>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka PGE Ekstraligi - 24 maja

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP




W pierwszej części żużlowej niedzieli wrocławianie będą gościć Unię Tarnów. Zapowiada się interesujące spotkanie, w którym niewielkim faworytem wydaje się być ekipa Piotra Barona, głównie dzięki autowi toru. W drugim pojedynku o 17.00 lider ligi podejmie Apator Toruń. Mimo że goście radzą sobie coraz lepiej, to jednak Byki nie powinny mieć problemu z zainkasowaniem 2 punktów.
W meczach wieczornych mamy lubuskie derby. Gdyby nie fatalna postawa Kasprzaka czy Zagara i brak stabilnej formy Iversena, to szykowałoby nam się zacięte spotkanie. Na dzień dzisiejszy zespół mistrzów Polski przeżywa prawdziwy kryzys i trudno będzie im się podnieść w Zielonej Górze. Czy beniaminek ligi zdoła ugrać drugie zwycięstwo w tym roku? Na pewno rzeszowianie nie stoją na straconej pozycji. Ciekawy, zacięty mecz przed nami.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Artiom Laguta - Greg Hancock 2 @ 1,7 STS , Milenium 1,87
Kompletnie nie wiem czego spodziewać się po Lagucie. Z Gorzowem 15, z Tarnowem trochę popadało i 1.. teraz w Grudziądzu bez deszczu więc raczej należy spodziewać się dobrego występu ale czy lepszego niż Herbie? Laguta z Jeleniewskim i raczej pkt na nim tracić nie będzie aczkolwiek jak Jelen u siebie jedzie całkiem dobrze i jak wygra start to Artiom może znaleźć się za jego plecami. Hancock w parze z Lampartem i też raczej pkt gubić nie będzie. W Rzeszowie się zdarzy 2* za Lampartem ale raczej nie dzisiaj. Obaj spotkają się ze sobą x2 bo w biegu 9 i 13. W obu teoretycznie lepsze pola wewnętrze ma Hancock. Teoretycznie bo wiadomo, że może i pole C albo D chodzić dobrze ale jak Grin jest na polu A lub B szczególnie A należy się go obawiać ???? Artiom może jeszcze patrząc po nazwiskach przegrać z Kildemandem ale to sport a tym bardziej żużel sport nieobliczalny więc może i Larsen/Ljung pokusi się o niespodziankę choćby już w biegu nr 1. Hancock trudni rywale to Buczkowski i Gollob. Emocje o 19.30. Oby w przód ;)
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Mega ciężki dzień dziś do typowania, linie przez bukmacherów wystawione naprawdę dobrze. Po wczoraj wypadałoby kontynuować dobrą passę. Wydaje mi się, że dużo pewniejsze typy można dziś znaleźć w I lidze.
Polonia - Ostrovia
Typ: Polonia -11.5 @1,8
Fortuna

Polonia w gazie od początku sezonu. Ostrovia po szumnych zapowiedziach bardzo przeciętnie. W Bydgoszczy pogoda dopisuje, więc tor będzie na pewno zrobiony pod gospodarzy. Ostrowianie zapewne popunktują na bydgoskich juniorach, swoje dorzuci Holta, ale dalej może być kiepsko. W Polonii wszyscy jeżdżą bardzo równo, piątka seniorów spokojnie powinna zrobić 50 punktów, pozostaje więc jeden punkt ekstra któregoś z dwójki Bietracki - Jóźwik.
Łódź - Daugavpils
Typ: Daugavpils @1,4
Fortuna
Tutaj nie ma co za dużo filozofować, Łotysze mają po prostu najmocniejszy skład w całej lidze. I o ile Rybnik czy Polonia są w stanie u siebie z nimi powalczyć, tak Orzeł nie ma żadnych argumentów. Andersen dopiero co przyszedł do tego zespołu i wcale nie musi powtórzyć dobrego wyniku z Bydgoszczy, wypadł im Puszakowski, więc można iść nawet w Dauga przy handicapie -5,5.

Unia Leszno - KS Toruń
Typ: Pedersen over 12.5 @1,8
Fortuna

Koniec łatwych typów. Leszno bardzo mocne, nawet pomimo problemów, ale atakowanie kursu 1.1 mnie nie interesuje. Linia handicapu z kolei wystawiona bardzo dobrze, bo Leszno bez THJ, nie wiadomo jak Przemas pojedzie, Emil też jeszcze nieregularny. Idę więc w stronę Nickiego, który po prostu lata. Wczoraj drobne problemy w Pradze, przez co wynik nie był tak imponujący, ale w Lesznie nie powinno być na niego mocnych. Tej linii nie pokrył tylko w Gorzowie, gdzie zrobił 11 punktów. Najbardziej boję się tylko jakiegoś głupiego wykluczenia, albo taśmy. Nicki drużynowo raczej nie jeździ, do tego będzie miał obok siebie juniora (+ 1 bieg z Zengotą), także na swoich kolegach punktów nie powinien tracić. A z drużyny przeciwnej nie za bardzo ma go kto objeżdżać. Grisza pokonuje tych, których pokonać powinien, ale jak mu przyszło zmierzyć się z Hancockami czy Hampelami to wyraźnie przegrywał. Holder poza Toruniem raczej nie straszy, a Doyle to nie ta klasa. Poza tym obaj wczoraj zostali przez Duńczyka pokonani.
Zielona Góra - Gorzów
Typ: Hampel over 12.5 @1,85
Fortuna
Derby, derby. Liczyłem na trochę niższą linię, jeśli chodzi o zespoły. 15.5 Zielonka powinna pokryć. Na pewno udałoby się to bez Zagara i Kasprzaka. KK akurat się nie boję, ale Zagar wczoraj pokazał, że nie jest z nim tak źle, jak podejrzewałem. PUK też jeśli się już dopasuje może być groźny. Hampel za to wczoraj podobnie jak Nicki - trochę problemów, ale w ostatecznym rozrachunku bardzo dobry występ na torze, który mu jakoś szczególnie nie leży. U siebie w Zielonce już nie powinien mieć żadnych problemów. Do tej pory w lidze przegrał dwa(!) biegi - dwukrotnie przed nim przyjeżdżał Hancock. Jedyna obawa w tym, czy punktów nie zabierze mu będący w niezłej dyspozycji AJ, bo w drużynie przeciwnej... chyba tylko Zmarzlik może wznieść się na taki poziom, żeby Jarka objechać. Wiadomo, przy jakimś wykluczeniu jesteśmy w dupie, ale myślę że dziś Hampel poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.
AKO: 8,39

Podrzucę później jeszcze jakieś typy z Beta, jeśli pojawi się coś ciekawego. ????
 
L 105

legolas

Użytkownik
Uważam, że granie overa w przypadku linii 12,5 jest bardzo ryzykowne nawet gdy chodzi o Hampela, czy Pedersena. Owszem jest możliwe, że zrobią 13+, ale punkty mają z kim tracić, do tego jeszcze jakieś wypadki losowe, ale kto co lubi.
Ja z kolei polecam:
Jonsson under 8,5 - AJ w parze z Jarkiem, numer startowy niezbyt łatwy, do tego gorzowianie też mogą mu punkty odbierać.
Wrocław - Tarnów +6,5 - Unia pokazała, że również na wyjazdach potrafi walczyć, Vacul i Kołdi lubią tor we Wrocku, Duńczycy powinni swoje dorzucić. Wrocławianie nie mieli okazji do treningu, gdyż czworo z nich jechało wczoraj w Pradze i ten fakt może wpłynąć na ich postawę w dzisiejszym spotkaniu. MJJ kiepska forma, Milik bez błysku. Ewentualne taktyczne powinny zapewnić pokrycie tej linii, choć nie zdziwie sięjak wygra Tarnów.
A co do 1 ligi to nie zgadzam się z przedmówcą, uważam że Łódź nie stoi na straconej pozycji. Dlatego pograłem z rana Łódź +6,5 i czysty win (po 3.0), łotysze niezbyt lubią łódzki owal, sam Antonio meczu nie wygra. Szkoda, że nie pojedzie Puzon, ale liczę że ekipa Witka sięgnie po 2 punkty.
Poza tym widzę value w kursie na Gniezno, pograłem z rana po 2,64. Dużo trenowali, odjechali sparing, w składzie się pojawi JD i czuje że goście będą mieć problem z tym torem.
 
karfus 90,4K

karfus

Użytkownik
#1 ✅✅✅✅✅ 48-42
Zielona Góra - Gorzów
typ: Gorzów +14,5
kurs: 1,80
buk: sts
Po odwieszeniu Zagara i Kasprzaka, różnica między zespołami została troszkę zniwelowana. Nie wydaje mi się aby był większy wynik niż 52-38 dla Zielonki. Wiadomo derby inna mobilizacja, nikt nie będzie odpuszczał. Szczególnie liczę na punkty Bartka Zmarzlika, który z juniorami z Gorzowa nie powinien mieć problemów + dodatkowe punkty jako rezerwa zwykła.
#2 ZWROT 11-11
A. Laguta - G. Hancock
typ: Hancock
kurs: 1,7
buk: sts
Liczy się pierwsze 5 biegów, remis = zwrot
Po Artiomie nie wiadomo czego możemy się spodziewać. Jeździ w kratkę. Potrafi zrobić 14 punktów, po czym jego wynik (1pkt) tydzień temu nie powinien się zdarzyć na tym poziomie. Herbie jako lider Stali musi zdobywać punkty, a taki profesor żużla jak Greg potrafi to robić w sposób regularny.

#3 ✅✅✅✅ 8-11
T. Gollob(+1) - G. Hancock
typ: Hancock
kurs: 1,75
buk: fortuna
Trzydrogowo. Tak jak pisałem wyżej. Hancock musi ciągnąć wynik Stali, natomiast zdobycz punktowa zawodników Grudziądza powinna się bardziej rozłożyć na kilku zawodników.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Leszno - Toruń (+10,5) 2 @ 1,85 STS
Dla mnie kurs 1,10 na Leszno to przesada. Toruń nie jest aż taki słaby. Laguta zawsze w Lesznie wymiata. I to on będzie dzisiaj zdecydowanym liderem. Reszta też sporo dorzuci. Jonasson prawdopodobnie nie pojedzie. Generalnie to nie jest problem, bo dwa razy pojedzie Smyk i dwa razy Piter. Problem się pojawi gdy np. zacznie słabo jechać Zengota. Wtedy brak pełnego składu będzie odczuwalny. Toruń powalczy, przegrają ale te 40 punktów zrobią.
Grisza Laguta over 10,5 @ 2,15 STS
Dla mnie ten typ to perełeczka w najczystszej postaci. Oczywiście Leszno mega silne, Nicki, Emil, Pawliccy też w formie. Ale spójrzmy na wyniki Laguty w Lesznie. On co mecz na tym torze robił komplety. Ten tor mu wybitnie pasuje. Taki trochę lotnisko, a na takich Grisza się czuje jak ryba w wodzie. Do pokrycia overa wystarczy w sumie jeden bieg wygrać a w pozostałych przyjeżdżać minimum na 2 miejscu. Co jest do zrobienia.
Hampel over 12,5 @ 1,70 STS
Linia bardzo wysoka, Jarek może mieć max 2 wpadki. Natomiast spójrzmy na jego występy w lidze. On normalnie demoluje rywali. Wpadkami w pojedynczych biegach w GP nie ma co się sugerować bo to zupełnie inna bajka. Hampel w polskiej lidze jest w tej chwili nieosiągalny dla żadnego zawodnika z Gorzowa.
Artiom Laguta over 11,5 @ 2,05 STS
Artiom zawalił po całości z Tarnowem, ale zaufam mu jeszcze raz. Z tego co wiem to ostro się tam za niego wzieli, trenował bodajże ostatnio w Grudziądzu. Jakoś nie wierzę że pojedzie drugi raz taką padakę. Poza tym umówmy się że jeśli Artiom pojechałby tak słabo jak ostatnio to GKM przegrywa dziś z Rzeszowem a wtedy sytuacja mocno się komplikuje. GKM musi to wygrać, a niezbędne do wygrania jest dobrze punktujący Laguta.
Wrocław - Tarnów 1 @ 1,35 STS
Nie wierzę w drugą porażkę Wrocka i to z Tarnowem. Owszem w Grudziądzu Tarnów zaskoczył ale tam był straszny beton, tor typowo pod Tarnów. We Wrocku tak fajnie już nie będzie.
Woffinden over 12,5 @ 1,85 STS
Woffinden to gość z innej planety. Dla mnie najszybszy zawodnik na ten moment. Jeśli nie odwali czegoś głupiego - tak jak taśma w ostatnim meczu z ZG - to znów będzie poza zasięgiem rywali a jego wynik w okolicach kompletu.
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Ktoś wie gdzie można sprawdzić czy dany mecz miał status zagrożonego? Chodzi mi o mecz Sparty dzisiaj.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Betard Sparta Wrocław - Unia Tarnów 1 (0-6) 1,83 Bet365 ✅

Betard dzisiaj mecz musi wygrać. Wobec problemów Stali z Gorzowa jest walka o miejsce w PO i jak najbardziej Wrocławianie do niego aspirują. Unia tak łatwo jak w Grudziądzu dzisiaj mieć nie będzie, ponieważ tor na pewno będzie dużo cięższy. Mimo wszystko handicap gospodarzy to juniorzy do tego mocny Tajski i równa druga linia łącznie z Vaculikiem. Goście mają swoje lidera Vaculika i również mocną drugą linie. Jednak nie jestem pewny czy goście poradzą sobie na takim torze jaki trener Baron przygotuje stąd mój typ.

Greg Hancock over 10 punktów 1,72 Bet365 ✅

Kurs przyzwoity a linia niska. Wczoraj gdyby nie słaby półfinał to było by podium bo w zasadniczej jechał bardzo dobrze. Greg to lider Stali obojętnie gdzie jadą. Nadal trzyma formę a na takim łatwym torze jaki GKM pewnie przygotuje powinien być szczególnie skuteczny. Mimo wszystko GKM ma nóż na gardle więc szansa na sześć biegów jest a w nich to po powinien być pewniak jeśli o zdobycie 11 punktów przez Grega.

GKM + Falubaz + &quot;Jedyna&quot; @ 1,73 Bet365 ⛔

Trochę ryzyko wobec przed tygodniowych niespodzianek ale mimo wszystko chyba warto zagrać, właśnie dlatego, że limit niespodzianek na jakiś czas wykorzystano przed tygodniem. GKM musi wygrać bo jak nie to nie ma dla nich ratunku a Falubaz i Leszno powinni wygrać swoje mecze mimo, że Toruń się odradza a Stal jest nieprzewidywalna, a potencjał ma...
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Pytałem na PW na oficjalnym fanpage&#39;u WTS-u na facebooku czy będzie w sobotę trening, dostałem odpowiedź że nie, trening będzie (był) tylko w piątek, ponieważ mecz dostał status zagrożonego ze względu na ewentualne opady deszczu.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Chris Holder over 6 @ 1.72 Bet365 ✅ Księgujemy po 4. starcie (2,2,1,2) :browar565:
Linia dużo niższa niż np. na sts-ie (8.5). Chrispy zawsze dobrze sobie radził na &quot;Smoku&quot; (średnia 2,143 z ostatnich 5 występów). Dzisiaj jako prowadzący parę z Gomólskim, który przeplata lepsze mecze z gorszymi. Bardzo możliwe, że pojawi się na torze nawet 6 razy. Anioły jadą z bardzo silnym Lesznem, ale 7 punktów jest spokojnie w zasięgu Holdera.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Okoniewski - Lampart +2 1,85 5/10 365 ⛔5
Okon tragedia na początku, nic mu nie wychodzi, wczorajszy trening też za dobrze mu nie wyszedł. Dawid w prost przeciwnie jest pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu. Do tego Lampart powinien mieć bieg więcej, bo ciężko mi uwierzyć żeby Rafał dostał bieg w nominowanych, bo Jeleń jest lepszy a Artiom nie powinien pojechać tak słabo jak poprzednio, do tego jeszcze +2
Sasza- gapa 1,35 betsyf 10/10 ✅3,5
wolne żarty przecież to 35% lokata gapa jedzie beznadziejnie i nic mu nie wychodzi. Sasza pokazuje sie z bardzo dobrej str i jeszce jedzie u siebie. Pytanie tylko czy Tomek dostanie szanse na 3 biegi.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nie rozumiem grania na Wrocław po kursie @1,33 i niższe.
Wczoraj w GP jechało aż 4 zawodnikow z gornego śląska. To oznacza, że nie trenowali w sobotę. Ostatnio tor był lekko inny i ZG od początku meczu była lepsza spod taśmy, Jarek wykręcił nawet komplet. Woffi Janowski ok zdobędą 2 cyfrówki, ale jakieś tam punkty pogubią. Millik jechał dobrze, bo trenował i solidnie się przygotowywał do meczu. Dziś tego zabraknie. MJJ jest totalnie pod formą do tego w sobotę zamiast się przygotowywać to wiadomo był w Pradze. W piątek ok był trening, ale to trochę mało.
Tarnów ma w swoim zespole ex Wrocławian, mam namyśli Bjerre i Madsena, więc dla nich przygotowanie toru przez Barona nie będzie niespodzianką. Do tego w fajnej formie Vaculik. Mroczka jak dotąd rewelacja rozgrywek wg mnie. Jedynie juniorka po stronie gospodarzy.
Mecz będzie na styku, więc odradzam granie Wrocławia po tak niskim kursie.
Tarnów +8 @1,75 betgun
Przedpełski - Zengota @1,85 betsafe
Junior z Torunia dobrze czuje się w Lesznie. Dziś możliwe, że pojawi się pod taśmą 6x. Zengi to najsłabsze ogniwo z Leszna, oczywiście nie jest słaby, ale junior w lepszej formie
A Laguta - Larsen @1,8 betsson
Żart jakiś? Jeden mecz Artema to typowa wpadka, dziś znowu pokaże na co go stać i zakręci w okól kompletu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Artiom Laguta - Kenni Larsen 1 1,80 Betsson

Nie wierze jakoś w tak drugi słaby mecz Rosjanina. Larsen jest typową drugą linią gości a Laguta liderem. Nie twierdze, że Larsen dzisiaj pojedzie tragicznie ale Laguta jak będzie dopasowany to zrobi ok 12-13 punktów do czego ciężko będzie się zbliżyć Duńczykowi, który po prostu z reguły linii 10 punktów nie przekracza. Dzisiaj uważam, że tylko Greg będzie mocnym punktem drużyny z Rzeszowa i spokojnie Laguta będzie lepszy niż Larsen.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Artiom Laguta - Kenni Larsen 1 1,80 Betsson
Nie wierze jakoś w tak drugi słaby mecz Rosjanina. Larsen jest typową drugą linią gości a Laguta liderem. Nie twierdze, że Larsen dzisiaj pojedzie tragicznie ale Laguta jak będzie dopasowany to zrobi ok 12-13 punktów do czego ciężko będzie się zbliżyć Duńczykowi, który po prostu z reguły linii 10 punktów nie przekracza. Dzisiaj uważam, że tylko Greg będzie mocnym punktem drużyny z Rzeszowa i spokojnie Laguta będzie lepszy niż Larsen.
Zablokowali już. to była ich pomyłka ale zagrane jest...
Tak samo co to za para Madsen - Mroczka? przecież jak Duńczyk śmigał aż miło we Wrocławiu i tutaj nie ma opcji, a kurs na początku 1.55
Co do Wrocławia ja też odradzam na nich granie, Grudziądz zdecydowanie bardziej pewny niż Wrocław... chociaż zobaczymy czy dzisiaj 4x gospodarze czy też jakaś niespodzianka będzie.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Zablokowali już. to była ich pomyłka ale zagrane jest...
Nie tylko w tym się rypli, oni jeszcze wystawili zakład na Falubaz (+12,5). Najlepsze jest to że oni tego nie wycofali a jest to tam dalej tyle ze po niższym kursie ;D
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
GKM Grudziądz - PGE Stal Rzeszów 1 1,50 Sportingbet ✅

Kurs ładny w porównaniu do konkurencji. GKM ten mecz wygrać musi i to jak najwięcej. Rzeszów to ich przeciwnik w walce o utrzymanie. Dwa składy bardzo podobne. Greg pewnie dzisiaj będzie super liderem gości co do Petera to nie mam zdania. Reszta seniorów jakieś punkty dorzucą jednak Gollob, Buczkowski, Laguta dzisiaj powinni rozegrać ten mecz na korzyść gospodarzy. Punkty na pewno dorzuci Rafał z Jeleniewskim i dwa punkty moim zdaniem zostaną w Grudziądzu.

Grigorij Laguta over 10 punktów 1,75 Bet365 ⛔

Laguta w sześciu startach powinien wystąpić. Tor pewnie lekko pod koło a na takim &quot;Grisza&quot; czuje się bardzo dobrze co pokazał mecz przed tygodniem w Gorzowie. Typ bardzo ryzykowny ale powinien wejść. W końcu od Laguty wymaga się żeby jeżdził na poziomie 12 punktów. Wierze, że Toruń dzisiaj w jakimś stopniu się postawi i punkty Laguty będą ku temu bardzo potrzebne,
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Nicki Pedersen - Grigorij Łaguta 1 @1.45✅
Jarosław Hampel - Bartosz Zmarzlik 1 @1.35✅
@1.96 Betsafe
✅✅
Jarek tyle samo punktów co Zmarzlik, ale według regulaminu Betsyfa kto wygrał więcej wyścigów ten wygrywa zakład. Hampel wygrał 4, Zmarzlik 3 ;)
Pierwsza para to starcie dwóch doświadczonych zawodników, ja jednak stawiam na Duńczyka. Wczoraj na GP jeździł bardzo dobrze, jedynie w finale mu nie poszło i zajął ostatnie miejsce. Mimo tego, zdobył dużo punktów i utwierdził mnie w przekonaniu, że jest w formie. U siebie w lidze spisuje się równie dobrze; choćby w meczu z Unią Tarnów zdobył 14 punktów w 5 biegach. Na wyjazdach wcale nie radzi sobie gorzej, ale to już nie o tym. Grigorij to jakiś słaby żużlowiec nie jest, przeciwnie - lider swojej drużyny. Czy u siebie, czy na wyjazdach - w tym sezonie mała różnica. Ostatnio zdobywał 10 i 11 punktów. Jeździ dobrze, ale Pedersen jest szybszy od niego. Moim zdaniem kluczowe będą te 2 biegi, w których pojadą przeciwko sobie. Kto wtedy uzyska przewagę, najprawdopodobniej jej nie odda.
Co do drugiego zakładu to krótko - Hampel jeździ kapitalnie, demoluje rywali, zwłaszcza u siebie. Zmarzlik mimo młodego wieku również jeździ bardzo dobrze w tym sezonie, ale jeszcze nie na tym poziomie co Jarek. Za jakiś czas może będzie od niego lepszy, ale jeszcze nie dzisiaj. Hampel powinien wygrać w tym starciu i jest w stanie poprowadzić swój zespół do triumfu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom