>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 Kolejka Serie A (25 - 26 wrzesień 2010)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP



Jeszcze nie skończyła się 4 kolejka, a już 5-ta tuż, tuż. Przed nami ciekawe spotkanie Roma - Inter , tylko jak to będzie z formą ekipy ze stolicy, która póki co nie popisała się. Zapraszam do dyskusji​
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Bari - Brescia
Bardzo ciekawy kurs na gości. Jak do tej pory beniaminek radzi sobie rewelacyjnie. 9 punktów na 4 mecze i 3 miejsce w ligowej tabeli mówią same za siebie. Zwycięstwa z Romą , Palermo i z równie rewelacyjnym Chievo każą głęboko się zastanowić nad kolejnym kompletem punktów dla Brescii. A Bari jak do tej pory bez rewelacji. Do tego dochodzi pogrom z ostatniej kolejki z Interem 4-0.
X2 powinno być dobrym rozwiązaniem.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Oj chyba nie doceniasz Bari u siebie ... z podporka ale zdecydowanie 1x.
Brescia spoko z Roma ostatnio grywali ale powinni conajmniej zremisowac ... sedzia troche poszalal.
Bari w zeszlym roku jak i w tym roku, u siebie kontroluje sytuacje na boisku.
Nie widze opcji, zeby goscie wygrali ten mecz. Najwyzej remis.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Na szczęście nie ma strajku więc będzie 5 kolejka SerieA ;)
Pora na krótki preview najbliższej kolejki.
VS
PALERMO - LECCE
Typ : Palermo @ 1,60 Unibet ⛔2:2
W poprzedniej kolejce chyba jako jeden z nielicznych nie skreśliłem zespołu Palermo w meczu z Juventusem. Wkońcu udało się zgarnąc komplet pkt zespołowi z Sycylii. Kolejny mecz to spotkanie u siebie z Lecce.Faworytem dla mnie bezsprzecznym są gospodarze. Jak pisałem przy okazji ostatniego meczu dobrze gra Javier Pastore. Wkońcu strzelił też bramke, ponadto ponownie nie dopisało mu szczęście bo trafił kolejny raz w słupek tak jak w meczach z Interem czy Spartą Praga. Do zespołu po urazie wrócił już Fabrizio Miccoli. W meczu z Juve nie musiał nawet wstawac z ławki bo koledzy poradzili sobie bez niego. Teraz sądze, że istnieje szansa by już zagrał. Na ten moment Palermo bez żadnych urazów. Lecce z kolei gra słabo i nie ma też wyników, bo Palermo mimo iz brakowało punktów to z gry mogli miec nadzieje na to iż przełamanie wkońcu nastąpi. W tym meczu widze zwycięstwo Palermo i tyle ;)
VS AS ROMA - INTER MEDIOLAN
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,70 Unibet ⛔1:0
Długo się zastanawiałem czy zagrac na Inter czy opcje BTS. Wybrałem jednak oba strzelą. Po pierwsze w bramce Romy stanie Lobont. Po drugie w defensywie zabraknie Mexesa i Riise no i rzecz jasna bramkarza Julio Sergio bo dlatego Lobont będzie w bramce. No i po trzecie Roma powinna zatakowac rywala bo w ostatnich meczach już grają troche lepiej, ale a to sędzia wypaczy wynik meczu, a to zabraknie szczescia jak przeciwko Bologni kiedy stracili gola w samej końcówce. Mówiąc wypaczy wynik meczu mam na myśli ich potyczke z Brescią kiedy to sędzia wyrzucił Mexesa z cz.kartką kiedy ten zdaje się że nie faulował i dał karnego Brescii, a potem za ewidentne zagranie ręką nie podyktował nawet karnego dla Romy! Roma więc musi atakowac by wkońcu wygrac jakiś mecz bo robi się lipa. A braki w formacji defensywnej to dobra wiadomośc dla Eto&#39;o, który jest w świetnej dyspozycji. Jego akcje na lewym skrzydle i skutecznośc pod bramką rywali może imponowac. Ponadto w Interze zabraknie w tym meczu Javiera Zanetti, który dostał wolne i Samuela z powodu kontuzji. Dla mnie oba strzelą to dobra opcja ;)

----------------
Tak z innych meczów jak jeszcze sobie kminiłem to wyszła mi wygranaFiorentiny @1,95✅ Unibet. A to dlatego, że Parma przyjedzie bez Giovinco bo ten narzeka na uraz.
Kompletnie odpuszczam mecz Milanu z Genoa. Genoa powinna była wygrac w środe z Fiorą ale liczne ich ataki zatrzymywały się na niesamowicie dysponowanym bramkarzu Frey&#39;u. A Milan różnie się spisuje i ciężko wyczuc czy wygra czy nie. Ja odpuszczam.

Sampdoria
u siebie zawsze groźna. Wraca Cassano więc i powinny paśc gole. Po drugiej stronie wciąż bez wygranej Udinese, jednak z Bologną mieli sporo okazji do strzelania bramek, a przegrali 1:2. Di Natale kontra Cassano to powinno byc zwiastunem BTS@1,67⛔ lub Overa@ 1,80⛔ i te typy mam w głowie w kontekście tego meczu.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na jutro rzeczywiscie Milan do odpuszczenia. Genoa co dziwne, poki co lepiej gra na wyjazdach. Milan juz lepiej, ale to jeszcze nie jest to.
Co do BTS Roma - Inter muszę się zgodzić w Robsonem ???? Ładnie to opisał. Dodałbym jeszcze, że Milito w końcu się odblokował i strzelił 2 gole ostatnio, więc powinno być tylko lepiej. Do tego Roma, nie powinna zagrac defensywnie, tym bardziej, że ma problemy ze skompletowaniem dobrych &quot;tyłów&quot;
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma – Inter Mediolan
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365

Analiza: Na dziś wybieram mecz z włoskiej Serie A pomiędzy AS Roma, a Interem Mediolan. Obie drużyny w ligowej tabeli dzieli przepaść, która trafnie odzwierciedla różnicę w poziomie formy oby dwóch drużyn w tym sezonie. Drużyna gości bowiem jest liderem tabeli, zaś gospodarze z Rzymu zajmują przedostatnią lokatę. Inter prezentuje w lidze świetną formę. Poza remisem z Bologną na wyjeździe w 1. kolejce wygrał wszystkie pozostałe mecze i dzięki temu prowadzi w tabeli z 10 punktami i bilansem bramek 8-2. Warto wspomnieć o kapitalnej formie strzeleckiej Samuela Eto’o, który zdobył 5 z 8 bramek Mediolańczyków w lidze i na pewno będzie nękał obronę i bramkarza Romy. AS Roma natomiast zaczęła fatalnie ten sezon. Na własnym stadionie potrafiła jedynie zremisować z takimi przeciętniakami jak Cesena i Bologna. Występy na wyjeździe najlepiej pozostawiłbym bez komentarza, bo 1-5 z Cagliari czy 1-2 z Brescią to fatalne wyniki. Tak więc Roma zajmuje 19. pozycję w tabeli z jedynymi 2 oczkami i fatalnym bilansem bramkowym 4-9. Fatalnym, bo ta drużyna miała się liczyć w walce o mistrzostwo. Na razie na to nie wygląda.

Ostatnie 3 mecze w lidze pomiędzy tymi zespołami:
27/03-10 Serie A Roma vs. Inter 2:1
19/10-08 Serie A Roma vs. Inter 0:4
Roma vs. Inter 1:4

Myślę, że to spotkanie zakończy się zwycięstwem Interu.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja bym uważał z graniem 1x2 w meczu Roma - Inter.
Z tego co podaje sky sport Roma zagra tylko bez Mexesa (za niego Burdisso) i Julio Sergio (lobont). Skład nie licząc bramkarza wygląda OK, a jestem przekonany, że jutro albo w następnym meczu, który ile się nie myle wypada na spotkanie Ligi Mistrzów się w końcu przełamią i coś ugrają... Wiadomo ponad 2 na Inter kusi ... ale dla mnie lepiej odpuścić ????
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Roma -Inter 1X
kurs 1,7
Typ troszkę wbrew zdrowemu rozsądkowi i trochę w ciemno , bo jak inaczej można określić mecz 19 w tabeli Romy z 1 Interem, w ciemno ponieważ w tym sezonie z meczów obu zespołów widziałem tylko bodajże pierwszą połowę meczu Romy z Ceseną oraz skrót meczu Interu z Twente. Fakt że zespół gospodarzy przystąpi do tego meczu z przysłowiowym nożem na gardle jest dla mnie jedynym powodem do stawiania na Romę.Remis a przede wszystkim wygrana z liderem serie a sprawi ze nikt z kibiców czy zawodników nie będzie już wspominał kiepskiego początku sezonu, morale drużyny pójdzie w górę i być może Roma zacznie grac na miarę swoich możliwości w następnych spotkaniach.
Bari - Brescia
Bardzo ciekawy kurs na gości. Jak do tej pory beniaminek radzi sobie rewelacyjnie. 9 punktów na 4 mecze i 3 miejsce w ligowej tabeli mówią same za siebie. Zwycięstwa z Romą , Palermo i z równie rewelacyjnym Chievo każą głęboko się zastanowić nad kolejnym kompletem punktów dla Brescii. A Bari jak do tej pory bez rewelacji. Do tego dochodzi pogrom z ostatniej kolejki z Interem 4-0.
X2 powinno być dobrym rozwiązaniem.
popieram! dodam jako ciekawostkę fakt iż w ostatnich 6 spotkaniach między tymi zespołami padło 6 ... remisów
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja po dlugim zastanawieniu stwierdzam jednak ze kurs na Rome 1x jest opłacalny. Skład w koncu jakso wyglada i jak Burdisso nie bedzie robil jaj, to i obrona nie bedzie zla.
Inter poki co jakso super nie grywal. z Bari 4-0 ok, ale 2 karne i Bari gralo przez pierwsze 2 minuty spotkania, pozniej jakby odpuscili. Z takimi kursami, dla mnie 1x do wziecia, a jak ktos nie lubi niskich kursow bym zaryzykowal nawet czystą 1. Takie zagranie wyglada na szalenstwo i na pewno jest ryzykowne, ale Roma musi sie odblokowac a ostatnio dobrze grali. Nie zapowiada sie wcale latwy mecz dla Interu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A według mnie Milan powinien sobie poradzić z Genuą. Kursy troszkę spadają, teraz oscylują w granicy 1.60 np. w Expekt. U Siebie zawsze dobrze grało się z drużyną gości. Faktycznie, grają chaotycznie, ale chyba w końcu czas na 3 punkty. Mecz za 10 minut i liczę na ciekawe spotkanie.
Mecz można zobaczyć na żywo w Unibet TV. Zapraszam
 
simons 646

simons

Forum VIP
No i jednak, to co się zdawało najbardziej sensowne - BTS nie weszło a 1x, który wyglądał &quot;dziwnie&quot; to spokojnie.
Na dziś wielkich niespodzianek nie widzę więc porponuje
Palermo under 2.5 - po prostu typ na przełamanie
Lazio x2 - kurs około 1.5 dla mnie fajny, a grają z Chievo które to lepiej na wyjeździe grywa. Do tego Lazio ma forme więc jakieś 1-2 powinno paść.
 
il_capitano 4

il_capitano

Użytkownik
Cesena - Napoli Under 2,5
Mecz już o 12:30, świetnie grająca do tej pory Cesena podejmuje zespół grający poniżej oczekiwań - Napoli. Najlepsza obrona zeszłego sezonu w Serie B, udowadnia, że również na najwyższym szczeblu rozgrywek ciężko o strzelenie im bramki. Napoli stwarza sobie w meczach sporo sytuacji jednak są bardzo nieskuteczni pod bramką rywali. Dobra obrona Ceseny + nieskuteczność Napoli myślę, że da under w tym meczu.
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Palermo AH1(-1)- Lecce
Typ:1
Kurs:1.975
Buk: Bet365
Analiza:

Z reguły nie typuję ligi włoskiej, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi, może właśnie dopisze mi szczęście. Po nieudanym początku piłkarze Palermo pojechali do Turynu i całkiem zasłużenie pokonali Juve. Sycylijczycy zagrali świetne zawody, znakomicie ustawiali się na boisku, a że mają w swoich szeregach Pastore, to wygrać po prostu musieli. Gracze Juventusu po wyjazdowej wiktorii zdaje się, że za bardzo uwierzyli w to, iż znajdują się na właściwej ścieżce. Stracili bramkę i byli bezradni. Goście natomiast punktowali ich jak wytrawny gracz. Nie sądze, by Palermo popełniło podobny błąd do Juve. Na gorącej Sycylii, przed równie gorącą widownią Palermo powinno bez trudu wygrać z Lecce, bo jest zespołem lepszym. Lecce na Sycylii zupełnie sobie nie radzi i przegrało wszystkie 4 mecze rozegrane w ciągu ostatnich 10 lat. 3 z nich wysoko. Stawiam, że teraz będzie podobnie i Palermo wygra minimum dwiema bramkami. Sięgam po handicap azjatycki AH1(-1), by w razie jednobramkowego zwycięstwa otrzymać zwrot.
 
simons 646

simons

Forum VIP
ogolnie wyglada an to ze szykuje sie underowa kolejka.
Cesena poki co under, do tego Brescia jak i Palermo dla mnie wygladaja underowo, do tego dochodza 2x 1-0 z wczoraj.
 
titoortiz 1

titoortiz

Użytkownik
Oglądając mecz tych chłopców w różowych koszuleczkach z beniaminkiem z Lecce miałem straszne wrażenie że ten mecz był ustawiony na taki wynik żeby bukmacherzy zarobili kupe kasy, bo na samym forum z 70% osób postawiło na tych żałosnych kopaczy. Te dwie stracone bramki to okaz czystej głupoty.
eeee nie to tylko Włochy i ich paskudna gra w piłkę ???? ja już z rok nie gram Makarońskiej piłki bo oni grać nie potrafią ???? szkoda było się denerwować.
W ogóle jak oglądam Włoską czy Francuzką piłkę czy klubową czy reprezentacyjną to mnie na wymioty ciągnie.Także lepiej omijać tą ligę i skupić się na innych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom