>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 27.11.2013 - środa

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

Shakhtar - Real Sociedad 1,9 bwin
CSKA - Bayern -1 2,14 Sbobet
Real - Galatasaray over 3,25 1,83 pinnacle
Szachtar to była piąta pomyłka w piątej kolejce LM.
Wcześniej pisałem o Atletico, Chelsea z Basel, Manchesterze City z CSKA oraz Ajaxie ostatnio.
Szachtar u siebie nie wygrał do tej pory w LM u siebie, zremisował z Bayerem oraz MU.
W ostatnim meczu bardzo dobrze, zabrakło tylko wykończenia,
Sociedad w 1 meczu u siebie nie potrafił nawet zremisować z ekipą z Doniecka.
Dla mnie Szachtar wygra ten mecz, bo na duże doświadczenie pucharowe, lepszą ekipę od RSSS,
co po raz kolejny udowodni.
Bayern nawet drugim składem powinien wygrac ten mecz, chyba,
że zrobi taki numer jak z Bate rok temu. Co z tego, że ostatnio w Pilznie wygrał 1-0,
MC zdominował dwa razy CSKA, nie wierzę, że Bayern tego nie zrobi.
W Madrycie będzie hokej, a nie piłka nożna, rok temu overowo, w Turcji też sporo bramek,
statystyki każdy widzi i dla mnie over to już jest zapłacony.
Ja byłem zalogowany na Sbobet , jak dawali kursy i zagrałem prawie pierwszy, bo na Bayern -1 było nawet 2,23.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 1

andn

Użytkownik
...
Ciekaw jestem meczu Leverkusen i MU. Diabły świetnie się zaprezentowały w meczu z Arsenalem, ale w LM idzie im średnio, zresztą jak do tej pory w PL. Pewnie jak pójdę do Toto-Mixa długo będę kminił nad tym spotkaniem, ale na chwilę obecną stawiam na x, który premiuje obie drużyny do awansu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czy Diabły zaprezentowały się świetnie w meczu z Arsenalem :?: Hmmm... Na pewno lepiej niż dotychczas, choć w drugiej połowie było o krok od remisu. Gdyby zamiast Bendtnera, który ledwo podniósł nogę przy sytuacji stuprocentowej był ktoś inny, mecz zakończyłby się remisem 1:1, lub jeszcze innym wynikiem. Diabły miały sporo szczęścia, ale to fakt - wygrali i morale nieco odbudowali. Aptekarze to nie są chłopcy do bicia, choć na Old Trafford tak to mogło wyglądać. Bayer wciąż nie jest pewny awansu do dalszej fazy. Manchester zresztą również. Shakhtar ma teraz teoretycznie łatwy mecz z Sociedadem. Sądzę, że mecz w Leverkusen będzie najważniejszym dla obu ekip, ale jednak najważniejszym dla Manchesteru United. Osobiście jednak będą najprawdopodobniej odpuszczał ten mecz, choć kurs na wygraną gości jest dość wysoki i być może lekko będzie można zaryzykować. Wiele wyjaśni się w najbliższych dniach - czy jacyś konkretni zawodnicy doznają urazów, czy też nie. Na razie trzeba czekać, a i nad graniem mocniej tego spotkania w ogóle się zastanowić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Liga Mistrzów 2013/2014
Champions League 2013/2014:
Anderlecht - PSG ::: PSG (-1 HA) ::: 1,90 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik 0:5 ✅
Napoli - Dortmund ::: Obie strzelą ::: 1,61 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik 2:1 ✅
Olympiakos Piraeus - Paris SG ::: PSG ::: 2,05 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik: 1:4 ✅
PSG - Benfica ::: PSG ::: 1,80 ::: Bet365 ::: 3/10 ::: Wynik: 3:0 ✅

Zenit Petersburg - Atl. Madrid ::: Zenit Petersburg ::: 2,20 ::: Bet-at-home ::: 3/10 ::: Wynik: w grze 27.11.2013
⚽ Anderlecht - Benfica
Benfica ::: 2,00 ::: Bet-at-home ::: 3/10
Nie mam zielonego pojęcia jak Anderlecht mógł zdobyć 1 punkt w Paryżu z PSG. Ale to tylko nam mówi, że granie kursów 1,05-1,10 w Lidze Mistrzów nie ma najmniejszego sensu. Widocznie PSG musiało poczuć się zbyt pewnie po trzech pewnych zwycięstwach i totalnej dominacji w grupie. Benfica ma nadal szanse na awans, choć bardzo marne to dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe. Warunek jest taki, że na wyjeździe muszą pokonać outsidera ligi Anderlecht który dostał 3 sromotne porażki. 0:3 od Greków i 0:5 od Paryżan na własnym stadionie. Benfica jest ograna w Europejskich Pucharach, w normalnych okolicznościach kurs prawdodpobnie byłby 1,60. Pomimo, że zostali frajerami poprzedniego sezonu to kurs 2,00 na Benficę w zupełności mnie satysfakcjonuje.
Wynik:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yothek 14

yothek

Użytkownik
CSKA Moskwa - Bayern Monachium @1.40
Patrząc na statystyki nie widzę innego rozwiązania. Gracze z Moskwy dostają w LM średnio 3 bramki na mecz, zaś podopieczni Guardioli stracili tylko 1 bramkę w 4. meczach. Jeśli chodzi o strzelone bramki, Moskwa ma ich 6, czyli połowę tego co zgromadzili Monachijczycy. Statystyki przemawiają za Bayernem i powinni to udowodnić na boisku.
Anderlecht - Benfica @1.95
Banfica ma jeszcze szansę powalczyć o wyjście z grupy, więc myślę, że będą walczyć do ostatniego gwizdka. Anderlecht z 1 strzeloną bramką, 11. straconymi i 1 punktem w grupie nie przekonuje mnie wcale. Kurs na Benficę kuszący i biorąc pod uwagę statystyki w grupie stawiam na Portugalczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 37

misterchef

Użytkownik
Shakhtar - Real Sociedad U2.5 - 2,00 Bet365
Szachtar może wygrać ale z minimalną przewagą. Real będzie się bronił do ostatniego. Szachtar w LM nie strzela tyle goli co w Ukrainskiej Lidze.
Bayer Leverkusen - Manchester United - 2 - 2,88 Bet365
Bayer w 5 ostatnich meczach z MU nie wygrywał żadnego, mam nadzieję że po ostatnich wpadkach MU sie pozbiera i zaczną grać na 100%. Remis nie wchodzi w rachubę, stawiam na Red Devils.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
GRUPA A
SZACHTAR DONIECK - REAL SOCIEDAD 1 BET365 1,65✅✅✅4-0
Ograna druzyna w LM jaka sa ukraincy oraz realne szanse na awans do dalszej fazy sprawiają , że śmiało kieruję się w strone ukraińców .
Pierwszy mecz wygrany 2-0 , tutaj mnie zadowoli minimalne 1-0 chodź akceptuje również każdy inny wynik w stronę Szachtara .
Gospodarze mają ogranie , to oni będą faworytem i nie ma lepszego pewniaka jak ten tutaj .


LEVERKUSEN - MANCH. UTD. OVER 2,5 BET365 1,95✅✅✅ 0-5
Ciężko stawiać tutaj na którąś z drużyn a jeśli już musiałbym to kierowałbym się w strone Aptekarzy . Licze tutaj na over bo potencjał jest w obydwu drużynach . Pierwszy mecz to 4-2 dla MU , teraz nie sądze że padnie tyle bramek , ale 3 w meczu prawdopodobne

Powodzenia
______________________________________________
Podoba się typ , analiza ? Skorzystałeś ? Kliknij &quot;DZIĘKI&quot;, a będę miał motywacje do dalszej pracy .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, LM
Manchester City - FC Viktoria Plzen
Zawodnik strzeli gola a jego zespół wygra mecz
Typ: Sergio Aguero (ManC)
Kurs: 1.70
✅✅✅



Tutaj raczej niespodzianki być nie powinno. City to zespół o klasę lepszy od swojego jutrzejszego rywala. Porównując składy, to City wypada o niebo lepiej.
City w ostatnim ligowym meczu urządziło sobie trening strzelecki rozbijając Tottenham 6:0 (w tym dwa razy Aguero trafił do siatki przeciwnika). Morale na pewno są wysokie i i awans do kolejnej rundy, ale to nie oznacza, że City odpuści jutrzejszy mecz. O to czy City wygra to jestem spokojny, tak samo jestem pewien, że Aguero strzeli bramkę, jest w formie co pokazują mecze ostatnie mecze. Wystarczy dobre podanie, które zamieni na bramkę, a w obecnym sezonie w PL ma ich już 10, a w LM 5. Jutro mam nadzieję, że dołoży kolejną/kolejne gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Shaktar vs Sociedad remis zwrot 3.87
W pierwszym meczu Sociedad zapłacił frycowe i jako nieopierzona ekipa dostali 0-2. Wówczas buki będące w amoku poprzedniego sezonu zrobili z hiszpańskiej zdecydowanego faworyta. W Leverkusen niewiele brakowało, a ugraliby remis. United raz utarli nosa. Ten 1 punkt na koncie RSSS może okazać się być bardzo łudzący.
Dzisiaj Zenit miał odprawić rozprężone Atletico. Porto miało wykorzystać potknięcie rosyjskiego klubu i odprawić Austrię. Dwie &quot;niespodzianki&quot;. Bo oczywiście można wspomnieć o tym, że Zenit już wcześniej nie dał rady Austrii u siebie i spotkanie z Atletico było potwierdzeniem, że to nie było dzieło przypadku, lecz słabości. Że Porto już w weekend sygnalizowało problemy i także stracili punkty przy śmiesznym kursie na Smoki. Aspektów jest wiele jak i indywidualnych spojrzeń
Jutrzejszy mecz kursowo przypomina mi spotkanie poprzedniej kolejki, Basel Steua. Rumuński klub w pierwszym meczu nie w pełni wykorzystał atut własnego boiska i ledwo, ledwo ugrał remis. Podobnie było w przypadku Sociedad, tyle że ci nic nie ugrali. W rewanżu to Basel musiało gonić wynik i ledwo, ledwo zremisowali. Sociedad stawiane jest w świetle słabiaka, drużyny, która już niewiele może zdziałać i niewiele może ugrać, a to nie prawda.
Wspominałem o symptomach, niepokojących symptomach, które lepiej późno niż wcale, dostrzegłem. W przypadku ekipy z Ukrainy jest podobnie. Shaktar się przyciął, z Bayerem pokazali się słabo i ta ich bezradność w dwumeczu może być niepokojąca. Sociedad gra lepiej niż z początku sezonu, więc powinien podnieść poprzeczkę wyżej niż w pierwszym meczu. Ofensywa się przebudziła i od razu jest poprawa sytuacji.
W pierwszym meczu średnia kursów wynosiła 3.54. W rewanżu na Shaktar 1.64, a przecież Ukraińcy po za tym jednym zwycięstwem w San Sebastian nie wygrali więcej. Trochę mało płacą na Ukraińców, żeby warto było inwestować.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Jeśli Porto nie potrafi wygrać z jakimiś frajerami z Austrii, to warto dziś zainwestować nieco cenciaków w Kopenhagę. Buki niczym operatorzy komórkowi rozdają prezenty i za Dunów płacą 29/1. Kopenhaga może wielkim zespołem nie jest, ale kebabów już skasowała, a Stara Dama nie wygrała. To na pewno lepszy zespół niż Austria
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Juventus Turin - Fc Kopenhagen 3:1

Typ: 2 przy handicap: 0-2.5
Kurs: 1.70


Fc Kopenhagen w tym roku nie przegrała z nikim prócz Realu Madryt różnicą 3 bramek. To świadczy o tym, że albo wygrywają, albo przegrywają ale nie na tyle boleśnie, żeby przynieść wstyd. A teraz passa od 6 spotkań bez porażki ekipy z Danii. Czy Juventus pokona ich dzisiaj różnicą aż 3 bramek? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Im zależy na wygranej, ale nie na pogromie. Nie zdobędą więcej punktów niż 3, chociażby wygrali 10:0. A włosi to minimaliści, zresztą każdy kibic to wie. Co ciekawe w tabeli grupy B to drużyna Fc Kopenhagen jest wyżej i to oni mają większe szanse na wyjście z grupy aniżeli Biała Dama, więc im też bardzo zależy. Pierwszy mecz zremisowany z Juve 1:1 potem porażka z Realem 4:0. Przegrali potem jeszcze 3:1 z Galatasaray (ale handicap 0-2,5 byłby pokryty w tym przypadku) no i wygrana w rewanżu z nimi 1:0. Presja na Bianconerich będzie duża, a oni nie lubią grać pod presją bo się gubią. Lepiej w tym przypadku będzie się bronić Duńczykom niż Włochom atakować. W ataku Starej Damy prawdopodobnie ujrzymy duet Tevez-Llorente, zaś trener Duńczyków najpewniej na szpicy ustawi jedynie Igora Vetokele, co obrazuje zmiany, które zaszły w obydwu zespołach od poprzedniego meczu. Juve bez wygranej w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Nie wiem czemu są upatrywani w roli zdecydowanego faworyta. Dochodzi atut własnego magicznego stadionu, ale bez przesady żeby grać na nich po kursie 1.14..
Juventus (3-5-2): Buffon - Bonucci, Ogbonna, Chiellini - Caceres, Vidal, Pirlo, Pogba, Asamoah - Tevez, Llorente
Ławka: Storari, De Ceglie, Peluso, Marchisio, Padoin, Vucinić, Quagliarella
FC Kopenhaga (4-4-1-1): Wiland - Bengtsson, Sigurdsson, Mellberg, Jacobsen - Bolanos, Delaney, Claudemir, Gislason - Jorgensen - Vetokele
Ławka: Christensen, Margraltter, Rammer, Kristensen, Santin, Toutouh, Ad

=================
Uwaga dzisiaj na Bayern!
Warunki atmosferyczne panujące w Rosji pod koniec listopada są spartańskie! Z pewnością nie ułatwią im zadania, a dodatkowo stracili swojego snajpera Mario Mandzukicia, który ma problemy z mięśniem brzuchatym łydki. Tym samym Chorwat dołączył do długiej listy kontuzjowanych piłkarzy bawarskiej drużyny: Francka Ribery&#39;ego, Bastiana Schweinsteigera, Claudio Pizarro, Diego Contento, Xherdana Shaqiriego i Holgera Badstubera. Poza tym Bayern pewny awansu, nie musi się spinać na maxa. Z remisu będą zadowoleni..

Cska Moscow - Fc Bayern München 1:3
Typ: under 3.5
Kurs: 1.52

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hawiros 23

hawiros

Użytkownik

Juventus Turin - Fc Kopenhagen
Typ: 2 przy handicap: 0-2.5
Kurs: 1.70

Po wczorajszym meczu Porto, Chelsea, Ajax, Schalke itd. nie wierzę w kolejne niespodzianki.
Juve w ataku gra coraz lepiej, oszczędzali siły w Serie A z Livorno, a i tak spokojnie pykneli ich 0:2.
Atak Starej Damy pracuje coraz lepiej, Llorente przypomina sobie jaka jest jego rola na boisku.
Ostatnie wyniki Juventusu, to także wysoka wygrana z Napoli 3:0.
Juventus wie że ten mecz musi pewnie wygrać, są w ciężkiej sytuacji, dlatego nie będzie oszczędzania sił.
Włosi wciągneli Nordsjaelland 4:1 w zeszłym sezonie, gdy mieli nóż na gardle.
Juventus Over 1.5 gola @ 1.22 Sportingbet ✅
Kurs z miejsca w ciele zaczynającego sie od czwartej litery w alfabecie, ale...
wg. mnie jest najpewniejszym typem na ten mecz, Juve wygra to conajmniej 2:0, wiedzą że wcześniejsze spotkania w LM przynosiły im czerstwe rezultaty po 90 minutach, kiedy starali się grać na minimum. Jest Tevez, Pogba, Giovinco... wątpie żeby ich ambicje przy własnej publice zatrzymały się na 1 golu...
Real - Galatasaray over 2.5 @ 1.35 Sportingbet ✅
Mimo wszystko podam tutaj ten typ, choć miałem wątpliwości. Real ostatnio hokejowe wyniki, Galareta skora do otwierania się, tracą sporo ale, mają w ataku Drogbę. Real na luzie, a w takich wypadkach raczej pozwolą sobie na wyostrzenie celowników, aniżeli oszczędną grę. Wypada Ronaldo i Khedira, ofensywa ma coś do udowodnienia, gdy nie ma kandydata do Złotej piłki, któremu zgotowano oprawę meczową.
Anderlecht - Benfica 2 @ 2.10 Bet365 ✅
Benfica wygrywa 1 połowę @ 2.55 Sportingbet ⛔
Benfica bez O. Cardozo. Wygrana ostatnio w lidze z Bragą, jednak część składu była rezerwowa. Wiedzą o szansie jaka ich dzisiaj czeka. Tymbardziej, że Anderlecht w sobotę poległ z drużyną lotniskowego miasteczka. Gospodarze ze stadionu Van Den Stocka grają przeciętnie, widać, że czegoś brakuje tej drużynie, na pewno jakości, skoro dostają po 0:3, 0:5 u siebie. Ich trybuny nie są żadną twierdzą. Techniczni i bardziej doświadczeni portugalczycy powinni rozprawić się z Fiołkami, jeszcze do przerwy wychodząc na prowadzenie.
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Z tym overem w meczu Realu to różnie może być.
Gracze mogą wyjść zbyt rozluźnieni na spotkanie, a brak CR7 - głównego strzelca to spore osłabienie ofensywy.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Shaktar vs Sociedad remis zwrot 3.87

W pierwszym meczu średnia kursów wynosiła 3.54. W rewanżu na Shaktar 1.64, a przecież Ukraińcy po za tym jednym zwycięstwem w San Sebastian nie wygrali więcej. Trochę mało płacą na Ukraińców, żeby warto było inwestować.
Kurs jest pochodną szacunkowo matematycznych szans jak i gry popytowo podażowej więc mówienie, że ktoś mało płaci trąci dyletanctwem.

Zupełnie w swoim jałowym wywodzie pomijasz najważniejszą kwestię tego pojedynku- a więc nastawienia obu okip. A ono odgrywa tu kluczową rolę. Ukraińcy grają o pełną pulę. Goście jedynie o zachowanie twarzy.

Temperatura do jakiej nie są przyzwyczajeni także nieco ostudzi ich zapędy.

Handi na Shaktar to jeden z lepszych betów na dzisiejszy wieczór. Zadecyduje nastawienie i determinacja. Dla Hiszpanów to już tylko turystyka
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yurand 230

yurand

Użytkownik
Jeśli Porto nie potrafi wygrać z jakimiś frajerami z Austrii, to warto dziś zainwestować nieco cenciaków w Kopenhagę. Buki niczym operatorzy komórkowi rozdają prezenty i za Dunów płacą 29/1. Kopenhaga może wielkim zespołem nie jest, ale kebabów już skasowała, a Stara Dama nie wygrała. To na pewno lepszy zespół niż Austria
To prawda, ale zauważ w jakiej formie jest Porto a w jakiej jest Juve. Czuję, że zjedzą dzisiaj duńczyków. Szczerze? Myślę coś o wyniku 3-0, 4-1. Duńczycy mocni ale tylko u siebie, na wyjazdach już nie mają nic do powiedzenia. Jeśli taka Galata wygrała u siebie z nimi 3-1 to tutaj będzie prawdziwy pogrom, uwierz... Warto spróbowac typu, że Juve trzema bramkami, albo w ogóle powyżej 2,5 bramek. 1,50 też niezły kurs przecież. Coś z tych dwóch typów spróbuję dzisiaj, bo Kopenhaga nie będzie miała nic do powiedzenia dzisiaj, co innego gdyby grała u siebie...

Kolejnym meczem będzie
Manchester City - Pilzno
TYP: City wygra trzema bramkami - KURS: 2,05
BUK: MILENIUM

City strasznie mocne ostatnio, nie tylko w lidze, gdzie rozjechali ostatnio Tottenham 6-0, ale również w LM idzie im całkiem dobrze. Całkiem odmienne nastroje gospodarzy niż to było rok temu, gdzie nie wyszli z grupy. Poza tym dzisiaj wygrywają spokojnie i ostatni mecz mogą sobie spokojnie zagrac z Bayernem na wyjeździe. Warto przypomniec, że z City z CSKA wygrało u siebie 5-2, a więc trzema bramkami. Nie zdziwię się jak dzisiaj wyjdzie 4 albo 5-0.

Bayer Leverkusen - Manchester Utd
TYP: BTS - KURS: 1,57
BUK: MILENIUM

Bardzo ciekawe spotkanie, obie drużyny muszą walczyc, ponieważ Szachtar ma dzisiaj mecz u siebie z Sociedadem no i jak wygra to zrobi się naprawdę ciasno. Ja czuję w tym meczu remis. W pierwszym meczu, w Manchesterze było 4-2. Grad goli... Obie strzeliły wtedy i teraz tak będzie. Najbardziej prawdopodobny wynik jak dla mnie to 1-1. Nikt nie będzie chciał przegrac tego spotkania, a wszystko się rozegra w ostatniej kolejce.
Powodzenia!
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Manchester City - Plzen
Typ: HT/FT 1/1 ⛔ ( X/1 )
Kurs: 1,56
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

Kolejny raz zawierzam swoje pieniądze Obywatelom na taką kombinację - do tej pory jeszcze mnie nie zawiedli, oby dziś nic w tej kwestii się nie zmieniło.

City teoretycznie ma jeszcze szanse na 1 miejsce w grupie i myślę, że go od tak nie odpuszczą. Oczywiście dzisiaj najlepiej jakby Bayern stracił punkty w Moskwie a później na Allianz ciekawy mecz o 1 miejsce byśmy mieli. Ale wracając do meczu. Viktora ostatnie mecze ligowe 3 zwycięstwa jednak LM pokazała już im, że są to jednak za wysokie progi. Już w Pilznie City z zimną krwią wypunktowało rywala. Dzisiaj nie powinno być inaczej mimo komfortu punktowego.

W szeregach The Citizens zabraknie Davida Silvy, Stevana Joveticia, Jacka Rodwella i Vincenta Kompany&#39;ego. Cała reszta zdrowa. W mediach spekuluje się o takim wyjściowym składzie: Hart, Richards, Demichelis, Lescott, Kolarov, Navas, Milner, Toure, Nasri, Dzeko, Aguero. Mocna wyjściowa 11-stka ale jak dla mnie na pewno nie bd ona tak wyglądać. Myślę, że jednak Pellegrini porotuje więcej składem.

Gram pewnie bo obie drużyny to różne półki rzemiosła piłkarskiego a to co Man robi na Etihad to jest po prostu rewelacja. Dla przykładu w ostatnich 3 meczach, w których City podejmowało Tottenham, CSKA i Norwich gospodarze zaaplikowali rywalom łącznie 18 goli. Tyle w temacie. Powodzenia !
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Z Bayernem radzę poczekać do składu. Lahm zapowiadał, że jadą po zwycięstwo. Ewentualna wygrana da im możliwość zapisania się na kartach historii, bo będzie to już 10 zwycięstwo z rzędu w LM. Z Pilznem ostatnio wyrównali rekord Barcy, teraz chcą go pobić. Zobaczymy jak Pep podejdzie do tego meczu na tej ciężkiej murawie..
Akurat strata Mandzukicia to raczej żaden problem. Chorwat po tym co pokazał w Dortmundzie i tak by dzisiaj pewnie nie zagrał.
Ciekawy kurs na Leverkusen. Forma i straty United, do tego mocny Bayer u siebie..będzie interesująco.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Jeśli Porto nie potrafi wygrać z jakimiś frajerami z Austrii, to warto dziś zainwestować nieco cenciaków w Kopenhagę.
Niespodzianki były są i będą. Argument na poziomie umysłowym Neandertala.

Wynik wczorajszego meczu ma taki sam wpływ na wynik dzisiejszej potyczki Juventusu jak spadek wydobycia gazu na Kaukazie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bagina 23

bagina

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: PSG - Olympiakos
Typ: over 2,5
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
1 argument - poprzedni mecz 4:1 dla PSG
2 argument - PSG chcę awansować już po tej kolejce i najlepszym, miejscem do tego będzie ich stadion, a więc myślę, że postrzelają
3 argument - ten mecz po statnim 1:1 z anderlechtem będzie znakomitą okazją do rehabilitacji zespołu
4 argument - PSG w pełnym składzie zmotywowani do zwycięstwa
5 argument - Olympiakos w bardzo dobrej formie więc myślę, że także coś strzelą
6 argument - na 4 mecze do tej pory 3 kończyły się overami 2,5 kiedy grało PSG
7 argument - Zlatan i Cavani w ataku mówią samo za siebie
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Orientujecie się czy są jakieś braki kadrowe w meczu PSG-Olympiakos?
Over 2.5 w tym meczu wygląda ciekawie a i kurs niczego sobie.
&lt;table class=&quot;soccer&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot; even stage-scheduled&quot; id=&quot;g_1_06X1xuqP&quot;&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ab team-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_sa score&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td title=&quot;Zobacz szczegóły meczu!&quot; class=&quot;cell_ac team-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom