>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Ligi Konferencji UEFA (25.11 - 31.11.2023) - Czwartek

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Maccabi Tel Aviv - Luhansk
Typ: BTTS i powyżej 2.5 gola
@2.20 Superbet

Mecz w ramach czwartej kolejki Ligi Konferencji Europy. Przed dwoma tygodniami na stadionie Arena w Lublinie wygrali piłkarze z Izraela 3:1. Jednak biorąc pod uwagę ilość groźnych sytuacji, wcale Zorya Luhansk nie była na straconej pozycji. Statystki udowadniają, że mecz był arcyprzyjemny dla oka przeciętnego kibica. Oddali aż 21 strzałów na światło bramki i kolejnych 9 niecelnych. Strzelono cztery bramki, ale wynik tak naprawdę mógłby być jeszcze wyższy. Mam przeczucie, że w rewanżu (również na neutralnym terenie) dojdzie do ponownej ofensywnej gry. Luhansk musi wygrać, jeśli chce myśleć o wyjściu z grupy. Tel Aviv z kolei - jeśli zagra na remis - będzie miał trudną przeprawę w połowie grudnia przeciwko Gent, który jest zdecydowanym faworytem grupy. Myślę, że zobaczymy bramki po obu stronach, a w efekcie będzie ich co najmniej trzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2555
Tenis by Dawid 891,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Niestety nie mam dobrego przeczucia przed tą kolejką spotkań, która jest już przedostatnią. W tym meczu sensacją będzie remis, ale dużo zależy od kadry Anglików. Oni jednak nie mogą sobie pozwolić nawet na remis, bo nie mają pewnego awansu i teraz 3 punkty są dla nich obligatoryjne. Na pewno nie zlekceważą Polaków, bo tak było w pierwszym meczu. Jakościowo przewyższają drużynę stołeczną, która formą ostatnio nie grzeszy. Według mnie Aston Villa powinna pewnie wygrać ten mecz, pytanie jaką różnicą.

👉 Aston Villa -1,5 (ha) @1,8 (vs. Legia) forBET ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +66
Chlopaknaopak 112,3K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Aston Villa - Legia Warszawa
Obie drużyny strzelą gola - TAK
Kurs- 1,90
Bukmacher- Fortuna

W tamtym roku mieliśmy Lecha w pucharze Konferencji a w tym roku nasz kraj reprezentuje Legia Warszawa. Obie drużyny mają po 9 punktów ale Legia ma lepszy bilans bo wygrała mecz z Aston w Warszawie 3:2. Dziś spodziewam się dominacji Anglików ale czy Legia jest kompletnie bez szans? Tego bym nie powiedział ponieważ każdy skreślał warszawski zespół już w pierwszym meczu a tu pyk surprise i wygrana Legionistów. Legia lubi pokazywać się na arenie między narodowej i sądzę, że każdy piłkarz Legii da dziś z siebie wszystko. Kosta Runjaic zapowiada magiczny wieczór i zapewne taki będzie bo kto jak kto ale on należy do szczerych trenerów i nie rzuca słów na wiatr. Pekhart, Mucii, Josue mogą dziś wpisać się na listę strzelców bo potrafią strzelać i taką mam nadzieje, że tak będzie. Czy Aston Villi zależy na pucharze Konferencji, na pewno tak ale czy jest dla nich priorytetem? Sądzę, że nie i dziś jakieś rozkojarzenie w szeregach gospodarzy może sprawić, że Legia wykorzysta jakąś swoją akcje i zdobędzie gola. Gospodarze są dużo lepszym zespołem i na pewno będą chcieli wziąć rewanż za spotkanie w Warszawie i bramka dla nich to raczej pewniak. Mocno Legia i do przodu Panowie po kolejne zwycięstwo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1602
R 595,2K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - LKE
Godzina: 18:45
Spotkanie: Klaksvik - Slovan
Typ: remis
Kurs: 3,65
Bukmacher: betclic
Analiza:
Piłkarze z Wysp Owczych swoje szanse na wyjście z grupy zredukowali niemal do zera przegrywając swój ostatni mecz 0:2 z NK Olimpiją w Ljubljanie. Ponad pól godziny grali jednak w osłabieniu a bramki stracili w ostatnich sześciu minutach spotkania. Na własnym boisku potrafili jednak pokonać Olimpiję 3:0 i bezbramkowo zremisować z OSC Lille. Slovan ma aktualnie o trzy punkty więcej od swego dzisiejszego rywala i w tabeli grupy A zajmuje drugie, premiowane awansem miejsce. W pierwszym meczu w Bratysławie Slovan pokonał 2:1 Klaksvik mimo prowadzenia gości. Slovan mając w zapasie mecz w ostatniej kolejce na własnym boisku z Ljubljaną z pewnością zagra dzisiaj aby tego meczu nie przegrać. Piłkarze z Wysp nawet mimo ewentualnej wygranej staną przed bardzo trudnym zadaniem, bowiem w ostatnim meczu w grupie mają wyjazd do Lille. Remis pozwoli zachować status quo w grupie- Slovan niemal pewny awansu a Klaksvik honorowo pożegna się z LKE.
 
versa 397,5K

versa

Typer
FC Astana - Dinamo Zagrzeb
FC Astana i powyżej 1.5 bramki
Fortuna @5.20

Typ mocno życzeniowy pod konkurs ale są pewne przesłanki, które pozwalają mi wierzyć w taki scenariusz i napewno nie jest to ostatnie bezpośrednie spotkanie tych drużyn.
Astana w chwili obecnej zajmuje w grupie drugą pozycję, która premiuje do gry w 1/16 rozgrywek, natomiast drużyna z Zagrzebia zajmuje ostatnie miejsce, choć tracą tylko 1 punkt do dzisiejszego przeciwnika, jednakże w ich dwóch wyjazdowych spotkaniach zanotowali 2 przegrane i 0:3 bilans bramkowy, co napawa optymizmem. Drugą sprawą jest sama otoczka meczy w Kazachstanie, wszyscy dobrze wiemy jak drużyny z takim państw potrafią grać słabo na wyjazdach a jak odmiennie dobrze u siebie przed własną publicznością.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Konferencji
Godzina: 14:00
Spotkanie: Breidablik vs Maccabi Tel Aviv
Typ: Breidablik powyżej 2.5 gola
Kurs: 10.00🔴
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza
:

Przenosimy się na Islandię i tam Breidablik podejmie Maccabi Tel Aviv. Wydawało się, że mecz nie zostanie rozegrany w Kopavogur, ponieważ warunki atmosferyczne przeszkadzają i na ten moment temperatura odczuwalna jest na minusie, niemniej jednak UEFA zdecydowała się ostatecznie dopuścić miejsce na czwartkowe spotkanie. Gospodarze to naturalnie debiutant w europejskich pucharach, który zakończył już swój sezon ligowy. W Lidze Konferencji nie udało się do tej pory zdobyć nawet 1 punktu i tym samym motywacja jest spora, aby sprawić niespodziankę właśnie dzisiaj. W tym celu został rozegrany nawet sparing, który miał przygotować do meczu z Maccabi. Przyjezdni 5 dni temu musieli nadrabiać zaległości i tych rozgrywkach i pokonanie 3:2 Zorii Ługańsk daje nadzieję na zameldowanie się w fazie pucharowej na wiosnę. Trwa jeszcze walka o ewentualną 1. pozycję w grupie, która premiuje grę od 1/8 finału. Czy faworyt stanie na wysokości zadania?

Myślę, że Breidablik u siebie powalczy i pokusi się o gole. Pierwsza rywalizacja pomiędzy tymi ekipami zakończyła się wysokim wynikiem 3:2. Zespoły z Islandii preferują ofensywną grę, co z pewnością ujrzymy w czwartkowym spotkaniu. Jestem zdania, że skuteczność pozostanie na wysokim poziomie i to poskutkuje bramkami.
 
Ostatnia edycja:
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Villarreal vs Panathinaikos / Villarreal wygra @ 1,90 betfan

Witam, ja dziś zdecydowanie gram Villarreal.
Sytuacja żółtej łodzi jest lekko mówiąc zła i nie mówię tutaj o sytuacji w grupie. Villarreal znów zmieniło trenera, tym razem postawili na kogoś kto zna tą drużynę jak mało kto, kogoś za kogo Villarreal grało swój świetny futbol. Mowa oczywiście o Marcelino. Wszyscy liczą, że drużyna i zawodnicy moreno czy parejo odżyją bo kto jak kto, ale Marcelino działa na nich chyba tak motywująco jak mało kto, jeśli chodzi o dotychczasowych trenerów. Grają u siebie, sytuacja w grupie jest nieciekawa i dziś trzeba wygrać, aby być spokojnym o awans. Pierwsze spotkanie przegrali 2:0 w Grecji, ale tutaj widzę zupełnie inne spotkanie, szczególnie że na ławce już zasiada ktoś inny. Co ciekawe, dla Marcelino motywacja jest jeszcze większa i mała chęć zemsty z tyłu głowy na pewno jest. Mam na myśli oczywiście starcie Marsylii i właśnie Panathinaikosu, który to przecież wyrzucił Marsylię z gry w Lidze Europy a trenerem Marsylii wtedy był właśnie Marcelino. Dziś to on może ich wyrzucić z dalszej gry w Lidze Europy. Dziś jest idealny dzień na wreszcie lepszy mecz żółtych, tym bardziej że grają przed własną publicznością. Nie uważam to oczywiście za żaden pewnik do mocarnej gry, ale ja spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
maarcin14 680,8K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Konferencji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nordsjaeland - Fenerbahce
Typ: X2
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza
:

Witam, dziś ostatni dzień miesiąca, jest to czwartek a więc czas na mecze Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Przed nami 5 kolejka fazy grupowej, w grupie H LKE o godzinie 21 zagrają Nordsjaeland oraz Fenerbahce. W tym meczu typuję remis bądź wygraną gości. Fenerbahce w mojej opinii jest najlepszym zespołem w tej grupie. Zaczęli fazę grupową bardzo dobrze, od 3 wygranych, ale w ostatniej kolejce ulegli na wyjeździe Ludogorets 0:2, przez co wciąż nie są pewni awansu. Myślę, że będzie im zależało zapewnić sobie awans już teraz, a nie dopiero w ostatniej kolejce. Tym bardziej, że Nordsjaeland ma nieco zniżkę formy. Nie wygrali żadnego z 3 ostatnich rozegranych meczy, w lidze duńskiej zajmują 5 miejsce i wygrali tylko 7 z 16 rozegranych spotkań. Fenerbahce jest klasę lepszym zespołem i myślę, że dziś to udowodnią na boisku. Typuję X2.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Remis daje awans obu zespołom.
tak, ale zwycięzca grupy gra na wiosnę od 1/8 finału, a drużyna, która zajmie 2 miejsce zaczyna rundę prędzej czyli od 1/16 finału. Przy remisie i takiej samej liczbie punktów po ostatniej kolejce wyżej będzie Legia, bo wygrała spotkanie z Aston Villą w Warszawie, więc jedni i drudzy mają o co grać i raczej gospodarze nie nastawią się na remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom