>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Primera Division [22/09/15-24/09/15]

Status
Zamknięty.
solucky 283

solucky

Użytkownik
Las Palmas - Sevilla
▶ Sevilla 2.15 Bet365
Dzisiaj typowalem przeciwko Las Palmas w meczu z Rayo, na ktore kurs oscylowal w granicach 4.20, a oddmakerzy ponownie robia ten sam blad. Nie oszukujmy sie, idealny mecz na przelamanie dla podpiecznych Emery&#39;ego i kazdy kurs powyzej 1.60 bralbym z wielka checia. Ogladalem mecz z Celta no i moze Sevilla nie grala jakos dobrze, szczegolnie w pierwszej polowie, ale nie mozna tez ujmowac Celcie, ktora jakby zagrala taka polowe z Realem czy z Barca to tez by mogla prowadzic. We wtorek albo w srode napisze cos wiecej odnosnie tego meczu, jestem ciekaw czy kurs sie utrzyma. ;)
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Celta Vigo - FC Barcelona
typ: 2
kurs: 1,45
bukmacher: bet365

Barcelona po nieprzekonującym początku sezonu nabiera wiatru w żagle.
Dzisiaj bez problemów pokonała Levante 4:1 (nie grał Suarez, Mathieu, Alba oraz Iniesta), a tydzień temu wg. mnie trochę nieszczęsliwie zremisowali z Romą mimo przewagi sytuacji. Celta Vigo to bardzo dobry team w tym sezonie, nie tak dawno po zaciętym meczu wygrali z Sevillą na wyjeździe, jednak trzeba mieć na uwadze wpadkę Celty w meczu z Las Palmas gdzie prowadzili 3:1 i grali w przewadze 1 zawodnika na własnym terenie a mimo to udało im się tylko zdobyć w tym meczu jeden pkt.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Witam, pytanie do obeznanych w temacie. Moja znajomość piłki zatrzymała się jakieś 10 lat temu, nie bardzo ogarniam teraz co i jak, ale często sobie tu od was biorę jakieś typy kiedy nie gra NBA, bo to jest moje pole działania. Potrzebuję coś dołożyć do kuponu w okolicach kursu 1.40 - 1,50. Barca, może Real? Gdyby mi ktoś ogarnięty napisał na PW będę wdzięczny, mogę odwdzięczyć się jak zacznie grać NBA. Eurobasket skończony i nie mam co zagrać a wolałbym nie iść tak zupełnie w ciemno. Sorry za zaśmiecanie tematu, ale proszę nie usuwać tego postu jeszcze kilka godzin, może ktoś coś podpowie. Pozdro ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Witam, pytanie do obeznanych w temacie. Moja znajomość piłki zatrzymała się jakieś 10 lat temu, nie bardzo ogarniam teraz co i jak, ale często sobie tu od was biorę jakieś typy kiedy nie gra NBA, bo to jest moje pole działania. Potrzebuję coś dołożyć do kuponu w okolicach kursu 1.40 - 1,50. Barca, może Real? Gdyby mi ktoś ogarnięty napisał na PW będę wdzięczny, mogę odwdzięczyć się jak zacznie grać NBA. Eurobasket skończony i nie mam co zagrać a wolałbym nie iść tak zupełnie w ciemno. Sorry za zaśmiecanie tematu, ale proszę nie usuwać tego postu jeszcze kilka godzin, może ktoś coś podpowie. Pozdro ????
Co to znaczy ktoś ogarnięty w tym wypadku?
Zwyciestwa Barcelony czy Realu wyjazdowego po prostu nie da sie przewidzieć.
Mozna strzelać ze trenerzy wystawia najsilniejsze 11 bo następne mecze maja w weekend u siebie z łatwymi rywalami takze bedzie na wyjezdzie chuchanie aby nie stracić punktów.
Nie do końca tez wiadomo kto zagra np.w Realu a kto nie bedzie gotowy bo ostatnio kontuzje sie przyplątały.
W Barcelonie raczej najmocniejszy skład i jeśli ja miałbym cos stawiać to mecz Realu bym odpuścił a w meczu Barcelony zagrałbym over bramek bo Celta wyglada swietnie w ofensywie a Barca bedzie w najmocniejszym składzie nękać obronę Celty ktora poziomem od ataku odstaje.Wydaje mi sie ze over 2.5 w tym meczu to dobry zakład.
 
R 54

redlucas

Użytkownik
Atletico (-1) - Getafe 1; kurs: 1,8✅
bet365

Jak dla mnie, bardzo dobry typ na tę kolejkę. IMO nie trzeba nawet za bardzo się rozpisywać. Różnica klas między zespołami. Atletico z każdym meczem coraz bardziej się nakręca. Na inaugurację rozczarowali z beniaminkiem, więc myślę, że tym razem będzie dużo bardziej okazale. H2h zdecydowanie w stronę gospodarzy. Dla Getafe na pewno kluczowe było, aby wygrać z Malagą, to się udało, więc i w jakiś tam sposób są zaspokojeni. Kolejny argument, to fakt, że mało odpoczynku mieli jedni i drudzy, ale gospodarze ofc mają dużo szerszą kadrę. Równie dobrym typem na ten mecz wydaje mi się bet, że Getafe nie strzeli bramki:

Atletico, czyste konto? TAK, kurs; 1,5✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 2

teha

Użytkownik
Witam, pytanie do obeznanych w temacie. Moja znajomość piłki zatrzymała się jakieś 10 lat temu, nie bardzo ogarniam teraz co i jak, ale często sobie tu od was biorę jakieś typy kiedy nie gra NBA, bo to jest moje pole działania. Potrzebuję coś dołożyć do kuponu w okolicach kursu 1.40 - 1,50. Barca, może Real? Gdyby mi ktoś ogarnięty napisał na PW będę wdzięczny, mogę odwdzięczyć się jak zacznie grać NBA. Eurobasket skończony i nie mam co zagrać a wolałbym nie iść tak zupełnie w ciemno. Sorry za zaśmiecanie tematu, ale proszę nie usuwać tego postu jeszcze kilka godzin, może ktoś coś podpowie. Pozdro ????
W tych okolicach kursu IMO na jutro dobry mecz, ale w siatkówkę jest USA - Rosja. Kurs na bet365 na USA jest 1,40 i w aktualnej dyspozycji obu zespołów to amerykanie są tutaj jak dla mnie faworytem.
Celta Vigo - FC Barcelona -&gt; 2 @ 1,50 bet365 ⛔ 4:1
Celta zanotowała dobry początek sezonu. Potknęła się tylko o dziwo z beniaminkiem Las Palmas. Pokonała na wyjeździe m.in Seville. Nolito z lewej i Orellana z prawej strony mogą zamącić nie jedną defensywą, ale czy defensywą Barcelony? Owszem, obrona Blaugrany ma problemy, jednak to nie są zawodnicy pokroju Ronaldo czy Bale, aby musiała grać perfekcyjnie w 100%. Dodatkowo, Barcelona ma Neymara i Messiego na bokach. Nie śmiem w ogóle Nolito i Orellany porównywać do Neymara i Messiego. Barcelona w ostatnim meczu dała odpocząć Suarezowi i Inieście. Sergio grał do bodaj 60 minuty. Oba te zespoły mają zupełnie inne cele na ten sezon. Po tym meczu Celta chyba ma już inny cel w tym sezonie. Obrona Barcelony w tym meczu to jeden wielki żart i kryminał
Dodatkowo Barcelona będzie chciała trzymać jak najdłużej dystans do Realu zważywszy na mały &quot;szpital&quot; w ich drużynie, a nawet na więcej im odskoczyć, ponieważ Real gra na San Mames. Barcelona powoli, powoli rozkręca machinę strzelecką. Wiem, że Levante to nie jest wyznacznik, ale skoro wygrali na San Mames i Vincente Calderon, to powinni wygrać na terenie Celty Vigo. Może nie będzie dużo bramek, ale jednak Barcelona pod każdym względem tutaj przewyższa gospodarzy.
Atletic Bilbao - Real Madryt -&gt; 1X @ 2,40 bet365 ⛔ 1:2
Tutaj kurs złoto jak na taką podwójną szansę. Co prawda baskowie zaczęli sezon źle, ale wg.mnie było to spowodowane meczami el. LE... W dodatku to będzie zupełnie inny mecz. Zawsze iskrzy pomiędzy tymi drużynami, atutem basków w tym meczu będzie piękny stadion i cudowni kibice. Ostatnie 2 mecze u siebie z Realem kończyło się minimum podziałem punktów. Kolejny argument, dla którego jest szansa na choć remis? Real dopiero teraz będzie miał godnego przeciwnika w tym sezonie. Beniaminek Gijon (wpadka-remis), Betis, Espanyol (który od zawsze dostarcza darmowe punkty i nabijanie statystyk), Granada (sędzia nie uznał im prawidłowo zdobytego gola) oraz Szachtar. Te drużyny nie mogą się równać takiemu zespołowi jak Atletic Bilbao. Ostatni argument, dla którego warto zaryzykować na ten typ: nie zagra James i Bale. Ich brak może być kluczowy, przynajmniej kolumbijczyka. To, co on potrafi zrobić z piłką...
Błędy defensywy Atletic i umiejętność szybkiego wykorzystywania szans Realu
Niby kurs na Real jest podobny do kursu na Barcelone (na Real 1,57, a na Barce 1,50), ale Barcelona na wyjeździe wygrała już z Atletico i Atletic i są to lepsi przeciwnicy, a Real jeszcze z nikim konkretnym w tym sezonie nie zagrał w dodatku na wyjeździe.

W weekend może będzie lepiej.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Primera Division
Atletico Madryt - Getafe
Antoine Griezmann strzeli bramkę ✅ 4 minuta i brameczka ✅ :gool:
@ 2,00 Betsson

Kolejna mam nadzieje perełka do zabicia, na wieczorowy wtorek. Już myślami jestem w Madrycie. Tutejsze Atletico będzie gościć na swoim terenie zespół Getafe. Ekipę, której już nie raz wspominałem że to drużyna z dziurawą obroną i w ogóle ich gra jest mizerna i nic nie wygląda na to, aby mogliby zyskać jakieś pierwsze trzy punkty w dzisiejszym meczu. Atletico wystartowali bardzo dobitnie w sezon bo mają jedną porażkę, na swoim koncie. Ale nie z byle kim, bo z Barceloną. Ostatni mecz w delegacji i kolejna wygrana. Dwubramkowa. Faworyt jest jeden, ale granie Atletico po ~1,25 jest dla mnie nieopłacalne. Więc gram tutaj na jednego z moich ulubionych piłkarzy. Który jeszcze w tamtym roku zabił mi pięknie kupon, strzelając dwa gole a jeszcze nawet pokazywałem, ten kupon w Hyde Parku czy w moim temacie. Griezmann to zawodnik, który jest &#39;&#39;bystrzakiem&#39;&#39; zwinny, szybki, dobrze pracujący z piłką przy nodze. Do tego lewa noga, która jest wręcz wrogiem dla bramkarzy z przeciwnej drużyny. Młody Francuz na razie ma jedną bramkę na koncie. Sezon się jeszcze na dobre nie zaczął, ale ja tam wierzę w talent Griezmanna, który z meczu na mecz się rozkręca i gra na najwyższych obrotach. Jest z pewnością najlepszych z zawodników Atletico i na pewno nie można mu zarzucić sprytu, ani tego że potrafi odpalić w najmniej oczekiwanym momencie. Do tego jest zdradliwy dla obrońców i potrafi przechodzić ich jak na treningu. Dla mnie bet dnia. Z pewnością zagra od pierwszych minut, a wolę grać już teraz bo jeszcze jutro kursy spadną.. Francuz powinien zrobić robotę, dlatego też mu zaufam ponownie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Vidal, @Ramzesa co powiecie o meczu Granada- Sociedad? Przyznam, że kusi mnie zagranie na Basków z Anoeta. Skład mają doprawdy bardzo dobry, w ofensywie Jonathas, Vela, Agiretxe. Doszedł przecież do nich Illaramendi, ale no ten Moyes na ławce... Sam się na nich sparzyłem jako kibic Man.Utd, to wiem co teraz przeżywa @Vidal :p Czasami jego mina i bezradność mnie porażała. No, ale z Espanyolem dość dobrze Sociedad zagrał, długo w dyche grali, a zdołali do remisu doprowadzic, pytanie jaki skład wystawi Moyes? Ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat, nawet opcja Sociedad DNB wygląda dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Sociedad na wyjazdach traci wiele atutów. Mi się wydaje, że piłkarze grają na zwolnienie Moyesa, bo to nienormalne żeby z takimi personaliami przegrywać niemal każdy mecz. Nie zagra Rulli za czerwoną kartkę, więc mega osłabienie. IMO będą nudy, ale lekko wygra Granada lub remis. Na Sociedad nie postawię grosza dopóki trenerem będzie Szkot.
Jutro rzecz jasna Atletico wpadło do mojego El Dubello$a, a w singlu nie ma sensu tu nic grać. W trzecim spotkaniu wtorkowych zmagań 0-0HT to dobra opcja. Valencia ma okej obronę, ale atak może mieć problemy z sforsowaniem Espanyolu. 1x2 ciężkie do grania.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mam to samo. Teraz wyszedł im jako tako pierwszy mecz, pomimo że przegrali. Wcześniejsze spotkania były odbijaniem się od ściany. Granada może powoli się rozpędzi, bo z Realem zagrali przyzwoicie, a miało być lanie... Mało bramek tam będzie, chociaż po ostatniej kolejce niczego nie jestem pewien. Dużo się zmienia jak w kalejdoskopie i chyba trzeba poczekać kilka kolejek aż wszystko się wykrystalizuje.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Czemu taki wysoki kurs na barcelone ? prócz tego że wyjazd.
Może ktoś napisać coś na ten temat ?
Bo Celta to nie Granada żeby wystawiać 1.20?
Bo Celta potrafi grać w ofensywie chyba daleko nie trzeba szukać wystarczy przypomnieć sobie pierwszą połowę w meczu z Sevillą.
Moim zdaniem tak jak już pisałem dobrym zakładem na ten mecz jest over bramek i zaryzykuje też BTS.
Celta-Barca
Over 3 ✅
1.800
BTS ✅
1.606
Pinnacle
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dość wysoki kurs patrząc na wyniki obu zespołów właśnie na stadionie Atletico, które na dodatek zaczęło grać naprawdę fajnie po przegranym meczu z Barceloną w lidze. Myślę, że dzisiaj Griezmann zrobi swoje i strzeli kolejne bramki dla swojego klubu w tym sezonie, jest też zawsze nieobliczany Torres, który może strzelić bramkę w najmniej oczekiwanym momencie. Atletico obecnie zajmuje 5 pozycję w tabeli, traci 3 punkty do liderującej Barcelony oraz tylko 1 punkt do Realu, który okupuje 2 miejsce. El Atleti jest bardzo mocne na własnym obiekcie, niezwykle trudno im strzelić gola, a co dopiero wygrać mecz. Myślę, że tutaj nie ma co szukać niespodzianki w tym meczu, bo gospodarze po prostu go wygrają i myślę, że to będzie różnicą minimum dwóch bramek. Getafe to taki ligowy średniak, który z tymi najlepszymi w lidze z reguły dostaje mocne lanie, tym bardziej w wyjazdowych spotkaniach, które nie należą do lubianych przez ten zespół.
Atletico HA -1.5 @1.70 Fortuna ✅
Griezmann strzeli gola @1.90 Fortuna
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Robredo T. - Youzhny M.
⚽ Hoffenheim - Dortmund
⚽ Espanyol - Valencia
Powyżej 2 bramek ::: 1,63 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Ligowa 8 z 7... szlagier! Dobra koniec tych czerstwych żartów, linia w tym meczu moim zdaniem jest wystawiona bardzo nisko, a wszystko przez Valencię. W tym sezonie często notują undery, ostatnio zremisowali u siebie 0:0 z Betisem, ale jak znam życie to każda seria się po prostu kiedyś kończy.
Bilans bezpośrednich spotkań pokazuje jasno, że wcześniejsze mecze tych drużyn wcale do &quot;nudnych&quot; nie należały i bramki padały. Espanyol to moim zdaniem okropnie nierówny zespół, a kurs na nich jest przesadzony, nie zdziwię się jak wygrają ten mecz. &quot;Nietoperze&quot; to od zawsze był zespół własnego boiska, a na wyjazdach grało im się niezwykle źle. Gospodarze mają szalone mecze jak 2:3 z Deportivo La Coruna na wyjeździe, 0:6 z Realem u siebie czy chociażby 3:1 na wyjeździe z Villarrealem. Jak sami widzicie bramki padały zdrowo, a tu linia wystawiona na 2 bramki w meczu, przy średniej 5 bramek na mecz Espanyolu!
Wynik: 1:0 @Edit: 11 żółtych?
⚽ Malaga - Villarreal
Villarreal DNB ::: 1,91 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅

Jak ktoś lubi duże ryzyko niech wchodzi w Żółtą Łódź Podwodną -1 po kursie ponad 4,00. Nie zdziwicie się jak to wejdzie. Villarreal podobnie jak i Celta Vigo powinny mieć tyle samo punktów co Barcelona czyli KOMPLET. Goście stracili komplet 3 oczek w meczu wyjazdowym z Betisem na początku sezonu, bramka wyrównująca padła dopiero w 87 minucie, więc zabrakło teoretycznie 5 minut do pełni szczęścia.
Malaga to bankrut, Malaga nie ma wyników, ja od początku sezonu spisuję ich na straty i na tym dobrze wychodzę. Kursy na nich są przesadzone, bo bukmacherzy chyba mają jeszcze przed oczami ich grę w Lidze Mistrzów, albo pamiętne 1:2 na 3:2 z BVB bodajże w ćwierćfinale. Od 4 meczów są bez zwycięstwa, a ich mecze są dość underowe.
Villarreal za to wręcz przeciwnie, koszą mecze po 3:1 Bilbao, Granadą, Espanyolem. Wiecie co jest najlepsze? Że te trzy zespoły niczym się praktycznie nie różnią odnośnie poziomu sportowego od Malagi. Według bukmacherów ten mecz jest 50% na 50% szans. Też tak uważacie? Bo ja zdecydowanie nie.
Wynik: 0:1
⚽ Ath Bilbao - Real Madrid
Real Madryt ::: 1,65 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Real Madryt -1 AH ::: 2,13 ::: Pinnacle ::: 1/3 ▶

Serio 1,65 na Real Madryt? Spójrzcie na mecz domowy Celty z Barceloną. Kursy na gości są niższe niż w tym meczu, a Celta ma tyle samo punktów co drugi Real Madryt, do tego świetnie rozpoczęli sezon. Tak naprawdę to Vigo mogłaby mieć tyle samo punktów co Barcelona gdyby nie spartolili meczu z Las Palmas, prowadzili 3:1 grając z przewagą 1 zawodnika i doprowadzili do remisu 3:3.
Ja z logicznego punktu widzenia wchodzę w bardziej bezpieczny mecz. Madryt zaliczył mały falstart remisując pierwszy meczu sezonu 0:0 z Gijonem. Tylko co z tego skoro w następnych 4 meczach wbili 16 bramek tracąc 0? Ronaldo w dwóch meczach strzelił 8 bramek.
Niby w dwóch ostatnich bezpośrednich meczach w Bilbao padł wynik raz 1:0, a raz 1:1 to jednak pozostałe mecze to były wyniki po 0:3 czy nawet 2:5 dla Realu i ja jutro widzę podobny scenariusz.
Gospodarze to co mieli wygrać w tym sezonie to już chyba wygrali, pokonali Barcelonę 4:0, wygrali Superpuchar Ligi i wszystko fajnie. Teraz doszła jeszcze gra w Lidze Europejskiej, terminarz bardzo napięty, a Real Madryt ma o wiele szerszą ławkę niż Bilbao. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że Athletic stracił 7 bramek w ostatnich 4 meczach.
Wynik: 1:2
⚽ Las Palmas - Sevilla
Las Palmas lub remis ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 1/3 ✅
Co łączy Lecha Poznań z Sevillą? Ostatnie miejsce w lidze. Gościom odbija się na pewno czkawka po kolejnym wygraniu Ligi Europejskiej. Niby przed sezonem wszystko zapowiadało się pięknie, szalony mecz z Barceloną 4:5, ale w lidze krajowej bez wyników. Tylko dwa uciułane punkty, a warto dodać, że terminarzu wcale nie mieli takiego mocnego. Jedyny mecz jaki wygrali to 3:0 z Borussią M. z okazji rozgrywek LE, ale ta drużyna z Niemiec również zaczęła sezon bardzo słabo.
Las Palmas to beniaminek ich celem zapewne jest utrzymanie się w lidze. Grają u siebie, to na pewno jest ich atut. Zresztą według mnie liga hiszpańska jest dość specyficzna odnośnie meczów u siebie czy na wyjeździe. Zespoły takie jak Valencia czy Sevilla grają u siebie zazwyczaj genialnie, a na wyjazdach po prostu szkoda słów. Mecz moim zdaniem 50% na 50% szans z nierównymi kursami, bo gospodarze mają tyle samo punktów, ale pokazali się ze świetnej strony w meczu z Celtą czy Atletico Madryt na początku sezonu.
Wynik: 2:0
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Atletico Madryt - Getafe
Getafe nie strzeli bramki - 1.55 - sts
Ateltico Madryt w 4 kolejkach straciło tylko 2 gole w meczu z Barcelonąhttps://sporticos.com/pl-pl/2015-09-22/18274-mecz-atletico-madryt-vs-fc-getafe Żelazna defensywa ekipy Diego Simeone skapitulowała tylko raz po strzale z akcji. Gol Neymara z rzutu wolnego nie obciąża aż tak bardzo Godina i spółki. Brazylijczyk popisał się fenomenalnym uderzeniem. Piłkarze gości zdobyli jak dotąd tylko 3 gole, choć należy zaznaczyć, że z niżej notowanymi przeciwnikami. Atletico spokojnie powinno wygrać bez straty bramki
 
deepred 693,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ja bym zbyt mocno nie szalał z tym graniem na Real i piszę to jako kibic tej drużyny od niepamiętnych czasów. W meczu z Bilbao nie zagrają: James, Bale, Danilo. Niepewny jest występ Ramosa. Ostatnio grali z Granadą. Ktoś powie, że grali na pół gwizdka i liczą się tylko trzy punkty. Pełna zgoda, ale widać było nawet brak Bale&#39;a, na którego często narzekam. Niestety, najbardziej w oczy rzuca się brak Jamesa, który moim zdaniem daje najwięcej tej drużynie w ataku. Więcej niż Ronaldo. James jest świetnym kreatorem, kozackie diagonalne zagrania, świetne prostopadłe piłki, mistrzowska lewa noga. Jego wadą jest brak szybkości, ale w obronie już mocno się poprawił. Bilbao mocne kadrowo, początek sezonu nie najlepszy. Jeżeli grałbym już coś w kierunku Królewskich, to byłoby to zwycięstwo, z pewnością żadne handicapy. Duża ilość kartek też nie jest wykluczona, ale ogólnie średnio mi się widzi, żeby Real tam prowadził grę.
Co do typów, to ciekawi mnie dość mocno dzisiejsze spotkanie Granada - Sociedad. Pełna zgoda z chłopakami siedzącymi w hiszpańskiej piłce. Sociedad traci dużo atutów na wyjazdach, a u siebie ma ich wystarczająco mało. Granada ostatnio dobre spotkanie z Realem, mogli się podobać, bo widać, że im się chciało i trzeba przyznać, że w przekroju całego meczu &quot;załapali się na grę&quot;. Jednak wiadomym jest, że drużyny niezbyt mocne kadrowo nie najlepiej znoszą granie co trzy dni. Granada, umówmy się, nie jest żadnym tuzem hiszpańskiej piłki. Real Sociedad również, ale szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby na boisku wiało nudą. Granada nie ma atutów u siebie, Sociedad nie ma atutów na wyjeździe. ???? Nie może więc być nudno. Szczerze mówiąc spodziewam się kilku baboli. Granada nie jest najlepsza w obronie. Real, mimo tego, że nie cisnął, to powinien strzelić 3-4 gole, ale świetnie bronił golkiper ekipy z Andaluzji. Sociedad dzisiaj w bramce bez Rulliego, tak jak wspominaliście, więc też tam zbyt wesoło nie będzie, bo Argentyńczyk to wielki talent w bramce i jeżeli mu nie odbije, to z pewnością będzie bronił kiedyś w dużo lepszym klubie. Jak dla mnie, to ten mecz będzie ciekawy, obydwie ekipy nie mają zbyt dobrych obron, a z przodu coś tam potrafią strzelić, zwłaszcza piłkarze z Baskonii.
Obie drużyny strzelą gola @2,05 betsson ⛔
Powyżej 2,5 gola @2,45 betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Z dosyć bogatej oferty na dzisiaj wpadł mi w oko typ gdzie zmierzy się beznadziejna w moim odczuciu obrona Espanyolu z bardzo słabo wchodzącą w sezon ekipą Valencii. Nietoperze niesamowicie underowo jak dotychczas w 4 meczach zaledwie zaledwie 2 strzelone i 1 stracony gol. Ogladałem ekipe Espanyolu w meczu z Realem, dla mnie to kryminał dla ich defensywy, z resztą cały zespół zagrał tragicznie jednak myślę że ten fakt spowodowany był dobrą dyspozycją Realu i brakiem jaj ze strony Espanyolu który nie podjął walki i został zgwałcony przez Madryt. Jednak Espanyol w pilke grać potrafi i myśle ze cos w tym meczu ustrzelą tym bardziej ze graja u siebie. Nietoperze to dla mnie jedna z najwiekszych niespodzianek tego sezonu oczywiście in minus. Jednak zła passa kiedyś sie kończy i mam nadzieje ze własnie dzisiaj i zdołają min jednego gola strzelić tej dziurawej obronie Espanyolu. Ostatnie 13 spotkań między tymi ekipami to min 2 gole w meczu.

Over 2 @1,63 Unibet⛔
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
Witamy wszystkich ???? Atletico nie powinno mieć problemów z pokonaniem u siebie Getafe. Derby co prawda rządzą się swoimi prawami, ale podopieczni Simeone prezentują w ostatnich tygodniach bardzo wysoką formę. W ostatniej kolejce uporali się na wyjeździe z Eibar, które również było w bardzo dobrej formie. Getafe z kolei dowiozło prowadzenie z Malagą, ale mecz stał na bardzo niskim poziomie i obecnie Atletico jest dwie półki wyżej od swojego rywala.

Atletico - Getafe
Atletico -1 EH 1,90 Rivalo


W pojedynku Granady z Realem Sociedad powinny przeważyć detale. Goście nie najlepiej zaczęli ten sezon, bo przecież apetyty były znacznie większe! Ostatnia porażka z Espanyolem na pewno podetnie im skrzydła, chociaż trzeba mieć na uwadze, że grali w osłabieniu. Występowali jednak na własnym stadionie, więc to automatycznie im motywowało. Teraz Getafe będzie wiodło prym z racji, że są gospodarzem. Remis do przerwy jest prawdopodobny.

Granada - Real Sociedad
Remis do przerwy 1,95 Rivalo
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Witam,jeśli pozwolicie to włączę się do dyskusji. Ja podejrzewam że dziś w Madrycie strzelaniny nie będzie :p Oczywiście myślę że Atletico wygra jednak ta ekipa zawsze kojarzyła mi się z wynikiem 2-0,do tego stopnia że kilka razy odważyłem się postawić dokładny wynik i się nie zawiodłem. Podejrzewam ze będą chcieli szybko strzelić 2 bramki i spokojnie dograć mecz do końca. Dlatego proponuję zakład z Bet365 Atletico wygra i poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 2.75. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia,lecz potwierdzają je także statystyki. W 3 ostatnich meczach między tymi zespołami nie padł over 2.5 gola,możliwe ze będzie to dziś ale ciekawostką jest fakt że z 6 ostatnich pojedynków w Madrycie 3 razy padł wynik 2-0. Do tego zaczął się okres gdzie trzeba grać co 3 dni i wynik ten spokojnie pozwoli zdobyć 3pkt bez zbytniego męczenia się,zwłaszcza że już w sobotę wyjazd na mecz z Villerreal a potem LM. Wiec podsumowując
Atletico wygra do zera @1.80 ✅
Atletico wygra i under 2.5 gola w meczu @2.75 ✅
Dokładny wynik 2-0 @5.00 ✅
dokładny wynik do przerwy i końcowy 2-0/2-0 @17.00 ⛔
OFERTA BET365

P.s polecam także zagrać Real wygra i obie strzelą @3.00 ✅
oraz Barcelona wygra i obie strzelą @2.87 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom