>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 25.11.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
BATE - Porto

Głównym Celem Bate jest zajęcie 3 miejsca w grupie i wywalczenie awansu do LE, co prawda jeszcze mają szansę na awans z grupy z 2 miejsca do kolejnej fazy LM ale te szanse są minimalne, gdyż wystarczy by drużyna z Doniecka zremisował 1 mecz i wszystko będzie jasne.
Porto awans ma już pewny, jednak nie sądzę by ten mecz potraktowali jako sparing.
BATE u siebie zdołało wygrać z Baskami 2-1 jak i zostali zbombardowani przez Szachtar 0-7. W 1 meczu Porto u siebie rozgromiło Borisov 6-0
BATE będzie do końca walczyć o LM a przynajmniej o LE i w dzisiejszym meczu i siebie powinni powalczyć i strzelić przynajmniej 1 gola
Typ:Obie drużyny strzelą gola: kurs 2,1 bet365 3/10
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
A czemu mieliby niechcieć?
Dziś każdy kalkuluje, nie ma gry na 100% w każdym meczu jeśli nie trzeba - wiadome od dawna. PSG myślę, że skalkulowało, że na 1 miejsce szanse są marne, bo trzeba by wygrać z Barceloną na Camp Nou. Lepiej zrobią skupiając się teraz na lidze, bo teraz zacznie się okres częstych meczy:
29.11 - Nicea
03.12 - Lille
06.12 - Nantes
A wiadome, że PSG jest obecnie na drugim miejscu i po piętach drepcze już Lyon.

Nie twierdzę, że PSG nie wygra ale po tym kursie lepiej zagrać coś w stronę Ajaxu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
No to glupot innych dawno ni czytalem. CO tutaj ma PSG kalkulowac? Wygywajac potrzebują tylko remisu na Camp Nou wiec co tutaj jest do kalkulacji? Chyba lepiej uniknąć w1/8 Chelsea,Bayernu czy Realu prawda?PSG nie wygrywajac z Ajaxem w zasadzie skazuje sie na 2miejsce Atak pojedize na CN zeby sie zamurowac a wiadomo jak Barcelonie nie idize z tak grajacymi rywalami
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Dziś każdy kalkuluje, nie ma gry na 100% w każdym meczu jeśli nie trzeba - wiadome od dawna. PSG myślę, że skalkulowało, że na 1 miejsce szanse są marne, bo trzeba by wygrać z Barceloną na Camp Nou. Lepiej zrobią skupiając się teraz na lidze, bo teraz zacznie się okres częstych meczy:
29.11 - Nicea
03.12 - Lille
06.12 - Nantes
A wiadome, że PSG jest obecnie na drugim miejscu i po piętach drepcze już Lyon.
Nie twierdzę, że PSG nie wygra ale po tym kursie lepiej zagrać coś w stronę Ajaxu.
Nie zgodzę się, że każdy kalkuluje. Może źle się wyraziłem. Oczywiście, w piłce nożnej również dochodzi do &quot;wałków&quot;, kalkulacji etc. jednak nie w przypadku drużyn na światowym poziomie. Myślisz, że Barca, Real czy Bayern odpuściłyby jakiś mecz? Jak czytam, że dziś Bayern odpuści City to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ja rozumiem, że wyobraźnia działa jednak na takim szczeblu rozgrywek i w takim zespole jak PSG, z takimi ambicjami jaki mają właściciele klubu, odpuszczanie czy nie dawanie z siebie 100% to strzał w kolano. Tym bardziej, że paru zawodników jest kontuzjowanych dzięki czemu inni, w dużej mierze zmiennicy będą mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności i przekonania Laurenta Blanca, że warto na nich stawiać częściej.
Co do sytuacji w lidze to PSG dużo straciło w ostatnich tygodniach przez kontuzję Ibrahimovicia, który jak wiemy już wrócił do gry. Poza tym obecna sytuacja w lidze jest bardzo wyrównana jednak koniec końców wydaje mi się, że to i tak PSG zdobędzie mistrza.
Jeśli chodzi o samo granie to w żadnym wypadku nie sugerowałem aby iść w kierunku PSG. Ja ten mecz w ogóle odpuszczam, a jeśli na coś się zdecyduje to pewnie będzie to over 2,5.
Generalnie odniosłem się tylko do postu golazo nt. tego, że PSG może nie zależeć na zajęciu pierwszego miejsca co dla mnie jest kompletną bzdurą.
I jak już wcześniej wspomniałem - jeśli PSG ma kalkulować to bardziej opłaca im się wygrać, a przynajmniej zrobić wszystko aby dziś wygrać z Ajaxem, dzieki czemu wystarczy im &quot;tylko&quot; remis na Camp Nou do zajęcia pierwszego miejsca.
 
P 26

pioteer

Użytkownik
nie było jeszcze chyba w historii ligi mistrzów drużyny, która zmniejszyłaby swoje szanse na pierwsze miejsce w grupie bo za chwilę ma jeden z 38 meczów ligowych... rozumiem gdyby to był casus dortmundu, fatalny początek sezonu, okolice strefy spadkowej, trzeba wygrywać każdy mecz ligowy. tymczasem w przypadku psg jest dokładnie na odwrót. może dla kogoś będzie to szokiem, ale drużyny pokroju psg czyli dominatorzy w swoich ligach (legia się kłania) czasem owszem coś odpuszczą, ale jest to mecz ligowy na jesieni bo na dystansie ~40 kolejek trzy punkty w jedną czy drugą nie mają dla nich większego znaczenia

oczywiście ajax może dzisiaj sprawic niespodziankę bo jest w dobrej formie, a psg trochę jednak osłabione, ale jeśli tak się stanie proszę nie pisać po meczu &quot;ha, wiedziałem! psg odpusciło!!&quot; ....
 
golazo 0

golazo

Użytkownik
Moja propozycja na dziś:
Ako 4.59
Psg:Ajax x2
City strzeli
Apoel z handi (3.5-0)
Maribor z handi (3.5-0)
Krótkie podsumowanie
1.Wiadomo Psg pewne fazy grupowej LM, Ajax zwycięstwem lub remisem może zrobić duży krok w kierunku fazy pucharowej Ligi Europejskiej
2.W ostatnich spotkaniach obydwu drużyn oprócz tego ostatniego w Monachium obie drużyny strzelały. Teraz każdy gol dla City jest na wagę złota wszak np remis bezbramkowy oddala tą drużyne od 2 miejsca premiowanego awansem do fazy pucharowej tych rozgrywek. Sądze że w tym meczu gospodarze mogą się pokusić nawet o zwycięstwo z Bayernem który ma już pewny udział w fazie pucharowej.
3.Gospodarze ostatnio w LM nie mają w zwyczaju wysoko przegrywać, co więcej strzelają gole nawet ostatnio trafili do bramki swoim dzisiejszym gościom czyli wielkiej Barcelonie
4.Sądzę że Sporting się nie rozstrzela a Maribor swoją obroną uchroni się przed bagażem bramek.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
3.Gospodarze ostatnio w LM nie mają w zwyczaju wysoko przegrywać, co więcej strzelają gole nawet ostatnio trafili do bramki swoim dzisiejszym gościom czyli wielkiej Barcelonie
Nic takiego nie miało miejsca. Mecz na Camp Nou zakończył się skromnym zwycięstwem &quot;Blaugrany&quot; 1:0 więc powyższa informacja jest nieprawdziwa.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Moja propozycja na dzisiejszy wieczór:

Sporting + Porto ako 2.06 bet365✅

Uzasadnienie:

Sporting jeśli chce awansować musi ten mecz po prostu wygrać. Jest zespołem lepszym, gra u siebie, ma graczy o lepszych umiejętnościach. Zwycięstwo w tym meczu jest krokiem w kierunku wyjścia z grupy, a wyjście z grupy to konkretne pieniądze.

Porto walczy o pierwsze miejsce w grupie z Szachtarem Donieck. Umiejętności graczy z Porto o wiele wyższe od Białorusinów. Bate to już nie jest ten sam zespół co kilka sezonów temu. Porto jest rywalem o klase lepszym i powinno to pokazać na boisku. Ze względu na nałożone kary część trybun w Borysowie również będzie zamknięta. Temperatura w Borysowie będzie ujemna, ale murawa jest tam doskonale przygotowana także, jeśli Porto zagra swoje zgarnie z pewnością 3 punkty.

Dla odważnych polecam grę z handicapem.
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
BARCELONA -1,5 AH kurs: 1,7✅✅ 0:4✅✅

PSG i właśnie FC Barcelona pewne awansu do rundy pucharowej. Francuzi mają 10punktów, gracze z Katalonii jeden mniej. Jednak będzie walka o pierwsze miejsce w grupię, gdyż za tymi 2 drużynami jest już przepaść - APOEL z 1 remisem, Ajax z 2. Podopieczni Luisa Enrique przystępują do tego meczu w dobrych humorach po zwycięstwie ligowym z Sevilla 5:1. Messi w gazie, ostatnio hat-trick, liczę że dziś także odpali Suarez i strzeli jakiegoś gola ???? Nie widzę innego rozwiązania niż pewne zwycięstwo Barcy w dalsza walka o 1 pozycję w grupie F. APOEL w 3 ostatnich meczach bez bramki, 2 remisy i porażka w LM z PSG. Polecam i powodzenia!
APOEL: Pardo – Antoniades, Guilherme, Carlao, Sergio – Gomes, Morais, Riise, Efrem – Djebbour, Manduca
Barcelona: Ter Stegen –Alves, Piqué, Mathieu, Alba – Rakitić, Busquets, Xavi – Suárez, Messi, Neymar
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Porto wcale dziś wygrac nie musi, remis im wystarczy, nie zdziwiłbym się gdyby tam był remis. Niby taka peeffka dnia, ale jak to często w LM bywa, każdy wie jak takie pewki się kończą. Nie gram tego spotkania bo nie warto, za to Roma po kursie 2.50 pobrana. Niby tam problem jest z prawą stroną obrony bo nie ma Maicona i Torosidisa, ale trener coś wymyśli. W 1 meczu demolka CSKA i teraz też liczę na WIN.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
A ja dziś zagrałem kombinacyjnie.
1. CSKA - Roma : Remis w pierwszej połowie
2. Szachtar - Bilbao : Remis w pierwszej połowie
3. Man. City - Bayern Monachium : Remis w pierwszej połowie
4. Benfica - Maribor : Benfica wygrywa 1 golem
5. Schalke - Chelsea : Liczba goli Schalke - 1
6. BATE - Porto : Bate albo remis
7. APOEL - Barcelona : Barcelona wygrywa do zera
8. PSG - Ajax : Liczba goli Ajaxu - 1
1. W Moskwie najprawdopodobniej padnie remis. Widzę tu 1-1 po nudnym pojdynku. Z gry więcej będzie miała Rosyjska ekipa, ale na grad goli się nie zanosi. Nikt się na ryzyko nie porwie i decydować będą ostatnie kolejki.
2. Szachtar u &quot;siebie&quot;. Widzę w tej grupie wielki wałek bukmacherski. I to Bilbao, jako że ostatni mecz ma u siebie z BATE, zakończy LM na 3 miejscu i pokaże &quot;nic&quot; w lidze europy. Mecz na remis ze wskazaniem na... gości.
3. Serce dziś mam błękitne, ale niestety zapowiada się na powtórkę z Niemiec. City potrzeba Silvy, a najlepiej jakby go się dało sklonować. Obrona nie jest już monolitem, mecz jak pojedynek bokserski, pierwsza runda rozpoznawcza a w drugiej i kolejnej szukanie błędu. Stąd typ na remis niekoniecznie bezbramkowy do przerwy.
4. Słoweńcy mecz przegrają kwestia ile. Najbardziej wiarygodnym wydaje się że 1-0, nie widzę tutaj atutów żeby ukąsili. Podoba mi się ich defensywa. Stąd takie ryzyko.
5. H2H dla Anglików, ale oba zespoły są w formie. Konia z rzędem dla człowieka który wytypuje tutaj zwycięzce... Śmierdzi remisem. Szkoda że nie zagrałem remisu do końca pierwszej połowy.
6. Porażkę 7-0 z sąsiadami zza miedzy uważam za wypadkiem przy pracy. Białorusini to ciągle Białorusini. Wynik będzie sensacją bo coś czuję że siła wyższa chce żeby to własnie ostatnie kolejki były rozstrzygujące. BATE wpierdol dostanie w Hiszpanii, a nie poraz kolejny na własnych śmieciach. Raz do roku to i wąż pierdnie.
7. Przyznaje się że popłynąłem tutaj. Typuję 2 w 1 bo nie jestpuści szmaty i nie jest powiedziane że Bravo nie wpuści szmaty i nie zdziwie się jak Barca to zremisuje.
8. Jajca w majonezie. Ale Ajax zgodnie z tradycją może coś ukąsi. 2-1 dla gospodarzy i decydujące szachy w stolicy Katalonii.
Pozdrawiam i zachęcam do komentarza mojej bujnej wyobraźni.
 
M 0

maverick92

Użytkownik
Litości ludzie, pomiędzy Porto a BATE jest przepaść.. Portugalczycy dzisiaj wygrają, w weekend nie grali, mieli ostatnio dużo czasu na odpoczynek, na pewno będzie mobilizacja na ten mecz, jak wygrają dzisiaj będą mieli wielkie szanse na zajęcie 1 miejsca w grupie!

W spotkaniu Schalke - Chelsea śmierdzi mi underowym remisem, &quot;minimalizm&quot; Mourinho może dzisiaj o sobie dać znać.
Szachtar - Bilbao, ciężki mecz, dużo zależy od BATE - Porto.. nie ruszam tego
Barcelona wygra z APOEL-em 2-0, ten wynik cały czas mi chodzi po głowie ;) Messi coś strzeli.
Sporting - Maribor, stawianie gołej jedynki po takim kursie bez sensu, Słoweńców stać na kolejny remis.
Co do CSKA - Roma to bym tutaj uważał, oglądałem CSKA - Bayern, Bawarczycy wygrali bardzo szczęśliwie, CSKA miało swoje szanse.. dzisiaj możemy wyjść całe niedoświaczenie Romy w LM no i te absencje w defensywie.. BTS można stawiać ;)
 
kanon 18

kanon

Użytkownik
a ja coś czuje ze dzisiaj będzie niespodzianka w grupie G. Chelsea najprawdopodobniej wygra z Schalke , a Maribor wygra ze Sportingiem i wtedy Maribor awansuje ! ???? dobra rozkmina ale ciekawe czy sie sprawdzi.. Granie na Sporting po kursie 1.30 to dość spore ryzyko jak dla mnie. Maribor umie walczyć drużynami z wyższej półki a pokazał to remis z Chelsea (chociaż w pierwszym meczu baty 6:0) czy remis z Schalke.. Myślę ze Maribor dzisiaj zaskoczy i wyciągnie remis a może nawet pokusi się o zwycięstwo ???? zagram na nich za dyszkę a co tam ???? kurs ladny bo az 12
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Spotkanie: Schalke - Chelsea ⛔
Typ: BTS - tak
Kurs: 1.80
Buk: bet365

E: Schalke tragicznie, któryś raz się na nich przejechałem. Od dzisiaj dla mnie no-bet podobnie jak Tottenham i reprezentacja Serbii ????

Mój typ na dzisiaj. Bez jakiejś szczególnej analizy, w Gelsenkirchen pada dużo goli. Chelsea nie musi, ale potencjał ma ogromny. Jeżeli gospodarze chociaż trochę się otworzą, to jest wielka szansa, że stracą bramkę. A i myślę, że sami ukłują Anglików, w końcu też w piłkę grać potrafią ;)

Dodatkowo podbijam typ któregoś z użytkowników na gola Suareza w meczu z Apoelem. ✅

PSG - Ajax ✅
Over 3.5

Kurs: 3.25 bet365

Spróbujemy na przełamanie, poza meczem z Barceloną paryżanie rażą nieskutecznością. Dzisiaj powinniśmy zobaczyć otwarte spotkanie i może w końcu chociaż 1/4 okazji strzeleckich gospodarze wykorzystają. To samo tyczy się zresztą Ajaxu. Jestem zdania, że jeżeli gra się ofensywnie i stwarza sytuacje bramkowe, to w końcu musi &#39;zaskoczyć&#39; i zacząć wpadać.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Zestawienie kartek, może się komuś przyda:



Dopiero wróciłem z pracy, więc kursy na kartki poszczególnych graczy już &quot;zabite&quot;. Postanowiłem podejść bardzo asekuracyjnie do sprawy i tak o to znalazłem dwa typy:

Shaktar powyżej 1.5 kartki w meczu @1.50
Barca powyżej 0.5 kartki w meczu 1.36


Na w/w zestawieniu widzimy, że w składzie Barcelony kandydatem do wyczyszczenia jest Alves, zatem to on powinien pokryć nam over, jeżeli by się tak nie stało może uczyni to ktoś inny, a do wyłapania tylko jedno żółtko

Na liście Shktaru widnieje trójka graczy: Kucher, Luis driano, Srna. Przy czym Kucher nie gra pierwoszplanowych ról, więc pod uwagę biorę podstawowych Adriano- czołowy strzelec drużyny i Srna- podstawowy defensor

Zarówno Barca jak i Shaktar w komfortowych warunkach jeżeli chodzi o układ w tabeli, zatem można sobie pozwolić na ewentualne kombinowanie z &quot;wyczyszczeniem się&quot;


ako 2.04 Totomix
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
CSKA Moscow - AS Roma x2 za 1,42 Bet365 9\10✅ 1:1
Roma gra ładny football wygrali ostatni mecz z Atalantą nie przemęczając się zbytnio. Dojrzali zawodnicy dobrze komponują się z młodymi dając mieszankę &quot;wybuchową&quot;, która w Serie A ustępuje tylko Juventusowi (9-1-2). N drugim biegunie CSKA na 4 miejscu w Rosji (8-1-5), 4 punkty w LM zdobyli na M. City, który nie przykłada się do pucharów przegrał między innymi z Lechem Poznań.
BATE- Porto więcej bramek 2 połowa za 2,05 Bet365 5\10✅ 0:0\0:3
Spodziewam się meczu, którego żadna ekipa nie będzie chciała przegrać i gra zacznie się w drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie wiem jak wy ale ja mysle ze mozna za drobne pograc Bate kurs 6.50. Już mówię dlaczego, zimno gdzie FC Porto może miec z tym problemy, chyba pamietacie ostatni mecz Białoruś-Meksyk gdzie wszyscy stawiali 2 i rózne handi,skonczylo się 3-2 dla Bialorusi. Bate będzie chcialo się pozegnac z kibicami i w przypadku wygranej i porażce Athletic będą juz w LE.

Sorry za taką skladnie ale pisze z telefonu.
Chyba nie oglądałeś meczu Białorusi z Meksykiem, że odwołujesz się do niego, bo to nie temperatura sprawiła tam, że Meksykańczycy przegrali ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom