>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 dolarów do Pacific Poker

M 0

mkiller

Użytkownik
Roger12 jak czytam takie posty jak Twoje to zal mi sie robi, ze urodzilem sie w Polsce.

Jelsi nie wplacisz to wsadza Twoich rodzicow do wiezienia, poniewaz jestes nieletni... ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Roger12 jak czytam takie posty jak Twoje to zal mi sie robi, ze urodzilem sie w Polsce.
Jelsi nie wplacisz to wsadza Twoich rodzicow do wiezienia, poniewaz jestes nieletni... ????
heh masz małe pojęcie o prawie obowiązującym w Rzeczypospolitej to nie wtrącaj swoich wyssanych z palca bajek.... Jeśli nie wpłacisz to nie będziesz mógł skorzystać z innych sponsorshipów w pokerinside oraz przyczynisz się do tego że wkońcu i oni przestaną dawać sponsorshipy... Polakom.

swoją stroną dobre za 10$ do więzienia, jeszcze za kogoś to mnie rozbawiłeś....
 
M 0

mkiller

Użytkownik
MistrzAA to co mialem mu napisac, ze nic mu nie zrobia i moze sobie wplacic ta kase gdzie chce? ironia jest jak widac zarezerwowana dla ludzi choc troche inteligentnych. pozdro
 
L 147

lukkub

Użytkownik
dostalem 10 Euro ba BetMost Poker , jutro bede probowal Pacific.
W jaki sposób dostać się na czat ? Ja cały co 5, 10 sekund zaglądałem na tą strone, pierwsze połączenie z czatem nie udane, zdołałem wpisać tylko imię,nazwisko i maila ( to trzeba podać najpierw gdy się połączymy )
cały proces przekazania bonusa trwa bardzo długo jakies 15 minut , począwszy od podania username, potem tego co sie chce , następnie proszeni jesteśmy o adres poczty z moneybookers, zostajemy poproszenie o zrobienie depozyty i zatwierdzenie

W każdym razie trzeba być cierpliwym ;)
Powodzenia

@waldi jak tam Ci idzie ????
 
Do góry Bottom