>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka La Liga [21.09 - 23.09.2018r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
5. kolejka

Kursy od: Fortuna

Po czterech kolejkach samodzielnym liderem została Barcelona, która musiała sporo się namęczyć w spotkaniu z Realem Sociedad. Punkty zgubił Real Madryt remisując z Athletic. Słabo wypadali Atletico, Valencia oraz Celta.
Kolejna kolejka również zapowiada się ciekawie.
Zapraszam zatem do podawania typów i dyskusji.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Real Madryt - Espanyol typ 1 kurs 1.22 Forbet
Pisałem już kiedyś jezeli Real chce zdobyć tytuł w swojej lidze nie może pozwolić sobie na bezsensowne tracenie punktów z takim rywalem jakim jest Athletic Bilbao. Athletic nie jest słabym zespołem ale Real jest o klase lepszym do swojej byłego rywala. Po odejściu Ronaldo widac gołym okiem ze to nie jest juz ten sam zespół. Mają nadal wielu siwetnych pilkarzy Benzema, Kross, Bale, Asensio, Navas, Ramos i wielu innych znakomitych zawodnikow. Kurs naprawde do dubelka zachęca do pogrania. Espaniol wygrał z Valencia oraz Levante a przydarzyla im sie porazka z Alaves. Nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej Real po raz kolejny stracił by punkty i to jeszcze na swoim obiekcie. Spodziewam sie po ostatnim remisie wysokiego zwyciestwa Królewskich. W przypadku remisu Realu a zwyciestwa Barcelony to roznica punktowa bedzie cztero punktowa wiec juz calkiem spora. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Huesca - Real Sociedad
Real Sociedad @ 2.20
Fortuna


Real Sociedad rozegrał bardzo dobre spotkanie z Barceloną i może mówić o sporym pechu nie zdobywając punktu z Blaugraną. Real w tamtym spotkaniu był zespołem lepszym, a gdyby tylko skuteczność nie zawiodła wynik był by zdecydowanie inny. Goście muszą uważać na beniaminka, bowiem gospodarze na początku sezonu zaprezentowali się dość nieźle. Real Sociedad musi zwrócić szczególnie uwagę na Gallara, który ma na swoim koncie trzy trafienia. Huesca będzie musiała sobie poradzić bez kontuzjowanych Aleksandar Jovanovicia i Rajko Brezancica. Goście dalej bez Adnana Januzaja, Diego Llorente, Martina Merquelanza i Sandro Ramireza. Gospodarze zapewne będą chcieli wykorzystać atut własnego boiska, lecz jeśli Real Sociedad zagra odważnie i z takim zaangażowaniem jak w spotkaniu z Barcelona to powinni tutaj zainkasować trzy oczka.​
 
O 133

oszo

Użytkownik
Huesca - Real Sociedad Typ sociedad gol w 1 połowie kurs 2.0 bet365
Długo zastanawiałem się co wybrać na to spotkanie i myśle , ze to rozsądny wybór . W Większości meczy druzyna Baskow trafia do bramki w pierwszej części spotkania , pomoc może fakt , ze gospodarz zachował tylko jedno czyste konto w ostatnich 9 domowych potyczkach . Dodając fakt słabego startu baskow w sezon myśle , ze mogą się rzucić na bramkę od samego początku , na co liczę . 8 włożyła Barcelona wiec myśle , Że o ta jedna nie powinnismy się stresować .
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Real - Espanyol / Real Madryt over 2,5 gola Forbet
Espanyol dość dobrze rozpoczął ten sezon, udało im się wywalczyć remis z równie dobrze spisującą się Celtą na inaugurację, potem wygrali z przeciętną Valencią i Levante, po drodze przyszła jedna porażka z Alaves. Myślę jednak, że nie ma co tutaj skupiać się na Espanyolu, lecz bardziej istotna dla powodzenia typu jest tutaj forma Realu. Królewscy w środę zagrali prawdziwy koncert, pokonując Romę 3:0, wynik spokojnie mógł jednak oscylować gdzieś koło 6-7:0/1. Real grał praktycznie cały mecz na bardzo wysokim tempie, jedynie w końcówce angażował już mniej zawodników w akcje ofensywne, ale dzięki indywidualnym umiejętnościom piłkarzy udawało się tworzyć groźne sytuacje (Asensio no i oczywiście gol Mariano). Espanyol jest od zawsze podobnie do Getafe bardzo wygodnym przeciwnikiem dla Realu i zwykle pada w tym meczach sporo bramek. Myślę, że jeśli dyspozycja z środy zostanie zachowana, to Espanyol powinien opuścić Bernabeu z bagażem 3-4 bramek. Real nie może pozwolić sobie na potknięcia, rywalizując o mistrzostwo z Barceloną. W poprzednich sezonach tych potknięć było za wiele, co kosztowało pożegnanie się z tytułem już praktycznie kilka kolejek przed końcem rozgrywek ligowych. Myślę jednak, że Lopetegui jest bardzo mądrym trenerem, który szybko zjednał sobie sympatię piłkarzy, przy zachowaniu oczywiście dużego autorytetu i na pewno uczuli on zawodników, tak by byli skoncentrowani od początku.Roma w środę wytrzymała dosyć długo, jednak myślę, że tutaj szybko uda się przełamać obronę Papużek, a kolejne gole będą tylko formalnością. W bardzo dobrej dyspozycji jest Isco czy też Bale i Benzema. Po odejściu Ronaldo każdy z tych zawodników może pokazać pełnię możliwości, nie ma grania pod jednego, ale jest więcej gry zespołowej i Real bardzo dobrze na tym wychodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:15 Celta Vigo -:- Real Valladolid
Celta @ 1.78
Fortuna


Po dość niezłym starcie, drużyna z Galicji gra jeszcze nierówno, ale pokazała w kilku spotkaniach, że ma spory potencjał i na pewno z niego dzisiaj skorzysta a okazja jest wyborna. Do Vigo przyjeżdża ekipa Realu Valladolid, która w tym sezonie gra słabo, a na dodatek nie zdobyła jeszcze bramki!. Mają na swoim koncie dwa oczka, ale to dzięki bezbramkowym remisom. Dla ekipy gospodarzy jest to mecz bardzo ważny bowiem po dwóch ostatnich nie powodzeniach jest okazja do przełamania się. Celta dziś w najmocniejszym ustawieniu oprócz zawieszonego za kartki Cabrala. Po stronie beniaminka kontuzjowani są Luismi i Verde. Każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie tu sporą niespodzianką.

18:30 Getafe -:- Atletico
Atletico @ 1.89
Fortuna


Atletico limit wpadek w tym sezonie już chyba wykorzystał. Ekipa Cholo nie może już sobie pozwolić w najbliższych tygodniach na jakąkolwiek stratę punktów z słabszymi zespołami, gdyż czołówka, które załóżmy zainkasuje trzy punkty odjedzie i ciężko będzie odrobić to. Atletico w tygodniu rozegrało ciężki mecz z Monaco, lecz wygrali go 1:2 i to zapewne wpłynie mocno na drużynę. Atletico w ostatnim czasie potrzebowało takiego zwycięstwa. Drużyna Getafe w tym sezonie w meczach domowych nie straciło jeszcze gola, a więc goście muszą być mega skuteczni jeśli chcą osiągnąć dla siebie korzystny rezultat. Liczę tu na przebłysk Costy i Griezmanna, którzy mają coś do udowodnienia.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
emty13 79

emty13

Użytkownik
Mecz: Levante - Sevilla (12:00)
Typ: Obie strzelą / Sevilla wygra mecz ✅
Kurs: 3,60
Buk: forBet
W spotkaniu upatruję przynajmniej jednej strzelonej bramki po stronie gospodarzy. Obie drużyny po czterech rozegranych kolejkach mają taki sam dorobek punktowy, ale to Sevilla mniej obiecująco rozpoczęła sezon. Czas w końcu się obudzić i wrócić z wakacji na boisko. Goście powoli muszą piąć się w ligowej tabeli i łapać punkty z takimi rywalami jak Levante. Dla Andalujczyków mecze rozgrywane na Estadio Ciudad de Valencia nie są łatwymi spotkaniami a dodając do tego fakt, że w delegacji Sevilla nie ma większych problemów, aby tracić bramki upatruję tutaj gola dla gospodarzy. Goście muszą wygrywać i strzelać a mają kim - świetny popis strzelecki wykonali w czwartkowym spotkaniu LE pokonując u siebie 5-1 kapelę Standardu Liege. Liczę na bramkę Andra Silvy, który mecz w LE spędził na ławce. Chłopak został ściągnięty do klubu, aby strzelał bramki i ciągnął zespół w górę tabeli, myślę, że ten mecz da mu do tego szansę.
Bramka Andre Silva po kursie 2.00 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
baku996 69

baku996

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Girona
Typ: Barca over 6.5 roznych
Kurs: 1.6 unibet
Barcelona w gazie, grają przed własną punlicznością z drużyną ktora nie stwarza dla nich żadnego zagrożenia. Barca co mecz ogromne ilości rożnych wiec i tym razem upatruje szczęścia w tym becie, powodzenia ????
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
We wtorek hiszpańskie media obiegła informacja o nieobecności Isco na treningu Realu Madryt. Okazuje się, że sprawa jest poważniejsza. Piłkarz w trybie pilnym musi przejść operację.
&quot;Po badaniach okazało się, że nasz zawodnik Isco ma ostre zapalenie wyrostka robaczkowego. Piłkarz w ciągu najbliższych godzin podda się operacji&quot; - poinformował we wtorkowe popołudnie Real Madryt.
Tym samym Isco wypadł Królewskim przed środowym meczem ligowym z Sevilla. Zabraknie go także prawdopodobnie w kilku kolejnych spotkaniach.
Myślę, że to bardzo ważna informacja w kontekście obstawiania najbliższego meczu Realu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom