>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [28.11 - 29.11.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
kacper091097 201,8K

kacper091097

Użytkownik
Szachtar - Antwerp
1X & over 1.5
Fuksiarz
@1.6
Ostatni mecz Szachtara u siebie i ostatnia okazja by włączyć się do walki o TOP 2. Mecze, w których Szachtar w tym sezonie punktował na pewno zapadły w pamięć. Jednym z nich był na pewno spektakularny powrót z wyniku 2:0 w Belgii. Szachtar stworzył sobie dużą ilość okazji bramkowych i wygrał to spotkanie. Spodziewam się, że gospodarze zrobią wszystko by zdobyć choćby punkt, na co nie ma co ukrywać szanse są duże, ponieważ Antwerp nie zdobył jeszcze punktu w grupie i na pewno ich motywacja nie będzie należała do najwyższych. Minimum punkt Szachtaru da im natomiast (przy założeniu, że Barcelona wygra swój mecz) szansę na miejsce w TOP2 do ostatniej kolejki. Mecz powinien być otwarty tak jak w Belgii, bo mecze tych drużyn w tej edycji często takie są. Jakakolwiek bramka w spotkaniu powinna otworzyć drogę do kolejnych, dlatego stawiam na zwycięstwo lub remis gospodarzy i over 1.5 bramek w meczu.
 
Ostatnia edycja:
R 605,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 18:45
Spotkanie: Lazio - Celtic 2:0
Typ: Lazio
Kurs: 1,53
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz w grupie E gdzie jeszcze trzy drużyny: Atletico Madryt, Lazio oraz Feyenoord są nadal z szansami na awans. W Rzymie Lazio podejmuje Celtic Glasgow, który dotychczas wywalczył zaledwie jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli bez szans na wyjście z grupy. Stawka tego meczu dla gospodarzy jest olbrzymia bowiem drużynę Lazio czeka w ostatniej kolejce jeszcze bardzo trudny wyjazd do Madrytu na mecz z Atletico. Piłkarze Lazio skompromitowali się dzisiaj przegrywając w Serie A ligowy mecz z ostatnią w tabeli Salernitaną, dla której była to pierwsza wygrana w tym sezonie. Dla odmiany Celtic po dzisiejszym remisie z Motherwell nadal lideruje w szkockiej Premiership ze sporą przewagą punktową. Liga Mistrzów rządzi się jednak swoimi prawami- w Glasgow 2:1 wygrali Włosi, zatem w tak ważnym dla nich meczu trudno brać pod uwagę inny wynik niż ich wygrana.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2299
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Sevilla - PSV
Typ: PSV wygra jedną z połów i strzeli w obu połowach
@4.50 Superbet

PSV ma wszystko żeby wygrać ten mecz. W tabeli po czterech kolejkach mają pięć punktów, co w moim odczuciu jest niespodzianką in minus. 2 pierwszym meczu w Eindhoven było 2:2. Jednak obecna forma Sevilli każe mi przypuszczać, że Hiszpanów czeka ciężka przeprawa na własnym stadionie. Nie licząc pucharowego spotkania ze słabiutkim Quintanar de La Orden, nie wygrali meczu od końca września (sic!). Oznacza to, że od dziesięciu spotkań pozostają bez wygranej w meczu ligowym bądź grupowym LM. PSV może szczycić się wybitną formą i teraz jest idealny moment na to, by tej fakt wykorzystać i w efekcie zapewnić sobie wyjście z grupy. Regularnie niemal w każdym meczu strzelają dwie-trzy bramki. Uważam, że przeciwko Sevilli zaliczą co najmniej po jednym trafieniu w każdej z połów, i wygrają co najmniej jedną z nich.
 
Ostatnia edycja:
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Barcelona - FC Porto
Typ: poniżej 1.5 gola
@4.40 Superbet

Według bukmacherów Barcelona jest w tym pojedynku dość jednoznacznym faworytem. Oba mecze u siebie wygrali w fazie grupowej LM, Lewy powrócił po przerwie, stracili tylko jedną bramkę na Camp Nou. Nie przekreślałbym tu jednak szans FC Porto. Portugalczycy jako jedyni dotąd wygrali w fazie grupowej oba swoje wyjazdowe spotkania. Mają też najwięcej strzelonych bramek w grupie. W ostatnim czasie spotkania z udziałem Barcelony bardzo często kończą się maksymalnie jedną bramką. Zasadniczo dość podobna sytuacja dotyczy Porto. W pierwszym meczu w Portugalii było 0:1 dla Barcy. Pokuszę się o stwierdzenie, że są szanse na powtórzenie underowego scenariusza.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Sevilla - PSV

Over 5.5 kartek @2.63 Unibet


Gram singlowo, ponieważ kursy mogą ostro poszybować w dół. Bardzo ważny mecz dla obu ekip, a głównie dla gospodarzy. Sevilla 2 pkt, PSV 5 pkt i sprawa awansu jest drogą otwartą, zwłaszcza, że Arsenal podejmuje na własnym obiekcie Lens i wątpliwa jest tu wygrana gości z Francji. Jedni jak i drudzy sporo kartkują, pierwszy mecz zakończony remisem 2:2 i ujrzeliśmy 5 kartoników. Teraz Sevilla z nożem na gardle, jak nie wygrają prawdopodobnie będą musieli pożegnać się z marzeniami o fazie pucharowej LM, zwycięstwo pozwoli przeskoczyć Holendrów i dalej będą w walce o kolejną rundę. Sędzia, Davide Massa, ze średnią z tego sezonu blisko 6 żk na mecz, i nikomu nie trzeba przedstawiać tego arbitra, i jeśli chodzi o ilość kartek to zazwyczaj spisuje się na medal. Bardzo fajna linia i kurs, pobieram bez zastanowienia.
 
kamasutra10 597,8K

kamasutra10

Typer
Feyenoord - Atletico M.
Atletico +3.5 żółtych kartek @ 3.20 Superbet


Lider Atletico podróżuje do Rotterdamu mając nad Feyenoordem 2 pkt przewagi na 2 kolejki przed końcem zmagań grupowych. Tak więc wszystko jeszcze w tej grupie może się zdarzyć łącznie z zamianą miejsc. To sprawia że zapowiada się na zacięty twardy mecz z dużą ilością fauli. O ile miejscowi muszą to wygrać by marzyć o top2 , o tyle znając wyrachowany styl Atletico remis będzie dla nich dobrym rozstrzygnięciem dlatego raczej skupią się na grze obronnej i przeszkadzaniu przeciwnikowi w kreowaniu sytuacji i strzałach z czego zresztą Hiszpanie słyną.

W pierwszym starciu tych ekip w Madrycie padł wynik 3:2. Tam zobaczyliśmy 5 kartoników ,z czego 4 otrzymali miejscowi. Dzisiaj ciężar gatunkowy meczu dużo cięższy tak więc można spodziewać się częstej gry faul , szczególnie po stronie Atletico.
Mecz sędziuje Anglik A. Taylor przyzwyczajony co prawda do twardej gry na Wyspach , ale potrafiący być stanowczym .

Zastanawiałem się nad ogolną opcją +6.5 na żółtka w tym spotkaniu , jednak zdecydowałem się na wariant połowę niższy w odniesieniu do graczy z Hiszpanii. To oni powinni bardziej przeszkadzać i częściej faulować . Nie wykluczam również czerwonej kartki w tym starciu.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: FC Barcelona - FC Porto
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Porto
Kurs: 1.65


Barcelona gra w tym sezonie mocno w kratkę i o ile końcowe wyniki najczęściej są dla niej korzystne - tak sama gra pozostawia wiele do życzenia. Zazwyczaj trend jest taki, że Blaugrana gra dobrą jedną z połów, a potem oddaje inicjatywe swoim przeciwnikom i teraz kwestia tego czy rywale mają wystarczająco argumentów, by zdobyć gola czy może mecz życia będzie miał np. ter Stegen, który wielokrotnie ratował swój zespół. Barcelona w ostatnich meczach traciła gole m. in. w takich konfrontacjach jak z Rayo Vallecano (1-1), Alaves (2-1), Szachtar Donieck (0-1) Real Madryt (1-2), Szachtar x2 (2-1) czy jeszcze wcześniej takie "potęgi' jak Granada (2), Mallorca (2), Celta (2), Osasuna (1) pokonywały bramkarza Barcelony. Barca gra bardzo nierówno, Barca gra brzydko i jeśli ktoś nastawia się na jakąś goleadę w wykonaniu Barcy po kilkunastu strzalach na bramkę to może się mocno zdziwić. Dodatkowo jutro najpewniej nie wystąpi ostoja defensywy czyli ter Stegen - ma go zastąpić rezerwowy jak dotąd bramkarz Inaki Pena. W pierwszym meczu tych drużyn było skromne 1-0 dla Barcelony, ale ilość szczęścia Barcy w tym meczu było naprawdę przeogromne - Porto śmiało powinno zdobyć minimum jednego gola, ale ostatecznie zawiodła ich skuteczność. Myślę że tym razem szczęście dopisze Portugalczykom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2043
maarcin14 691K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Feyenoord - Atletico Madryt 1:3
Typ: X2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Witam, we wtorek 28 listopada zaczynamy 5 kolejkę fazy grupowej Ligi Mistrzów. W grupie E o 18:45 zagrają Lazio Rzym z Celtic Glasgow, a o 21 Feyenoord z Atletico. W drugim spotkaniu typuję remis bądź wygraną gości. Atletico jest jedynym zespołem w grupie, który jeszcze nie przegrał. Mimo to zawodnicy z Madrytu nie są pewni wyjścia z grupy, dlatego ten mecz jest ważny dla obydwu drużyn. Liderem w grupie jest Atletico z 8 punktami, dalej Lazio z 7, Feyenoord z 6 i tabelę zamyka Celtic z 1. Atletico w tym sezonie przegrywa rzadko, w La Lidze na 13 kolejek ulegli tylko 2 razy. W lidze hiszpańskiej są na 3 miejscu. Atletico słynie z bardzo twardej i dobrze zorganizowanej defensywy, liczę że udowodnią to w tym spotkaniu a to przełoży się na wynik, typuję X2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2409
versa 397,5K

versa

Typer
PSG - Newcastle
Newcastle strzeli gola
Fortuna @1.50
Newcastle w pierwszym starciu rozgromiło PSG aż 4:1 i nie widzę innej możliwości na to spotkanie niż conajmniej jedno trafienie tej drużyny, nawet przy aktualnych absencjach kadrowych. Newcastle musi walczyć jeśli marzy o awansie z fazy grupowej, póki co zajmują dopiero 3 miejsce ale szansę i nadzieję cały czas są, dziwi mnie aż tak wysoki kurs na Newcastle w tym spotkaniu biorąc pod uwagę co wydarzyło się w tym pierwszym meczu, gdzie PSG mogło się tylko uczyć od zawodników drużyny z Premier League, fakt faktem PSG u siebie jest mocne i po dwóch grypowych meczach mają bilans 5:0 ale wydaje mi się, że tym razem to zero zniknie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3207
R 672,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: PSG - Newcastle
Typ: 1
Kurs: 1.62
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza: Ja tu widzę jednak wygraną PSG. Są chimeryczni, ale ich ostatnie mecze u siebie pokazują, że przewaga wlanego boiska robi istotną różnicę. Zwycięstwa z Milanem i Borussia robią wrażenie i sądzę, że dołożą do tego zestawu Newcastle. Do tego będą chcieli wziąć rewanż za tę wyraźną porażkę w pierwszym meczu. Sytuacja w tej grupie pokazuje jak ważne są wygrane na własnym stadionie, bo ekipy, którym udało wygrać się u siebie dwukrotnie są na czele tabeli w grupie F. Warto zwrócić uwagę, a pierwszy mecz między nimi gdzie PSG miało bardzo wyraźną przewagę w posiadaniu piłki 69/31 a mimo to przegrali aż 1:4. Sądzę, że drugi raz taka dysproporcja nie będzie miała miejsca.
 
Ostatnia edycja:
arass1 182,4K

arass1

Użytkownik
Barcelona - FC Porto

Długo zastanawiałem się, które ze spotkań 5 kolejki Ligi Mistrzów omówić, ale w zdecydowałem się na w/w pojedynek. Na podstawie ostatnich tygodni doskonale widzimy jak wygląda gra Barcelony, która jest bezbarwna, nie potrafi zdominować rywala i strasznie męczy się na boisku. Moim zdaniem miały na to wypływ liczne kontuzje w ekipie Xaviego. Do gry po kontuzji wrócił w końcu Frankie de Jong i w moim odczuciu obecność tego zawodnika na boisku da Blaugranie panowanie w środku pola, więcej kreatywności i jakości. Zdecydowanie brakowało go w ostatnich tygodniach. Mam również nadzieję, że powrót Holendra przyczyni się do tego, że z podstawową jedenastką pożegna się w końcu Oriol Romeu. Jak dla mnie jest jest do zdecydowanie najsłabszy element w układance Xaviego. Często jest spóźniony, brakuje mu kreatywności, nie nadąża za atakami i nie jest gwarantem spokoju w środku pola. Nie wiem na jakie zestawienie postawi trener, ale chciałbym, żeby centralna formacja wyglądała następująco: Frankie de Jong - Gundogan - Pedri. Jednak bez względu na to, kto wystąpi dzisiaj od pierwszech minut, to Barcelona jest zespołem posiadającym lepszych piłkarzy i powinna roztrzygnąć wynik tego spotkania na swoją korzyść i myślę, że zrobią wszystko, aby zdobyć 3 punkty, zawewnić sobie już teraz awans do fazy pucharowej i skupić się na występach ligowych.

Barcelona @ 1.56 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2265
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Barca vs Porto
BTTS @1.80

Myślę, że w tym pojedynku gole padną po obu stronach, w przeciwieństwie do tego poprzedniego wewnątrz-Iberyjskiego starcia. Barca ostatnio czesto traci bramki, jednak częściej też je zdobywa. Porto znane jest że swojego ofensywnego ustawienia i ogólnej dużej liczbie zdobytych bramek.
Świadczy o tym bilans obu ekip w LM, odpowiednio 8:2 po stronie Barcy i 9:3 po stronie Porto. W LaLidze Katalonczycy stracili 14 goli, co daje nam średnia jednego gola na spotkanie. W rozgrywkach w Portugalii dzisiejsi goście stracili 8 goli w 11 spotkaniach, jednak poziom w tamtejszej lidze różni się od tego za ich wschodnią granicą.
Dodatkowego smaczku doda napewno fakt, iż jest to mecz o awans z 1 miejsca i już bezpieczeństwo przed ostatnią kolejką spotkań, bowiem obie ekipy mają po 9 punktów na swoich kontach.
W zespole Xaviego zabraknie Gaviego oraz Ter Stegena, czyli dwóch podstawowych zawodników. Natomiast goście nie zabrali że sobą na wycieczkę do Hiszpanii obrońców Wendella oraz Marcano.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2451
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Feyenoord - Atletico M
Typ: powyżej 8.5 kartek
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:

Analiza:

Mecz bardzo ważny dla jednych i drugich dlatego wybieram kartki. Atletcio prowadzi w grupie, ale nad dzisiejszym rywalem będącym na 3 miejscu w grupie ma tylko 2 pkt przewagi. Pomiędzy nimi na 2 miejscu jest Lazio które raczej dzisiaj wygra z Celticiem . Do końca fazy grupowej 2 mecze, więc dla gospodarzy 3 pkt są bardzo ważne. Atletico podejrzewam, że remis brałoby z pocalowaniem reki zwłaszcza że w pierwszym meczu to Holendrzy przeważali.
Spodziewam się naporu gospodarzy na bramkę Hiszpanów, a Hiszpanie będą robili wszystko żeby te ataki zatrzymać. Myślę, że będą oni często faulowali i zasłużą tym na kilka kartek. Dodatkowo liczę też tutaj na grę na czas z ich strony, czy różne dyskusje. Już nie raz pokazali że kartki potrafią łapać. W ogólnym rozrachunku nie zdziwi mnie jak sami wyłapią 5-6 kartek.
Feyenoord też dołożyć coś powinien jeżeli mecz będzie się toczył tak jak ja myślę . Czas będzie działał na ich niekorzyść i będzie coraz więcej nerwowości w ich grze . Z ich strony też może dojść do dyskusji czy przepychanek z rywalami gdy oni będą grali na czas. Atletico to dobre cwaniaki dlatego tak podkreślam o tej grze na czas. Dodatkowo uważam, że no bądź co bądź kilka kontr Hiszpanie wyprowadza i Feyenoord może kilka razy taktycznie sfaulować.
Wedlug mnie liczba kartek może być dwucyfrowa.
 
kamasutra10 597,8K

kamasutra10

Typer
Szachtar D. - Antwerpia 1 @ 2.05 Fortuna

Ukraińcy rozgrywający swoje domowe mecze w Hamburgu stają przed szansą włączenia się do walki o drugą lokatę pod warunkiem wygrania tego starcia . Mają w tej chwili 3 pkt straty do Porto goszczącego dzisiaj w Barcelonie. Przy przegranej Portugalczyków, zwycięstwo Ukraińców pozwoli zrównać się im punktami przed ostatnią kolejką. W pierwszym meczu w Antwerpii wygrał Szachtiar 2:3 . Liczę że dzisiaj ponownie ograją rywala który ma problem ze zdobywaniem bramek . Belgowie w 6 - ciu meczach strzelili zaledwie 3 bramki , w tym dwie we wspomnianym domowym meczu przeciwko dzisiejszemu rywalowi. Ta słaba skuteczność powstrzymała mnie przed zagraniem BTTS o czym myślałem wstępnie.

Feyenoord - Atletico M. + 5.5 żółtych kartek @ 1.98 Fortuna

O tym spotkaniu napisałem nieco szerzej w " Typach Dnia" szukając 4 żółtych kartek po stronie Atletico. Tutaj idę w opcje ogólną. Nadal uważam że będzie to twardy mecz z dużą ilością fauli. Przegrany może odpaść z rywalizacji , z tym że w lepszej sytuacji Hiszpanie , ale to oni według mnie będą mocniej przeszkadzać niż sami grać. To powinno być frustrujące dla rywala. Feyenoord zapewne swoje dołoży i nogi nie odłoży tym bardziej że Holendrom bardziej powinno zależeć na wygranej. Zapowiada się zacięte spotkanie.

Barcelona - Porto. + 4.5 żółtych kartek @ 1.69 Fortuna

Derby Plw. Iberyjskiego. Obydwie ekipy na dwóch pierwszych miejscach z 9 pkt , ale żadna jeszcze nie może być w 100% pewna awansu. W pierwszym meczu tych drużyn Barcelona wygrała w Porto 0:1 , ale był to ostry mecz. Dziewięć żółtek i jedna czerwień to ogólny bilans z czego Porto załapało tylko jeden kartonik. Dzisiaj też powinno być gorąco i linia +4.5 żółtych kartek powinna zostać przekroczona.
NIe od dzisiaj wiadomo że nie przepadają za sobą ekipy hiszpańskie i portugalskie co tylko powinno dolać oliwy do ognia.

Lazio - Celtic 1 @ 1.54 Fortuna

Włosi muszą wygrać ten mecz jeśli chcą liczyć się w walce o awans . Zajmują aktualnie 2-gie miejsce za Atletico i są naciskami przez Feyenoord. W pierwszym meczu w Glasgow wygrało Lazio dosyć szczęśliwie 1:2, dzisiaj powinno zrobić to po raz drugi. Celtic bardzo słaby strzelecko. Bilans bramkowy 2:13 wyraźnie wskazuje na problemy w formacjach obronnych i napadzie.
Liczę na wygraną miejscowych.
Post automatycznie złączony:

W ostatnim opisanym meczu Lazio - Celtic kurs nawet wyż[email protected]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1306
lukas88 334K

lukas88

Forum VIP
Lazio- Celtic
Typ: 1/-4,5
Kurs: 1,98
Fortuna


Dziwne ruchy bukmacherów przed tym spotkaniem jeśli chodzi o kursy. Kurs startowy na Lazio oscylował w okolicy ~1,45, teraz większość buków daje kursy na poziomie powyżej 1,60. Ciekaw jestem czym to zostało spowodowane.... Moim zdaniem faworytem zdecydowanym są gospodarze, którzy u siebie są solidni, w tym sezonie 4 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka. Celtic w Europie liczy się ale tylko grając na wyspach. Wyjazdy mają dramatyczne, w tej edycji porażka z Feyenoordem i dwie czerwone kartki, ostatnio porażka 6-0 z Atletico i również czerwień. W poprzednim sezonie w wyjazdach remis z Szachtarem w Warszawie i porażki wysokie z Lipskiem i Realem odpowiednio 1-3 i 1-5. Dla Lazio dziś kluczowe spotkanie bo ostatni mecz mają wyjazd na Wanda Metropolitano gdzie o punkty zazwyczaj jest bardzo trudno. W przypadku dzisiejszego zwycięstwa oraz porażki Feyenoordu z Atletico zapewnią sobie awans do fazy pucharowej, także jest o co powalczyć.
Poza tym proponuję:
1 gol Lazio 28 minuta lub później @ 1,86 Fortuna
remis do przerwy @ 2,38 Fortuna
under 0,5 gola HT @ 3,25 Fortuna


---------------------------------------------------------------------------------------------------

Szachtar- Antwerp

Typ: 1
Kurs: 2,06

Suprabets

Przy takim kursie na Ukraińców żal nie spróbować. Niespodziewanie Szachtar może poważnie myśleć o grze w fazie pucharowej. Jeśli dziś pokonają Belgów a Barcelona upora sie u siebie z Porto to zarówno Szachtar jak i Portugalczycy będą mieli po 9 oczek i awans rozstrzygnie się w bezpośrednim pojedynku w Portugalii. Szachtar w dwóch meczach powalczył z Barceloną w tym jeden potrafił wygrać natomiast Belgowie jak dotąd nie pokazali nic ciekawego w tej edycji LM, w lidze również spisują się średnio, zajmując 5 miejsce ze strata 14 punktów do lidera po 15 kolejkach. W pierwszym spotkaniu wygrali Ukraińcy mimo że do przerwy przegrywali 0-2, ale w poł godziny strzelili 3 bramki i odwrócili losy meczu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Milan- BVB

Typ: BTS
Kurs: 1,70

Fortuna

Idę tutaj w kierunku bramki z obu stron. Pierwszy mecz zakończony bezbramkowo, mimo że oba zespoły stworzyły sporo sytuacji bramkowych. Dla Milanu po przełamaniu z PSG ważny mecz na podtrzymanie szans na awans, z kolei Borussia dziś wygrywając w Mediolanie zapewni sobie awans do gry na wiosnę w LM, zatem stawka spotkania wysoka. Gram bramki bo BVB dużo ich traci na wyjazdach, natomiast dysponują sporą siłą w ofensywie i są na pewno w stanie strzelić Milanowi 1-2 bramki.
Poza tym proponuję:
over 9,5 RR @ 1,70 Fortuna
Gdyż jest to mega szalona grupa pod względem rożnych, jak dotąd:
Mecze Milanu:
Milan - Newcastle 7 RR
BVB- MIlan 13 RR
PSG- Milan 14 RR
Milan PSG 11 RR

Mecze BVB:
PSG- BVB 17 RR
BVB- MIlan 13 RR
Nwecastle - BVB 20 RR
BVB- Newcstle - 11 RR

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Barcelona- Porto

Typ: remis do przerwy lub w całym meczu
Kurs: 2,06

Fortuna

Barcelona mnie w tym sezonie nie przekonuje, mają co prawda bardzo silna ofensywę z Lewandowski, Yamalem, Raphinią, Torresem na czele a jednak zdobywanie bramek nie przychodzi im łatwo. Mimo to uważam że kurs na czyste zwycięstwo Barcelony mocno podejrzany. Zespół Porto mimo ze przegrał pierwsze spotkanie to byli zespołem lepszym i należał im się przynajmniej remis. Dziś spodziewam się męczarni Dumy Katalonii i meczu oscylującego w okolicy remisu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Feyenoord- Atletico

Typ: gospodarze więcej RR
Kurs: 1,77

Fortuna

Biorę większą ilość cornerów po stronie gospodarzy, którzy grają ciekawą piłkę. Potrafili nastukać na Wanda Metropolitano 15 cornerów przy 4 Atletico więc dziś sądzę że będą naciskać aby wygrać to spotkanie bo porażka w przypadku wygranej Lazio spowoduje że znajdą się za burtą LM, także niezależnie od wyniku będą naciskać bo są nieco na musiku. W lidze Atletico na 6 wyjazdów miało 3 -krotnie mniej rogów od gości, z niżej notowanymi rywalami. Mimo to o zwycięstwo Feyenoordu może być tutaj trudno bo Los Colchoneros bronić się potrafią i to spotkanie mocno pachnie mi remisem, zatem:
remis do przerwy lub w całym meczu @ 1,76 Fortuna

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Manchester City- Lipsk
Typ: City strzeli w obu połowach
Kurs: 1,92
Fortuna


City ewidentnie "nie leży" Lipskowi w meczach LM. Przed rokiem u siebie potrafili zaskoczyć i zremisować by na wyjeździe dostać 7-0, gdyż widzieliśmy Haaland show, który zaliczył hat tricka już do przerwy i dołożył jeszcze dwa trafienia po zmianie stron. W ty sezonie na własnym boisku Lispk nie był w stanie powstrzymać Obywateli, którzy spokojnie wygrali 3-1. Dziś też idę w kierunku gospodarzy, którzy podrażnieni remisem z Liverpoolem w ostatniej kolejce. Co do Lipska to sa oni groźni na własnym terenie, wyjazdy mają średnie, tracą sporo bramek, przegrali 3 z 4 ostatnich wyjazdów z zespołami dużo słabszymi od dzisiejszego rywala: Wolfsburg x2, Mainz.
Co do sytuacji kadrowej, to City niemal w pełnym składzie, brakuje tylko KDb, którego nie ma od początku sezonu, w Lisku gorzej bo nie zagrają Orban, Olmo i Werner. na urazy po kadrze narzekają Kampl i Sesko, ale ś a w kadrze, lecz nie wiadomo czy zagrają. Uważam że Haaland do spółki z Doku zrobią dzisiaj różnicę pod bramka rywali i zobaczymy pewne zwycięstwo City.
City (-1,5) @ 1,97 1xbet
City (-2) AH @ 2,62 Pinnacle

---------------------------------------------------------------------------------------------------

PSG- Newcastle
Typ: 1 + over 1,5
Kurs: 1,92
Fortuna


Newcastle u siebie piekielnie mocne o czym przekonało się PSG dostając oklep 4-1. Jednak na wyjazdach to inny zespół, wygrali na wszelkich frontach tylko 2 z 9 spotkań poza domem w tym sezonie.
W Newcastle obecnie szpital, w stosunku do pierwszego meczu nie zagrają Tonali (zwieszony), Murphy, Anderson, Targett, Burn, poza tym niedostępni są Botma, Wilson, Willock.
Jeśli chodzi o skład PSG to główny braki to Zaire-Emery, Kimpembe, Marquinios, Mendes.
PSG mimo falującej formy na własnym stadionie nie powinno mieć problemów z odprawieniem mocno osłabionych Srok, uważam że wygrają to spotkanie, choć nie bez problemów bo defensywa Paryża to pewne abstrakcja a Newcastle ma kilku mieszaczy z przodu, który pewnie przynajmniej raz pokonaja Donnarumę.
BTS + over 2,5 @ 2,00 Fortuna
PSG+ bts @ 3,05 Fortuna

---------------------------------------------------------------------------------------------------

YB Bern- Cr. Zvezda

Typ: YB over 1,5 gola
Kurs: 1,82

Fortuna

Szwajcarzy grają ciekawą ofensywną piłkę, mają kilku ciekawych zawodników na skrzydłach jak Elia czy Monteiro. potrafili ustrzelić u siebie Lipsk i City, w Belgradzie strzelili dwa gole, także taki zakład wygląda obiecująco po fajnym kursie. Poza tym spodziewam się otwartego spotkania z atakami z obu stron, więc idę również w cornery, których w pierwszym spotkaniu nie brakowało bo padło 16.
YB u siebie z dużo silniejszym Lipskiem i City nabili odpowiednio 3 i 4 rogi, a Crvena z Liskiem nabiła 4 cornery a z City się nie udało. Uważam że przy poniższych liniach warto zaryzykować:
YB over 5,5 RR @ 1,90 Fortuna
over 10,5 RR @ 2,03 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1876
'Corek 218,4K

'Corek

Znawca - e-sport
Lazio vs Celtics / Lazio więcej rożnych @ 1,45 betfan
Barca vs Porto / Porto więcej fauli @ 1,75 betfan
Szachtar vs Antwerpia / Szachtar ov 4.5 rożnego @ 1,60 betfan 4....

Witam, niestety na szybko. Widzę dziś dużo walki, dużo ekip nie może czekać tylko musi atakować, potrzebne są punkty.
W spotkaniu Lazio gospodarze będą przeważać, jeśli chcą myśleć o awansie to muszą dziś wygrać. U siebie z Holendrami nabili 9 cornerow, w Szkocji tylko trzy, ale u siebie to jest zupełnie inna drużyna i dziś to oni będą prowadzić grę przez większość czasu a co za tym idzie powinni moim zdaniem nabić więcej cornerow.
Szachtar ma sporo w swoich rękach i mogą jak najbardziej zakładać że Barcelona ogra Porto co da im ogromne szanse na awans z tej grupy. W pierwszym spotkaniu w Belgii nabili 4 różne do zaledwie dwóch Belgów. Dziś nie grają co prawda u siebie, ale Belgowie tym razem również. Myślę, że Szachtar będzie atakować znaczenie częściej a co za tym idzie, rzuty rożne powinny wpadać na ich konto.
W trzecim spotkaniu Barca nadal nie jest niczego pewna i dziś zwycięstwo z Porto jest obowiązkiem, ale jak bywa z Barceloną to wszyscy wiemy. Barcelona będzie częściej mieć piłkę i atakować, co za tym idzie Porto będzie faulować a jak widzę w obronie to zwierzę bo dla mnie to człowiek nie jest, nowa oczywiście o Pepe to już wg jestem spokojny. Po za tym Barca bez Gaviego, który sam dokładał na konto Barcy kilka przewinień. Oczywiście dziś może być zupełnie inaczej czyli tak jak w ich pierwszym spotkaniu gdzie Barca faulowała 18 razy a Porto tylko raz! Uznaje to za wyjątek, w lidze Porto często popełnia mnóstwo fauli i dziś myślę że będzie podobnie. Ja próbuję.
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 800,2K

stanley-63

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Lazio : Celtic
- Lazio suma kartek ( czerwona=2 ) 4+
- 5.50
- ETOTO

Nie ma co ukrywać że w tej grupie jeszcze wszysstko się może zdarzyć , nie licząc Celtiku to oprócz nich Lazio . Atletico i Feyenoord mają szansę na pierwszą dwójkę która przechodzi do dalszej fazy stąd dzisiejszy mecz Lazio z Celtikiem powinno iskrzyć od początku , Celtic zapewne nie wyjdzie i ustawi autobus bo to nie w ich stylu tylko będą mieli zapewne nie jedną okazję aby popsuć plany Lazio , w pierwszym meczu w Glasgow lepsze Lazio po 2:1 ale nie było do łatwe zwycięstwo a bramka dająca 3 pkt padła w doliczonym czasie gry , w meczu 24 faule i 6 żółtek z czego 4 dla Lazio , zresztą piłkarze Lazio nie raz już pokazali się z tej brutalniejszej strony bo w meczu z Feyenoordem w Rotterdamie faulowali zaledwie 8 razy i zobaczyli 7 żółtek , Lazio musi zrobić dziś wszystko aby zgarnąć pełną pulę i nie wazne w jaki sposób , sędzią jest Turek Halil Umut Meler który już się ładnie pokazał np w meczu Benfici z Salzburgiem gdzie pokazał 7 żółtek bepośrednią czerwień i dwa razy wskazał na wapno .
 
Otrzymane punkty reputacji: +368
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
PSG-Newcastle 1 @1.67

Nie do konca wierze w zespol Newcastle, zwlaszcza w starciach z czolowymi klubami. Do dzis mam przed oczama mecz Milan-Newcastle w 1 kolejce tej grupy. Mecz zakonczyl sie bezbramkowym remisem, ale Newcastle kompletnie nic tam nie gralo - praktycznie bez szans na bramke i tylko niekstucznosc Milanu pozwolila im zremisowac. To wazny mecz dla ukladu grupy, bo jendnak w tej grupie kazdy traci punkty. Wygana pozwolilaby druznynie PSG zapewnic sobie wiekszy spokoj przed ostatnia kolejka grupowa. Newcastle nastawi sie na gre z kontrataku, ale na Parc des Princes to PSG swtorzy wiecej sytuacji i wydaje mi sie, ze maja wieksze szanse na triumf.

Paris Saint-Germain possible starting lineup:
Donnarumma; Hakimi, Skriniar, Hernandez, Mukiele; Ruiz, Ugarte, Vitinha; Dembele, Ramos, Mbappe

Newcastle United possible starting lineup:
Pope; Trippier, Lascelles, Schar, Hall; Longstaff, Guimaraes, Joelinton; Almiron, Isak, Gordon
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Lazio vs Celtic
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 4.75
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale:
Analiza:


Powiem szczerze, że miałem kilka pomysłów na czerwoną kartkę w dzisiejszych meczach, musiałem się na coś zdecydować i padło na Rzym. Mam tutaj kilka argumentów, dlaczego są spore szanse na czerwień w stolicy Włoch:

-przede wszystkim Celtic, który ma najwięcej czerwonych kartek w tej edycji Ligi Mistrzów. Jeżeli zerkniemy sobie na 4 dotychczasowe mecze, to zespół z Glasgow oglądał czerwień w starciach z Atletico Madryt oraz z Feyenoordem. W Rotterdamie padły aż 2 czerwone kartki dla przyjezdnych, co daje średnią niespełna 1 na spotkanie!

-zarówno Lazio jak i Celtic mają o co walczyć i przede wszystkim dla gości jest to spotkanie o wszystko. Ewentualna przegrana może przekreślić nawet szasnę o LE na wiosnę

-sędzia Meler, który w w tym roku bardzo rzadko mnie zawodził. Jest to młody turecki arbiter, który w Super Lig wyznaczany jest w najbardziej prestiżowych starciach i można rzec, że to naturalny następca Cakira. W tej kampanii we wszystkich rozgrywkach był zmuszony wyrzucić 4 piłkarzy, w tym Antonio Silvę z Benfici w rywalizacji z Salzburgiem już w 13 minucie. Sędzia ten nie boi się używać varu i podejmować ważnych decyzji
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +706
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom