>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

50 zł bez depozytu - plus500.pl

M 0

mariolka81

Użytkownik
super
ja też zaczęłam z tą platforma i jestem BARDZO BARDZO ZADOWOLONA
JUZ PO 1 MIESIACU MIALAM ZYSK PONAD 300 ZL !! ???? NAPRAWDE POLECAM
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Ta jasne,, co do tej pseudo platformy ..
Ludzie czy wy myślicie podajecie prawdziwe dane osobowe by móc dostać za free 50zł


Widać banda dzieciaków i nic poza tym ciekawe co zrobilibyście za 100zł
do czego ten świat zmierza
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ta jasne,, co do tej pseudo platformy ..
Ludzie czy wy myślicie podajecie prawdziwe dane osobowe by móc dostać za free 50zł


Widać banda dzieciaków i nic poza tym ciekawe co zrobilibyście za 100zł
do czego ten świat zmierza
A na ile ty wyceniasz swoje dane osobowe? Na tysiące czy setki tysięcy, dolarów, euro?
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
na tyle by nie podawać każdej lepszej firmie która oferuje coś za &quot;FREE&quot; .
ale cóż z 80% jak nie lepiej użytkowników tego forum to dzieciaki które za 5zł zrobią &quot; wszystko &quot; klikając dalej nie czytając regulaminu .
bogacą się tylko firmy sprzedające dane osobowe .
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Sorki że odgrzebuje ostatnio dostałem od nich na e-maila informację o 75zl no deposit.
W tej chwili zrobiłem z tego 2400zł. Bym mógł wypłacić muszę przeslać skan dowodu czy warto coś z tym robić bo z tego co czytałem kilka osób wypłaciło. Czy ktoś jeszcze wypłacał w ostatnim czasie?
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
czesc, ja wyplacalem ale z jakies 2miesiace temu tez z darmowej kasy 700 zł. Wyslalem skany i po 5 dniach kasa byla na koncie bankowym. Niektorzy pisza, ze to scam, a pewnie nawet sie tam nie zarejestrowali. Ja polecam. Jezeli wyrobiles te punkty bodaj 60 to spokojnie slij dokumenty i wyuplcaaj
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Czy plus500.pl to prawdziwa giełda czy taki symulator giełdy jak w bet365?Bo jeśli oni rozdają bonusy bez depozytu to chyba nie są prawdziwą giełdą?
Ja nigdy nie bawiłem się prawdziwą giełdą ale w plus500 wydaje mi się,że wszystko sprzedaje się i kupuje zbyt szybko.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
czesc, ja wyplacalem ale z jakies 2miesiace temu tez z darmowej kasy 700 zł. Wyslalem skany i po 5 dniach kasa byla na koncie bankowym. Niektorzy pisza, ze to scam, a pewnie nawet sie tam nie zarejestrowali. Ja polecam. Jezeli wyrobiles te punkty bodaj 60 to spokojnie slij dokumenty i wyuplcaaj
Dołączył: 01.03.2012
Postów: 1
Dzięki.
Własnie od tak zaufanych osób oczekiwałem odpowiedzi
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Hmm zaryzykowałem wysłałem dokumenty jeśli trzeba będzie wyślę te pare groszy depozytu i zobaczymy .
Mnie dziwi tylko jedno czemu najwięcej ludzi którzy dopiero co założyli konta na forum piszą iż wypłacalne.Dla mnie to dziwne czyżby ta firma aż takim bublem była iz nawet mają swoich ludzi by pisali po forach że wszystko ok a tak naprawdę wielka sciema z założeniem głupiego serwera z badziewnym skryptem. Bo wiem że założenie takiego czegoś to pikuś.
Napiszę co i jak na pewno ściemniał nie będę
 
I 0

ivka67

Użytkownik
witam wszystkich,na Plus 500 jestem od ok.2 lat, nie miałam żadnych problemów z wypłatami,jak dla mnie ta platforma jest ok. Pozdrawiam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dzięki.
Własnie od tak zaufanych osób oczekiwałem odpowiedzi
:grin:
Pełno ludzi pojawia się tutaj co im płacą za to żeby pisać jaka ta firma jest super.
Kolejny klakier.
witam wszystkich,na Plus 500 jestem od ok.2 lat, nie miałam żadnych problemów z wypłatami,jak dla mnie ta platforma jest ok. Pozdrawiam.
Dołączył: 03.03.2012
Postów: 1

Trzeba być mocno naiwnym żeby nie łączyć tych faktów.
Firma krzak z lipną opinią, na forum non stop rejestrują się opłacani marketingowcy co ją chwalą.

Życzę powodzenia.
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Dla mnie dali bonus 75zł bez depo ale nie wiem czy obrócę bo na razie jestem na zero od 3 dni i mimo,iż staram się nabijać punkty to mam ich średnio 3 dziennie czyli razem 9.
Z tymi jedno postowcami to także myślę,że to mogą być opłacone trole.
Ale firma istnieje już od ponad dwóch lat podczas gdy większość użytkowników mówiła,że się zaraz zwiną ponadto mają licencje FSA https://www.fsa.gov.uk/register/firmBasicDetails.do;jsessionid=34e5ca5ddfc2494f98a5a14d425f3a8f.s6fNml1Ka34InBbv-ArJrwTPoNCNa30Ocybtah0IaNuIahiIb3yIaNfwmxiInxiOahmLc3aTc2SHc30Ka2aToi5hch0Na2TSn7bvq70KagTAqQ4InQXQ-BjF8NaRbheRbwbMnkrDqRfzqwbMnkrDqRfzqwbynknvrkLOlQzNp65In0__?sid=228668
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Tak Vader, plus500.pl płaci mi grube miliony za to, ze na takim forum napisze, ze wyplacili mi pieniadze. Pewnie glosowales na PIS, bo widze, ze lubisz teorie spiskowe. To, ze ja czy kolega mamy 0 postów i piszemy odrazu po rejestracji wynika z tego, ze to forum jest zle zarzadzane i nie oplaca sie co kolwiek tutaj pisac, poniewaz 3/4 postow jest usuwane - kupcie nowy serwer jezeli wam obecny nie wytrzymuje. Ciebie od dawna uwazalem za dziwnego czlowieka teraz jeszcze bardziej utwierdziles mnie w tym przekonaniu.
wcale sie nie zdziwie jak post zostanie usuniety ????
lanski:
Ja te punkty wyrobiłem dopiero po miesiacu, jak juz bedziesz mial ladny kapital i kupowal akcje za wiecej $ to pkt. beda szly szybciej.
Pozdro niedowiarki.
Ps.
Kto wam placi zeby pisac, ze plus500 to scam?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ps.
Kto wam placi zeby pisac, ze plus500.pl to scam?
Pewnie PIS????
A tak na serio to każdą wypowiedzią,która broni plus500 utwierdzasz wszystkich w przekonaniu,że jesteś od nich.Coś jesteś zbyt gorliwy w tym,żeby brać udział przeciwko tym złym ludziom,którzy ich oczerniają.I trochę za dużo tego jak na zwykłego usera,który wypłacił kasę i ma dobre wspomnienia z tą firmą.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
No przeciez napisalem, ze dostaje grube miliony od nich to pisac musze nie?

Wkurzaja mnie posty, ze scam itp. bo gosciu nie mial stycznosci z firma tylko przeczytal pare komentarzy sprzed kilkunastu miesiacy i kozaczy, a fakty sa inne.


e:

Nie chodzi mi o moje posty, tylko o ogół. Są równi i równiejsi. Moj ostatni post w tym temacie, pozdro.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak Vader, plus500.pl płaci mi grube miliony za to, ze na takim forum napisze, ze wyplacili mi pieniadze. Pewnie glosowales na PIS, bo widze, ze lubisz teorie spiskowe. To, ze ja czy kolega mamy 0 postów i piszemy odrazu po rejestracji wynika z tego, ze to forum jest zle zarzadzane i nie oplaca sie co kolwiek tutaj pisac, poniewaz 3/4 postow jest usuwane - kupcie nowy serwer jezeli wam obecny nie wytrzymuje. Ciebie od dawna uwazalem za dziwnego czlowieka teraz jeszcze bardziej utwierdziles mnie w tym przekonaniu.
Masz skasowane ledwo dwa posty. Wiesz dlaczego? bo zabierając głos w działach tematycznych, musisz napisać coś do siebie. Posty o niskiej wartości merytorycznej są usuwane. Jeśli nie możesz napisać PW do innego użytkownika to nie prowadzisz prywatnej rozmowy w temacie na forum. Ale zdaje się, że nawet tłumacząc to Tobie teraz i tak nie zrozumiesz bądź nie chcesz zrozumieć. Jak będziesz pisał na forum posty coś wnoszące i dojdziesz do pułapu możliwości wysyłania PW to nie będziesz miał problemu.
Póki co w Twoim przypadku zostały usunięte 2 posty z 3 napisanych. Także jak już to 2/3 postów a nie 3/4 jest usuwanych.
O serwer się nie martw. Tutaj nie ma problemu. Problem jest w niereformowalnych użytkownikach, którzy chcieliby zrobić śmietnik z forum.
Post nic nie wniósł do tematu.
Ja nadal czekam aż jakiś użytkownik potwierdzi, że ta firma to nie jest krzak - ktoś kto jest tutaj dłużej na forum, coś więcej wniósł, jest bardziej znany niż pojawiający się &quot;jednopostowcy&quot;.

No przeciez napisalem, ze dostaje grube miliony od nich to pisac musze nie?
Wkurzaja mnie posty, ze scam itp. bo gosciu nie mial stycznosci z firma tylko przeczytal pare komentarzy sprzed kilkunastu miesiacy i kozaczy, a fakty sa inne.
Skończ lamentować i pisz konkrety - jeśli masz takie bo znowu będziesz lamentował, że Ci posty usuwają.
Twoja wypowiedź jest tak poważna jak Twój adres mail w profilu.
 
Do góry Bottom