>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 26.11.2013 - wtorek

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Unibet
Ciekawe pojedynki odbędą się we wtorkowy wieczór. Szczególnie rywalizacja w grupie z Borussią Dortmund zapowiada się niezwykle emocjonująco. Vice mistrzowie Niemiec muszą pokonać Napoli by wciąż liczyć na awans do kolejnej fazy. Arsenal natomiast, powinien łatwo podołać w starciu z Marsylią. Chelsea Londyn zapewne będzie szukać rewanżu za porażkę na Stamford Bridge z Bazyleą - Jose Mourinho zapewne będzie chciał coś udowodnić. Poza tym wiele innych, równie emocjonujących pojedynków przed nami.
Zapraszamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Na pierwszy rzut oka strasznie kusi zagrać coś w stronę Celtiku patrząc na obecną formę drużyny z Włoch. W tym sezonie Milan nie wygrał ani jednego meczu na wyjeździe, a grali ich już 8 (4 punkty na 24 możliwe). Nie wiem co się tam konkretnie dzieje, bo się nie interesuje tą drużyną, no ale chyba naprawdę jest źle patrząc po wynikach. A Celtic u siebie od zawsze jest groźny, patrząc szczególnie na LM, gdzie potrafili rok temu pokonać Barcę 2:1, ogólnie nie przegrali u siebie w fazie grupowej, dopiero w 1/8 rozbiło ich Juve. W tej edycji LM Celtic z jedną porażką, bądź co bądź bardzo ciężko wywalczoną przez Barcę. Patrząc dalej w historię Milan w Szkocji nie wygrał, a grali 3 razy (0:0, 0:0, 2:1). Na pewno będzie to trudny bój dla obu zespołów, bo drugie miejsce jest sprawą otwartą, więc uważam, że Celtic podejdzie do tego meczu z podwójną motywacją, a Szkoccy kibice na pewno będą 12 zawodnikiem.
Już teraz @2,20 stoi na DNB graczy ze Szkocji - myślę, że warto to rozważyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojt3k 5

wojt3k

Użytkownik
Grupa F. Borussia z Napoli, to typowy mecz o być albo nie być w Lidze Mistrzów. Jest to trudny mecz dla obu drużyn ze względu na sytuacje w tabeli - Borussia [6pkt]/Napoli ex aequo z Arsenalem[9pkt]. Jeśli Borussia chce marzyc o wyjściu z grupy musi niewątpliwie wygrać, lecz jak wiadomo Napoli tez ma o co walczyć i nie będzie im tak łatwo wygrać, dlatego jest to najtrudniejszy mecz dla obu ekip. Kierowałbym się bardziej obstawianiem na Borussie, która ma nóż na gardle - jak nie wygra to w zasadzie będzie miała małe szanse na dalszą grę w LM co wg mnie jest realne. Poza tym jak widzieliśmy w ostatniej kolejce podejmowali na własnym stadionie Arsenal, który ledwo ale pokonał Borussie. Sądzę, że możemy się spodziewać wyrównanego spotkania od pierwszego gwizdka aczkolwiek możemy spodziewać się więcej gry i ataków ze strony Dortmundu. Spotkanie może zakończyć się wygraną lub remisem gospodarzy. Ja osobiście zagram 1X bo tutaj zdecydowanie nie ma jednostronnego zwycięzcy.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oj tak, będzie to zdecydowanie istotne starcie dla obu zespołów - Borussii jak i Napoli. Niemniej kursy na &#39;jedynkę&#39; mocno odstraszają. Zaledwie 1.50 to bardzo mało jak na tak kluczowy mecz. W szczególności, że Kanonierzy spokojnie powinni rozprawić się z Marsylią. Dortmund jest w korzystniejszej sytuacji. W ostatniej kolejce rozegrają mecz właśnie z Francuzami i zapowiada się na pewny triumf vice mistrzów Niemiec. Niemniej mecz z Napoli nie będzie takim spacerkiem jak to bukmacherzy widzą. Oba zespoły nie grają porywająco w ostatnim czasie. Ponadto u gospodarzy ze składu wypadł Subotić. Napoli mimo mocy, nie ma tego błysku. Osobiście skłaniałbym się ku remisowi, ale jak na razie poczekam na przerwę reprezentacyjną. Może się okazać, że kolejne gwiazdy wylecą ze względu na kontuzję. Na razie jednak dość mocno odstrasza mnie kurs na wygraną gospodarzy i na pewno typ na zwycięstwo Borussii odpuszczę. W tym meczu będzie można znaleźć znacznie ciekawsze typy ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów 2013/2014
Champions League 2013/2014:
Anderlecht - PSG ::: PSG (-1 HA) ::: 1,90 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik 0:5 ✅
Napoli - Dortmund ::: Obie strzelą ::: 1,61 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik 2:1 ✅
Olympiakos Piraeus - Paris SG ::: PSG ::: 2,05 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik: 1:4 ✅
PSG - Benfica ::: PSG ::: 1,80 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik: 3:0 ✅

Anderlecht - Benfica ::: Benfica ::: 2,00 ::: Bet-at-home ::: 3/10 ::: Wynik: w grze 27.11.2013
⚽
Zenit Petersburg - Atl. Madrid
Zenit Petersburg ::: 2,20 ::: Bet-at-home ::: 3/10
Atletico Madryt ma w tej grupie już &quot;100% wy******&quot; i to oni teraz rozdają karty. Zajęli 1 miejsce, mając komplet punktów. Zenit ma 5 punktów, a Porto 4. Klub z Rosji o ile chce awansować musi ten mecz wygrać by nie oglądać się na przeciwników. W ostatniej kolejce zostanie im mecz z outsiderem grupy Austrią Wiedeń. Dla Hiszpanów to będzie trudny mecz, jak dla każdego przeciwnika wybierającego się do zimnej Rosji. Motywacja, stadion, kurs, oraz same okoliczności wskazują na czystą 1. Uważam też, że do 26 listopada kursy mogą spaść nawet do granicy 1,80 ,już nie wspomnę o tym, że MarathonBet na starcie wystawił 3,50 na Zenit.
Wynik:
 
A 1

andn

Użytkownik
Napoli jedzie na bardzo trudny grunt, ale myślę, że spokojnie mogą tam ugrać remis, który stawiać ich będzie w bardzo dobrej sytuacji. Myślę, że stać ich na to i takie pewnie będą założenia trenera. Mój typ na ten mecz to X2. Taka jeszcze ciekawostka Napoli dzisiaj podpisało kontrakt z Igorem Łasickim, którego pewnie i tak nie zobaczymy w tym meczu ????
 
yothek 14

yothek

Użytkownik
Zenit St Petersburg - Atletico Madryt BTS @1.85
Piłkarze Zenitu, żeby mieć pewność awansu muszą wygrać, a żeby wygrać trzeba strzelać, także myślę, że Rosjanie powalczą o bramki mimo iż nie mają ich za dużo na koncie. Atletico lubi strzelać, czego dowodem są statystyki (3 gole/mecz), dlatego też stawiam na to, że obie ekipy strzelą. Plus kolejnym argumentem za BTS jest to, że piłkarze ze stolicy Hiszpanii mają już zapewniony awans i możliwe, że nie wyjdą najmocniejszym składem i nie będą grać na pełnym gazie.
@Trener Atletico pozwolił zostać w Madrycie zawodnikom takim jak: Diego Godin, Filipe Luis, Mario Suarez, Arda Turan, Diego Costa czy David Villa. Czyli Madryt jedzie do Rosji bez kluczowych zawodników. Kurs na BTS skoczył, kusi.
Celtic - AC Milan @2.75
Nie mam pojęcia co dzieje się z Milanem. Celtic w lidze szkockiej radzi sobie bardzo dobrze, jak na razie bez porażki, to tak nawiasem mówiąc, porównując do sytuacji Milanu we Włoszech. Celtic gra u siebie, ma jeszcze szanse na wyjście z grupy, nie wierze, że nie powalczą. Ze strony Milanu nie wiem na co liczyć. Wiem jedno, że jeśli Celtic da z siebie 100% od początku do końca to Milan wróci z zerem do domu.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-niemiecka/mats-hummels-wroci-do-gry-w-styczniu/we5mh
&quot;Poza tym z gry wypadł również Marcel Schmelzer, który nie zagra na pewno z powodu kontuzji w meczach z Bayernem oraz Napoli. To kolejny cios dla trenera BVB, Jurgena Kloppa bowiem niezdolni do gry są również Ilkay Gundogan oraz Neven Subotić.&quot;
Krótko, cała linia defensywna kontuzjowana, w wypadku i tak słabo grającej w defensywie borussi to fatalna wiadomość i ofensywnie usposobione Napoli powinno sobie dać radę, to, że stadion w Dortmundzie to żadna twierdza pokazał już Arsenal.

Napoli over 1,5// czekam na kursy
Napoli + 1 @ 2,45
Napoli +2 @ 1.50 Sportingbet
Higuain strzeli //czekam na kursy
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Zgadzam się z Yothek w meczu Zenit - Atletico lepiej postawić na to, że obie druzyny strzelą. Jeżeli Zenit wygra to będzie cud. Jak dla mnie w tym sezonie słabo grają, Hulk nawet im nie pomoże jeżeli klub madrycki zagra na swoim zwykłym poziomie. Chociaż z drugiej strony Atletico już nie zależy na awansie, może trener nie wystawi pierwszego składu, da odpocząć podstawowym graczom.
 
T 0

tak-to-ja

Użytkownik
Granie na Borussia po kursie 1,5 to jak dla mnie samobójstwo.
Borussia pokazała w meczu z Bayernem że osłabienie w obronie jest widoczne, a samo Napoli nie są jakimiś ogórkami którzy nie potrafili by z tego skorzystać
Argumenty typu że Borussia musi przejść bo była finalista CL jest debilizmem
Bardziej polecałbym postawić tutaj na over
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Jak dla mnie to Borussia właśnie pokazała,że pomimo wielkich osłabień w obronie(a w zasadzie wymiany całego bloku) potrafi rozegrać calkiem przyzwoity mecz,a taki niewątpliwie był ten z Bayernem (rywalem chyba najtrudniejszym z możliwych w tym momencie).
W ofensywie ciągle bardzo dużo argumentów,w obronie już być może zagra Piszczek,Großkreutz może w takim układzie na lewej stronie,a może jeszcze jakoś inaczej Klopp to poustawia,enyłej w Napoli zabraknie Hamsika więc jeden problem z głowy dla defensorów BVB.
Napoli dwa ostatnie mecze w lidze przegrane do zera,Borussia na musiku,a kto widział pierwszy mecz obu drużyn wie,że raczej drugi raz tak niesprzyjający ciąg zdarzeń drużynie z Dortmundu nie powinien się przytrafić.
Wg. mnie BVB -0,5 @1,62 w bet365 jest w zupełności do zaakceptowania.3:1 ✅
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Arsnel- Marsylia handicap 0:1 kurs 1,6 fortuna
Olympic, totalny outsider. Arsenal? w świetnej formie i dyspozycji, przejmie najprawdopodobniej prowadzenie w grupie. Myślę, że handicap na nich to dość pewny typ.
Basel- Chelsea -2 1.85 efortuna.
Chelsea nabiera rozpędu i to dość mocnego. Gra się klei. Od ostatniego spotkania z Baslem zrobiła spore postępy. Uważam, że będą chcieli się odegrać na szwajcarskiej drużynie. Dla odważniejszych handicap 1:0
staua- schalke-2 kurs 2,2 efortuna
Drużyna z Niemiec jest dość mocna i u siebie ostatnio wygrała 3-0 z Stauą. Nie sądze by ten mecz odpuścili. Wygrywając ten mecz zapewnią sobie awans.
Bez analizy.
Porto- Wiedeń handicap 0:1 kurs 1,4 efortuna.
Dla odważnych wygrana Celticu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamq 7

adamq

Użytkownik
Ajax - Barcelona
Barca zagra po swojemu, to jest pewne. Kusi tutaj kurs, że Ajax nie strzeli bramki (2,1 - fortuna) ale nie ma co ryzykować, bo grają na własnym terenie, mogą doprowadzić jakimś krecim tunelem tą piłkę do bramki Pinto. Barcelona się rozstrzela więc uważam, że kurs 1,5 na wygraną Barcy jest w sam raz.
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Wśród powołanych w Atletico zabraknie między innymi; Diego Godin , Filipie Luis, Mario Suarez, Arda Turan, Diego Costa , David Villa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Borussia Dortmund - Napoli ▶ under 2,5 [2,62];minus: 3:1 Marathonbet​

Taki kurs na kolejny under w meczu BVB to coś pięknego. Nawet nie ma co się zastanawiać bo po takim kursie warto bez dwóch zdań. Tak samo grałem under po świetnym kursie w meczu z Arsenalem i siadło, grałem teraz z Bayernem i było bardzo blisko. I uważam, że teraz wejdzie ten zakład.
Napoli przyjedzie do Dortmundu nie przegrać. Remis dla włoskiego klubu będzie dobrym rozwiązaniem. Arsenal zapewne wygra, więc wtedy remis w ostatnim meczu z Napoli daje obu ekipom awans. Jestem pewien, że Benitez jako cel nr jeden swoim piłkarzom postawi wywiezienie punktu, więc obrona bramki i groźne kontry. Włosi znani są z dobrej gry obronnej i dyscypliny taktycznej.
BVB ma nóż na gardle. Ten mecz muszą wygrać a to nie będzie łatwe. Również muszą myśleć o zabezpieczeniu tyłów a tam teraz cienko z kadrą. Plaga kontuzji co powoduje znaczne roszady w składzie. Borussia powinna zagrać tak jak z Bayernem, tylko wykorzystać okazje i kontrolowanie meczu i wyniku. Z bawarczykami nie wytrzymali i posypało się.
Klopp i Benitez to świetni taktycy i oboje wiedzą jak kluczowy jest ten mecz.
BVB musi wygrać a Napoli nie może przegrać. Powinniśmy zobaczyć masę walki i fauli, dużo gry w środku pola i przy korzystym wyniku gry na czas Napoli. Spokojnie i powoli utrzymując się przy piłce lub odsyłaniu jej pod bramke BVB. Tak to widzę. I ogólnie skłania mnie to do underu po świetnym kursie. Po tym co oferuje marathon to żal nie grać.
 
wojt3k 5

wojt3k

Użytkownik
A propo meczu Zenitu z Atletico,
Portugalski pomocnik Danny i argentyński obrońca Cristian Ansaldi z powodu kontuzji nie będą mogli zagrać we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów pomiędzy Zenitem Sankt Petersburg i Atletico Madryt - poinformował w poniedziałek szkoleniowiec wicemistrzów Rosji, Luciano Spalletti.
W meczu Real Madryt - Galatasaray nie zagra Cristiano Ronaldo.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Na wstępie podam listę powołanych zawodników Barcelony bo to będzie mój punkt wyjściowy do całej analizy:
Pinto, Olazábal, Montoya, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Pedro, A. Iniesta, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Sergio, A. Song, Sergi Roberto, S. Gómez, Patric, Adama), Dongou.
No to zaczynamy.
W wyżej przedstawionej kadrze próżno szukać Adriano. Nie wystąpi w Amsterdamie z powodu zwichnięcia kostki w meczu z Granadą.
Brakuje też Sancheza który będzie pauzował za kartki.
Standardowo bo już od jakiegoś czasu nie ma Messiego, Alby a i w dalszym ciągu niezdolni do gry są Valdes i Alves.
Typ samym nie ma drugiego bocznego obrońcy. Możemy więc snuć teorie kto zagra na lewej stronie defensywy. Czyżby był to Puyol który zagrał kiedyś na tej pozycji?
W bramce oczywiście Pinto który dobrze poradził sobie we wspomnianym meczu w lidze. Nie wpuścił nic do siatki ale czy aby na pewno będzie tak z Ajaxem. Trochę mam wątpliwości. Ajax ciągle walczy o drugie miejsce w tabeli i tym samym o awans do dalszych gier. Jeśli to im się nie uda to pozostaje awans do LE ale tu trzeba zbierać jakieś punkty. I nie mówię tu od razu o trzech ale jedno oczko mogłoby wiele znaczyć w ogólnym rozrachunku bowiem w tej grupie miejsca 2,3,4 są w dalszym nieobsadzone.
Na CN Ajax standardowo dostał w du.ę. Jak szybko przyjechali tak szybko pojechali i to z dodatkowym obciążeniem. Ale czy u siebie nie są w stanie strzelić chociażby bramki ?
Przypomina mi się mecz z Milanem gdzie to goście w 94 minucie dostali karnego z kapelusza którego wykorzystał nie kto inny jak Balotelli i skończyło się 1:1. Do tego momentu Ajax stawiał opór, strzelił co najważniejsze bramkę.
Osobiście poczekam do ukazania się składów ale jeśli zobaczę w linii pomocy Songa lub Sergi Roberto a w obronie na boku Bartrę albo nawet Puyola to jestem w stanie postawić na BTS w tym spotkaniu bo to że Barca coś strzeli to jest niemalże pewne. Jak to mawia Assitalia: &quot;W życiu pewne są tylko dwie rzeczy - śmierć i 100+ Neila Robertsona&quot; a ja dodałbym do tego jeszcze &quot;... bramka Barcy&quot;.
Ajax - Barcelona typ: BTS @ 1.78 Betsafe
Również po obejrzeniu składów na mecz Arsenalu z Marsylią jestem w stanie typować na zwycięstwo gospodarzy. Nie będę tu szukał overu bramek Arsenalu lub handicapu ponieważ im po prostu jest potrzebne zwycięstwo aby móc w 99% awansować dalej. Dopóki nie przeczytałem że w kadrze OM brakuje Payeta specyficznie podochodziłem do tego typu wszak Francuzi kiedyś muszą się otrząsnąć. Ale na to będzie najwidoczniej czas w ostatnim spotkaniu u siebie w którym podejmą Borussię. Może tak być ale wcale nie musi (w końcu dużo jeszcze czasu) lecz w pojedynku na Emiarates Stadium nie widzę porażki rozpędzonych Kanonierów.
Arsenal - Marsylia typ: 1 @ 1.23 Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 3

crewtr

Użytkownik
Zenit St Petersburg - Atletico Madryt TYP REMIS
Atletico do Rosji leci mocno rezerwowym składem, co wcale nie oznacza, że nie podejmie walki. Każdy gracz będzie chciał się pokazać trenerowi z jaki najlepszej strony. Zenit czując za sobą oddech FC Porto, na pewno od poczatku będzie atakować przeciwników stwarzając sobie okazje strzeleckie. Motywację mają sporą ponieważ nie wygrali od 5 spotkań.
 
john90 115

john90

Użytkownik
Ja widzę 2 ciekawe typy w grupie E:
1. Chelsea 3-0-1 bramki 11-2 - 9 pkt
2. Schalke 2-0-2 bramki 4-6 - 6 pkt
3. Basel 1-2-1 bramki 4-4 - 5 pkt
4. Steaua 0-2-2 bramki 2-9 - 2 pkt

Basel - Chelsea - Chelsea over 1.5 - 1.85 - Expekt (edit: bez komentarza ... żadnego strzału na bramkę ... ⛔

Chelsea biorąc pod uwagę 10 ich ostatnich spotkań w 9 strzelało co najmniej 2 bramki. Jedynie w przegranym spotkaniu z Newcastle nie trafili do siatki rywali. Po przegranym spotkaniu z Basel w pierwszej kolejce LM, wygrali oni 2x po 3-0 z Schalke i 4-0 ze Steau. Ostatnio w ofensywie bardzo dobrze prezentuję się drużyna Mou i są oni bardzo skuteczni, co potwierdzają w/w przeze mnie statystyki. Basel u siebie zremisowało 1-1 ze Steau, co moim zdaniem chluby im nie przynosi, gdyż drużyna z Rumunii zdecydowanie jest jedną z najsłabszych drużyn tej edycji LM. Myślę, że Chelsea będzie chciało wziąć odwet za porażkę na Stamford i wygrają to spotkanie, jednakże od skromnego zwycięstwa 1-0, bardziej przekonują mnie strzelone przez nich 2 bramki, patrząc przede wszystkim na ilość strzelanych goli. Basel nie jest słabą drużyną i już raz udowodnili, że mogą ograć Chelsea, więc mogą i oni coś strzelić w tym spotkaniu, co jeszcze bardziej skłania mnie ku overowi na Chelsea, gdyż myślę, że powalczą o komplet pktów.

Steaua - Schalke - Schalke over 1.5 - 2.05 - Expekt ⛔

Tutaj analogicznie w pewnym sensie do typu poprzedniego. Fakt, Schalke zdobyło jak na razie tylko 4 bramki. Dwukrotnie przegrali z Chelsea po 3-0, jednakże Chelsea to zdecydowanie inna półka aniżeli Basel i Steaua. Schalke u siebie pewnie wygrało 3-0 ze Steaua, a także ograli 1-0 Basel. Jeśli wygrają to spotkanie, a Chelsea ogra Basel, to zapewnią sobie awans do następnej rundy. Dlatego mobilizacji zapewne im nie braknie, a biorąc pod uwagę, że grają z najsłabszą w tej grupie drużyną, ograli ich już raz 3-0, strzelenie im 2 bramek nie powinno być ciężkim zadaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom