mogli odpowiedzieć i nawiązać równorzędną walkę z Arsenalem, dlatego też taki typ ????

Lyon-Gent
Lyon (-1) @ 2.75 bet365⛔

Ostatni mecz tych zespołów zakończył się remisem choć w końcówce to ekipa z Lyonu mogła zgarnąć całą pulę gdyby Lacazette A. wykorzystał rzut karny w 88&#39;. Drużyna francuska była lepsza w tamtym spotkaniu stwarzała sobie więcej sytuacji bramkowych.
Gospodarze z jednym punkcikiem na koncie powinni dzisiaj dopiąć swego i zainkasować 3 pkt w dobrym stylu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom