>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.08-20.08.2018)

Status
Zamknięty.
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Może ktoś da analizę na Pogoń bo widzę że znow masówka tak jak na Lech :] p.s. Nie usuwajcie wpisow na temat niżsZych lig bo to trosZkę żałosne.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Może ktoś da analizę na Pogoń bo widzę że znow masówka tak jak na Lech :] p.s. Nie usuwajcie wpisow na temat niżsZych lig bo to trosZkę żałosne.
Usuwane są &quot;suche typy&quot; oraz wpisy nic nie wnoszące, jeżeli ktoś ma konkretny typ i podeprze go jakimiś argumentami to taki wpis na pewno nie zostanie usunięty, tak samo jak ten Twój wpis, nic nie wnosi do dyskusji, jeżeli uważasz, że Pogoń wygra to napisz taką analizę, a nie tylko, że &quot;masówka&quot;, bo to właśnie jest żałosne idąc Twoim typem rozumowania. Jeżeli ktoś chce dawać same typy to od tego jest odpowiedni dział, niech założy sobie tam temat i może do woli dawać typy bez analizy.
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Podałem dwa typy ostatnio które gładko weszły z 3 Ligii analizę miałem napisać później a Wy mózgi wszystko usuwacie .Żałosne to jest granie tych samych typów ,,masowki polskiej ligii&#39;&#39;.Chłopcy ogarnijcie system bo sami to forum na dno prowadzicie
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Podałem dwa typy ostatnio które gładko weszły z 3 Ligii analizę miałem napisać później a Wy mózgi wszystko usuwacie .Żałosne to jest granie tych samych typów ,,masowki polskiej ligii&#39;&#39;.Chłopcy ogarnijcie system bo sami to forum na dno prowadzicie
ostatni mój post w tej sprawie, żeby nie robić bezsensownego OT, akurat nie ja usunałem Twój post, ale jeżeli zamierzałeś dodać analizę to wystarczyło napisać jedno zdanie &quot;Analizę dodam pózniej...&quot; i nikt by Ci takiego wpisu na pewno nie usunął, a do &quot;suchych typów&quot; tak jak już napisałem wcześniej założ temat w Kuponach lub Kuponach ze statystykami i tam podawaj swoje typy bez żadnego uzasadnienia. Po to ktoś kiedyś ustalił zasady działów, żeby były respektowane. Gdybyś miał jeszcze jakieś uwagi/pytania to zapraszam na pw, tu dyskutujemy o 5. kolejce Ekstraklasy. Pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Król Ekstraklasy:

W 5. kolejce sklasyfikowani zostali następujący userzy:

1. flamaster 100 pkt. (122)
2. robson1416 80 pkt. (91)
3. ibis 60 pkt.(40)
4. ajayinho 50 pkt. (-16)
5. zibi16 40 pkt. (-125)
6. narodowy 30 pkt. (-200)
7. seba23 20 pkt. (-225)
8. waldi1979 10 pkt. (-320)
Tabela do wglądu w temacie Króla Ekstraklasy TUTAJ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom