>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka I ligi (22-23.08.2017)

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
LVBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Jakie są wasze typy na tą kolejkę? Ostatnio padło w kolejce sporo bramek, teraz też tak typujecie?
Najciekawsze starci to chyba Odra vs Raków, beniaminkowie, którzy walczyli o pierwsze miejsce w poprzednim sezonie. Co sądzicie na ten temat?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI NA TEMAT 5 KOLEJKI!​
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Stomil Olsztyn - GKS Tychy 2 DNB @1,86 Fortuna
⛔ ⛔

Póki co na pewno gram na GKS. Stomil w tym sezonie spisuje się tak słabo że szkoda słów. W poprzednim ledwo się utrzymali, ale myślę że teraz mogą być jednym z kandydatów do spadku. Porażki 1-3 z Drutexem i 0-3 z Chojniczanką, wygrana 3-1 z Podbeskidziem i porażka ostatnio z Ruchem 1-3. Potrafią stworzyć sobie ładną akcję, bo mają kilku ciekawych zawodników, ale robią masę błędów w defensywie, łapią mnóstwo kartek. Wygrana z Podbeskidziem to żaden sukces bo ci spisują się jeszcze gorzej. GKS natomiast trzyma formę. Zaczęli od 2 zwycięstw. Następnie wpadka z Chrobrym i przegrana 0-1. Ostatni mecz wygrany 1-0 z Drutex Bytovią co mogło nie których dziwić. Sam nie stawiałem tam w roli faworyta drużyny z Tych. W 5 min po samobóju 1-0 dla GKSu i praktycznie od tego momentu obydwie drużyny miały mnóstwo sytuacji, to że padła tam 1 bramka było ogromnym zaskoczeniem, ale cały mecz pokazał że obydwie drużyny są w bardzo dobrej formie. Dlatego w tym meczu nie widzę zwycięstwa Stomilu, gram DNB bo w razie remisu zwrot, a kurs dosyć dobry. GKS w tej formie powinien spokojnie tu wygrać i dla odważniejszych można grać czystą 2 po ładnym kursie 2,60.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Popieram typ kolegi. Stomil w tym sezonie gra słabo, przed sezonem głośno mówiło się o problemach finansowych w klubie, nie było wiadomo czy wogóle wystartują w I lidze. W Tychach odmienna sytuacja po bardzo słabym sezonie drużyna została wzmocniona wartościowy graczami. Ogólnie gra Tyszan na plus grają do przodu z pomysłem, stwarzają dużo sytuacji choć gorzej z wykończeniem, grają do końca, obrona też widać poukładana choć zdarzają się błędy jak ten z ostatniej akcji z Bytovią. GKS jeśli chce coś ugrać w tym sezonie(zarząd mówi o awansie) to takie mecze jak ten ze słabszym rywalem musi wygrywać.
DNB 2 w forBet po kursie 1,90 jak najbardziej do grania.
Czysta 2 po kursie 2.65
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Widzi ktoś szanse Ruchu w tej kolejce?
Myślę że mogą coś ugrać. Podbeskidzie ostatnio 0-4 z Chojniczanką i nie mieli tam prawie żadnej sytuacji, ze Stomilem 1-3 i też bez szans. Ruch wygrał, nareszcie 3 punkty na pewno są podbudowani. Dodatkowo mogli już robić transfery, w ostatnim meczu Posinkovic nowy nabytek zdobył gola, prócz tego jest Przybecki ostatnio też z golem, dzisiaj będą mogli zagrać Brazylijczyk Mello, Bułgar Nikołaj Bankow i Argentyńczyk z włoskim paszportem Santiago Villafane oraz Michał Rutkowski. Problem Ruchu to za dużo kartek, od początku mnóstwo żółtych, i z tego co pamiętam już 3 czerwone, juniorzy wiadomo wchodzą do składu i nie do końca są pewni siebie, ale myślę że z czasem się to zmieni. Ja w zasadzie od wczoraj zastanawiam się i myślę nad zagraniem coś w stronę Chorzowian i spróbuje te dwa typy:

Ruch DNB @2,54 ⛔
Ruch strzeli gola @1,39 ⛔
Fortuna
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Widzi ktoś szanse Ruchu w tej kolejce?
Kursy na ich czysty win (Fortuna) spadły z @4.45 na @3.55. Tak jak pisałem przy okazji poprzedniej kolejki, zakończył się ich ban transferowy. Jeśli mają zacząć wygrywać to z kim jak nie z ekipą, która wjechała w sezon z bilansem bramek 2:10?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Nie wiem czy w Ruchu wszyscy nowi dzisiaj będą mogli zagrać, duże nadzieje pokladaja w Posinkovicu ostatnio bramka i dwie asysty. PBB ostatni mecz porażka ale od 20 min. grali w 10. Generalnie ciężko wytypować zwycięzcę ale po takich kursach można spróbować Ruch DNB 2.85 lub x2 1.75.
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
I liga jest specyficzna. Granie typów w tej lidze na 1x2 po kursach mniejszych niż 1,9 czy nawet 2,0 mija się z celem. Oczywiście zawsze są wyjątki, ale Podbeskidzie po śmiesznym kursie 1,75 bo takie już widziałem, wyjątkiem nie są. Wręcz przeciwnie, tu aż się prosi grać na Niebieskich DNB 2,85 czy nawet czysta 2 po 4,1. Oba zespoły są na dnie, z tym że Ruch się od niego odbił ma już za sobą pierwsze koty za płoty i tak bardzo upragnione 3 pkt., morale wzrosło, zakazy transferowe cofnięte. W Podbeskidziu coś najwyraźniej nie idzie, aczkolwiek jest szansa na efekt &quot;nowej miotły&quot; którego brak było w ostatniej kolejce, można więc jeszcze iść w BTSy czy nawet OVER 2,5, bo obie ekipy będą chciały zgarnąć 3 pkt.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Podbeskidzie - Ruch
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.95
buk: bah
Wynik:​

Ten kurs na zwycięstwo Chorzowian jest lekką przesadą. Ja rozumiem, że goście nie są w najlepszej dla siebie sytuacji, ale ostatnia wygrana na pewno doda im skrzydeł. Do klubu dołączyło kilku ciekawych graczy, którzy mieli jeszcze to więcej dni na poznanie się i poznanie stylu gry. Gospodarze są w takim samym dołku co Ruch, a przemawia za nimi to, że grają u siebie. Myślę, że warto spróbować pograć Chorzowian, bowiem jest to ekipa z doświadczeniem, a nie trzecio/czwarto ligowy średniak.
To tak na szybko.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
16 sierpnia, po zakończeniu zakazu transferowego „Niebiescy” mogli rozpocząć procedurę uprawniania do gry nowych graczy. W przypadku piłkarzy pozyskanych z zagranicy, niezbędne były stosowne certyfikaty z odpowiednich federacji. Najszybciej wszystkie formalności udało się załatwić w przypadku Chorwata Vilima Posinkovicia, który zagrał już w piątek przeciwko Stomilowi i zaliczył kapitalny debiut zdobywając bramkę i notując asystę. Następnie klub uzyskał certyfikat Brazylijczyka Mello, który dysponuje również włoskim paszportem, a dzisiaj odpowiednie dokumenty przekazała federacja bułgarska, gdzie występowali bramkarz Nikołaj Bankow i argentyński obrońca z włoskim obywatelstwem Santiago Villafane. Cała trójka została już uprawniona do gry w barwach Ruchu i będzie do dyspozycji trenera już na jutrzejszy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Do rozgrywek zgłoszony został także obrońca Michał Rutkowski. Na uprawnienie czeka jeszcze Bośniak Bojan Marković. W jego przypadku, jako obywatela kraju spoza Unii Europejskiej, niezbędne jest otrzymanie pozwolenia na pracę w Polsce.
+1000 kibiców Ruchu na trybunach.
Miałem spory problem z tym meczem. Bo pierwsza myśl była granie na Ruch X2 wszystkie @2 były z sensem. Jednak to wydaje się za proste.
Podbeskidzie jakiś dziwny problem z początek sezonu. Kocian ponownie jakieś dziwne dymy, w Pogoni Szczecin też dziwnie skończyła się ta przygoda. Tak naprawdę, tylko w Ruchu mu poszło a reszta równia pochyła. Na tą chwilę debiut w piątek z Chojniczanką zaliczył łepek co aktualnie prowadził BKS Bielsko Biała.
Kadra z nazwisk bardzo przyzwoita, środek pola Rakowski, Hanzel, Chmiel czy Podgórski. Do tego Iliev z Płocka i na 9iątce Sabala etatowy reprezentant Łotwy. Ciężko uwierzyć by ten kryzys miał tak nadal trwać.
Wynik może pójść w dwie strony. Ostatecznie idę w bramki. To dopiero początek sezonu, nie powinni ze strachu zagrać pod under. To nie koniec maja i etap, gdzie jest decydująca faza gier. W środku tygodnia mecz czyli system 3 dniowy też powinien pomóc.
Over 2,5 @1,96 UNI ⛔ 1-0, X2 ładnie odratowane, ale niestety over też lipa. Pierwszy gol w sam raz w 24&#39; min, kawał czasu na rzucenie się all in Chorzowa do końca meczu. Szkoda już nawet nie tylko typu co samego sektora gości i przyległych trybun. Szacunek.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam,
W typach dnia jest dzis hura optymizm na wygrana Miedzi i tak samo jak wczoraj bylo z Tychami, ludzie handicapy polecali tak dzis moze byc podobnie, ludzie zauwazcie prosze , ze Tuchy wczoraj oddaly moze z 1-2 strzaly na bramke, dlaczego?bo trzeba sprawdzic terminarz, GKS juz w piatek gra u siebie, wiec woleli byc przygotowani na mecz domowy.
Z calym szacunkiem dla nich ale Tychy, czy Miedz to nie Real Mardit , ze graja co 3 dni rowny poziom.W niedziele Miedziowi podejmuja u siebie Stal Mielec i tam widze
wygrana.
Pozdrowki i zycze wysokich wygranych
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Wg mnie dzisiaj win Miedzi jest typek jak najbardziej racjonalnym. Drużyna jest w formie, gra ładnie więc nie widzę powodu aby na nich nie postawić. Win Stali z Pogonią także jest dobrym betem. Stal gra całkiem fajną piłkę i punktuje. Pogoń w Sosnowcu na tle słabego Zagłębia zgrała dobrze jedynie 1 połowę, w drugiej już nie było jej na murawie. Mecz ze słabymi Wigrami u siebie też zagrali bardzo słabo - tak mi mówił kolega z Siedlec. Dzisiaj ciężko będzie o punkty w Mielcu. Puszcza wg mnie nie przegra w Sosnowcu. H2h dobry a co najważniejsze Zagłębie póki co słabe i zmiana trenera raczej jeszcze dzisiaj nie zmieni tego faktu. Chrobry w formie co jest zaskoczeniem tzn. ilość zdobytych pkt. powinien dzisiaj także powalczyć o kolejne 3 pkt. Suma sumarum: win Miedzi + win Stali + Puszcza X2 wydają mi się najlepszymi betami na dzisiaj w tej dziwnej lidze.
 
B 10

blutharsch

Użytkownik
Jeśli chodzi o Pogoń i Wigry to widziałem ten anty futbol. To co pokazały obie ekipy nie nie wróży im w tej kolejce nic dobrego. Pogoń słabiutka, źle ustawiona. Wigry nie lepsze, nie ma komu wykańczać akcji.Ostatnie 10 minut grali w przewadze jednego zawodnika na świeżych zmianach i też nic nie strzelili.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom