>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50$ na zakłady za free

G 0

greg9872

Użytkownik
http://betdigest.com/forums/index.php ,rejestrujemy sie na tym forum i w sekcjii
Free $50 Sports Betting Account zakladamy konto a potem piszemy post z numerem konta o przyznanie nam 50$ na zakłady obrót 20x razy mamy na to 35 dni potem ewentualna wypłata na moneybookers.:-D
oferta uboga ale za free mysle ,ze warto ,ja poległem na MLB,moze wam sie uda.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie wydaje mi się żeby było sens się w to bawić, powiedz migdzie tam jest cashier, aha i mógłbyś dodać że maksymalna wypłata z tego bonusa to 50$.
 
K 0

kubajajo

Użytkownik
Wszystko ok, slaba oferta ale kasa za free wiec nie nalezy biadolic.
a cashier jest dostepny dopiero gdy mam jakas kase na koncie wiec sie nie martwcie !
Pozdro
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
obrot 20x po obojetnie jakim kursie? i moze mnie ktos oswiecic jak rozszyfrowac te podane kursy w + i - na &quot;nasze&quot; kursy?
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
obrot 20x po obojetnie jakim kursie? i moze mnie ktos oswiecic jak rozszyfrowac te podane kursy w + i - na &quot;nasze&quot; kursy?

Z tego co rozkiminiłem ;-) to np kurs +200=to 2,0 +130=to 1,30

Dzis znalazłem oferte na kilka mecz piłki nożnej w europie (Milan,Juve,Barcelona,Real i pare jeszcze) ;-)

Raczej mozna sie w to pobawic,niz podchodzic do grania tutaj powaznie.
Szczegolnie ze nie wiadomo jak to wygląda z wypłata (tzn czy ktokolwiek,cokolwiek z tamtąd wypłacił)

W tej chwili obrociłem x1...czeka mnie jeszcze x19 :-D
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
nie ma co sobie głowy zawracać tą promocją. wygrałem z tych 50$ - 1000$ na NBA potem zagrałem 20 kuponów po 50 $ po jednym i po dwa mecze NBA i było juz na koncie 1200$ no i obrót spełniony to sobie zagrałem za 200 kuponik i jeszcze weszło fartem 600$ i napisałem maila ze chciałbym wypłacić te 1600$ nic nie odpisywali przez 5 dni potem napisali mi zebym wpłacił 150 $ najpierw. Więc chyba nie ma sensu bo firma jakas lipna i nie bede ryzykował. Szkoda takiej kasy
 
deyjey 0

deyjey

Użytkownik
sorry że pytam ale o co chodzi np. z :

Inter Milan , Mline +130 i ov2½ @ +125

nie rozumiem tego :-?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie ma co sobie głowy zawracać tą promocją. wygrałem z tych 50$ - 1000$ na NBA potem zagrałem 20 kuponów po 50 $ po jednym i po dwa mecze NBA i było juz na koncie 1200$ no i obrót spełniony to sobie zagrałem za 200 kuponik i jeszcze weszło fartem 600$ i napisałem maila ze chciałbym wypłacić te 1600$ nic nie odpisywali przez 5 dni potem napisali mi zebym wpłacił 150 $ najpierw. Więc chyba nie ma sensu bo firma jakas lipna i nie bede ryzykował. Szkoda takiej kasy
A ja ci proponuje przeczytać regulamin!! Z bonusa 50$ po obróceniu 20x(w ciągu 35dni) możesz wypłacić maks 50$, chyba nie myślisz że jakakikolwiek buk da ci 50$ za samą rejstrację z których będziesz mógł wypłacić wszystko co ugrasz....
A jak się nie czyta regulaminu to tak jest....
1
Maximum payout is $50 and requires a 20 times rollover and 35 days of active betting. Minimum bet is $5 and maximum bet is $50. Users are required to have a Moneybookers account to receive payments.
A firma strasznie lipna no ale zawsze 50$ na bro można wyciągnąć.
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
A ja ci proponuje przeczytać regulamin!! Z bonusa 50$ po obróceniu 20x(w ciągu 35dni) możesz wypłacić maks 50$, chyba nie myślisz że jakakikolwiek buk da ci 50$ za samą rejstrację z których będziesz mógł wypłacić wszystko co ugrasz....
A jak się nie czyta regulaminu to tak jest....
1
Maximum payout is $50 and requires a 20 times rollover and 35 days of active betting. Minimum bet is $5 and maximum bet is $50. Users are required to have a Moneybookers account to receive payments.
A firma strasznie lipna no ale zawsze 50$ na bro można wyciągnąć.
No nie czytałem ale wogóle nie chcą wypłacic bez depozytu min 50 $teraz sie dowiedziałem wiec ryzykować 50 dla nastepnych 50 to ja wole skorzystac z innej promocji...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
No nie czytałem ale wogóle nie chcą wypłacic bez depozytu min 50 $teraz sie dowiedziałem wiec ryzykować 50 dla nastepnych 50 to ja wole skorzystac z innej promocji...
no to w takim razie lipa, napisz do admina tamtego forum, w regulaminie nie ma słowa o tym że przed wypłatą trzeba jakikolwiek depozyt....
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
no to w takim razie lipa, napisz do admina tamtego forum, w regulaminie nie ma słowa o tym że przed wypłatą trzeba jakikolwiek depozyt....
Typowy Polak wszystko byś chciał dostać za darmo a nic nie dać... co za problem wpłacić depozyt? jak masz wygraną kasę to i tak wyjdziesz na✅????????????????????????
 
G 0

greg9872

Użytkownik
50$
Witam ja załozyłem temat i z tego co widzę firma to raczej tzw.wałek ,proponuję zamknąc temat i dać sobie z tym spokój ,chaciałem dać wszystkim szanse na darmowy cash ale z tego co widzę ta firma to chyba nieporozumienie????????????????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Typowy Polak wszystko byś chciał dostać za darmo a nic nie dać... co za problem wpłacić depozyt? jak masz wygraną kasę to i tak wyjdziesz na✅????????????????????????
Najpierw przeczytaj co napisałem wcześniej nie chodziło o to że ja chce wypłacić kase, bo ja akurat te 50$ przegrałem, kolega pisał że nie wie czy jest sens wpłacać( w sumie na takie badziewie cos wpłacić też bym się bał)
Ps: No tak jestem Polakiem i wcale się tego nie wstydze, chyba w przeciwieństwie do Ciebie, a buki są po to żeby od nich wyciągać kase a nie odwrotnie, tak więc schowaj sobie te komentarze w .....
 
Do góry Bottom