>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

5 usd za potwierdzenie danych

bodi 70

bodi

Użytkownik
Moje konto i we freebetach.zresztą jak postawisz zakład to tam wyskakuje freebet i należy to zaznaczyć,żeby za niego grać.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Wyslalem im skan dowodu w srode tydzien temu, a nie otrzymalem od nich ani free beta, ani nawet zadnej wiadomosci na emial, czy mi go przyznaja, czy nie. Wiecie co moze byc grane? Moze jeszcze raz do nich wyslac skan dowodu? Albo juz po promo? Wie ktos cos?
 
ansos 0

ansos

Użytkownik
Dzisiaj w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot; jest reklama tego buka że niedługo wchodza na polski rynek! Dużo dobrego o nich słyszałem, podobno nie limitują graczy itd. Nie wiem tylko o co chodzi z tą &quot;dużą wyspą&quot; ????

@ do moderatorów - może otwórzcie nowy temat dla Centrebet bo pewnie zaraz sie zacznie dyskusja jak uruchomią polską wersje strony, dadzą bonus itd.



 
S 0

slawciu_s

Użytkownik
scan wysłany w czwarte dzisaj dostałem taki mail Hello Slawonir,

Thank you for your email.

Thank you for promptly supplying your identification and credit card.
As these documents have now been verified, there will be no delay in
processing your first settlement request.

Your Bonus should appear in your account in 1 to 2 days.

Tak że odpowiem za max 2 dni czy dostałem tego freebeta... Pozdrowieniea
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Wysłałem zdjęcie mojego paszportu . Napisali że mój podpis jest niewidoczny i żeby przysłać jeszcze raz. Wysyłać czy coś nie tak ?
 
K 18

klakson

Użytkownik
No a ja z kolei dostałem zawiadomienie ze zablokowali mi haslo ???? szkoda tylko ze nie wiem dlaczego poniewaz nigdy nie mialem tam konta ;)
 
myniu666 0

myniu666

Użytkownik
Mi kazali wysłać skan dowodu i skany kart płatniczych (choć nie robiłem depozytu), wysłałem tylko dowodu i narazie kasa na+, ale zobaczymy. Moze miałes wiecej kont w tym buku lub ten sam adres IP w sieci
 
K 18

klakson

Użytkownik
Mi kazali wysłać skan dowodu i skany kart płatniczych (choć nie robiłem depozytu), wysłałem tylko dowodu i narazie kasa na+, ale zobaczymy. Moze miałes wiecej kont w tym buku lub ten sam adres IP w sieci
Niemialem napwno tam konta bo dopiero co dowiedzialem sie o tym bukmacherze ;) nie bede plakac nad 15 zł czy tam 30 ;)
 
K 54

korn85

Użytkownik
Właśnie weszłem w zakladke Freebets i mam 10 Euro ???? Zadnego maila od nich nie dostalem na potwierdzenie. Wysłalem skany 2 dni temu ????
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Witam,swoj problem juz rozwiązałem,mam teraz jedno pytanie. Rozumiem ze buk jest wypłacalny,jest to moje oczywiscie jedyne konto u tego buka. Nie powinno być kłopotów w razie ewentualnej próby wypłaty pieniędzy w najbizszym czasie i czy potrzebny jest depozyt jesli chciałbym wypłacić potem kase na moneybookers? Z góry dz za odp.
 
Do góry Bottom