>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 spinów w sunset

Status
Zamknięty.
szpaqu 8

szpaqu

Użytkownik
z darmowych spinów ugrałem 1.90 e.potem około 2-3 godz grania na slocie fortunes of egypt i o to efekty:


wszystko super fajnie człowiek zadowolony:spokodfhgfh:
jakaś godzinę później znowu się loguje do kasyna i zaczynam grać tym razem na slocie hot cash po czym trafiam 5 kół z bonusem. i przechodzi do bonusowej gry nagle gra się zawiesza więc zamykam aplikacje i uruchamiam jeszcze raz i wyskakuje mi ten o to radosny komunikat :


napisałem maila do supportu o co biega ale czarno to widzę :-|
chyba będzie lipa bo nawet maila nie mogę wysłać bo mają jakieś zabezpieczenia na poczcie i odrzuca moje wysłane maile obojętnie z jakie skrzynki pocztowej wysyłam ???? .jedyne co jeszcze pozostaje to kontakt telefoniczny:-?
 
S 11

szymcio

Użytkownik
No no, jestem pod wrażeniem. Wczoraj wygrane 28e, zlecona wypłata i dzisiaj pieniążek na mb ????
Dzięki za promocje.
 
S 11

szymcio

Użytkownik
Jakoś w okolicach 22.00
Dzisiaj rano można było ją jeszcze cofnąć. Później opcja cofnięcia zniknęła a wypłata miała status processing (cashier-&gt;my account-&gt; transaction log). Kasa przyszła dopiero co. Zadnych skanow itd.
 
S 11

szymcio

Użytkownik
Nie, tak jak ktoś wcześniej napisał, wystarczy mieć minimum do wypłaty, czyli 20e. Grałem u nich jakąś minutę;)
 
W 60

wichniar

Użytkownik
No ja właśnie kolo 2 w nocy zleciłem wypłatę 40e. Zobaczymy, mam nadzieje że przeleją. Jak kasa dojdzie to napisze
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
mi się udało wykręcić z tych spinów 1,70 euro , poszedłem z tym oczywiście na ruletkę i postawiłem czerwone ???? nie muszę mówić , co wypadło :jezora:
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Moim zdaniem te sloty Hot Cash są bardzo dobre jeżeli z darmowych spinow ugra się mniej niz 5e. Praktycznie na kazdym spinie mi cos wchodzilo ;D
 
X 0

xx88xx

Użytkownik
JA wygrałem 0,80 ojro :-D

ale na bilem ze spina 1,2 Euro troche ruletka i Hold&#39;em i 20 ojro zlecone do wypłaty zobaczymy kiedy dojdzie
 
adi1026 0

adi1026

Użytkownik
Chłopaki mam już konto wszystko cacy mam jakąś kasę na hot casch ale nie mogę w nią wejść jest napisane... waiting for dowload ?? wiecie o co chodzi ?
OK już wiem ????
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Chłopaki mam już konto wszystko cacy mam jakąś kasę na hot casch ale nie mogę w nią wejść jest napisane... waiting for dowload ?? wiecie o co chodzi ?
hahaha :-D :-D :-D miazdzysz... internet masz to sobie znajdz jakis slownik i przetlumacz &#39;waiting for download&#39;...
 
adi1026 0

adi1026

Użytkownik
hahaha :-D :-D :-D miazdzysz... internet masz to sobie znajdz jakis slownik i przetlumacz &#39;waiting for download&#39;...
Każdy wie co to znaczy chodziło mi o to co zrobić nie wiedziałem ze to tak samo z siebie sie instaluje gra po grze.
PS szkoda było fatygi nic nie wygrałem ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
musisz zaczekać, aż ta gra Hot cash Ci się ściągnie, może to chwilę potrwać , ale bądź cierpliwy i na pewno się ściągnie.
 
M 12

m@estro

Użytkownik
A ja się zaczynam wkurzać, bo minęło 24h, wypłata jest nadal &quot;processing&quot; i nadal mogę ją anulować ???? Źeby wała nie wywineli:-?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom