>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50$+50$ na Ultima Bet

Status
Zamknięty.
K 0

kerek

Użytkownik
no koles sie zglosil , powiedzial hej Christpher,.. hello bla bla.. cos tam zaczal gadac (trzeszczec) zrozumialem tylko tyle ze mam mu powiedziec o co chodzi.. noi.. powiedzialem &quot; I would like to confirm my personal details to receive free bonus to utlimate poker &quot; I on powiedzial ok.. I zaczal sie mnie pytac po kolei adres wiek date urodzenia email na ultimate i username na ultimate.. i tyle.. podalem mu to wszystko i powiedzial &quot;Congratulations, za iles tam dni dostaniesz swoj bonusik&quot; thank you thank you bye bye..
tyle
 
K 0

kerek

Użytkownik
hmmm zeby moc wyplacac rozumiem trzeba 200 pkt ugrac,.. ale kurde,. te punkty leca tylko wtedy kiedy sie cos dolozy do puli.., zgadza sie?
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Tak, przecież tak to byś mógł wejśc na wysokie limity i ciągle fold, a pkt. by leciały:jezora:
Co do rozmowy to beznadziejna jest, ta babka tak sepleni, że nic nie można zrozumieć, w dodatku cały czas trzeszczy...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dindek spróbuj później. Pod wieczór najlepiej.
I sprawdź czy na pewno dobrze numer wpisujesz. Bez zera. Ma być 606 xxx XXX
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Widzę że sporo z Was skorzystało z tej promocji a niestety w temacie nikt o tym nie napisał.
Wiadome jest, że trzeba ugrać 200 pkt.
Aby otrzymać 50$ od Ultimate trzeba ugrać 500 pkt.
A jak sprawa ma się z wypłatą? Potrzebny jest depozyt aby odblokować możliwość wypłaty daną metodą? Wypłacaliście pieniądze po ugraniu równych 200 pkt czy może po wyrobieniu 500 pkt i otrzymaniu kolejnego 50$?
Pozdrawiam.
 
popek1990 0

popek1990

Użytkownik
nowlasnie wyplacil ktokolwiek ? Temat istenieje juz sporo ale o wyplatach nikt nie pisał . Ja narazie jeszcze nie zrobilem konta bo nie wiem jak z wyplatami ... pozdrooo
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie jestem pod wielkim wrażeniem. Ugrałem 200 pkt i zleciłem wypłatę (min. 50$) aby sprawdzić czy wypłacalni.
Ok. godziny temu ją zleciłem, teraz wchodzę na pocztę i co widzę? Wypłata już jest na moim koncie MB. Wielki plus dla Ultimate ;)
 
B 0

browar112

Użytkownik
Mam pytanie,czy punkty mozna wyrobic ze np.wchodze na stol wysokie stawki i wejde w ciemno stawke a pozniej zfolduje to i tak pkt mi sie beda liczyc za pule czy nie/?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Tak będą. Tylko że wcześniej wszystko przegrasz nim uzbierasz wymaganą liczbę pkt. Lepiej usiądź sobie na niższych limitach, powiększ bankroll i wejdź na wyższe limity :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom