>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka I ligi (23.08 - 24.08.2016)

Status
Zamknięty.
K 8

kubaohio

Użytkownik
Mi na pierwszy rzut oka rzucają się dwa spotkania : Wygrana Gks Katowice i wygrana Stali Mielec.
GKS Katowice typuje wygraną ponieważ mam w pamięci spotkanie sprzed roku gdzie GKS uległo 0;1. Jest to wstyd dla kibiców Górnego Śląska i hańba..... myślę że GKS pokaże atuty raz swojego składu, a dwa zrekompensuje gorycz żalu i wstydu po ostatnim spotkaniu u siebie z Sosnowcem.
Stal Mielec licze że w końcu u siebie wytargają te 3pkt..... nie grają źle docierają się i myślę że zaczną wygrywać i utrzymają się w 1 lidze
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 91

walwoj

Użytkownik
Wisła-Chrobry ⛔⛔⛔
1 DNB @ 1,53
BET365
Gospodarze dają radę do tej pory, przegrali jedynie z liderem. Grają ostrożnie, defensywną piłkę. Chrobry najsłabszy w tabeli, bez strzelonej bramki. Jeszcze trochę minie moim zdaniem, zanim Mamrot skonsoliduje skład. Choć remis też może być prawdopodobny.

Tychy - Grudziądz ✅✅✅
X2 @ 1,53
BET365
Gospodarze szczęśliwie ciułają punkty (np. z Górnikiem), Olimpia po falstarcie zaczęła wreszcie grać - zwycięstwo z Mielcem i remis na wyjeździe z Legnicą. Mnie Tychy nie przekonują, bramki strzelają z karnych. Dla odważnych czysta 2.

Katowice - Zagłębie Zwrot, Zagłębie nie wykorzystało karnego.
2 DNB @ 2,1
BET365
Buki przeceniają Katowice, kompletnie bez sensu moim zdaniem. Gospodarze bez podstawowego bramkarza, ze słabym atakiem - drużyna się konsoliduje po dużych zmianach kadrowych. Przeciwnie Zagłębie, grają dobrze - 3 ostatnie mecze na zero z tyłu. Dla strachliwych X2 po 1,57. Typ wynika też z faktu, że Katowice od 2 sezonów lepiej punktują na wyjeździe niż u siebie.
 
ke55i 38

ke55i

Użytkownik
Tychy - Grudziądz ah 0.0 Grudziądz 2.075 ZWROT
Tychy nie przekonują mnie zupełnie, awansowali do 1 ligi dzięki nieudoloności innych drużyn , do tego presja kibiców jest przeogromna która źle działa na zawodników. Zespół z Grudziądza mimo słabego początku teraz zaczyna punktować i mam nadzieję że i w tym meczu tak się stanie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:30 GKS Katowice - Sosnowiec
Typ: obie strzelą gola - TAK ⛔
Kurs: 1.90
buk: bet365
Wynik;​

Dziś popołudniu spotykają się dwie drużyny, których celem na ten sezon jest awans do ekstraklasy. Na dzień dzisiejszy bliżej tego awansu jest Zagłębie, które z ośmioma oczkami na koncie plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli. Na to spotkanie wybrałem Typ w postaci BTS. Obie drużyny zaczęły ten sezon dość nieźle, a co najważniejsze w prawie każdym z rozegranych spotkań strzeliły gola. Dzisiaj zapewne czeka nas sporo walki na boisku, bo są to takie małe derby tych drużyn - fani zapewne powiedzą, że są to jedne z najważniejszych meczów na Śląsku. Dlatego też nie ma mowy o odpuszczaniu w takim spotkaniu, a wygrana zadowoli tutaj każdego podwójnie. Dlatego też oczekuje pełnego zaangażowania i ciekawego widowiska sportowego.
18:00 Sandecja - Górnik Zabrze
Typ: obie strzelą gola - TAK ⛔
Kurs: 1.80
buk: betsson
Wynik:​

Po ostatniej wygranej Zabrzan, wszyscy liczą na to, że Górnik pójdzie za ciosem i odniesie kolejne. Ja jednak tego zwycięstwa nie był bym taki pewien. Ekipa gości w spotkaniu z Pogonią miała pewne problemy na boisku, a co najgorsze dała rywalowi nawet dojść do sytuacji do strzelenia gola. W Górniku może zeszło ciśnienie, że udało się w końcu zdobyć upragnione trzy punkty, jednak do idealnej gry tego zespołu daleka droga. Co do składu Zabrzan to na pewno nie zobaczymy dziś Kwieka i Cerimagića. Nie wiadomo co z Przybylskim. Jednak trener Brosz ma kim zastąpić tych panów, bo jak sam powiedział przed sezonem zobaczymy w składzie dużo młodych i obiecujących zawodników. Nowy Sącz to bardzo trudny teren dla rywali. Gospodarze u siebie potrafią grać bardzo dobrze - wystarczy spojrzeć na ich bilans. Sandecja postawi się Górnikowi, tak jak to zrobiła sześć lat temu wygrywając z ekipą z Zabrza 2:1. Dziś spodziewam się podobnego wyniku i liczby goli, ale w którą stronę to już mnie mało interesuje.
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
17:30 GKS Katowice - Sosnowiec
Typ : X &amp; under 2.5
Kurs: 3.55 Forbet ✅✅✅ Wynik 0:0
Derby jak to derby mają swoje prawa. A zazwyczaj te prawo mówi że mecz skończy się remisem. A tak na poważnie typ opieram na statystykach. Historia spotkań wyrównana. 14 zwycięstw GKS-u przy 10 remisach i 12 viktoriach Zagłębia. Dziś sektor kibiców gości zamknięty przez wojewodę dlatego lekka przewaga kadrowa Zagłębia wyrównuje się przy dopingu dla Gieksy. Zespoły typowo underowe więc tym bardziej przy derbach nie powinniśmy zobacyć dużo bramek. W bramce Katowiczan dzisiaj Abramowicz, który zastępuje pauzującego za czerwona kartkę Nowaka. Pomimo młodego wieku ma doświadczenie z boisk ekstraklasy. Wystepował 10-cio krotnie w podstawowej 11-stce Sląska Wrcław.Przy tych 900 minutach gry 3 krotnie puszczał więcej niż jedną bramkę dwukrotnie zachowując czyste konto. Smierdzi tu remisem, a że remisu 2:2, 3:3... itd się nie spodziewam to warto remis doładować underem ;)
Dodatkowo bez analizy: Podbeskidzie win &amp; over 1.5 2.30 Forbet ⛔⛔⛔ Gorole... ale wstyd...
Podbeskidzie jasno daje sygnał że wraca do ekstraklasy. Za długa ta seria bez zwycięstwa u siebie. A przy 1:0 się nie zamurują bo za duże ryzyko że coś stracą. Dla odważnych Podbeskidzie &amp; over 2.5 2.95 wiadomo u kogo ????
Powodzenia !!!
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz Górnik Zabrze ov 9 rr 1,72 bet365 ✅ ✅
Sandecja to juz uznana marka w 1 lidze drużyna doświadczona, z roku na rok grono zawodników ze stażem ekstraklasowym mocno sie powiększa, stad tez uważam że mocno sie postawią, Górnikowi który jest &quot;papierowym&quot; faworytem. Licze na bardzo otwarte spotaknie z obu stron, tak jak to miało miejsce wczoraj (Mielec Bytów). Kazdy wynik jest tu możliwy bo faworyta cięzko wskazać, stad rozwiazanie pośrednie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom