>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 kolejka Seria A [ 24 - 26 wrzesień 2013]

Status
Zamknięty.
R 3

rrivaldo

Użytkownik
Napoli - Sassuolo
Co do tego kto jest murowanym faworytem do wygrania tego meczu chyba nie muszę pisać . Jak dla mnie stawianie na Napoli to lokata . Handi -1,5 wygląda dobrze , ale ja w tym meczu pójdę też trochę w innym kierunku. Otóż uważam , że może jeszcze w pierwszej połowie goście jakoś będą się trzymać i nie dostaną 3 bramek w 45 minut jak z Interem . Liczę na to , że Napoli w drugiej połowię rozstrzela słabiutkiego beniaminka , nawet jeśli nie włożą w to pełnego zaangażowania myślę , że 2 razy powinni ukuć. Różnica klas jest tutaj ogromna. Napoli w wielkim gazie powinno sobie urządzić kanonadę strzelecką czym na pewno uszczęśliwiliby kibiców zgromadzonych na stadionie. ;)
Bramki w drugiej połowie : powyżej 1,5 @1.70 bukmacher: WilliamHill
Poza tym :
Wyścig do 3 bramek : Napoli @1.75 bukmacher: WilliamHill
Napoli -1 @1.4 bukmacher: WilliamHill
Handicapy na 2 połowę : Napoli -1 bramka @2.37
WilliamHill
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Lazio- Catania


Patrząc na formę obu zespołów w tym meczu zagram under 2,5 bramki. Jak do tej pory Catania spisuje się dużo poniżej oczekiwań i potencjału jakim dysponują poszczególni zawodnicy. Przedostatnie miejsce w tabeli, w 4 meczach 7 straconych bramek, tylko 1 strzelona (jeszcze w sierpniu). Jednak mając w pamięci 2 ostanie mecze Lazio, tj. z Legią i z Romą nie oczekuję popisów ofensywnych ze strony rzymian. Do tej niemocy ofensywnej w ostatnich meczach dochodzi teraz brak pierwszej opcji w ataku, tj. Klose. Zastąpi go Sergio Floccari, który rozegrał w tym sezonie w Serie A łącznie 44 minuty w 3 meczach i pełne 90 w meczu z Legią nie strzelając w nich żadnej bramki. Ubytków po stronie Lazio jest więcej, brakuje Lucasa Bigli, Diego Novarettiego, Giuseppe Biavy i Abdoulaya Konko, Radu oraz zawieszonego za czerwoną kartkę Diasa i co jasne Mauriego. Nie wierzę, że Catania da się w tym meczu łatwo rozstrzelać, wyjdą na pewno nastawieni na defensywę, a mają ku temu odpowiednich wykonawców - para Bellusci, Spolli była według mnie jednym z ciekawszych duetów środkowych obrońców w Serie A w zeszłym sezonie.
Under 2,5 bramki 1,85 Unibet ⛔ 3:1 eh nie mogę jakoś rozgryźć Lazio w tych pierwszych meczach



Bologna – Milan


Przed meczem z Napoli myślałem, że Zapata powoli łapie formę, okazało się, że byłem w błędzie. Broniący do tej pory Abbiati popełnia już drugi w sezonie głupi błąd, co nie może być dobrym prognostykiem. Skokiem jakościowym jest oczywiście powrót Abate, ale w grze obronnej Milanu drzemią olbrzymie rezerwy. Natomiast Bologna w ataku gra dość skutecznie, w obydwu meczach u siebie strzelała co najmniej jednego gola - 2:2 z Sampdorią i 1:2 z Torino. Natomiast na wyjeździe Milan pozwolił sobie wbić 2 bramki Hellas Verona i 2 bramki Torino plus 1 w Lidze Mistrzów z PSV. Biorąc pod uwagę formę bloku defensywnego Milanu stawiam, iż na pewno nie będą mieć łatwego życia z Diamantim. Może w tym meczu przebudzi się Rolando Bianchi. Ja stawiam, że Milan nie zachowa w tym meczu czystego konta, a co zdołają zrobić z przodu wobec absencji Balotellego i kontuzji Kaki, El Shaarawego i Montolivio jest naprawdę wielką zagadką.
Bologna strzeli 1,5 Bwin ✅ 3:3
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Napoli - Sassuolo ✅
Na zwycięzcę czy nawet handicap nie warto grać, bo wynik z góry znany. Benitez szykuje kilka zmian w składzie (w końcu drużyna gra praktycznie co trzy dni), ale nawet drugi garnitur Neapolu powinien dać sobie radę z beniaminkiem. Na pewno padną gole i to w sporej ilości. Goście mimo bolesnego początku sezonu w nowej lidze nie mają zamiaru zmieniać stylu gry i nawet z Interem wyszli naprawdę ofensywnie (jak to się skończyło, wiadomo). Będą atakować i przy rezerwowym zestawieniu defensywy gospodarzy może coś wpaść. Z kolei rezerwowi zawodnicy koniecznie będą chcieli dobrze zaprezentować się zarówno przed trenerem jak i własnymi kibicami. Szczerze mówiąc liczę, że typ pokryje mi samo Napoli, ale jeśli skromni goście coś strzelą to niech im to będzie na zdrowie.
Typ - 1st half over 1.25
Buk - Sbobet
Kurs - 1.83
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Spotkanie: Napoli vs Sassuolo
Typ: Napoli -1,5 HT ⛔ kurde, dobra analiza, że mogą trochę odpuścić, ale zawiedli mnie w pierwszej połowie; analiza ✅ typ ⛔
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Co tu dużo pisać. Biorę bo kurs fajny. Napoli w ostatnich 5 meczach strzelili 6 bramek (HT). Grali przecież z dużo lepszymi rywalami, bo byli to między innymi Milan i BVB. Drużyny gości to chyba raczej nie trzeba przedstawiać. Ostatnio stracili 7 bramek z Interem. W całym wpadło im już ich aż 15, a udało się strzelić zaledwie jedną. Tym bardziej dziwi mnie ten kurs. Fakt, że na pewno Sassuolo przyjedzie by od pierwszej minuty się bronić, ale Napoli to przede wszystkim atak (przynajmniej wg mnie). Mają bardzo dobrą pakę z przodu: Callejon, Hamsik, Mertens, Higuain. W szczególności Higuain gra ostatnio bardzo dobrze, jakby chciał coś udowodnić, czego nie udało się osiągnąć w Realu. Beniaminek w tym sezonie szykuje się, że będzie tylko dostarczycielem punktów. Może zmieni się to po jakiś transferach lub po tym jak wrócą kontuzjowani zawodnicy. Na razie jednak nie widzę dla nich szans, w szczególności przeciwko czołowym zespołom, a takim na pewno jest Napoli.
Dlaczego gram taki typ, a nie FT? Ponieważ niektórych zawodników Napoli, uważam za takich, że zrobią swoje (oczywiście jak im się uda), a potem zaczynają się wygłupy. Dodatkowo trener Napoli, może po przerwie (gdy już będzie wynik), dać pograć zmiennikom. Nie sądzę, by od początku wyszedł inny skład niż podstawowy, ponieważ z takim przeciwnikiem nie wolno stracić punktów, a nawet robić niepotrzebnej nerwówki.
Goście ponownie zagrają bez Valeriego, Marrone, Terranovy i Gomesa.
U gospodarzy nie może wystąpić tylko Maggio.
Składy:
Napoli: Reina - Mesto, Cannavaro, Britos, Armero, Inler, Dzemaili, Callejon, Hamsik, Mertens, Higuain
Sassuolo: Pomini - Gazzola, Antei, Acerbi, Ziegler, Kurtic, Magnanelli, Missiroli, Schelotto, Zaza, Alexe
 
D 6

davvido

Użytkownik
Chievo - Juventus / 1.45 / bet-at-home / 1:2 / ✅

Jedno jest pewne, oba zespoły dzieli różnica 2 klas. Fakt, że wyniki osiągane przez Juve w ostatnich meczach może nie są wybitne, ale patrząc na ich grę wygląda to co najmniej dobrze.
Chievo może nie jest ekipą, która odda mecz już w szatni, ale moim zdaniem aktualnie nie mają argumentów by uzyskać korzystny (dla nich pewnie remis) wynik w meczu z Juventusem. Gospodarze zdobywali punkty z zespołami równie słabymi lub w średniej formie. Juventus może nie gra najlepszej piłki, ale to i tak powinno wystarczyć do wygrania dzisiejszego meczu. Kurs może nie jest mega atrakcyjny, ale moim zdaniem i ta kwarto pograć na Juve (mam typ w double).

/ to co liniowy wydrukował na korzyść Juventusu to misCZostwo świata :cool:
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Oficjalny skład Napoli na ten mecz: Reina; Mesto, Cannavaro, Fernandez, Armero; Inler, Dzemaili; Mertens, Hamsik, Pandev; Higuain
ja nie idę w tym spotkaniu na żadne handicapy, overy itd. Po prostu za niskie kursy. Ale znalazłem coś pięknego na bwin: mianowicie mamy zakład &quot;Zawodnik strzeli i jego zespół wygra&quot;, a tam kursy - Higuain: 3.00, Pandev: 4.50, Hamsik: 4.50.
WOW - jeśli popatrzymy jaki kurs otrzymalibyśmy mnożąc dwa osobne typy że zawodnik strzeli gola i Napoli wygra to dostajemy np. w przypadku Higuaina: 1.40 (anytime goalscorer) x 1.12 (win Napoli) = 1.57, a tutaj dokładnie to samo dostajemy jak na tacy po 3.00!
Dla mnie wybór jest oczywisty bo zanosi się na kilka bramek strzelonych przez drużynę Rafy Beniteza, najwięcej zainwestowałem oczywiście na będącego w wyśmienitej formie Higuaina. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Sampdoria - Roma
Typ: BTS Kurs: 1,80 Buk: Bet365
⛔ (0:2)
Dzisiaj przed gospodarzami bardzo trudne zadanie bo na Stadio Luigi Ferraris przyjeżdża aktualny lider. Niemniej jednak szansę na gola gospodarzy widzę tutaj jak nic.
Po pierwsze piłkarze Sampdorii już 2 razy w tym sezonie grali przed własną publiką i póki co nie uraczyli ich nawet 1 golem. A więc dzisiaj mobilizacja na zagranie dobrego meczu i strzelenie upragnionej bramki na własnych śmieciach będzie zapewne bardzo duża.
Po drugie Blucerchiati grając u siebie od kilku lat mają patent na piłkarzy z Rzymu. Ostatnie 2 potyczki tutaj kończyły się wygranymi gospodarzy, dwa wcześniejsze mecze to podział punktów i dopiero w 2008 roku znajdziemy wygraną Romy.
Po trzecie trener Sampdorii Delio Rossi. Szkoleniowiec ten w pięciu ostatnich meczach przeciwko Romie zanotował komplet zwycięstw. Jeszcze bardziej imponująco wyglądają jego statystyki w meczach na swoim terenie. Jako gospodarze jego drużyny nie przegrały z Romą żadnego z ostatnich sześciu meczów a warto dodać, że wszystkie te mecze kończyły się wygraną podopiecznych Rossiego.
Strzelenie bramki przez dzisiejszych gości powinno być formalnością bo są naprawdę w gazie a więc wychodzi mi tu dzisiaj na BTS. Co do wyniku to skłaniałbym się ku gościom ale możliwe, że magia Stadio Luigi Ferraris i trenera Rossiego znowu zadziała i nic z tego nie będzie. Przekonamy się już niedługo. Powodzenia !
 
marcinkajtek92 6

marcinkajtek92

Użytkownik
Inter - Fiorentina
TYP : Under 2,5 - 1,8@
Gospodarze jak i goście graja równo. Nie widzę tutaj innej opcji jak uder 2,5 .
Mecz cięzki do wytypowania,może wygrać Inter jak i zarówno Fiorentina . Wiem że bramek nie bedzie dużo . W drużynie gospodarzy zabraknie Chivu, Zanettiego i Carrizo natomiast Goście z kolei osłabień mają nieco więcej i będą musieli radzić sobie bez Cuadrado, Gomeza, Hegaziego i Pizarro. Mecz równy, dlatego mój typ to under 2,5 .


Przykro ale trudno..
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: WŁOCHY: Serie A
Spotkanie: Inter vs Fiorentina
Typ: Inter -1,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Oba zespoły znajdują się koło siebie w tabeli:
pozycja/drużyna/mecze/wygrane/remisy/porażki/bramki/punkty

4. Inter 4 3 1 0 13:1 10
5. Fiorentina 4 3 1 0 10:4 10

Defensywa Interu tylko raz dała sobie wbić gola, natomiast obrona Fioletowych 4 razy. Te 4 bramki tracili z dużo słabszymi zespołami, natomiast Inter gola stracił tylko z Juve. Oba zespoły prezentują się bardzo dobrze z przodu, lecz w obronie wg mnie lepszy Inter. Dlatego też jestem niemal przekonany, że dziś wygrają. Dodatkowo pokuszę się o wygraną minimum dwiema bramkami. Do takiego typu skłania mnie też statystyka h2h. 13 do 1 dla gospodarzy (mecze w Mediolanie). W tych wszystkich meczach Inter tylko 4 razy strzelał mniej niż 2 gole. Jeżeli defensywa ponownie zagra dobrze, to liczę na 2-3 bramki Interu. Mój proponowany wynik to 3:1.
Warto dodać, że dziś nie zagra Gomez. Dodatkowo Fiorentina będzie musiała grać bez Cuadrado, Hegaziego oraz Pizarro.
W ekipie gospodarzy zabraknie ponownie Zanettiego oraz Chivu i Carrizo.

Składy:

Inter: Handanovic - Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus, Jonathan, Guarin, Cambiasso, Taider, Nagatomo, Alvarez, Palacio

Fiorentina: Neto - Tomovic, Rodriguez, Savic, Pasqual, Aquilani, Ambrosini, Borja Valero, Joaquin, Mati Fernandez, Rossi
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

TheSpec kolego widzę, że jesteś bardzo optymistycznie nastawiony dzisiaj na Inter. W sumie to coool. Ale drugi raz z rzędu 7:0 nie będzie ???? Ricardo Gabriel Álvarez i Rodrigo Palacio to nie są napastnicy marzeń.. Jakoś nie mam do nich przekonania. Wchodzi z ławki Milito i sam robi więcej zamieszania niż oni we dwóch.. Gdyby dzisiaj zagrał Gomez i Pizarro podejrzewam że gospodarze mieliby spore problemy z uzyskaniem 3 oczek. A tak to jest nadzieja dla Interu na korzystny wynik z racji osłabień Fiorentiny. Choć w drużynie gości mamy bardzo ofensywnie nastawionych Joaquina, Valero, Giuseppe Rossi i naszego &quot;wspaniałego&quot; Rafała Wolskiego. Patrząc na te składy Fiołki dużo nie odstają od Interu. Fiorentune stać spokojnie na strzelenie bramki. Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że siła ognia jest porównywalna obydwu ekip. Jeśli Inter wygra to minimalnie.
⚽ Inter Mediolan - Ac Fiorentina 2:1

Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 1.67


 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yanma 27

yanma

Użytkownik
Inter Milan - ACF Fiorentina 2-1

Pierwszy poważny trener od 2 lat w ekipie z Mediolanu. Można powiedzieć że poukładał drużynę na nowo. Inter wszedł bardzo dobrze w sezon podobnie jak Fiorentina która straciła punkty tylko z Cagliari. Inter natomiast stracił punkty z Juventusem. Obydwie drużyny wciąż bez ligowej porażki w tym sezonie.
Dużym osłabieniem drużyny z Florencji jest brak Cuadrado i Mario Gomeza którzy nabawili się kontuzji w meczu z Cagliari. Inter bez poważnych osłabień.
Fiorentina ostatnio zdobyła punkt na G. Meazza w 2000 roku. Od tamtej pory dostaje lanie od Interu w Mediolanie.
Pierwszy poważny przeciwnik w tym sezonie dla ekipy Montelli. Można rzec, że forma jest wysoka ale co prawda żadnych dobrych przeciwników.
Inter także bez wygranej w tym sezonie z dobrym przeciwnikiem.
Myślę, że brak 2 podstawowych graczy w ekipie Fiorentiny (nawet 3 wliczając Pizarro) i atut własnego boiska dla Interu na którym Viola dostaje lanie co sezon może dać zwycięstwo Interowi tym bardziej, że przeciwnicy potracili punkty i grzech nie skorzystać z takiej okazji.

Inter Milan @2.00 Unibet ✅
 
grzesiek3 114

grzesiek3

Użytkownik
Inter - Fiorentina


Wielkie brawa dla Mazzarriego za to co zrobił z tą ekipą - stworzył w końcu „Zespół”, co prawda bez wielkich gwiazd, ale za to świetnie funkcjonujący kolektyw. Teraz na San Siro zawita Fiorentina - ekipa tworząca ciekawy projekt, niezwykle mądrze budowana. Mimo odejścia w wakacje Jovetica i Ljajica w pierwszych meczach sezonu nie widać w porównaniu z zeszłym sezonem straty jakości gry – 10 pkt w 4 meczach. Mnie osobiście najbardziej imponuje defensywa Interu. Trio Campagnaro, Juan Jesus i Ranocchia świetnie odnaleźli się w ustawieniu z 3 obrońców, które od lat stosuje Mazzarri. W 4 dotychczasowych meczach w 3 zachowywali czyste konto (jedyny gol stracony z Juve). W pomocy też przynajmniej dla mnie przewaga walorów defensywnych. Natomiast nie tak mocno wygląda atak Interu. Moim zdaniem 7 bramek strzelonych Sassuolo niekoniecznie świadczy o wielkim potencjale ofensywnym. Rodrigo Palacio nie jest typem zawodnika – egzekutora i nie jest gwarancją bramek w każdym meczu, podobnie jak wspierający go z pomocy Ricky Alvarez, a powracający po kontuzji Milito jest wprowadzany ostrożnie do gry. Natomiast Fiorentina tak jak piszą wyżej koledzy przystąpi do tego meczu osłabiona, a osłabienia te dotyczą formacji ofensywnej. Brak Gomeza, szarpiącego na skrzydle Cuardado oraz kreującego grę Pizarro na pewno będzie widoczny. Sam Rossi nawet będący w świetnej formie na obronę Interu to może być jednak za mało. Ja spodziewam się piłkarskich szachów, gram under 2,5 bramki. Inter 2 mecze u siebie to 2 razy under, Fiorentina na wyjeździe 1 raz over i 1 raz under, ale mecze bez Gomeza to 2 razy under.
&lt;O:p&lt;/O:p
Under 2,5 bramki 2,05 Wiliam Hill ⛔:;/:&lt;O:p&lt;/O:p
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Inter - Fiorentina
Typ: X Kurs: 3,50 Buk: William Hill
⛔ (2:1)
Tak sobie poczytałem wypowiedzi kolegów, później popatrzyłem na aktualne kursy i stwierdziłem, że zagram ten mecz w ten sposób.
Zgadzam się, że Palacio i Alvarez to są słabi napastnicy a już na pewno nie tacy, którzy będą gwarantować gole z poważniejszymi rywalami. Nagatomo to też nie jest za wielka jakość jeśli chodzi o przód. Do tego rzeczywiście Milito wprowadzany powoli po wyleczeniu kontuzji.
Chwalić na pewno trzeba obronę, tworzą świetny blok z tylko 1 straconą bramką w meczu z Juventusem.
Za to Fiołki ewidentnie w formie, od początku biją w każdym meczu i to dużo ( 10 strzelonych bramek, ok Inter ma 13-ście ale przeciw komicznie grającemu tego dnia beniaminkowi strzelili 7 jak wszyscy wiemy). Na pewno będzie brakować tych zawodników po stronie gości o których koledzy pisali niemniej jednak Rossi, Joaquin, Valero czy Aquilani to nadal jest kawał jakości z przodu i dla mnie to dzisiaj wystarczy na wywalczenie 1 pkt przez Fiorentinę. Jakbym miał stawiać dokładny wynik to 1:1 lub 0:0. Powodzenia !
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Statystyczne podsumowanie 5. kolejki
Piąta kolejka Serie A za nami, czas więc na statystyczne podsumowanie kolejki.

0 - Livorno i Inter pozostają dwoma jedynymi klubami, które nie straciły jeszcze gola w pierwszej połowie każdego ze spotkań tego sezonu ligowego.

1 - Roma straciła jak dotąd tylko 1 gola w tym sezonie Serie A, w poprzednim sezonie pod wodzą Zemana stracili 7 w 4 rozegranych spotkaniach.

4 - ostatni raz kiedy Parma zdobyła 4 gole podczas pierwszej połowy meczu Serie A miał miejsce przeciwko Torino (4:4 FT) w lutym 2008.

5 - AS Roma wygrała w tym sezonie każde z pierwszych 5 spotkań Serie A, pierwszy raz odkąd biorą udział w najwyższym szczeblu rozgrywek w Italii.

5 - 5 z wszystkich 10 dotychczasowych goli Milanu w tym sezonie zostało zdobytych w ostatnich 15 minutach gry.

6 - Esteban Cambiasso (Inter) zdobył swojego 6 gola przeciwko Fiorentinie - klubowi, któremu strzelił łącznie najwięcej goli w lidze.

36 - tyle asyst zanotował Antonio Cassano (obecnie AC Parma) podczas ostatnich 5 sezonów Serie A, taką samą ilość na swoim koncie ma również Francesco Totti (AS Roma) i Andrea Cossu (Cagliari Calcio).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom